Resident Evil 2 Remake

poruka: 168
|
čitano: 30.837
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Jucer stigao update od 925mb.
Nisam jos nista igrao,ali koliko sam vidio, the ghost survivors dodatak,ima kao 4 nove misije.
I kako god da to vec nazovem.
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

yep, i brutalne su :)

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Da, baš su super. Znao sam da to neće biti story misije već challenge misije, ali svejedno su super.

 

Muzika je posebno odlična u te 4 priče.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Evo nakon jedno 5-6 dobrih a na kraju fail pokušaja frustracije prve misije sa onom Mayors Daughter, ovo ko je smislio je fakin Japanac sadista, koji očito voli da prca ekipu u mozak i poigrava se sa živcima igrača.

 

U stvari jedina stvar koja mi ide na jetru je to što da, apsolutno je potrebno skilla i promišljanja ali, na ključnim pozicijama ti stavi random movement i poziciju monstera (te najgore tip monstera koji fura na leđima onaj famozni backpack do kojeg moraš doći da bi dobio ključ za odključat sljedeću zonu, i onda ti stavi onog Palehead zombija kojeg jedva ubiješ i još se regenerira da bude backpack carrier. Bolesno.

 

Treba imati i sreće u svakom runu na kraju svake misije gdje će ti doslovno horda zombija skrenuti jer nemožeš ni ubiti ni izbjeći, skill nije jedina stvar koja je presudna da bi prošao misiju. Evo ova kao je najlakša sa ženskom, dođeš do kraja i onda izleti iz zatvora doslovno 30 zombija u skučenom prostoru od toga 4-5 ovih što nemožeš ubiti.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Nemam ja zivaca igrat ovaj novi mod, isprobao sam dvije kao misije, i to je totalno drugacije. Prebrzo me ubiju,imas pravo na samu jednu stvar sa onog uredaja gdje prikupljas stvari u inventory..kad te ubiju sve ide iz pocetka.Previse je to zivciranja za mene

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Poceo sam se malo igrati s kontrastom i bojama u igri kako uredujem video i shvatio sam koliko su poružnili igru s tim sivim layerom preko svega, sve djeluje blijedo i mutno, valjda su htjeli stvoriti atmosferu jer su se u prijasnjim remakeovima ucinili igre presvijetlima pa su tu stavili to sivilo da svuda bude malo mracnije. 

Pogledajte slike od prije i poslije i recite mi jeli samo meni igra lijepsa nakon edita ili?

 

Btw nisam nikakav strucnjak za editing a ni za boje, ovo mi je prvi put i svida mi se

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 16:48 (Gogy7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Naravno da je bolje, samo malo contrast-brightness smanji za nijansu, nevalja ni kad je previše svijetlo. Inače je Rezi 2 za color editing jako težak. jer svaka soba mijenja ton, svijelinu, boje, itd. Zato masa youtube prohoda izgleda vrlo loše, više nego recimo neke druge igre.

 

Coloring je zajebana stvar, ako će se u video-editu raditi kako spada, postoje ti profesionalci color-grader za filmove i ostalo, i bave se isključivo tim stvarima, dok ostali npr. editiraju.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Dali se u 2nd run mogu otkljucati sva vrata u svim sobama ili sto?
Znaci prosao sam sve moguce prostorije koje sam mogao otkljucati u policijskoj postaji,ali nikako ne mogu u knjiznici otici gore u onu sobu jer ne mogu pronaci polugu kalo bih pomaknio one police da se popnem gore.
Takoder u postaji na drugom katu lijevo, ne mogu otvoriti ona vrata jer nemam onu okruglu polugu ventil ili sto god je to.

Mislim, otkljucao sam put koji vodi dolje ispod postaje, ali prije toga sam htio otkljucati sve moguce stvari i sve istraziti,ali eto neka vrata ne mogu otvoriti
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
mp3david kaže...
Dali se u 2nd run mogu otkljucati sva vrata u svim sobama ili sto?
Znaci prosao sam sve moguce prostorije koje sam mogao otkljucati u policijskoj postaji,ali nikako ne mogu u knjiznici otici gore u onu sobu jer ne mogu pronaci polugu kalo bih pomaknio one police da se popnem gore.
Takoder u postaji na drugom katu lijevo, ne mogu otvoriti ona vrata jer nemam onu okruglu polugu ventil ili sto god je to.

Mislim, otkljucao sam put koji vodi dolje ispod postaje, ali prije toga sam htio otkljucati sve moguce stvari i sve istraziti,ali eto neka vrata ne mogu otvoriti

 Snimio sam  i second run prohod, baci pogled na prvi dio tj. video u playlisti :

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
11 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
mp3david kaže...
Dali se u 2nd run mogu otkljucati sva vrata u svim sobama ili sto?
Znaci prosao sam sve moguce prostorije koje sam mogao otkljucati u policijskoj postaji,ali nikako ne mogu u knjiznici otici gore u onu sobu jer ne mogu pronaci polugu kalo bih pomaknio one police da se popnem gore.
Takoder u postaji na drugom katu lijevo, ne mogu otvoriti ona vrata jer nemam onu okruglu polugu ventil ili sto god je to.

Mislim, otkljucao sam put koji vodi dolje ispod postaje, ali prije toga sam htio otkljucati sve moguce stvari i sve istraziti,ali eto neka vrata ne mogu otvoriti

  Nemoguće je otvoriti sva vrata sa oba lika bilo 1st ili 2nd run.Tako je predviđeno,jer npr. sa Claire možeš u office od ''chiefa Ironsa'' a sa Leonom ne.Isto vrijedi i za druge prostorije samo obrnuto,sa Leonom možeš a sa Claire ne. 

Ukoliko hoćeš spoiler,mogu ti reći gdje se nalazi poluga za knjižnicu,ili ako želiš možeš pogledati video od kolege dolje.

9 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Ne mozes i ne moras otvoriti sve. Claire otvara vrata s Heart keyem a Leon s Club keyem.
11 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake

Sad sam vec nastavio igrati dalje ispod postaje,ali bas me zanima gdje u 2nd run mogu pronaci polugu, jer bas sam istrazivao sve moguce stvari, ali tu polugu i onu okrugli ventil nisam uspio nikako pronaci.

Cak sam pol dana trazio onaj kljuc koji je bio u mrtvacnici, jbt dok nisam skontao da moram cijeli lijes izvuci van.

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
9 godina
offline
Re: Resident Evil 2 Remake
Mozes se vratiti iz sewersa u postaju.

Pogledaj tocno na 26:00 tu di stoji bude kljuc kojim otkljucas vrata prostorije s tajnim prolazom do postaje. Pogledaj od 26:00 do 29:00. I ja sam odahnio kad sam se vratio. Htio sam pokupiti sve. Btw Ventil je u East Office. Trebaju ti skare za lanac.
11 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Desio mi se problem.

Jucer sam rusao sustav na laptopu, ali mi je RE2 bio na d disku, jer tamo instaliram igre sa steama.

Kad sam skinuo steam, isao sam pokrenuti igru, ali mi je trazilo ponovno skidanje od 23.2gb.

Skinulo mi je ponovo igru,ali mi nije nista zauzelo prostora na d disku.

Kad sam danas htio igrati, nije mi ostao nijedan rezultat od prije,imao sam samo izbor nove igre.

 

 

S obzirom da sam nakon instaliranja steama cacako po postavkama, negdje sam cini se iskljucio cloud, moguce da mi zbog toga nije sinkroniziralo rezultate.

No kad sam to sve ponovo ukljucio, opet je bila ista stvar.

Sad sam deinstalirao igru i stavio da se ponovo skida.

Sad ko zna kakva ce biti situacija kad se ponovo skine, meni na steamu pise da sam igru presao 37% ukupno, a taman sam se ufurao u 2nd run.

Sta mogu napraviti uopce sada...

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Ako si prije instalirao steam igre, u ovom slučaju Rezi 2 na D: disk, znači da si promijenio default location steam library foldera, tj. mjesta gdje će se igre instalirati, to mnogi rade, uključujući mene.

 

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7418-YUBN-8129

 

 

Sad trebas samo ući u postavke od Steama gore kao na linku i pokazati mu di ti se nalazi taj steam library folder na D: disku, gdje ti je instaliran Rezi 2 i obavezno staviti da taj folder pod opcijama bude default.

 

Pronjuškaj malo po linku gore skuzit ces, sve piše.

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Resident Evil 2 Remake

Hocee Li RE2 dobiti jos koji DLC ili je to sve sto se tice ove igre?

Presao sam i The ghost survivors dlcove, ali ovaj 4th survivor nema sanse da prijeđem,jer nema easy opcije.

Za mene je to puno zivciranja i ponavljanja.

Uzivao sam u igri i na najlaksoj razini.

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Resident Evil 2 Remake

Ako može pomoc, kako primijeniti mod, izgled likova, probao sam sa onim Fluffy Manager-om pa ne ide, ako netko zna

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice