Ruski kljucevi na g2a po smijesnim cijenama

poruka: 4
|
čitano: 1.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ruski kljucevi na g2a po smijesnim cijenama

uglavnom, upravo sam kupio fifu 16, mass effect trilogiju, metal gear solid 5: phantom pain, battlefield 4, call of duty ghost i napoleon total war, za nekih 60-70$, polovica su ruski kljucevi koji su dvostruko jeftiniji, samo prilikom aktivacije i downloada kljuceva na steamu/originu potreban ruski vpn/proxy/sock, prihvacaju bitcoin sto mi je odlicno, tako da se prakticki mogu platiti gotovinom, pogledajte si, mozda si nadete nesto :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ruski kljucevi na g2a po smijesnim cijenama

Na originu se to radi oduvijek. Upališ VPN i kupiš igru sa meksičkog/brazilskog Origina ili kupiš key sa xx stranice i onda aktiviraš putem VPN ko što si ti, ali na Steamu ti to nije preporučljivo radit. Ako te skuže budu ti blokirali account.

 

I ako se ne varam, na Steamu dok budeš htio igrat neku od region locked igra, budeš svaki put morao palit VPN. Barem je tako sa nekim igrama, ne znam dal je sa svima.

SVEMOGUĆI
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2016 11:15 (Nisam Ja,Nisi Ti).
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski kljucevi na g2a po smijesnim cijenama
origin uvijek samo prvi put?
11 godina
offline
Ruski kljucevi na g2a po smijesnim cijenama

najbolje napravit steam account u "rusiji" preko vpn i onda si serat na svoj racun igru

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice