The Witcher 2

poruka: 1.997
|
čitano: 348.194
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 2
Comi123 kaže...
Praetorian1 kaže...
Comi123 kaže...
Praetorian1 kaže...
Comi123 kaže...

Dal postoji frizer u chapteru 2? Kamp.

Postoji, tamo pored onih šatora gdje su ti kurve. 

E super. Odmah idem tamo... Inače, koji si lvl? Ja sam 15. {#}

Ja sam 27 level, u Chapteru 3 sam.

Ihaaaa. Pa ti baš bapaš... Ja sam tek došao u Chapter 2 sa Vernonom i družinom. Totalno nova zona za istraživanje me je prijatno iznenadila, nadam se da će me zadržati kao predhodna, Flotsam. Koliko ukupno ima Chaptera da ne zna neko?

Zato ću drugi prolazak polako igrat. Pošto sad prvi put igram, baš me zanima kraj. A drugi prelazak će biti za guštanje.

16 godina
offline
Re: The Witcher 2

slabi ste momci... ja nisam ni zavrsio act 2 a lvl 33 sam...

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2014 15:41 (Obi Wan).
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Krasno, ostao sam bez sejvova vlastitom greškom.

 

Nije mi se dalo brisat sejvove iz igre jer presporo ide, pa sam brisao iz windowsa i voila nema više sejvova u igri. Ali igra mi je toliko dobra da istog časa krećem izpočetka :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 2
Praetorian1 kaže...

Krasno, ostao sam bez sejvova vlastitom greškom.

 

Nije mi se dalo brisat sejvove iz igre jer presporo ide, pa sam brisao iz windowsa i voila nema više sejvova u igri. Ali igra mi je toliko dobra da istog časa krećem izpočetka :)

Jesi ima na steam cloudu ?

14 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Preko Goga imam igru-

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 2

definitivno mi ne pase iorveth path. mada ima dobrih likova i dobrih questova, sveukupni dojam je takav da geralt ne bio smio biti sa nekim tko je terorist i borit se za neke ideale slobode...

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
The Witcher 2

Sad zavrsija igru, i falilo mi 6 xpa do lvla 35. Nista sutra cu probat opet, ali s drugim zavrsnim dijelom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 2
Obi Wan kaže...

definitivno mi ne pase iorveth path. mada ima dobrih likova i dobrih questova, sveukupni dojam je takav da geralt ne bio smio biti sa nekim tko je terorist i borit se za neke ideale slobode...

Ali je Iorveth terorist? Koliko ja znam nije civile ubijao (ili se krivo sjećam). A što se tiče ovog drugog, ja Geralta ipak ne mogu zamislit kao hladnog, neutralnog "robota". To se vidi i na onom cinematicu od Witcher 3 kad oslobodni onu "vješticu" iako nije uopće imao razloga za to. U mojoj glavi se Geralt uvijek zauzima za slabije :)

12 godina
offline
Re: The Witcher 2

geralt je zadrti neutral.

 

u dndu bi bio baš to. NEUTRAL. nit naginje na dobro nit loše. i nikad ne radi đabe

15 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Geralt je hladni plaćenik, tako je i zamišljen, doduše ima određene moralne stavove kojih se drži, lik je baš kakav treba biti za "ulogu" koju u igri igra IMHO.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 2
Lopoc kaže...
Obi Wan kaže...

definitivno mi ne pase iorveth path. mada ima dobrih likova i dobrih questova, sveukupni dojam je takav da geralt ne bio smio biti sa nekim tko je terorist i borit se za neke ideale slobode...

Ali je Iorveth terorist? Koliko ja znam nije civile ubijao (ili se krivo sjećam). A što se tiče ovog drugog, ja Geralta ipak ne mogu zamislit kao hladnog, neutralnog "robota". To se vidi i na onom cinematicu od Witcher 3 kad oslobodni onu "vješticu" iako nije uopće imao razloga za to. U mojoj glavi se Geralt uvijek zauzima za slabije :)

za jedne terorista a za druge osloboditelj ilitiga freedom fighter. problem je što tek kad mu se priključiš spoznaš njegove plemenite namjere. pričam o iorvethu. malo je nespretno to naprvaljeno tj izrežirano. onaj koji nije igrao jedinicu i nije upoznat sa canonom nema nikakvog razloga za poistovjetit se sa elfovima i ostalim čudacima.

thuglife kaže...

Geralt je hladni plaćenik, tako je i zamišljen, doduše ima određene moralne stavove kojih se drži, lik je baš kakav treba biti za "ulogu" koju u igri igra IMHO.

geralt je ono što želiš da bude... može biti hladan, može biti okrutan i nemislordnan ali isto tako može biti sve ono ali obrnuto. ja sam ga doživio baš kao nekog dobrog toplog čovjeka, malo zayebanog kada popije ali sve u svemu OK lik.

kad sam igrao 2 spasio sam i philipu i onog kralja (prvi puta) drugo puta su nayebali... kralj pogotovo jer je tako dobro i gnjusno napravljen da sam ga baš mrzio

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Re: The Witcher 2
skank666 kaže...
Lopoc kaže...
Obi Wan kaže...

definitivno mi ne pase iorveth path. mada ima dobrih likova i dobrih questova, sveukupni dojam je takav da geralt ne bio smio biti sa nekim tko je terorist i borit se za neke ideale slobode...

Ali je Iorveth terorist? Koliko ja znam nije civile ubijao (ili se krivo sjećam). A što se tiče ovog drugog, ja Geralta ipak ne mogu zamislit kao hladnog, neutralnog "robota". To se vidi i na onom cinematicu od Witcher 3 kad oslobodni onu "vješticu" iako nije uopće imao razloga za to. U mojoj glavi se Geralt uvijek zauzima za slabije :)

za jedne terorista a za druge osloboditelj ilitiga freedom fighter. problem je što tek kad mu se priključiš spoznaš njegove plemenite namjere. pričam o iorvethu. malo je nespretno to naprvaljeno tj izrežirano. onaj koji nije igrao jedinicu i nije upoznat sa canonom nema nikakvog razloga za poistovjetit se sa elfovima i ostalim čudacima.

thuglife kaže...

Geralt je hladni plaćenik, tako je i zamišljen, doduše ima određene moralne stavove kojih se drži, lik je baš kakav treba biti za "ulogu" koju u igri igra IMHO.

geralt je ono što želiš da bude... može biti hladan, može biti okrutan i nemislordnan ali isto tako može biti sve ono ali obrnuto. ja sam ga doživio baš kao nekog dobrog toplog čovjeka, malo zayebanog kada popije ali sve u svemu OK lik.

kad sam igrao 2 spasio sam i philipu i onog kralja (prvi puta) drugo puta su nayebali... kralj pogotovo jer je tako dobro i gnjusno napravljen da sam ga baš mrzio

To je tocno da je za jedne terorist, za druge osloboditelj, ali i sama Saskia ga je nazvala teroristom. I jos mu uvalila friendzone.

 

Bas jer sam prvog witchera igrao nekoliko puta sam odabrao Iorvetha za prvi prolaz. Mrvicu je losija kampanja, ali nije za bacit. Usput imas i sucubisicu za povalit.

Rorchova je prica malo bolja. Uglavnom uziva sam u obe.

15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 2

metode su mu malčice upitne ali.... palestina?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Re: The Witcher 2
skank666 kaže...

metode su mu malčice upitne ali.... palestina?

Ja Gornji Adern gledam kao Izrael :D. Židovi (elfovi, seljaci i patuljci) oce napravit Izrael.

 

Ma dobro kako ko zamislja, ne odluci.

15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 2
Zajeb kaže...
skank666 kaže...

metode su mu malčice upitne ali.... palestina?

Ja Gornji Adern gledam kao Izrael :D. Židovi (elfovi, seljaci i patuljci) oce napravit Izrael.

 

Ma dobro kako ko zamislja, ne odluci.

e zbog toga je witcher zakon, ništa nije bijelo/crno, dobro ili loše, lijepo ili ružno.

edit: valjda su ljudi židovi?! ako se dobro sječam mi smo počeli prvi kenjat

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 15:19 (skank666).
16 godina
offline
Re: The Witcher 2

ma najvise mi je zasmetalo na iorveth path-u to sto mi roche pomogne iako sam ga napustio, a budimo realni, da nije bilo roche-a, ne bi geralt niti bio u mogucnosti izaci iz tamnice.

 

e sad, da se raspravljat je li iorveth neki freedom fighter ili je terorista. ako cemo po informacijama iz igre od ostalih likova, nitko njemu ne vjeruje previse. on je lik koji se bori ''iza neprijateljskih'' linija kao da je jos uvijek rat, bez obzira sto je rat sluzbeno zavrsio (to nuzno ne znaci da je nilfgaard odustao od pohoda na sjeverna kraljevstva). zatim je ogorcen je ga je nilfgaard izdao (sad izdao je sirok pojam, vise zrtvovao zbog mirovnih ugovora nakon rata) i sad se on u sumi krije i vodi gerilski rat protiv loreda, koji vise izgleda kao teroristicka akcija upravo zato jer su oni odustali od predaje.

 

sad bi se moglo razglabat o tome da njih svi mrze jer su oni non-humans. ali to je najvise njihova krivnja jer su stali na stranu nilfgaarda. da je kojim slucajem bilo drugacije, tko zna, mozda bi se rasizam i smanjio (ali ne i nestao). ovako su jos vise postali omrazeni, narocito jer su njihove jedinice radile nered iza neprijateljskih linija.

 

koji je razlog njegovog pohoda prema slobodi, to bi se mogli promotriti kroz dva razloga. prvi je razlog rasizam, zbog kojeg je i stao na stranu nilfgaard-a, a drugi je razlog valley of the flowers, tj nazovi drzava elfova i ostalih u nilfgaard-u prema kojem iorveth osjeca gadanje jer su se u njegovim ocima prodali emhyr-u i to nije onaj idela slobodne drzave koju on zamislja.

 

sto se tice geralta i njegovih stavova, ja mislim da je on neutralan, jer to od njega njegov path zahtjeva, ali nije imun na nepravdu. to pokazuje i onaj trailer iz trice. zato i smatram da geralt ne bi nikad direktno ulazio u politicka pitanja kao u slucaju iorvethovog patha, nego vise kao roche-ov path.

 

u roche-ovom pathu se rijesavas loreda, prvenstveno zato da vrati uslugu roche-u, ali i zato sto je loredo smece. a buduci da je letho oteo triss, a jos mu je i cedric rekao da ce mu se vratit pamcenje (dvije stvari koje su u tom trenutku najvaznije geraltu) odlucuje se roche-a (to u najmanju ruku zvuci logicno jer a)zasto stat na stranu iorvetha koji je bio u ligi za lethom b) zasto izdat roche-a kad mu je ovaj pomogao da izade iz tamnice). je da je roche vidio tu svoj interes, ali ne znam dal bi puno ljudi napravilo isti potez kao roche. 

 

za dizanje prokletstva je bilo potrebno postavljat pusta pitanja, tu nisam nista vidio sto bi moglo utjecati na politiku do trenutka kad se geralt i roche vracaju u vergen da nadu philipu. e sad tu se moze postupiti na dva nacina: postedjeti henselta ili ga ubiti. s obzirom da je postojala opcija da geralt fino kaze: roche, ti to sredi, ja nisam niti u jednom trenutku okljevao u odluci. nije moje da se mijesam, ali buduci da je henselt bio dubre pa je i mene htio ubit, nisam ni htio inzistirat na tome da ga spasim.

 

i na kraju act 3, pomognes triss, jer bilo je previse slucajeva kada sam pomogao roche-u, usudit cu se reci i vise nego dovoljno. a sta me boli briga za temeriju, triss mi je bitnija, a zasto bi svi mage users patili zbog par drolja iz lodge of sorceress. to podrazumjeva da sam sile-u gledao kako puca kao rajcica. sto se tice letha, njega sam postedio jer on nikad nije bio moj neprijatelj, to je pokazao nekoliko puta. geralt ima problem sto je uvijek na krivom mjestu u krivo vrijeme. e da, saskiu sam ubio, zmaj je opasno oruzje, a i na kraju iorvethovog patha kad uzmes spell breaker saskia sama kaze ce se ona potruditi bolje da se ne ponovi ista stvar, medutim nije nemoguce da je netko opet zacara.

 

i to je po meni najneutralniji nacin da se prijede witcher 2. sve ostalo je preveliko mijesanje u politiku.

 

 

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Re: The Witcher 2
Obi Wan kaže....

 

i na kraju act 3, pomognes triss, jer bilo je previse slucajeva kada sam pomogao roche-u, usudit cu se reci i vise nego dovoljno. a sta me boli briga za temeriju, triss mi je bitnija, a zasto bi svi mage users patili zbog par drolja iz lodge of sorceress. to podrazumjeva da sam sile-u gledao kako puca kao rajcica. sto se tice letha, njega sam postedio jer on nikad nije bio moj neprijatelj, to je pokazao nekoliko puta. geralt ima problem sto je uvijek na krivom mjestu u krivo vrijeme. e da, saskiu sam ubio, zmaj je opasno oruzje, a i na kraju iorvethovog patha kad uzmes spell breaker saskia sama kaze ce se ona potruditi bolje da se ne ponovi ista stvar, medutim nije nemoguce da je netko opet zacara.

 

i to je po meni najneutralniji nacin da se prijede witcher 2. sve ostalo je preveliko mijesanje u politiku.

 

 

Danas cu napravit sve drugacije od jucer, bas da vidim ima li velikih promjena u igri.

 

Znaci Pomazem Rocheu, Silu cu pustit da umre, Saskiu takoder, Letha pustit.

16 godina
offline
Re: The Witcher 2

ma da shvatis igru moras proc oba patha, sto znaci na kraju moras odigrat sva 4 zavrsetka.

 

s tim da imate par odluka sta se prenose, npr ubit ili postedit aryana, ubit ili postedit stennisa i dati ili ne dati mac iorvethu.

 

ja sam uvijek isao postedit aryana, ubit stennisa (jer imaju nepobitni dokazi da je kriv), a sto se tice dat ili ne dat mac, to zavisi. prije sam uvijek vratio mac iorvethu jer sam mislio da je to pravedana nacin, medutim kad malo bolje pogledam on mene tu koristi vise nego ja njega. stoga ja preporucujem dati mu mac ako njega birate, tj ne dati ako zelite roche-a jer kad trazite triss onda ce se na megascope-u pojaviti pravi lik (kad das sword phillipa, kad ne das dethmole). zato mi prije i nije bilo jasno kako to da se uvijek phillipa pojavi a ja skidam curse sa henselta, a zapravo se radilo o tom macu.

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
offline
Re: The Witcher 2

pobogu piši u spoilerima.

 

15 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Po početku posta skuži da će biti spoilera u postu, tko nije igrao ne čita dalje i gg.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Ali čemu onda spoiler tag? 

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher 2

Tip za težinu: pospremite u storage timber,cloth, iron ore, uglavnom crafting iteme koji zauzimaju 0,5 ili 1 a imate ih puno, imat ćete manje od 100 poslje toga.

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 2

Imam problem s bojama u Witcher 2, chapter 2 kad se stennis prvi put pojavi, priča s onim kraljem i onda pa onaj fight.

Boje su KATASTROFA!

Kao na najgorem lcd-u. Stennis ima žarko rozu boju face i sve je crvenkasto.

Mislio sam da je to normalno al onda sam vidio youtube video gdje su boje normalne (iako je i u onom gradu Flotsom - 1. chapter sve jako jako tamno).

 

 

12 godina
odjavljen
offline
The Witcher 2

Dal igra dozvoljava da se posete sve lokacije, bez obzira dal odemo sa Rocheom ili Iorvethom? Mislim, dal se propušta neko istraživanje, neke šume na primer, da ona bude zaključana u zavisnosti od odluka.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 2
Comi123 kaže...

Dal igra dozvoljava da se posete sve lokacije, bez obzira dal odemo sa Rocheom ili Iorvethom? Mislim, dal se propušta neko istraživanje, neke šume na primer, da ona bude zaključana u zavisnosti od odluka.

chapter 1 nema nikakvih ogranicenja. u chapteru 2 postoje, zavisno koga odaberes. chapter 3 u vecem dijelu nema zabrana, ali i tu postoje (ne mozes pristupiti nekim djelovima ako si isao sa roche-om i obrnuto sa iorvethom)

 

takoder u chapteru 2 ces propustiti veliku kolicini questova opet zbog odabira roche/iorveth i neke questove u chapter 3.

 

dakle, najvise restrikcija imas u chapteru 2.

 

 

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
The Witcher 2

Nakon završenog 1. dijela, krenuo na drugi, trenutno sam u Flotsamu

 

Ne znam, combat mi nikako ne sjeda za sad, pogotovo kad ih 4-5 dođe na tebe odjednom, krepam momentalno {#}

 

Trenutno sam na Malena questu, pomogao sam joj u gradu. Svi znamo što se dogodi onda, kad me ovih 5-6 Scoiataela napalo jedino što sam mogao napravit je trčat u krug i navesti ih da se zabavljaju s nekom od zvijeri u šumi, i onda ih skidat 1 po 1. Jel' to tako treba biti ili ja samo failam? 

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 2
The Unforgiven kaže...

Nakon završenog 1. dijela, krenuo na drugi, trenutno sam u Flotsamu

 

Ne znam, combat mi nikako ne sjeda za sad, pogotovo kad ih 4-5 dođe na tebe odjednom, krepam momentalno {#}

 

Trenutno sam na Malena questu, pomogao sam joj u gradu. Svi znamo što se dogodi onda, kad me ovih 5-6 Scoiataela napalo jedino što sam mogao napravit je trčat u krug i navesti ih da se zabavljaju s nekom od zvijeri u šumi, i onda ih skidat 1 po 1. Jel' to tako treba biti ili ja samo failam? 

prvo sto moras shvatit po pitanju combat-a u witcheru je konstantna mobilnost. pravovremeni dodge i pravovremeni izbor kada reagirat znace jako mnogo.

 

druga stvar je koji si tree izabrao. ja sam uvijek birao sword jer mi je to bio prirodan odabir i nisam imao problema osim kada sam sam nesto pogrijesio.

 

zatim tu je i difficulty.

 

sto se tice velikog broja neprijatelja... nisam nikad bjezao 100 km od njih. za to postoje bombe. ima jedna koje uzrokuje stun, jako korisna. zatim tu je jos jedna koja izaziva burning. imas dovoljno alata da se obranis od velike kolicine bagre.

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Danas prešao jedinicu i bila mi je fantastična pa sam odmah instalirao dvojku. Nikako da se naviknem na combat,nemogu ni prolog proć jer stalno umirem , imate neki savjet ili nesto?

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 2
SuperWarrior kaže...

Danas prešao jedinicu i bila mi je fantastična pa sam odmah instalirao dvojku. Nikako da se naviknem na combat,nemogu ni prolog proć jer stalno umirem , imate neki savjet ili nesto?

Obi Wan je post iznad tebe dobro opisao kako se prebaciti na W2.

Ugl naizmjenice kombinirati attack i dodge stim da attack ne raditi ako bi ti drugi neprijatelj zavrsio blizu sa strane jer ces dobiti po kicmi. Kasnije kad dobis Aard i Quen si to mozes dozvoliti (Aard ce ih rasprsiti, Quen će ti dati nešto kao shield).

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.6.2014 23:56 (AA-d00d).
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 2

Samo pažljivo i polako. Udreš jedan, dva puta i onda roll. Ne možeš se zaletit među 2-3 tipa i počet button mashat jer ćeš umrijet skoro pa odmah.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice