Starcraft 2 Bug forum turnir

poruka: 18
|
čitano: 5.505
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

Pokrećem temu za prijave za turnir, prema prijedlogu forumaša dado2202. LINK na pravila turnira.

 

Predložak za prijave: Nick na forumu, ingame nick i character code, opcionalno username na nekom od IM programa, liga, rasa

 

Prijava: mata_87, Sickneel 335, xf:sickneel, platinum, protoss

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 15:03 (mata_87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

ja cu frendovom eu accu igrat, detalji su na pp autoru teme

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Starcraft 2 Bug forum turnir
bistri kaže...

ja cu frendovom eu accu igrat, detalji su na pp autoru teme

  Liga (na svom accountu), rasa sa kojom ćeš igrati?

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
16 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

plat/zerg posaljem cc sutra

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

Ima li nagrada?

Kurwe, alkohol i torcida!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Starcraft 2 Bug forum turnir

Bilo bi odlično kad bi se moglo održati, al vidim slab je nekak odaziv na to...

Dompa
14 godina
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

Nagrada nema, igramo isključivo za zabavu. I ja se nadam većem odazivu igrača. Ako ste zainteresirani slobodno se prijavite  {#}

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

Predložak za prijave: Nick na forumu, ingame nick i character code, opcionalno username na nekom od IM programa, liga, rasa

Nick:Bera

In-game nick: ElitePer

character code: 128

xfire:bakugan98

Liga: 1 vs 1 i 3 vs 3 su bronca, a 2 vs 2 i 4 vs 4 srebrna

rasa: Terran/Toss

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

Gužva na poslu, pa nisam stigao jučer:

Bug - dado2202
Starcraft - Dado
Character code - 881
1vs1 - platina
2vs2 - diamond
3vs3 - diamond
4vs4 - platina
rasa - random

Ako ništa drugo bar malo odigramo

Mislim da bi bilo dobro da se svi dodamo u "prijatelje" na sc

Najbolje vrijeme bi bilo petak poslije 18h, možemo igrati na 2 dobivene (3 partije max protiv nekoga)

Nađemo se svi u jednom chanell-u, dogovorimo se tko s kime, netko piše rezultate i evo ga.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

jucer sam preso u platinu ...

zerG

 

2v2gold

 

 

ime u igri ballinCRO

onaj broj 530

92% mladih bi palo u depresiju kada bi mi crko ekran,ako si među onih 8% koji bi pop.zdili kada bi ih to snašlo stavi onda ovo u svoj potpis.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

Ovako, znači zasad nas ima 5 prema prijavama, nadam se da će svi koji su se prijavili imati vremena i volje za igrati. S obzirom da prijave idu polako malo bismo mogli to ubrzati. Rok je do nedjelje u podne za prijave, nakon čega ako nebude svih 8 mjesta popunjeno možete prijaviti po jednog prijatelja koji nije aktivan na forumu. Prednost naravno imaju forumaši,ali što je tu je. Sve prijave (uključujući i eventualne prijave prijatelja) bi trebale biti gotove do nedjelje u 19 sati. Do 20h bi trebali odrediti bracket, i svi se naći na kanalu u SC (nismo ga još napravili ali hoćemo). Igrat će se po sustavu najbolji iz 3 matcha, znači prva mapa fiksna, gubitnik bira sljedeću. Map pool ćemo odrediti još. Četvrtfinalni matchevi se svi moraju odigrati u periodu od nedjelje u 20h do utorka, tako da se igrači mogu dogovoriti za termin. Polufinale utorak 20h - četvrtak. Finale u četvrtak, ili kada god već finalistima odgovara.

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

Molim sve da potvrde da će večeras doći. Sigurno dolaze dado2202, ivm i ja. Bera jesi li sigurno dao dobre podatke, nemogu te addati kaže non existing? Slobodno prijavljujte prijatelje da nas se skupi 8.

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Starcraft 2 Bug forum turnir
mata_87 kaže...

Molim sve da potvrde da će večeras doći. Sigurno dolaze dado2202, ivm i ja. Bera jesi li sigurno dao dobre podatke, nemogu te addati kaže non existing? Slobodno prijavljujte prijatelje da nas se skupi 8.

Nick: ElitePer

code:182

EDIT:Uppps, napisao 128 moj bed

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 15:01 (Bera).
14 godina
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

Večeras između 19 i 19.30 dođite svi u kanal bugsc pa ćemo vidjeti kako ćemo igrati ovisno o broju igrača. Ako nas bude manje od 6 igrat ćemo svatko sa svakim pa na bodove, ako nas bude više igramo po knock out sustavu. Ako se niste prijavili još stignete, a ako se iz bilo kojeg razloga ne želite prijaviti a svejedno bi igrali, dođite u kanal što nas bude više to bolje.

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 18:14 (mata_87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

Probni turnir je još malo pa gotov, danas je odigrano većinu matcheva. Sve je prošlo u odličnoj prijateljskoj atmosferi i vjerujem da smo se svi dobro zabavili i upoznali se. Trenutno bodovno stanje je: BallinCRO 4 boda, Kiflica 4 boda, Sickneel 2 boda, Dado 2 boda, Nayk 0 bodova. Još se moraju odigrati par matcheva prije kraja, ali sve se čini da ćemo gledati zanimljiv ZvZ za prvaka između Ballina i Kiflice. Moram napomenuti da neki igrači nisu članovi foruma nego su došli igrati za zabavu, pa ako je itko zainteresiran za drugi put kad budemo organizirali (nadamo se vrlo skoro) neka se javi.

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2 Bug forum turnir

my bad, malo zapeo na prvomajskoj proslavi, ima kakav opening?

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Starcraft 2 Bug forum turnir
bistri kaže...

my bad, malo zapeo na prvomajskoj proslavi, ima kakav opening?

  Trenutno ne, umjesto tebe je igrao frend sa čijim si accountom ti htjeo igrati. Htjeli bi prvo ove matcheve sve završiti, pa kad budemo opet nešto organizirali zvat ćemo te.

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
13 godina
neaktivan
offline
Re: Starcraft 2 Bug forum turnir
mata_87 kaže...
bistri kaže...

my bad, malo zapeo na prvomajskoj proslavi, ima kakav opening?

  Trenutno ne, umjesto tebe je igrao frend sa čijim si accountom ti htjeo igrati. Htjeli bi prvo ove matcheve sve završiti, pa kad budemo opet nešto organizirali zvat ćemo te.

mata_87 sry kaj nisam dosao ....Ahh ta Škola{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice