Star Wars: The Old Republic MMO

poruka: 2.133
|
čitano: 475.067
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 mjeseci
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Broadsword nastavlja raditi na igri

 

Almost 12 years after launch, BioWare is handing the development of Star Wars: The Old Republic to Broadsword, who will continue to grow and evolve the game.

 

https://twitter.com/bioware/status/1673723288152068096

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Dobar dan gospodo! 

 

Nakon više godina jučer sam opet instalirao swtor, pa evo moj komentar.

 

Naime igram najvišem mmorpg. Igram wow od vanille 2005. (te još uvijek), igrao sam vecinu mmorpga u međuvremenu. 2011 kada je izasao swtor sam poceo igrati. igra je bila vrlo bugovita i lose optimizirana. Jedino je bez gresaka funkcionirao single player story od klasa. Kroz godine su vrlo dobro optimizirali i ispravili nedostatke, imao sam swtor pauzu od neke 2013 do 2021. Tada sam dozivio pozitivni sok koliko su poboljsali igru i ucinili je zanimljivijom i dinamicnijom u sedam godina.

 

Jučer sam se vratio nakon dvije i pol - tri godine te sam ostao zabezeknut:

 

Igra je vrlo živa, looking for group tj. flashpoint que je besprijekoran te kao dps lako nadjes grupu. Super je koncept da je osnovni swtor, uz naravno neke restrikcije, kao biranje rasa ili credit cap, totalno besplatan, a jedino uz aktivni subscription imas sve opcije.

 

Uspoređujući ui customisation i ostalo, izgleda mi kako je swtor presisao warcraft, gdje moras koristiti addone za vecinu toga. Sjajno je optimizirana igra, pogotovo uzevsi u obzir kako su poboljsali grafiku u međuvremenu. Naprosto sam fasciniran kako je igra fluidna, moderna, koliko aktivnih igrača ima i nisam ocekivao da cu ovoliko uzivati.

 

 

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Da, SWTOR je dosta napredovao, ali kao i ostali MMO, toliko se raširio da više ne znam kud da idem nakon što napraviš pauzu jedno vrijeme. Kaj se tiče novog UI, slažem se, jako dobar i sve radi fino. SWTOR je jedna jako fina igra koja očigledno uspijeva zadržati igrače. Povremeno upalim i odradim neku instancu i to je to.

Taraba WoW
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2024 10:43 (Taraba).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice