Pure (PC)

poruka: 59
|
čitano: 14.257
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

Dali netko ima saznanja kada bi ova igra trebala izaći? Piše da je datum 16.09.08. ali još nema nigdje.

Ne čini se loše. 

filmić: http://www.gamespot.com/pc/driving/pure/video/6197244/pure-official-movie-3

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

I kakvi su Vam dojmovi igre?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pure (PC)

Igra izgleda predobro . Oni skokovi . Sutra je skidam .

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pure (PC)
jer to fps? kakva je grafika?(bolja od crysisa?)
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pure (PC)
benko kaže...
jer to fps? kakva je grafika?(bolja od crysisa?)
 Ne nije to fps, ustvari nije ni blizu, jer nemaju pljuce, al imaju Qwad-ove, grafika je ono grafasta....zelena, recimo al nije ko crysis, više ko motostorm, nadam se da je sad jasnijeSmijeh....
16 godina
offline
Pure (PC)

Uskoro ću je imati, pa javim dojmove

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pure (PC)

Evo na Ign-u ti je dobila 8.6 /10 .

16 godina
offline
Pure (PC)

Dojmovi nakon 15 min:
Dobra grafika, zabavno, a opet jednostavno i mogućnost izrade vlastitog ATV-a

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

kod mene igru ne želi pokrenut bude mi slika cd i onda ništa probo sam i na visti i na xp

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pure (PC)

Evo i meni radi i igra je zakon...

Svi oni koje žele igrat mp prek LANa (hamachi) nek dodu na ovaj kanal: PURE CRO, pass: PURE

ili neka mene dodaju na xf: sladecro

15 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

Igra je stvarno odlicna,al imam jedan problem.

Tokom igranja negdje u sredini staze svaki put igra polako trzucka(ne usporava ide konstantno 45-65fps-a),ne previse al zna iritirat!

Dali ima jos tko takav problem?

Konfa je dolje navedena.

Pozdrav!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. AMD Athlon64 X2 5200,Ati radeon HD 4870 512ram,2xWD 160GB,Gigabyte GA-M57SLI,2 gb ram,OCZ 600w powerXstream,Zvučnici-Sony MHC-EC77,Kučište-Gigabyte Chasis Poseydon,Acer 19"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

Evo i HCL-ove recenzije ove igre pa bacite pogled:

 

http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=271&select=20

 

Igrali smo Xbox 360 verziju ali nema neke razlike između platformi.

Gaming Portal Hrvatske Cyber Lige - www.hcl.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pure (PC)
kikolo rikolo kaže...

Igra je stvarno odlicna,al imam jedan problem.

Tokom igranja negdje u sredini staze svaki put igra polako trzucka(ne usporava ide konstantno 45-65fps-a),ne previse al zna iritirat!

Dali ima jos tko takav problem?

Konfa je dolje navedena.

Pozdrav!

 I meni se to događa, imam E8400, 4Gb RAM-a i HD4870. Jedino su nam grafe iste. Driveri?
...something diabolic
16 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

Igra mi se zna smrznut u utrkama pa ako netko ima nekih saznanja nek javi.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pure (PC)

Dovela kaže...

Igra mi se zna smrznut u utrkama pa ako netko ima nekih saznanja nek javi.

Hvala!

 

Čuj ako si je skinuo sa internata nemoj se ništ čuditi jer nitko ti ne garantira da če ti raditi ko po špagi, ako imaš orginal probaj zbrisati igru pa ponovno instalirati.

 

Zaj*ebali Rusi klimu umjesto ljeta šalju zimu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.10.2008 8:55 (miky moj).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pure (PC)

Što se tiče Pure je zakon gledo sam Game One na MTV kada im je to bila tema ti skokovi te finte u zraku, grafika odlična no padovi su bolni;-)

Zaj*ebali Rusi klimu umjesto ljeta šalju zimu!
16 godina
protjeran
offline
RE: Pure (PC)
miky moj kaže...

Dovela kaže...

Igra mi se zna smrznut u utrkama pa ako netko ima nekih saznanja nek javi.

Hvala!

 

Čuj ako si je skinuo sa internata nemoj se ništ čuditi jer nitko ti ne garantira da če ti raditi ko po špagi, ako imaš orginal probaj zbrisati igru pa ponovno instalirati.

 

Znam na XP-u mi radi odlično ali na Visti se smrzava pa sam siguran da je do drivera jer imam AGP HD2600XT

 

 
16 godina
offline
Pure (PC)

Igra je stvarno super, za zabavu i opuštanje ... i rješava stresa, barem mene..

"Imam sve karakteristike ljudskog bica; meso, kosti, kozu, dlake, ali nijednu emociju - osim pohlepe i gadjenja. Kad me vidite imate osjecaj da je to jaka osoba sa cvrstim stavovima i jakom voljom. Ali kad mi pogledate u oci, ja jednostavno nisam tamo..."
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pure (PC)
benko kaže...
jer to fps? kakva je grafika?(bolja od crysisa?)
 


  da , fps je, i grafika je bolja od CRYSISA   (OMFG!!?!?!)         Viče 

 

  btw, zgodna igra, sinoć sam je instalirao.   Ispočetka malo konfuzna, ali brzo se nauči, i onda postaje zapravo vrlo zabavna.   jedino je bed što se na visti malo predugo loadira.
  preporučujem igrati s gamepadom 
"Hedonism Is My LifeStyle"©
16 godina
offline
RE: Pure (PC)
miky moj kaže...

 

Čuj ako si je skinuo sa internata nemoj se ništ čuditi jer nitko ti ne garantira da če ti raditi ko po špagi, ako imaš orginal probaj zbrisati igru pa ponovno instalirati.

 

 "Internat.exe runs at startup; it loads the different input locales that are specified by the user."
Namigiva
šala

Svakako mislim nabaviti Pure jer vidim da se većini sviđa, a ja volim vožnje iako je ovo više akrobatika!
Vele da nije uopće hardverski zahtjevna, a imam i gamepad-svi uvjeti ispunjeni.
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

Igra izgleda super. Dal bi to radilo na P4 2.0 Radeon 9600PRO 256 i 1gb rama?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.-//- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.//- xFire:bigbadborna
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pure (PC)

Igra je super malo za razonodu,ali muči ju predugačak loading.Jel ima kakav patch za to?

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pure (PC)

Igra je super al mislim da patcha još nema al bu sigurno brzo došo !

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pure (PC)
Ad4pt3r kaže...

Igra je super malo za razonodu,ali muči ju predugačak loading.Jel ima kakav patch za to?

 Fakat ovo loadanje iritira. Pored toga, odlicna je stvar. Igra za razonodu :)
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pure (PC)
Ad4pt3r kaže...

Igra je super malo za razonodu,ali muči ju predugačak loading.Jel ima kakav patch za to?

Probaj ovo!
Kada pocne loading stisni windowz key da ti minimizira na desktop,pricekaj nekih 10 sek ili dok ne cujes glazbu ili nes tada se opet vrati na igru.Tada bi loading trebao biti gotov! 
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. AMD Athlon64 X2 5200,Ati radeon HD 4870 512ram,2xWD 160GB,Gigabyte GA-M57SLI,2 gb ram,OCZ 600w powerXstream,Zvučnici-Sony MHC-EC77,Kučište-Gigabyte Chasis Poseydon,Acer 19"
15 godina
offline
RE: Pure (PC)

To samo pali dok mi loada za meni a dok loada stazu onda ne pali.Valjda bude izašel patch.

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

  ima li još ljudi zainteresiranih da zaigramo ovo u multiplayeru ?

 

  imam osjećaj da bi bilo ultra zabavno

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

kako se igra MP

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pure (PC)

preko LAN-a u Hamachiu, ili preko Xfire

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pure (PC)

jesi ti siguran da se to moze igrat preko xfirea (multiplayer)

AMD Athlon 64 X2 5600+ AM2 BOX, ATI Radeon HD 2900 Pro 512 MB, Transcent DDR 2 2x2GB, MSI K9N NEO F, WDC 500GB 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. add me xfire-----> leolabin8
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2008 0:07 (leo_819).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice