Star Trek Online (STO)

poruka: 1.523
|
čitano: 242.364
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO)

igra se igra, ako tko zeli pristupit maxed out floti nek se slobodno javi na pm.

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Star Trek Online (STO)

Ekipo jel igra jos netko? Evo ja sam skinuo i bas isprobavam, medutim puno toga moram polovit cini mi se.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Trek Online (STO)
Jel se igra sto? Evo ja poceo prije tjedan dana i igra mi bas uzela zivot :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek Online (STO)
funny games kaže...
Jel se igra sto? Evo ja poceo prije tjedan dana i igra mi bas uzela zivot :D

 Igrao dok nije došao onaj kobni patch sa T6 brodovima i specijalizacijom... 

Ode sve uloženo u T5 brodove, a specijalizaija mi uništila uživanciju igranja sa 12 različitih likova  

A možda mi je jednostavno dosadilo igrat PvE (sa super ekipom iz flote) nakon preko 4000 sati igre  

Al uživaj u priči, meni osobno je najbolja sa Romulancima i Klingoncima, Federacija mi nekako preobična...

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
11 godina
offline
Re: Star Trek Online (STO)
Ovo je moja tek druga online igra....trudio sam se biti starog kova gamer no internet allowed :D igra je ok zabavna ponajvise jer sam fan star treka....jel.ima kakva nasa flota da pokidamo borgove?
13 godina
offline
Re: Star Trek Online (STO)
xhopeon kaže...
funny games kaže...
Jel se igra sto? Evo ja poceo prije tjedan dana i igra mi bas uzela zivot :D

 Igrao dok nije došao onaj kobni patch sa T6 brodovima i specijalizacijom... 

Ode sve uloženo u T5 brodove, a specijalizaija mi uništila uživanciju igranja sa 12 različitih likova  

A možda mi je jednostavno dosadilo igrat PvE (sa super ekipom iz flote) nakon preko 4000 sati igre  

Al uživaj u priči, meni osobno je najbolja sa Romulancima i Klingoncima, Federacija mi nekako preobična...

 Može neki rivju oko toga sa t6 brodovima? prestao sam igrati taman kad je to dolazilo. Koja je fora s tim ako možeš u kratkim crtama? Hvala

13 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek Online (STO)
dax-lax kaže...

 Može neki rivju oko toga sa t6 brodovima? prestao sam igrati taman kad je to dolazilo. Koja je fora s tim ako možeš u kratkim crtama? Hvala

T5 brodovi imaju 11 konzola

T5U koštaju jedan upgrade token (slično kao oni Fleet tokeni), 5$, daju 1 konzolu više (brodovi dobiveni na eventima imaju besplatan upgrade).

I ono što me najviše odbilo, ako imaš T5 verziju broda, ne dobiješ nikakav popust za T6, znači plaćaš punu cijenu kao da prvi put kupuješ brod, a uz to što su izdržljiviji, okretniji i više konzola, dobiju i dodatne perkove (Starship Mastery).

I dalje su T5 brodovi dobri i može se s njima lijepo igrati, ali su T6 osjetno bolji... 

 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek Online (STO)
xhopeon kaže...
dax-lax kaže...

 Može neki rivju oko toga sa t6 brodovima? prestao sam igrati taman kad je to dolazilo. Koja je fora s tim ako možeš u kratkim crtama? Hvala

T5 brodovi imaju 11 konzola

T5U koštaju jedan upgrade token (slično kao oni Fleet tokeni), 5$, daju 1 konzolu više (brodovi dobiveni na eventima imaju besplatan upgrade).

I ono što me najviše odbilo, ako imaš T5 verziju broda, ne dobiješ nikakav popust za T6, znači plaćaš punu cijenu kao da prvi put kupuješ brod, a uz to što su izdržljiviji, okretniji i više konzola, dobiju i dodatne perkove (Starship Mastery).

I dalje su T5 brodovi dobri i može se s njima lijepo igrati, ali su T6 osjetno bolji... 

 

 

ja npr. ne razumijem vecinu ljudi koji kao najveci minus igri navedu primjer zato sto se igra razvija.. MMO igra i najveci joj je minus sto su 4-5 godina stari brodovi zastarjeli... PVP je mrtav jer igraci ne kuze mehaniku igre i brzo izgube volju. to je kriv cryptic jer je sve hardcore igrace sveo na minimum. za casual igrace STO je pretezak.

 

6 godina
protjeran
offline
Star Trek Online (STO)

Hmm, nedavno sam poceo ponovo igrati. Nisam primjetio neku posebnu tezinu. Radim nekih 4k dps sa cruiserom, 16k sa carrierom, zbog dodatnog izvora dmga, tj. petova. Vidim da ima ekipe koji znaju napravit i 200k, ali to je mislim pod posebnim uvjetima, sience buildovi. Jedino sto mi je zapravo problem je sto je dosadna. Ili imas grind za elitni gear i traitove, ili imas normalan grind sa vise likova radi zena da bi kupio bolje brodova. A grind je po meni ubojica zabave, a tu sam da se zabavim. No prica je ok, misije su raznolike, stvarno im svasta za vidjeti u igri, no i kampanja dosadi nakon treceg prelaska. Jos uvijek se motam tamo, vise zone chattam nego sto igram, ali eto, nemam pametnijeg nacina za ubit vrijeme...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Star Trek Online (STO)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO)

Trebam pomoć. Znaći igram STO već tjedan dana sada sam level 53 klingon i počeo sam one misije sa borgom. Već sam otprije primjetio da od captain rank-a previše gine u bitkama sa brodovima. A sad je već postalo nepodnošljivo. Imam raptora i level X i XI opremu. Da li igra na većim levelima postaje pay to win. I zašto u trgovini brodske opreme nema ničega od level IX pa nadalje.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Star Trek Online (STO)

vjerovatno nesto pogresno radis,strpi jos malo pa si 60lvl,reputacije i ostali grind nabavices dobru opremu 

 

Usput  ; Victory Is Life  playable Jem Hadari ,nova ekspanzija 

waaagh
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Trek Online (STO)

ja cu opet morat početi igrat STO .HON mi se zgadio usrala ga garena do bola :D 

15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Online (STO)

Da li se isplati lifetime subscription sad je na popustu 200$ odnosno da li se isplati zen. Kao što sam rekao nemogu dalje sa brodovima imam onog zadnjeg raptora i dalje se plaća za brod T5&T6. Imam i problem sa opremom sve je stalo na klasi XI i XII odnosno ne dobivam ništa bolje od toga i nisu  mi jasne one romulan marke i reputacija koliko to treba grindat da se nešto dobije. Da li ima neki tutorial koji objašnjava RD Admiralty i Flotu i te gluposti.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Star Trek Online (STO)

sto se tice lifetimea,dobro se informiraj sto dobivas , provjeri i veteranske nagrade jer spadaju u LT , pa sam odluci,ipak tvoj novac -tvoja odluka 

Meni se cini da tvoje probleme sa cash store-om LT nece rijesiti,jer dobivao bi mjesecno 500 zena a top tier brodovi su koliko se sjecam 5k zena,pa tek za deset mjeseci mogao bi nesto kupiti

 

Reputacija je grind,za prvi put sa likom jbga traje to ali ide,najdosadnije jer moras repetitivno grindati iste misije itd.,nakon sto jedan lik bude rep max ,napravis token koji ce ostalim prepoloviti taj grind ,nije bitno da li su romulan,delta,tholian itd... sve je ista mehanika grinda,za sve reputacije mozes provjeriti sto nude kao nagrade pa se sanm odluco odakle prvo krenuti i za koga 

 

Zajednica igraca STO je dobra i friendly,nadji aktivnu flotu,i ljudi ce uglavnom pomoci novom igracu

 

Ja sam prestao aktivno igrati sa romulanskom ekspanzijom,ponekad se vratim da maximiziram likove i napravim nove za nove mini frakcije,imam LT (kupio sest mjeseci nakon izlaska igre) pa me uvijek doceka mnogo zena(jos uvijek se tako naziva,zar ne?! )),tako da se mogu i preseravati u cash store-u.Vracam se u STO na ljeto,sa Jem Hadarom ; ,,Victory is Life !,,

 

 

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 10:48 (warhammer).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek Online (STO)

igrao sam, pa prestao, pa igrao, pa prestao, pa prodao account sa 10 likova i max brodovima te doslovce cijelim store kupljenim. sad opet razmišljam da se vratim nazad u igru. ima kakav balkanski fleet koji prima ljude?

8 godina
offline
Star Trek Online (STO)

ne znam da li je neki domaci,balkanski fleet aktivan ... uglavnom igram solo,red alerte  i chatam sa starim ingame prijateljima,cilj mi je max reputacijei i sve admiralitije  kod 20 likova pa krenuti lvling sa RP kardasijancem ,Galor mi je jedan od naj cool brodova iz ST serijala 

waaagh
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek Online (STO)

postoji balkan division fleet, imaš i chat po istom imenu gdje se sakupe ljudi s naših prostora

6 godina
protjeran
offline
Re: Star Trek Online (STO)
zeroname kaže...

Da li se isplati lifetime subscription sad je na popustu 200$ odnosno da li se isplati zen. Kao što sam rekao nemogu dalje sa brodovima imam onog zadnjeg raptora i dalje se plaća za brod T5&T6. Imam i problem sa opremom sve je stalo na klasi XI i XII odnosno ne dobivam ništa bolje od toga i nisu  mi jasne one romulan marke i reputacija koliko to treba grindat da se nešto dobije. Da li ima neki tutorial koji objašnjava RD Admiralty i Flotu i te gluposti.

 

Gle, osnovna stvar ti je shared bank account. Grindaj dil i minjaj svaki dan 10k za zen dok ne skupis za bank account. 1000 zena mislim kosta. Jednom kad to dobijes, valute su ti shareane izmedju likova. Izlevelaj i ostale likove koliko ti account dopusta, i minjaj dil za zen. Proguglaj nacine za lako doc do dila, sa klingoncem je jos najlakse zbog contrabanda. Pridruzi se nekoj floti jer dobijas dodatne popuste i bonuse, izmedju ostalog i dil rudnik. Zatim kupi jos character slotova i izlevelaj i njih. Koliko god mosh. Na kraju mos tonu dila minjat za zen i imati sve brodove u igri. 100% mukte. Sretno!

 

Usput, ja sam tamo i chatao i napravio 3 akaunta i izleveleao do maks bar deset likova i nitko mi nije htio reci ovo sto sam ti ja sad napisao...vecih pedercina od cummintiyja i modova valjda nema nigdi, zato vise i ne igram...

velka me vrućina ovladala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 12:28 (Gorstak79).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek Online (STO)

imaš starter pack za 1500 zena, to moraš uzeti. makne ti se limit na energy credit, dobiješ par bridge officer slotova, skill retrain tokena, shared bank te svaki lik dodatne inventory i bank slotove. to je najbolja stvar koju ćeš kupiti kao novi lik u igri. a ako namjeravaš farmati dilitij sa 10+ likova, pripremi se da ćeš s vremenom poludjeti. igra postane posao a to ubije zabavu

6 godina
protjeran
offline
Star Trek Online (STO)

Usput, par natuknica za novajlije:

 

dmg svi energy weapona direktno ovisi o weapon poweru. Mozete ga nabiti koliko hocete, ali mislim da vise od 130 ne mozete dobiti, sav visak sluzi kao buffer.

Dakle, zanima vas BONUS dmg. Svaki ajtem, trejt ili skill na kojem pise BONUS dmg ce nadodati na osnovni dmg, na koji poslije idi obicni +dmg postoci.

 

Ako zelite igrati pvp, ili mape tipa ker'rat, preporucam lika nizeg levela, dakle neki pocetak igre, nemojte levelat lika do kraja. Sto idete dalje, igra je sve teza i treba vam bolja oprema. Za end game pvp triba utuci bogatstvo, ali sa low level likom mozete i sa shit opremom napravit cudo.

 

I zadnje: DPS nije cifra koja pise pored oruzja, vec je dps onoliko koliko puta mozete ispaliti doticno oruzje. Photon torpeda mozda imaju najveci dps u igri, ali ako vam treba sat vremena da brod okrenete da bi ponovo pucali, onda je to zavraga.

žene ga vole
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Star Trek Online (STO)

Jos jedna nadopuna: Ovo je moj macro keybind sto fajl. Kopirajte u notepad, snimite kao, npr. space.txt i stavite u star trek online/live folder. Pritiskanjem tipke spacebar ce vam aktivirati sve sto ste stavili u tray 1,2 i 3, plus sto ce ispaliti sva oruzja, rolati need na sve dropove (ovo inace nije najbolja stvar, ali izgleda da svi rolaju need), te ce vam automatski odabrati najblizeg neprijatelja (korisno za ciljanje torpeda i mina, izmedju ostalog).

 

0x39 "FireAll$$Target_Enemy_Near$$+STOTrayExecByTray 2 0$$+STOTrayExecByTray 2 1$$+STOTrayExecByTray 2 2$$+STOTrayExecByTray 2 3$$+STOTrayExecByTray 2 4$$+STOTrayExecByTray 2 5$$+STOTrayExecByTray 2 6$$+STOTrayExecByTray 2 7$$+STOTrayExecByTray 2 8$$+STOTrayExecByTray 2 9$$+STOTrayExecByTray 1 0$$+STOTrayExecByTray 1 1$$+STOTrayExecByTray 1 2$$+STOTrayExecByTray 1 3$$+STOTrayExecByTray 1 4$$+STOTrayExecByTray 1 5$$+STOTrayExecByTray 1 6$$+STOTrayExecByTray 1 7$$+STOTrayExecByTray 1 8$$+STOTrayExecByTray 1 9$$+STOTrayExecByTray 0 0$$+STOTrayExecByTray 0 1$$+STOTrayExecByTray 0 2$$+STOTrayExecByTray 0 3$$+STOTrayExecByTray 0 4$$+STOTrayExecByTray 0 5$$+STOTrayExecByTray 0 6$$+STOTrayExecByTray 0 7$$+STOTrayExecByTray 0 8$$+STOTrayExecByTray 0 9$$LootRollNeed$$InteractWindow" ""
0x14 "team Target: >> $target <<" ""

 

Prvo u igri odite u options i napravite clear options to default na keybind tabu ili utipkajte u chat /unbind_all , pa zatim ukucajte u chat /bind_load_file space.txt dok ste u svemiru.

Nakon toga samo pritiscite spacebar tipku i eventualno slovo t ako zelite da ostatak vaseg tima zna koga napadate.

žene ga vole
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 18:10 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Trek Online (STO)

Bump! Ima li ko da igra ovu igru ?

Dyslexic!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice