S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

poruka: 57
|
čitano: 8.519
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

GSC Game World najavio je kako radi na novom STALKER-u,nazvanom STALKER 2.

 

Ovoga puta,sa promijenjenim engine-om,što bi značilo -zbogom X-Rayu te neće biti PC eksluziva kako je dosad bilo.

 

Datum izlaska još nije jasno potvrđen ali trebala bi stići 2012.godine.

 

Više o svemu na link ispod.

 

 

VIJEST:STALKER 2 -najavljen

 

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
1 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

Odustali su od x-ray engina, vrlo pametno.

ma da
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

heh sad i stalker na konzolama

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
hrvatskafarkasevec kaže...

heh sad i stalker na konzolama

Nažalost,sad se mi PC-jaši nećemo imati čim hvaliti kad su eksluzive u pitanju.Sramim seNamigiva

Death has a thousand faces,evil only one.
14 godina
neaktivan
offline
RE: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
luckyluke kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

heh sad i stalker na konzolama

Nažalost,sad se mi PC-jaši nećemo imati čim hvaliti kad su eksluzive u pitanju.Sramim seNamigiva

 PC-jaši se mogu hvaliti samo ekskluzivnim strategijama.

ma da
14 godina
odjavljen
offline
RE: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
luckyluke kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

heh sad i stalker na konzolama

Nažalost,sad se mi PC-jaši nećemo imati čim hvaliti kad su eksluzive u pitanju.Sramim seNamigiva

Kako ne. Vojni simulator je uvjek bio na pcu i ostat ce na pcu bez obzira na sve zive konzole.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
13 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

Nadam se da ce novi engine zadržati tu famoznu stalker atmosferu

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
haris771EuW LOL account free cookies >>&am
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
hari85 kaže...

Nije da baš baratam s ćirilicom, ali baš šteta to mi je jedna od dražih franšiza i razlog je točno koji? Novac?

I'm very large!
14 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

Ma to se samo hype stvara.

F.C. LIVERPOOL, F.C. CHELSEA, F.C. JUVENTUS
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

sad sam ubacio u gtranslate i koliko sam uspio skuzi, prije nego me mozak poceo bolit, i u clanku to nagadjaju tj, glasine. nadam se da nece jer nam duguju stalkera 2.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

Evo procurili su i neki screenshoti i artworksi Stalkera 2, a izgleda da je GSC pred zatvaranjem i

nećemo izgleda ugledati Stalker 2, jer je navodno otkazan.

 

http://www.dsogaming.com/news/leaked-stalker-2-screenshots-and-artworks-game-is-canceled-gsc-gameworld-is-closing/

Screenshot Screenshot
Screenshot Screenshot
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

GSC Zatvoren, S.T.A.L.K.E.R 2 Otkazan.

SpyGi je mato.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! jedini fps kojem sam se veselio u narednoj godini. fak

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

pa ja ne vjerujem kako predobro izgleda,i ugasili pa pas mater zar ne moze EA ili neki moćan game studio preuzeti to,znam da bi odmah i za konzole islo i sve to,ali bolje ista nego nista :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

Na službenoj facebook stranici su rekli da će u Ponedjeljak dati službenu izjavu oko glasina o zatvaranju.

Evo još artworka za S.T.A.L.K.E.R. 2

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

;)

 

12 godina
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
skank666 kaže...

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! jedini fps kojem sam se veselio u narednoj godini. fak

  Zahvali piratima. Da su kupili igru sigurno bi dobili danas nastavak, ovako zbog smješno male prodaje propao je i studio.

 

I sada vam nije jasno zašto više nitko ne radi PC eksluzive.

15 godina
odjavljen
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

ne trci pred rudo... treba vidjet sta ce rec. COP unatoc tome sto je leakao mjesec, dva prije sluzbenog izlaska je vrlo dobro prosao u prodaji... SOC takodjer. a i ovaj je trebao izaci i na konzole... tako da, strpi se

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
Ranko Kukumar kaže...
skank666 kaže...

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! jedini fps kojem sam se veselio u narednoj godini. fak

  Zahvali piratima. Da su kupili igru sigurno bi dobili danas nastavak, ovako zbog smješno male prodaje propao je i studio.

 

I sada vam nije jasno zašto više nitko ne radi PC eksluzive.

 

A šta kao za PS3 i Xbox360 nema piratskih verzija ? Torrent sajtovi "vrve" crackanim verzijama igara,Skyrim je za XBOX360 izašao 11 dana prije službenog datuma izlaska tako da...

12 godina
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
doky01akablava kaže...

A šta kao za PS3 i Xbox360 nema piratskih verzija ? Torrent sajtovi "vrve" crackanim verzijama igara,Skyrim je za XBOX360 izašao 11 dana prije službenog datuma izlaska tako da...

  Ima naravno, ali se na konzolama uvijek proda višestruko veći broj original kopija nego na PC-u. U prijevodu stopa piratizacije je znatno manja na konzolama.

13 godina
neaktivan
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
Ranko Kukumar kaže...
skank666 kaže...

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! jedini fps kojem sam se veselio u narednoj godini. fak

  Zahvali piratima. Da su kupili igru sigurno bi dobili danas nastavak, ovako zbog smješno male prodaje propao je i studio.

 

I sada vam nije jasno zašto više nitko ne radi PC eksluzive.

14 godina
neaktivan
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
Praetorian1 kaže...

Ma to se samo hype stvara.

Šta sam ja juče reko, stvara se hype oko igre. Igra nije odgođena.

F.C. LIVERPOOL, F.C. CHELSEA, F.C. JUVENTUS
15 godina
odjavljen
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

http://twitter.com/#!/gscstalker/status/150324514121719808

Edit :Usranji twitter i linkovi

haris771EuW LOL account free cookies >>&am
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.12.2011 2:26 (hari85).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

http://stalker-online.co/about_game/#summary

- A unique setting for MMO
- Elements of Survival game play
- Simulation system of the living world zones, changing the locations of anomalies, changing mutants’ habitats, fields of artifacts etc.
- Skill system leveling that allows to modify and develop your character in different ways and requires a conscious exercise gaming activity.
- A developed system of socialization of the players. In the game stalkers get new gaming experience, which is not available for ordinary users.
- The ability to equip the bases of stalkers’ groups and build defenses, develop facilities etc.
- The parallel development of combat and support skills
- The player can choose a preferred style of play PvP, PvE, craft, Survival, trade etc.
- An important element of the game play is exploring of the game world and possession of exclusive information.

 

odakle sad ovo?? stalker MMO?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

Procurio video bivšeg programera GSC-a zaduženog za animacije u Stalkeru 2.

 

http://www.dsogaming.com/news/stalker-2-leaked-video-from-former-gsc-employee/

Moj PC  
2 0 hvala 4
15 godina
odjavljen
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

jebote kako dobro izgledaju ove animacije... bas su "prirodne". pogotovo ono kako pusku stavlja na rame.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen
Vise mi se svidilo kad je izvadio pistolj i nanisanio :)
Nepismen
15 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R. 2 - najavljen

po ovim ss-ovima vizualni izgled sličan starim stalkerima,po tome izgleda neče bit hardwerski zahtjevna

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 15:28 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice