World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 525.915
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Warships

hvala doktore,  znam to jer pratim vjesti - evo vec sam naucio i vesla drzat, uzo 4 tira 2 i vezbam, po malo onak njubarski

cekam da mi se otkljuca opcija sa kapetanima, pa sa upgradeovima tj equipment i consumables da mogu pimpat brodove i posade

sad sam mislim da nivo 4 accounta nznm sigurno

 

imam par pitanja: uzo bi si nekaj golda, pa da pitam-kad bude open beta jel se to opet dobije nazad ili kaj?

i kad izadje iz bete jel je opet wipe ili se sve iz open bete prenosi dalje, bez reseta?

imam u wotu i golda i free expa pun qurac al znam da nece odma to spojit zbog muznje para ko i u wowpu(tad su samo golde i premium ujedinili, free exp tek kasnije) - ovdje je tip igro sa max tir 6 i free expal je skroz do tX, mislim da je 100€ bubnul u to

a dobil je vjecnu slavu i status legende i nekih 15 godina premiuma

 

a bice neki specijal tipa ko prvi do tira x, tu ce se bjesomucno trosit pare, posebno jer je veliki interes i bit ce pijasteri il kaj vec

trebace mi slotova to je prvo

i uzo bi si mozda auroru, t3 prem, pa me zanim kakav je i dal se isplati uzet-ak sam dobro skuzio, nestaje na wipeu ali dobijem golde nazad

 

evo me u marini, lurkam sa molicha evo me u marini, lurkam sa molicha
Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
World of Warships

Ne možeš novcima doći do napredovanja. U WoWS moraš igrati i skupljati exp pa ga možeš pretvarati u free, ali bez igranja gold ti je za ništa. Ja imam poseban account gdje imam sve premium brodove i imao sam 3000 golda.  Stoje i dalje na 2400, jer jedino igrom možeš otključavati dalje.

 

Da, navodno se resetira pred Open Betu i pred Release. Dobit ćeš golde nazad, ali će ti sav XP i free XP biti brisani kao da ih nisi ni imao. Ako si odigrao 50 bitaka, dobit ćeš Tier 4 američki BB i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Ako netko ima kod viška bio bih zahvalan (ako se to plaća zaboravite).

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

ako nekome treba

wot: maxonuniversal
 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
World of Warships

Šteta što su samo za NA servere.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2015 20:29 (Rhox).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Ne možeš novcima doći do napredovanja. U WoWS moraš igrati i skupljati exp pa ga možeš pretvarati u free, ali bez igranja gold ti je za ništa. Ja imam poseban account gdje imam sve premium brodove i imao sam 3000 golda.  Stoje i dalje na 2400, jer jedino igrom možeš otključavati dalje.

 

Da, navodno se resetira pred Open Betu i pred Release. Dobit ćeš golde nazad, ali će ti sav XP i free XP biti brisani kao da ih nisi ni imao. Ako si odigrao 50 bitaka, dobit ćeš Tier 4 američki BB i to je to.

 rekla bi ti moja profa hrvatskog : gold ti je ni za sto

znam sve, ja sam na 27k borbi u wot-u, cbt wowp-a, jasno mi je kak ovo funkcionira

u wowp-u su po releasu dali odma pristup goldima i prem time-u, jedino su free expe blokirali iz wot-a u wowp

a ovdje ce zakociti sve-i golde, i free expe i prem time, jer zele pobrat lovu maksimalno

novcima se dodje do komfora i udobnog igranja-vise slotova, retraining, free expanje, sve znam

sad cu koristit golde da si uzmem slotove i da vidim kak cu najbolje napredovat a najmanje bacit u vjetar kod open bete

posto nema ubrzanog treninga, skilovi na kapetanu ce se ful sporo otkljucavat, consumablesa nema, itd....

sad sam level 7, imam zastavice na koristenje, jos uzmem t4 nosace da isprobam gejmplej pa cu bit pametniji za dalje

 

evo upravo gledam video recenzije preorder brodova, i svrbi me kupit

al necu uzimat prem time jer  mi je to bacanje u vjetar

i slotove cu uzet vjerojatno na popustu kad bude, vidjecemo rekli su sljepi

 

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...
Tonči kaže...

Ne možeš novcima doći do napredovanja. U WoWS moraš igrati i skupljati exp pa ga možeš pretvarati u free, ali bez igranja gold ti je za ništa. Ja imam poseban 

 rekla bi ti moja profa hrvatskog : gold ti je ni za sto

 

 Zapravo je bilo više stilsku i nedostaje crtica, ali dobro. Imaš pravo.

ED63 kaže...

evo upravo gledam video recenzije preorder brodova, i svrbi me kupit

al necu uzimat prem time jer  mi je to bacanje u vjetar

i slotove cu uzet vjerojatno na popustu kad bude, vidjecemo rekli su sljepi

 

Meni je jako zabavno, ali iritira spori napredak... to da.

15 godina
offline
World of Warships

I ja sam jučer se okušao u World of Warships, čudno da mogu igrati jer ne sjećam se da sam dobio mail u kojem su mi omogućili pristup closed beti...

 

Trenutno igram s Tier IV BB-om Wyoming, a iako sam prije same igre htio ponajviše igrati Yamato-om zbog povijesti samog broda i 18" topova, ipak sam se odlučio za američku liniju borbenih brodova gdje je i fikcijska Montana koja sa svojih 16x16" topova mislim da može zadati veći damage.

 

U stvarnosti je Yamato u rangu Iowe bio, ali dobro ovo je računalna igra...

 

Mogu reći da sam imao odličan početak, nekih 10-15 pobjeda za redom i onda je tek uslijedio prvi poraz, začuđujuće...

 

Nije teška za savladat i ne živcira ni blizu kao WOT, stvarno je gušt igrat igru i gledat shellove kako lete prema meti.

 

Američki BB-ovi nisu toliko spori koliko se turreti sporo okreću, obavezno treba držat distancu i ne dopustit destroyeru ili bilo kojem drugom okretnijem brodu da se približi.

Jedan destroyer se provukao i došao mi na point blank range te ispalio torpeda i pogodio mi municiju, cijeli brod mi eksplodirao iz prve (30-40k HP-a), uglavnom jako teško ih je pogodit, uz to što su brzi i okretni još imaju i nisku siluetu, da bude bolje meni je reload 30 sekundi, čak i da ga pogodim može preživjet par shellova.

 

Jedva čekam da ugrabim neki tier VIII/IX/X battleship.

 

EDIT: Još se ja čudim kako sam imao toliko pobjeda, kad ono po defaultu je namješteno da se igra protiv compa (Co-op battle), a ne protiv pravih igrača -.-

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 19:56 (Hyperion).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
World of Warships

Prva igra koju vidim da može koristiti više jezgara http://imgur.com/YXb5Qj9

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2015 10:30 (Tonči).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Prva igra koju vidim da može koristiti više jezgara http://imgur.com/YXb5Qj9

 Petljali su po wowsu nešto malo za mc support, ali jedan g3258 u tom engineu naguzi fx83xx samo tako.

15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

Ovo je 5960X na 4,5GHz i dobro se naradi, tako da bi me iznenadilo da uopće radi dobro na g3258.

15 godina
offline
World of Warships

Mogu reći da napokon malo bolje igram, ne ginem ko prije, ali i bolji brod i MM pomažu.

 

Američki BB-ovi sve do Iowe (tier IX) mislim, su užasno spori, samo 20-21 čvor maksimalna brzina kod svih, nadam se da će se isplatit.

 

Trenutna New Mexico klasa BB-a kojeg vozim napokon nekog vraga vrijedi, 4 turreta po tri topa su supač dosta dobar arc imaju, range je oko 15km. Nekad s AP-om mogu po 10-20k HP-a skinut sa jednom salvom i to stvarno uništava krstarice i destroyere koji imaju manji hp cca 20-40k.

 

Stvarno se brzo napreduje u odnosu na wot. Još 20-tak borbi i eto me na tier VII.

 

 

Bome i meni na i7 2600k igra koristi svih 8 threadova, onako po ~40-60%, više manje ravnomjerno, te se odlično vrti na GTX570 i 1920x1200 rezoluciji, 60fps-a sa Vsyncom na Very High postavkama (AA i AF na max).

 

Grafika je prilično dobra, ali naravno može biti i bolja, a jedino me smetaju zarezi na užetima i rubovima. Postojeći FXAA nije dovoljno jak da to zagladi.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2015 2:56 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Ima li ikakvih naznaka kada će ta igra van, da raja igra?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

http://imgur.com/a/0r7jn

 

Preko 160 pogodaka topovima, preko 80 pogodaka u jedan BB :D i praktički 2 potoljena broda, ali igra ima neki idiotski last-hit način obračuna tko je nešto potopio.

16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

http://imgur.com/a/0r7jn

 

Preko 160 pogodaka topovima, preko 80 pogodaka u jedan BB :D i praktički 2 potoljena broda, ali igra ima neki idiotski last-hit način obračuna tko je nešto potopio.

 Ma killovi su nebitni u Wo-X igrama, bitan je dmg koji napraviš, no sikiriki.

Tonči kaže...

Ovo je 5960X na 4,5GHz i dobro se naradi, tako da bi me iznenadilo da uopće radi dobro na g3258.

 

Evo na i3 test, igra smao piči po 2 jezgre, tako su i rekli:

http://ftr.wot-news.com/2014/10/15/wows-has-multicore-support/

(prvi komentar)

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2015 9:40 (DrNasty).
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

Ne baš. Piči po njih 16 i može ih koristiti. Za fiziku, valove, granate, što god, ali ih može koristiti. Ako je moguće koristiti 16, to znači da nešto jednostavno ne rade kad koriste dvije. Što je to, ne znam.

 

No, prvi komentar je inače pogrešan. Virtualne jezgre su svaka druga jezgra u prikazu task managera, ne četiri posljednje, ide prava, virtualna, prava, virtualna, prava, virtualna...

16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships

Možda su petljali po engineu, ovo je iz oktobra prošle godine, ne znam.

BigWorld je inače zastarjeli engine koji su oni kupili pa se sad drže njega ko p'jan plota, a i cilj im je da low end konfiguracije u Ru mogu vrtiti igru (jedan od razloga zašto ja uopće igram, lol) pa su se nedavno hvalili da radi i na XP-u.

 

Btw, navodno nema wipe-a nakon open bete (OBT -> release) osim ako ne bude neki major fuckup.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2015 10:26 (DrNasty).
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

Koristio sam taj engine, ali ovo je dosta naprednija verzija, novija s njihovim modifikacijama za genijalnu simulaciju mora.

16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Koristio sam taj engine, ali ovo je dosta naprednija verzija, novija s njihovim modifikacijama za genijalnu simulaciju mora.

 Ne znam šta je ispod haube ali je dosta zahtjevniji od WoT verzije. Meni treba do 10 sekundi da mi učita brod u luci, da ne govorim kako ore po disku i da meni obično partija kreće od 19. minute :D

Nakon 3-4 partije freezovi su po 4-5 sekundi ingame, najbolje je alt+f4 pa pokrenuti ponovo.

Mislim da im moj comp nateže izjavu o low end konfiguracijama :D

12 godina
neaktivan
offline
World of Warships

http://worldofwarships.eu/en/news/common/public-test-040/

jel ovo znaci da svi mogu igrat ili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Ne već samo oni koji već sudjeluju u closed beti
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...
 Petljali su po wowsu nešto malo za mc support, ali jedan g3258 u tom engineu naguzi fx83xx samo tako.

 meni se vuce jos gore nego wowp koji je ocajan i spor u odnosu na wot

u wowp-u mi do 5 sekundi ucitava novi avion kad kliknem na slot

ovdje brodove ucitava jos duze

DrNasty kaže...

Možda su petljali po engineu, ovo je iz oktobra prošle godine, ne znam.

BigWorld je inače zastarjeli engine koji su oni kupili pa se sad drže njega ko p'jan plota, a i cilj im je da low end konfiguracije u Ru mogu vrtiti igru (jedan od razloga zašto ja uopće igram, lol) pa su se nedavno hvalili da radi i na XP-u.

Btw, navodno nema wipe-a nakon open bete (OBT -> release) osim ako ne bude neki major fuckup.

 according to developers, the game is optimised for wooden PC's kako bi rusi nazvali krame od kanti

da da nema wipe-a, ALI.... nema ni ujedinjenja acc sa wot-om tako da nema ni golda, free expa (oko 200k me ceka) ni premium cajta

jedino iz wot-a kaj se koristi je player base, pa ti mile plati posebno i zlato, i prem, a za free expe se hebi

igra planira debelo pomusti lovu od hype-a, i osim sto je free to play, uveli su model pay to test

ali neka, dok bude release, valjda cu i ja imat neku kantu bas na onom gorespomenutom pentiumu g3258 pa se nece sve vuc ko krepana marva

DrNasty kaže...
Tonči kaže...

Koristio sam taj engine, ali ovo je dosta naprednija verzija, novija s njihovim modifikacijama za genijalnu simulaciju mora.

 Ne znam šta je ispod haube ali je dosta zahtjevniji od WoT verzije. Meni treba do 10 sekundi da mi učita brod u luci, da ne govorim kako ore po disku i da meni obično partija kreće od 19. minute :D

Nakon 3-4 partije freezovi su po 4-5 sekundi ingame, najbolje je alt+f4 pa pokrenuti ponovo.

Mislim da im moj comp nateže izjavu o low end konfiguracijama :D

 a ja sam mislio da moja krama lap je jedinstven

na pocetku se ulogirava u igru jedno 20 sekundi i vise ponekad, pa se onda ceka sa crnim ekranom da se prokaze luka jedno 30-40 sekundi

i brod kad se promijeni traje 10-ak sec dok se ne prikaze

lap pod moj pc, sve na med

sad sam bacio vecinu na low pa cemo vidit kak ce bit

 p.s. uzo sam paket sa simsom i drugi sa njubarijem jer nema prem cajta koji se meni ne isplati

jos cu uzet i gremlina pa nek se igra, a goldi nek stoje, dobro ce doc i u wotu za jedno godinu dana

jedino kaj se isplati kupovat na pocetku su slotovi naravno

a uzo sam i murmanska pa cu vidit kaki je

a onaj amer t2 prem je blagi ocaj kak sam vidio iz nekoliko partija

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

a onaj amer t2 prem je blagi ocaj kak sam vidio iz nekoliko partija

 Nisi valjda kupio Albany, aaaaaa :D

15 godina
offline
World of Warships

Joj Albany i Aurora su ti užas, jedini premium koje je preporučam su Murmansk i Warspite. Atlanta je tako tako, ali sve ostalo su užas i ne bih ih uzeo ni da ih daju besplatno.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warships

Onda stvarno imate kante, ako vam se ovo sporo učitava i vrti XD

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2015 15:51 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...
Nisi valjda kupio Albany, aaaaaa :D

 jesan jesan pa moram probat ove male, ionak ce mi se svi goldi vratit (njubari je vrijedan svake kune )

auroru nisam uzimo jer je previse para za t3

uzo murmanska i super mi je, cak u rangu gremlina, sa jos vecim dometom topova, 14km

i jos jedna stvar, u prem brodu se mogu trenirat komanderi za sve klase brodova, tak da se ubaci odma pretreniran u brod sa 2-3 skila i imas hebenog comandera od prve partije

Rhox kaže...

Joj Albany i Aurora su ti užas, jedini premium koje je preporučam su Murmansk i Warspite. Atlanta je tako tako, ali sve ostalo su užas i ne bih ih uzeo ni da ih daju besplatno.

 uzo sam sva tri paketa di daju brod i golde, tak da cu imat 8900 "golda" kad krenem u obt

atlantu nisam probo, mozda na test serveru ak cu stic, isto tako i warspite(on je 7.5k ak se ne varam, mozda ga ubodem)

isplati se unapred nabubat skilove comanderima prije nego uvedu te nacije pa ce od starta bit stronk

Hyperion kaže...

Onda stvarno imate kante, ako vam se ovo sporo učitava i vrti XD

 imam lap koji vrti wot na low i starom renderu ok, wowp se malo gusi, a ove barke ga kolju

rijetko kad udjem u partiju prije pocetka, obicno pola minute do minutu nakon pocetka

 

nego jel se to meni samo cini ili su premiumi puno skuplji nego u wotu-muznja kitova ili "balansiranje"? i 10 milja za tX wtf?

znam da se zaradjuje puno vise credsa nego ce biti u live verziji ali bas tolko ...

i dok ne uvedu consumablese i accelerated training i depo da mogu prodat nepotrebno, eto im jedan

p.s. BB-i mi uopce ne leze

jos moram probat nosace, upravo ih opremam i popunjavam pilotima-kamikazama

a tir 1-3 su pravi dragulji i gust za igrat - ili sam to samo ja tak dozivio

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
15 godina
odjavljen
offline
World of Warships

Da, niski tierovi su dobri jer je balansiranije. Naime, ne znam što misle i kako srediti, ali kasnije su situacije nemoguće... imaš u istoj borbi brodove s dometom 12, 15 i onda 20 ili 25 km. Najčešće je situacija takva s BB-ima, kad je na jednoj strani BB s preko 20km dometa, a moraju ga napasti CL/CA s dometom 10-15km što ispadne unaprijed izgubljena bitka, jer ma koliko BB sporo punio, dok ovi dođu do njega, na pola su. A kasniji udarci na 15km raznose manje brodove kao od šale. Torpeda također... domet američkih razarača je 5km na tieru 7, a na tom tieru svu brodovi imaju domet i snagu koja rasturi DD dok ovaj uopće ima šansu pucati. Nije bolje ni s Japancima jer iako imaju 7-10km domet, imaju slab oklop pa ih odjednom raznese jači plotun BB-a, CA ili čak jedan torpedo.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warships

evo jedan Jinglesov video, preporučam svima

 

WOT-- moomy94
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
World of Warships

Kako nije balansirano. Dok japanci imaju range, ameri imaju firepower i armor sta se tice BBa. Destroyeri kod amera imaju bolje topove, cruiseri kod amera su bolje naoruzani ali su ko flis papir... dok sa druge strane japanci imaju torpeda na svojim cruiserima. 
Treba se to jos balansirat, ali za sada je ovo ok... jer cak nije niti bitno jesi ti 2 tiera nize od protivnika opet mozes nesto napravit ako znas gdje i kako treba gadat. Dok kod WoTa to nije slucaj.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warships

Jel itko igrao sa Coloradom (američki tier VII battleship)?

 

Samo 15km range ima, 16km sa upgrade-om, a baca me protiv tier IX i X koji me gađaju s 20+km i skidaju po 8-10k ako sam sretan, nebi ništa rekao da imam neke druge prednosti poput brzine, oklopa, brzog reloada, ali nema ama baš nikakve prednosti osim tog što ima neprecizne 406mm topove.

 

Baš sam čitao na forumima i ispada da je taj brod stvarno smeće, slabiji od svog prethodinka tiera VI New Mexico po broju topova, HP-u (oko 6000hp-a manje ima jbte, a tier viši), okretnosti itd.

 

Full upgraded New Mexico je stvarno bio jedina svjetla točka do sada u američkoj BB liniji, ali čujem da sa New Carolinom kreće preporod.

 

To će stvarno biti muka izgrindat, jedva se nosi protiv svog tiera.

Fortune favours the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice