Red Orchestra:Rising Storm / Red Orchestra 2

poruka: 404
|
čitano: 80.482
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
pirat kaže...

Ma nesmije valjda slikice i videiće stavljat,al svoje dojmove može napisat.

Ne krše svi pravila ko ti :P

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
12 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Meni na službenim fotkama igra izgleda čisto solidno.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 12:46 (Ranko Kukumar).
 
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Izgleda solidno, no grafiku u odnosu na CoD World at War izgleda malo slabija.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
boxer kaže...

Izgleda solidno, no grafiku u odnosu na CoD World at War izgleda malo slabija.

Da, teksture su nekako zamrljanije.

Ipak, grafika je solidna, ako igra bude dobra briga me.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
12 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
boxer kaže...

Izgleda solidno, no grafiku u odnosu na CoD World at War izgleda malo slabija.

  Meni izgleda dosta bolje, pogotovo osvjetljenje.. Možda efekti nisu na nekoj razini ali osvjetljenje mi je bolje.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
15 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
thuglife kaže...
boxer kaže...

Izgleda solidno, no grafiku u odnosu na CoD World at War izgleda malo slabija.

Da, teksture su nekako zamrljanije.

Ipak, grafika je solidna, ako igra bude dobra briga me.

Naravno, pa ipaka je to WWII {#}

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Napravio sam preorder obične verzije na Steamu ali sam svejedno dobio šešire za TF2 makar piše da je to samo za Steam Digital Deluxe verziju.

Pa dal se dobije još nešto što inače ne piše, tipa sudjelovanje u završnoj fazi bete? {#}

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Meni grafika više izgleda kao ona u novom Wolfensteinu. Što je sasvim okey, bar meni.

Al dobro, jedino bitno je da ovo bude prava Red Orchestra, ništa više ne tražim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Inače par modova za RO2 su već debelo u izradi jer je TWI dao alate za mod zajednicu prije dosta vremena (skoro 2 god) tako da se lansiranje očekuje uskoro nakon izlaska RO2.

Radi se o dvije modifikacije jedna sa temom ww1 pod nazivom Iron Europe: 1914-1916 (zapadni front englezi VS nijemci) te druga pod nazivom In Country Vietnam sa temom vijetnamskog rata.

 

Teaser za ICV:

 

Neki od interesantnijih "oružja" iz Iron Europe:

 

German Trench Club

http://i1012.photobucket.com/albums/af247/IronEurope1914-1916/Renders%20and%20Screens/NadeheadRender.jpg

 

British Trench Club

http://i1012.photobucket.com/albums/af247/IronEurope1914-1916/Renders%20and%20Screens/MassProducedRender1.jpg

 

Bit će čekićanja po rovovima u francuskoj {#} a ima još egzotičnih oružja tamo...npr. granate konzerve (bukvalno) itd..



 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 14:15 (MegaBodul).
 
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
pirat kaže...
chsignal kaže...
Closed beta. Gameplay mi je za sada odličan iako se još uvijek navikavam na oružja i učim polagano igrat.

Pa daj napiši dojmove,kakve su mape,oružja .....

 

Mape su meni dosta dobre, dobar balans između otvorenih i zatvorenih prostora, puno prolaza za flankanje, kempanje nije baš lagano. Oružja su dobra koliko mogu biti, ako si igrao RO onda znaš kolika je razlika između puške i automatika. Pitajte sve što vas zanima pa ako mogu odgovoriti ću. Budem više napisao sutra il preksutra.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
MegaBodul kaže...

Inače par modova za RO2 su već debelo u izradi jer je TWI dao alate za mod zajednicu prije dosta vremena (skoro 2 god) tako da se lansiranje očekuje uskoro nakon izlaska RO2.

Radi se o dvije modifikacije jedna sa temom ww1 pod nazivom Iron Europe: 1914-1916 (zapadni front englezi VS nijemci) te druga pod nazivom In Country Vietnam sa temom vijetnamskog rata.

 


 

Bit će čekićanja po rovovima u francuskoj {#} a ima još egzotičnih oružja tamo...npr. granate konzerve (bukvalno) itd..

Imam osječaj da će se igra više sviđati sa tim WW1 modom nego obična red orchestra, baš zato što nema puno igri sa prvim svjetskim ratom i tim oružjima. Samo da mod bude dobro napravljen i odlično...

Battlefield Fan!
15 godina
neaktivan
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Novi trailer je vani:

 

 

 

Također sam propustio napisati o modu Rising Storm koji je u naprednoj fazi razvoja a  obrađuje pacifičko bojište u ww2 (među ostalima napade na plaže koje brane japanci itd..{#}). Međutim za ovaj mod još nije jasno hoće li biti naplaćen kao DLC, nešto su spominjali u tom stilu ukoliko se mod pokaže kao stvarno dobar...

 

Za popis većine feature koje se do sada znaju o Ro2, najbolje je posjetiti ovaj Tripwireov forum link:

 

http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=48698

 

Zaista pregršt novosti za cijeli FPS multiplayer žanr{#}.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2011 11:29 (MegaBodul).
 
0 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Kakvo su tenkovi balansirani u igri?  Dali su teški za uništiti? Koliko često se tenk uništava od sekundarnih uzroka? (zapaljena municija pa nakon 5 minuta odeš u zrak  npr.)

 

Koliki su razmaci između 2 artiljerijska udara? Kraći za minobacače a duži za kaćuše ili podjednaki?

 

Kakav je ono radar u donjem desnom kutu koji se vidi na screenovima? Nije valjda COD radar ili ima neku drugu svrhu...

 

Hvala!{#}

14 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Lol, deda nije prvi koji ima PTSP od igranja igara

 

Ako se uzme preorder, kada će se moć ući u closed betu?

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2011 18:21 (Diablo86).
16 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Ako uzmem preko G2Playa, hoći li odmah dobiti ključ da ga unesem na Steam ili ću trebati čekat da igra službene izađe?

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Dodinho kaže...

Ako uzmem preko G2Playa, hoći li odmah dobiti ključ da ga unesem na Steam ili ću trebati čekat da igra službene izađe?

  Po svemu sudeći (s obzirom na dosadašnja iskustva uz preorder) key dobiješ na dan izlaska igre.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
MegaBodul kaže...

Kakvo su tenkovi balansirani u igri?  Dali su teški za uništiti? Koliko često se tenk uništava od sekundarnih uzroka? (zapaljena municija pa nakon 5 minuta odeš u zrak  npr.)

 

Koliki su razmaci između 2 artiljerijska udara? Kraći za minobacače a duži za kaćuše ili podjednaki?

 

Kakav je ono radar u donjem desnom kutu koji se vidi na screenovima? Nije valjda COD radar ili ima neku drugu svrhu...

 

Hvala!{#}

Tenkove nisam još probao, to bude kada se testiranja održe a ja sam bio samo na jednom i onda su nešto sa serverom isprobavali pa su ga rušili svako malo. Za artiljeriju neznam jer je nisam još koristio, al kad su zvali bilo je po nekoliko minuta razmaka, neznam koliko točno.

 

Eh radar, uključen je, sad dal je to do servera i postavki neznam. Ja sam se začudio kad sam ga vidio, svrha mu je pokazat put prema objektivu, ali i pokazuje jedinice isto tako. Tvoje, ne i neprijatelja koliko sam primjetio, kad igram rijetko kada gledam na radar, jedino samo za orijentaciju prema objektivima. Ako ima još netko pitanja neka dalje pita, pa odgovaram na ono što mogu.

 

@ diablo, samo ako uzmeš digital deluxe možeš u betu uć, sad jel je to izdanje samo na steamu dostupno ili i na drugim mjestima neznam. Za njih mislim da beta oko 20 počinje il tak nešt.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 0:08 (chsignal).
15 godina
neaktivan
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
 
0 0 hvala 4
16 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Kupio sam Digital Deluxe izdanje i sad čekam da krene beta.

 

Tko god je još kupio neka me slobodno doda na steam: dorjan_cro

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Ukoliko nekog zanima može pogledati ova 3 videa koja služe ako lagani uvod u Red Orchestru 2. Dosta je zanimljivo.

 

Part I.

Part II.

Part III.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 3
16 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Za sve nestrpljive, a među njima sam i ja koji se pitaju kad će ta Beta izaći imam dobre vijesti jer je najavljeno da bi Beta trebala biti puštena oko 30. kolovoza. Ono što je sigurno je to da kad krene Beta napisat ću svoje dojmove u ovu temu :)

 

Citat: "The beta will most likely be released early next week, probably around August 30th!"

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Konacno malo osvjezenja u moru modernih FPS - ova. Back to basics, can't wait. {#}

16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
anabolicaa kaže...

Konacno malo osvjezenja u moru modernih FPS - ova. Back to basics, can't wait. {#}

Hmm, mislim da ova igra neće biti baš "Back to basics" jer nudi puno drugačiju mehaniku igre i jako realan pristup, itd. Veseli me upravo to što neće biti "obična".

Koristite blage riječi i jake argumente
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

evo par novih filmića

16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Wolf88 kaže...

evo par novih filmića

Jako dobri videi iako bih volio da vojnici govore na izvornim jezicima jer ovaj "Engleski" malo kvari atmosferu. Bilo bi super kad bi voiceover bio kao i kod Cod2 MP-a.

Koristite blage riječi i jake argumente
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

mislim da je ovako bolje jer su se ljudi na primjer u bc 2 bunili što rusi pričaju na ruskom, makar su imali opciju da pričaju i na engleskom

16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Wolf88 kaže...

mislim da je ovako bolje jer su se ljudi na primjer u bc 2 bunili što rusi pričaju na ruskom, makar su imali opciju da pričaju i na engleskom

Titlom se sve riješi, a i kad malo poslušaš čuješ da je to neki divlji engleski bez nekog njemačkog naglaska.

Koristite blage riječi i jake argumente
16 godina
protjeran
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Igra izgleda odlično na ovim filmićima.

Sad mi žao što nisam uzeo deluxe ediciju za betu a valjda ću se strpit još malo pa budemo svi igrali final version.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Wolf88 kaže...

mislim da je ovako bolje jer su se ljudi na primjer u bc 2 bunili što rusi pričaju na ruskom, makar su imali opciju da pričaju i na engleskom

Tko se bunio? Nisam baš viđao žalbe zbog toga.

Engleski s naglaskom je najgluplja tvorevina ikad!

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice