World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.843
|
čitano: 1.392.601
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
World of Warcraft

imam problkem sa enchantingom... dodem tamo i learnam prvo ono enchanting... to je ok... ali nezz dalje sta treba... frend mi kaze da trebam ici na onu knjigu i tamo u proffesionals i kliknut na enchanting pa da se nesto otvori ali meni se nista ne otvori

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

jedan manji problem,skidao sam wow s nekih linkova koji su trebali biti iste verzije al nisu.Wow mi je njemacka verzija a bc mi je US jel moguce kak ovu njemacku verziju prebacit na US bez da skidam novi prvi dio wow-a US

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ne moras imati sve ekspanzije instalirane. Ako imas zadnju samo instalirano u njoj je autom. i prethodne verzije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
World of Warcraft

Ekipa jel itko zna gdje kupiti wow karte u Hrvatskoj? vidim Land of magic je zatvorio. 

Opusti se sve je samo igra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Pozz

 

Imam frost DK sa off-spec Blood DS 6/8 normal progres.

 

Tražim casual ili hardcore guild ali da raidovi počinju iza 21 h 

 

Može na bilo kojem serveru,trenutno sam na Stormrage-u.

 

Nemam sreće sa lootom pa imam samo 386 ilvl.

 

Armory link http://eu.battle.net/wow/en/character/stormrage/Mihiknight/simple

The_God_Of_The_Gods
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

cujem da je LFR exploitan, o cemu se tocno radi? navodno blizzard ga ne moze porpaviti do 5.0

16 godina
offline
RE: World of Warcraft
Obi Wan kaže...

cujem da je LFR exploitan, o cemu se tocno radi? navodno blizzard ga ne moze porpaviti do 5.0

Zadnje sto sam ja cuo je da su guildovi boostali gear i mnogi dobili banove. Otprilike nakon jednog lootanja boss-a sistem ti zabrani rolanje sljedeci put. Ali ako izadjes uz raida i vratis se mozes s lesa pokupit item ili tako nesto. Nisam se time bavio ali nesto tako je u pitanju.

 

Uglavnom meni je osobno ovo najdosadnij i najgluplji patch otkad igram WoW. Sve je vec vidjeno, sve je reciklirano Deathwing fight mi uopce nije impresivan, gear se stjece jos brze uz raid finder etc etc. Cini mi se da ce biti jedna pauza do Maglica Pandinca. . . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

imao sam neki osjecaj da ce patch 4.3 usrati situaciju pa sam presta igrat kad je izasla 4., u biti i prije toga sam sve vise i vise osjecao odbojnost prema igri

a sto se tice MoP sumnjam da cu igrat

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Doslo do zasicenja inace od wow-a, a 4.3 je lošiji nego sam ocekivao tako da sam stao sa igranjem, ceka se GW 2 jer ni sa SWTOR-om nisam zadovoljan... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Gozz kaže...

Doslo do zasicenja inace od wow-a, a 4.3 je lošiji nego sam ocekivao tako da sam stao sa igranjem, ceka se GW 2 jer ni sa SWTOR-om nisam zadovoljan... 

swtor je po meni debakl godine...

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Da, probao sam betu, ne "šmeka" mi uopće... No ipak do GW 2 malo i odigram, ali pričekat ću još jedan mjesec, da vidim malo bolji rewiewa

 

16 godina
offline
Re: World of Warcraft

ja sam cekao review od yahtzee-ja ove sride, al je bio ss:bfe... sljedecu sridi cekamo u nadi da ce bit swtor.

 

doduse primjetio sam da gamespot uopce nije napravio review za swtor... mada je kevin vanord radio vise streamova...

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Obi Wan kaže...

ja sam cekao review od yahtzee-ja ove sride, al je bio ss:bfe... sljedecu sridi cekamo u nadi da ce bit swtor.

 

doduse primjetio sam da gamespot uopce nije napravio review za swtor... mada je kevin vanord radio vise streamova...

daj link od Yahtzee :D da vidim sta o tom kaze

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2012 20:52 (Gozz).
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Gozz kaže...

Da, probao sam betu, ne "šmeka" mi uopće... No ipak do GW 2 malo i odigram, ali pričekat ću još jedan mjesec, da vidim malo bolji rewiewa

 

Isto tako imao sam priliku odigrati betu i bila mi je odvratna. Mozda kad je "iskristaliziraju" budem probao free trial za koju godinu. Nadam se da ce Pandarija osvjeziti WoW. . ., citava Cataclysm smrdi na reciklazu, ali bar su se trudili da raid smjeste na nove lokacije. Drago Soul je jednostavno neimpresivan i dosadan.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
D3ViL kaže...
Gozz kaže...

Da, probao sam betu, ne "šmeka" mi uopće... No ipak do GW 2 malo i odigram, ali pričekat ću još jedan mjesec, da vidim malo bolji rewiewa

 

Isto tako imao sam priliku odigrati betu i bila mi je odvratna. Mozda kad je "iskristaliziraju" budem probao free trial za koju godinu. Nadam se da ce Pandarija osvjeziti WoW. . ., citava Cataclysm smrdi na reciklazu, ali bar su se trudili da raid smjeste na nove lokacije. Drago Soul je jednostavno neimpresivan i dosadan.

D DS je upravo to, lore u pandariji će sigurno biti dobar, ali ja OSOBNO nisam ljubitelj novotvorija u pandariji pa tako mislim da cu i to preskocit. Novi talent system, pet vs. pet itd...

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Sve u svemu, pozurite sa Project titanom :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
prokletakuya kaže...

Ekipa jel itko zna gdje kupiti wow karte u Hrvatskoj? vidim Land of magic je zatvorio. 

probaj u carta magica...http://www.cartamagica.hr/  ZA sad imaju trgovinu samo u zg...iskreno se nada da ce to promjeniti

15 godina
offline
World of Warcraft

Bok ljudi, jedno pitanje oko wow-a, javili su mi iz blizza da mi je acc blokiran zbog, kako blizz voli reci, sumnjive radnje.

E sad, moje pitanje je, ako ja ne napravim restore passworda dali meni i dalje tece pretplata (placam prek kartice) ili se i pretplata blokira automatski? 

Na batlle.net isto ne mogu tak da nemrem to ni tam provjeriti.

 

 

Dali mozda zna netko?

 

 

Hvala unaprijed.

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pretplata ti istice noramalno...I meni su bili blokirali i kad sam ga vratio jos sam imo pretplatu kao sa je bilo ;)

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Srednji kaže...

Bok ljudi, jedno pitanje oko wow-a, javili su mi iz blizza da mi je acc blokiran zbog, kako blizz voli reci, sumnjive radnje.

E sad, moje pitanje je, ako ja ne napravim restore passworda dali meni i dalje tece pretplata (placam prek kartice) ili se i pretplata blokira automatski? 

Na batlle.net isto ne mogu tak da nemrem to ni tam provjeriti.

 

 

Dali mozda zna netko?

 

 

Hvala unaprijed.

Instaliraj Skype, odaberi broj s liste http://eu.battle.net/support/en/article/world-of-warcraft-technical-support pozovi ih, objasni svoju situaciju i iz prve ruke bez cekanja saznaj rjesenje. Pitat ce te za secret question, i mozda osobne podatke prije nego ti pomognu.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Od kud kupujete gametime kod nas, probao ove kupi-key al mi se niko ne javlja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Bas citam i smijem se kako im Star Wars tone ko Titanik, evo Blizzardu val igraca nazad {#} zadnjih 15tak stranica SW teme je ko sapunica. http://i.imgur.com/tCp90.gif

 

Usput najavljen nerf normal/hc modova, prvi znak za nadolazece Mist of Pandaria event-e. Vjerovatno nam nova expanzija stize na ljeto.

http://www.mmo-champion.com/content/

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 13:41 (D3ViL).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: World of Warcraft

kupi key ja i drugovima kupujemo vec skoro godinu dana najbolji su :) 

Opusti se sve je samo igra
14 godina
offline
World of Warcraft

Jel mi netko moze pomoci trazim nekoga tko za golde prodaje gametime imali takvih ovdje

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

ima li luđaka spremnih za okršaj sa azijcima ? {#}{#}

2012 Battle.net World Championship

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

ej pozz ljudi..

igro sam retail jendo godinu dana( do izlaska) cate i onda sam prestao, sada opet krecem igrat.. pa sam htio pitat slijedece

dali ima koji balkanski guild po mogucnosti na ragnarosu, ako ne tamo onda na ovim ostalim high populated serverima?

zato jer je sranje sto mi bas ne ide engleski, tj razumijem ga li ne znam ga pricat pa ne mogu upasti u neki dobar strani guild..

ajd nek se neko javi ako ga ima na tim serverima pa cu poceti tamo igrat i biti u guildu...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Pozdrav svima imam nekih "problema" sa accountom nisam igrao oko godinu dana i vise ne mogu uci u battle.net ( dobio sam poruku da mi je hakiran bla bla bla..) 
I sada kako da ga ja vratim? problem je u tome sto ja neznam email, password, security key imam samo CD KEY  od igre i to je to, kako da kontaktiram blizzard i sto da im kazem ? 

Nije mi toliko bitan posto sam jos davno prestao igrati al eto mislio sam se vratiti, pa ako moze netko pomoci sto napraviti?!

Hvala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
XVII Mini kaže...

Pozdrav svima imam nekih "problema" sa accountom nisam igrao oko godinu dana i vise ne mogu uci u battle.net ( dobio sam poruku da mi je hakiran bla bla bla..) 
I sada kako da ga ja vratim? problem je u tome sto ja neznam email, password, security key imam samo CD KEY  od igre i to je to, kako da kontaktiram blizzard i sto da im kazem ? 

Nije mi toliko bitan posto sam jos davno prestao igrati al eto mislio sam se vratiti, pa ako moze netko pomoci sto napraviti?!

Hvala. 

ako si ikada platio karticom onda ti mogu pronači uplatu

inače za takve stvari

a) sken osobne

b) javi se sa opisom problema blizz pay service službi

 

ako nisi igrao godinu dana, apoharali su ti acc, onda budeš dobio samo gole likove (blizz čuva backup samo 60 dana)

 

12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Darky kaže...
XVII Mini kaže...

Pozdrav svima imam nekih "problema" sa accountom nisam igrao oko godinu dana i vise ne mogu uci u battle.net ( dobio sam poruku da mi je hakiran bla bla bla..) 
I sada kako da ga ja vratim? problem je u tome sto ja neznam email, password, security key imam samo CD KEY  od igre i to je to, kako da kontaktiram blizzard i sto da im kazem ? 

Nije mi toliko bitan posto sam jos davno prestao igrati al eto mislio sam se vratiti, pa ako moze netko pomoci sto napraviti?!

Hvala. 

ako si ikada platio karticom onda ti mogu pronači uplatu

inače za takve stvari

a) sken osobne

b) javi se sa opisom problema blizz pay service službi

 

ako nisi igrao godinu dana, apoharali su ti acc, onda budeš dobio samo gole likove (blizz čuva backup samo 60 dana)

 

Keyeve sam platio preko jednog online servisa (scan key) 
budem se javio nadam se da cu uspjeti vratiti acc, hvala i LP.. 

13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Koliko imate arena 2vs2,3vs3,5vs5 ili RBG exp-a?

1 manje od 1550
0 1550~
2 1750~
1 2000~
3 2400~
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice