The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 932.650
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
k1klop kaže...

Ovo šta su prikazali je katastrofa par scena po 1 sec novog gameplaya, brutalno. Grafika izgleda identicno ko i prosli witcher pošto je isti engine ne ocekujem prevelik napredak u grafici vec u drugim poljima tipa velicina svijeta i slicno.

Ne zanimame kakvu bude grafika iako je lijepa. Sve ostalo je bitnije.

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
12 godina
offline
Re: The Witcher 3
k1klop kaže...

Ovo šta su prikazali je katastrofa par scena po 1 sec novog gameplaya, brutalno. Grafika izgleda identicno ko i prosli witcher pošto je isti engine ne ocekujem prevelik napredak u grafici vec u drugim poljima tipa velicina svijeta i slicno.

mene isto grafika ne zanima,ovak i onak nekog mjesta za napredak baš i nema

 

samo oču da to bude punokrvni RPG  i da combat nebude pojednostavljen i prokleti minigame kao u prosla 2! iskreno witcher mi ima super priču,super svijet i lore ali combat u igri je jedna od najslabijih karika.

16 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
k1klop kaže...

Grafika izgleda identicno ko i prosli witcher pošto je isti engine ne ocekujem prevelik napredak u grafici vec u drugim poljima tipa velicina svijeta i slicno.

Grafika je puno bolja u odnosu na W2. Mislim to se vidi iz aviona...

 

Ali nije ni bitno to sad jer osim ako ne nadogradim komponente do izlaska, ovako ionako neću to iskusiti{#}{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

ovo ce biti najbolji rpg svih vremena i jedva cekam da ga zaigram..

kakav gta v,watchdogs i slicne igre...ovo je epic

dobus
Moj PC  
10 1 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 3

Nasao intervju otprije par mjeseci,nisam ga ranije procitao jer sam skroz zaboravio na njega.

Ovo mi je najbolji dio,a kad cujes to iz njihovih usta,znas da je istina :)

 

Will The Witcher 3 complete the trilogy, or do we have chapters 4, 5, …12 to look forward to?

“It’s the end of the trilogy… but it will be epic… very epic… and we mean VERY.”

 

Will there be a multiplayer aspect to the game, if so how? Will it be a story based coop, or like deathmatch, or something entirely different?

“No multiplayer in The Witcher 3. We are all about telling a deep, immersive story. We don’t believe in adding multiplayer modes just for the sake of having them.”

 

 

Cijeli intervju,isplati se procitati,stvarno digne hype :D

 

http://www.sticktwiddlers.com/2013/10/23/cd-projekt-red-the-witcher-3-wild-hunt-qa/

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
doky01akablava kaže...

Nasao intervju otprije par mjeseci,nisam ga ranije procitao jer sam skroz zaboravio na njega.

Ovo mi je najbolji dio,a kad cujes to iz njihovih usta,znas da je istina :)

 

Will The Witcher 3 complete the trilogy, or do we have chapters 4, 5, …12 to look forward to?

“It’s the end of the trilogy… but it will be epic… very epic… and we mean VERY.”

 

Will there be a multiplayer aspect to the game, if so how? Will it be a story based coop, or like deathmatch, or something entirely different?

“No multiplayer in The Witcher 3. We are all about telling a deep, immersive story. We don’t believe in adding multiplayer modes just for the sake of having them.”

 

 

Cijeli intervju,isplati se procitati,stvarno digne hype :D

 

http://www.sticktwiddlers.com/2013/10/23/cd-projekt-red-the-witcher-3-wild-hunt-qa/

Što volim tu njihovu dječiju iskrenost. lol

12 godina
odjavljen
offline
The Witcher 3

Evo već dva dana kako pržim dvojku. Prvi put igram i igra mi se jako dopada. Videćemo šta će biti dalje... Moram se bolje upoznat sa Witcher svetom kada će trojka biti onako famozna.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Comi123 kaže...

Evo već dva dana kako pržim dvojku. Prvi put igram i igra mi se jako dopada. Videćemo šta će biti dalje... Moram se bolje upoznat sa Witcher svetom kada će trojka biti onako famozna.

Ti si prorok?

11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

vjerojatno nije,ali zna prepoznat vrhunsku igru

dobus
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
Praetorian1 kaže...
Comi123 kaže...

Evo već dva dana kako pržim dvojku. Prvi put igram i igra mi se jako dopada. Videćemo šta će biti dalje... Moram se bolje upoznat sa Witcher svetom kada će trojka biti onako famozna.

Ti si prorok?

{#}

15 godina
offline
The Witcher 3

Nema razloga da ne bude,Witcher 1 je bio savrsena igra,Witcher 2 isto svojom grafickom prezentacijom,zanimljivom pricom i izborima,samo mi nedostaje strah iz jedinice.
A tek sto su obecali za W3 WH i definitivno ce to ispuniti :) Ja imam vjere,nisu razocarali samo mi zao sto nikad Rise of White Wolf nije izasao.

 

I nisam vidio da je bilo :) 

 

I btw. Witcher 2 me iznenadio sa optimizacijom,na mome laptopu puno postavki max,par high-medium i vrti 30-40 fps :))

 

 

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
doky01akablava kaže...

Nema razloga da ne bude,Witcher 1 je bio savrsena igra,Witcher 2 isto svojom grafickom prezentacijom,zanimljivom pricom i izborima,samo mi nedostaje strah iz jedinice.
A tek sto su obecali za W3 WH i definitivno ce to ispuniti :) Ja imam vjere,nisu razocarali samo mi zao sto nikad Rise of White Wolf nije izasao.

 

I nisam vidio da je bilo :) 

 

I btw. Witcher 2 me iznenadio sa optimizacijom,na mome laptopu puno postavki max,par high-medium i vrti 30-40 fps :))

 

Hvala za link. Uostalom, vidi se da će ovo biti tehnički najsavršeniji RPG...

12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Ali iz iskustva svi znamo da uz tako visoku produkciju i open world dolazi more, oceani bugova. Tako da će daleko to bit ot tehničke savršenosti barem par mjeseci nakon izlaska.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
Lopoc kaže...

Ali iz iskustva svi znamo da uz tako visoku produkciju i open world dolazi more, oceani bugova. Tako da će daleko to bit ot tehničke savršenosti barem par mjeseci nakon izlaska.

Niko te ni ne tera da odmah igraš igru. Čekaš finalno izdanje kada sve bude pečovano i fixovano i radiće savršeno, što znači da i je savršeno u tehničkom smislu. Ljudima treba dati samo malo vremena jer oni nama daju vrhunsku igru. Za mene neka trojka bude poboljšana dvojka u otvorenom svetu i igra će da sabija.

12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

I ja vjerujem u to :) Samo me strah mog prosječnog, 2.5 god starog pc-a :(

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
Lopoc kaže...

I ja vjerujem u to :) Samo me strah mog prosječnog, 2.5 god starog pc-a :(

Uz novu grafičku karticu i još 4 GB rama, kao i malo CPU clocka, ja se nadam da ću moći da mu odgovorim sa nekim pristojnim detaljima u nekoj nižoj rezoluciji...

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2014 22:30 (Comi123).
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Pa mogao bih sa novom grafičkom to skroz fino vrtit. Ja je tako skoro neću uzimat :/ Smislit ćemo nešto :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Jedini pravi RPG ove godine će biti The Witcher III. Nema konkurencije.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Praetorian1 kaže...

Jedini pravi RPG ove godine će biti The Witcher III. Nema konkurencije.

Not sure if serious.JPG 

      Name       Party Perspective   Coop Structure  Time   Pos.   Trees   Checks   World   Battle   Release Platform(s)

Age of Decadence       -   Isometric    -    Open    TB   Squares   Yes    Yes    Yes     -     Q2      PC

Antharion          Yes   Isometric    -    Open    TB   Squares   Yes    ?     -     -    2014   PC,Tablets

Atelier Escha & Logy    Yes   Fixed Cam    -    Open    TB    Rows    -     -     Yes    Yes   March 11    PS3

Blackguards         Yes   Isometric    -   Linear    TB    Hexes    ?     ?     ?     ?     Q1      PC

Bound by Flame        -   3rd Person   -     ?    Action   Free    ?     ?     -     -     Q1     Multi

Bravely Default       Yes   Fixed Cam    -   Linear    TB    None    -     -     ?     ?    Feb. 7     3DS

Child of Light       Yes    Side    Yes   Linear    TB    None    -     -     ?     ?    2014     Multi

Conception II        Yes   3rd Person   -   Linear    TB   Circle?   -     -     ?     Yes   Spring   Vita,3DS

Consortium          -   1st Person   -     ?    Action   Free    Yes    ?     -     -    Jan. 6     PC

Cosmic Star Heroine     Yes  2D Top Down   -   Linear    TB    None    ?     -     Yes     -    2014     Multi

Dark Souls II        -   3rd Person   Yes   Open   Action   Free    -     -     -     -    March    Multi

Dead State         Yes   Isometric    -    Open    TB   Squares   Yes    Yes     ?     -    March     PC

Demon Gaze         Yes   1st Person   -     ?     TB    Rows    ?     -     -     -     Q1     Vita

Divinity: Original Sin   Yes   Isometric   Yes   Open    TB    Free    Yes    Yes     -     -    Spring     PC

Dragon Age: Inquisition   Yes   3rd Person   ?   Bioware   RTwP   Free    Yes    Yes     ?     -     Q4     Multi

Drakengard 3        Yes   3rd Person   -     ?    Action   Free    -     -     ?     -    2014     PS3

Eschalon: Book III      -   Isometric    -    Open    TB   Squares   Yes    Yes    Yes     -    Feb. 14    PC

Grim Dawn          -   Isometric   Yes   Open   Action   Free    -     -     -     -    2014     PC

Hellraid           -   1st Person   Yes    ?    Action   Free    ?     -     ?     -    2014     PC

Legend of Grimrock 2    Yes   1st Person   -     ?     RT   Squares   ?     ?     -     -    2014     PC

Lichdom           -   1st Person   -   Linear   Action   Free    ?     -     -     -    Summer    Multi

Lighting Returns: FF XIII  -   3rd Person   -     ?    Action   Free    -     -     ?     ?    Feb. 11   PS3,360

Lord of the Fallen      -   3rd Person   -   Linear   Action   Free    ?     -     -     -    2014     Multi

Lords of Xulima       Yes   Iso / FP    -     ?     TB    Rows    Yes    ?     ?     Yes    Q1      PC

Might & Magic X: Legacy   Yes   1st Person   -    Open    TB    Rows    Yes    Yes     -     -     Q1      PC

Mount & Blade II       -   3rd Person   -    Open   Action   Free    ?     ?     ?     -    2014     PC

Mugen Souls Z        Yes   3rd Person   -     ?     TB    Free    -     -     Yes    Yes    2014     PS3

Pillars of Eternity     Yes   Isometric    -    Open    RTwP   Free    Yes    Yes    Yes     -     Q3      PC

Shadowrun: Dragonfall    Yes   Isometric    -    Open    TB   Squares   Yes    Yes     -     -    January    PC

South Park: The Stick of  Yes   2D Side    -     ?     TB    None    Yes    ?     ?     Yes   March 6    Multi

Sui Generis         -   Isometric    ?    Open   Action   Free    ?     ?     -     -     May     PC

Tales of Xillia 2      Yes   Fixed Cam   Yes   Linear   Action   Free    -     -     Yes    Yes    2014     PS3

The Banner Saga       Yes   Iso / Side   -   Linear    TB   Squares   ?     ?     ?     Yes   Jan. 14    PC

The Witch and 100 Knight   -   Isometric    -    Open   Action   Free    ?     -     -     -   March 25    PS3

Trails in the Sky: SC    Yes  Iso / Fixed   -   Linear    TB    Free    ?     -     -     Yes    2014    PC,PSP

Transistor          -   Isometric    -     ?    Action   Free    ?     -     ?     -    2014      ?

Underrail          -   Isometric    -    Open    TB   Squares   Yes    ?     -     -    2014     PC

Wasteland 2         Yes   Isometric    -    Open    TB   Squares   Yes    Yes    Yes     -    2014     PC

Witcher 3: Wild Hunt     -   3rd Person   -    Open   Action   Free    Yes    ?     -     -    2014     Multi

X              Yes   3rd Person   ?     ?     RT    Free    -     -     -     -    2014     WiiU

And only as you gasp your dying breath shall you understand, your life amounted to no more than one drop in a limitless ocean!" Yet what is any ocean but a multitude of drops?"|RIP R
12 godina
offline
Re: The Witcher 3

ja cekam divinity original sin,to mi se cini ko jedini rpg koji ce mene zanimat u 2014toj :)

 

 

witcher 3 cu naravno igrat i probat,ali neznam,meni su i prijasnja 2 bila onak...više neka akcija i lagani rpg nego rpg. moraju nesto s combatom napravit,prvi witcher je imo doslovce minigame combat,a dvojka je bila repetitivna dozla boga.

12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Da, akcijski rpg su oba, ali meni je combat dvojke odican za rpg. Turn base mi je jednostavno preumjetan. Da trojka ima dark souls combat plakao bih od srece. Nisu witcheri klasicni rpgi, ali duja je bome roleplaying igra dje tvoje radnje itekako utjecu tijek price.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Witcher 3

nedo bog da bude sistem borbe ko u darksoulsu. djeluje robotski i umjetno :(

16 godina
offline
Re: The Witcher 3

meni je bitnije da oni poprave sve bugove nego da dodaju te graficke ''gluposti'' (da se tako izrazim). gameplay i kvaliteta rpg elemenata > grafika.

 

uostalom, kotor 1 i 2 nemaju neku extra grafiku pa su jedne od najboljih rpg igara.

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
offline
Re: The Witcher 3

baš endavno sam igrao obje. meni su jos uvijek oku ugodne i ne smetaju.

 

grafika je totalno nebitna stavka :)

 

ali ajde,nemoze se rec,witcher ima super priču,oba nastavka

 

a i nekako sam zavolio taj cd projekt red,dobar posao odradjuju :)

16 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Obi Wan kaže...

meni je bitnije da oni poprave sve bugove nego da dodaju te graficke ''gluposti'' (da se tako izrazim). gameplay i kvaliteta rpg elemenata > grafika.

 

uostalom, kotor 1 i 2 nemaju neku extra grafiku pa su jedne od najboljih rpg igara.

Ja se ne sijećam nekih bugova vrijednih spomena, doduše ja sam odigrao samo EE verzije. S druge strane KOTOR 2 je notorno poznat po bugovima i nedovršenosti :D

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
12 godina
offline
Re: The Witcher 3
Prince-Artas kaže...
Obi Wan kaže...

meni je bitnije da oni poprave sve bugove nego da dodaju te graficke ''gluposti'' (da se tako izrazim). gameplay i kvaliteta rpg elemenata > grafika.

 

uostalom, kotor 1 i 2 nemaju neku extra grafiku pa su jedne od najboljih rpg igara.

Ja se ne sijećam nekih bugova vrijednih spomena, doduše ja sam odigrao samo EE verzije. S druge strane KOTOR 2 je notorno poznat po bugovima i nedovršenosti :D

ima community mod koji doda sve sta je izbaceno iz kotor 2 i ja sam igru prosao 7x. ima jedan gadni bug koji se pocne ponavljati (nemos 1 quest zavrist i moras ispocetka krenut jer nema druge),ali se desi valjda 1 u 100 puta. meni se sam 1x desio.

 

all in all meni je kotor 2 bolji od jedinice,priča mi je bolja i lokacije su zanimljivije (kao i likovi). ali,bugova je uvijek u bioware igrama bilo :D (jade empire npr.,kotor,dragon age...cak i ME)

11 godina
offline
Re: The Witcher 3
Lopoc kaže...

Ali iz iskustva svi znamo da uz tako visoku produkciju i open world dolazi more, oceani bugova. Tako da će daleko to bit ot tehničke savršenosti barem par mjeseci nakon izlaska.

Je,ali bugovi se daju ispraviti.Al ako srz igre zeznu,to je nepopravljivo.

16 godina
offline
Re: The Witcher 3

moja digresija po pitanju bugova je bila usmjerena na ogromni svijet koji se najavljuje u witcher-u 3. kao sto je netko prije mene primijetio, prevelika je igra i sansa za bugovima nije nezanemariva. zelim im svu srecu po pitanju rjesavanja tih stvari jer cdproject je jedini developer vrijedan spomena koji radi kvalitetne rpg igre i koji nije rob rokova, nego rob vlastite savjesti koji ce igru napraviti kad bude gotova, a ne da zgrnu masu love.

 

sto se tice kotor 2... odigrao sam ga i ja sa restoration contentom i puno je toga sto su originalni developeri (obsidian ako se ne varam) morali izbaciti zbog prokletih rokova. i sva sreca sto ima ljudi koji su voljni izdvojiti vrijeme da isprave nepravdu koja se dogodila kotor-u 2. kamo srece da ima vise takvih igara. jer u posljednje vrijeme prave rpg igre odumiru i vise postaju nesto tipa *insert primary genre* with rpg elements.

 

u zadnjih par godina jedino sta mi pada na pamet od dobrih rpg-ova su witcher 1 i 2, kotor 1 i 2, dragon age origins i skyrim. e to su za mene pravi rpg-ovi sa 3rd person viewom koji je taman odmaknut od lika onoliko koliko je potrebno, a nije preblizu. doduse ako cu bit cjepidlaka onda bi za skyrim rekao da nije to bas pravi rpg u smislu tehnikalija tipa atributa i vrhunske price ali to nikad nije ni bila snaga elder scrolls igara, nego bauljanje po svijetu.

 

skrecem s teme al eto, imao sam potrebu ovo napisat

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2014 14:58 (Obi Wan).
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Rocinante2112 kaže...

nedo bog da bude sistem borbe ko u darksoulsu. djeluje robotski i umjetno :(

Kako mislis? Ja jos nisam vidio igru sa postenijim combatom, daleko je to oumjetnog. Svaki zamah ima tezinu, kolizija udaraca je fenomenalna, pocmi u uskim prostorima koristit horizontalne napade pa ces vidjet gusta

12 godina
odjavljen
offline
The Witcher 3

Witcher 3 rastura po svemu što smo do sada videli... Međutim, kada već pominjete tolike RPG-ove, moramo i Fallout 4 uzeti u obzir. Jeste da igra nije ni najavljena, ali čisto sumnjam da ga Bethesda neće kreirati na next-gen platformi. E3 ove godine će biti jako uzbudljiv. Tada možda dobijemo najavu...

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice