WoW - kako početi na originalnom serveru?

poruka: 36
|
čitano: 15.566
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
WoW - kako početi na originalnom serveru?

tnx , ali nisam našao cd key za WotLk

WoW is glamour
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
WoW - kako početi na originalnom serveru?

kao što sam već rekao, imaš na hrvatskom webshopu CDKey.biz WoW Classis + BC + WotLK i 30 dana igranja za 368kn. Tamo ja kupujem bonove za wow za 158kn (u algoritmu 210kn) tako da je sigurno i povoljno. ne treba ti kartica, lovu uplatiš u banci ili pošti i sve ti dođe na mail isti ili slijedeći dan. to ti je moja preporuka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??
Filip21 kaže...

bilo bi ti bolje za kupit cdkey prek neta(prek hrvatskog web-shopa ti ne treba kartica) pa downloadat igru, ali ako baš nećeš skidati onda možeš u algoritmu kupit al te to malo više košta

Ako vec hoces kupiti preko neta kupi ovdje http://www.offgamers.com/world-of-warcraft/wow-eu/wow-cd-key-c-16-2522-1689.ogm

jer je duplo jeftinije nego na gornoj stranici. Ja sam tamo kupovao i nemas frke.

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??

a kako kupit na toj tvojoj stranoj stranici , kako to dobijem i kako da uplatim??

WoW is glamour
16 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??

Placas preko paypala ili kreditnom karticom, a dostave ti cdkey na mail kad uplatis

14 godina
neaktivan
offline
RE: WoW?? kako početi na originalnom serveru??
Dr.Malenica kaže...

Placas preko paypala ili kreditnom karticom, a dostave ti cdkey na mail kad uplatis

ja sam mu ono preporučio ako nemože platiti karticom ili paypal-om. ako može onda nek ide prek ovog kaj si ti preporučio.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice