Slender

poruka: 34
|
čitano: 16.055
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slender
..i igram sam.

Inače, na Slenderman's Shadow možete naći dosta slender verzija najnovija je Claustrophobia (ujedno i najteža jer je hajmo reči drugačija od prijašnjih) izašla 16 septembra.

Link:
http://www.slendermansshadow.com/
'Život je nekada čudan. Nekada je divan. Nekada je grozan. A nekad poželiš da nisi ni živ. Svakakva sranja se dešavaju. Ali opet, postoje i dobre stvari u životu za koje vrijedi živjeti.'
15 godina
neaktivan
offline
Slender

Dvije slike iz HD verzije.

 

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Slender

Jučer nas par navečer krenulo igrat Slender-a. Da bi ugođaj bio bolji ugasili smo svjetla. Par puta nas ubio na 3-4 papira. Jednom došli do 6, ali čim se ovaj okrenuo gotovo. I najgori trenutak, (nisam ja tu igro) mi odemo u onu zgradu gdje su wc-i i imali smo 5 papira, prođemo cjelu zgradu ništa i zadnja prostorija (gdje je ona stolica u kutu gdje inače zna biti papir), zaletimo se nutra, bljesne ekran naglo, a on u kutu i imo je one svoje krakove, a mi se us**li ko zadnje pi***ce. {#}

 

Sve u svemu jedna jako jako dobro napravljena igra i također jedna od rjetkih koju čak i kad u društvu igram nije mi svejedno. {#}

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slender

Igrala sam prije par dana s ekipom i svi smo se us***i od straha xD Najgora stvar je ta što kad se vraćam navečer kući iz škole, jako je mračno pa moram koristit svjetiljku kad pješačim (nekih 50-ak metara). A da stvar bude još gora, većinu tog puta prolazim kraj šume... xD Možete samo zamisliti kako je to xD

Don't mess with the ultimate life form!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice