Project CARS

poruka: 1.047
|
čitano: 153.359
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

fanatec support

v144

 

ima jos jedna verzija ali s tin cu se dalje zafrkavati neki drugi dan...imam dosta posla pa ce to na red doci tek kasnije bitno da one rade!

 

 

 

e...skuzija san da ne radi vibracija na kočnici...da li to radi samo ako je spojeno u fanatec bazu?

 

 

Zadnja verzija drivera je 222, bas za kompatibilnost sa Win 10

 

https://www.fanatec.com/forum/discussion/164/fanatec-driver-222-beta-released-windows10

 

Vibracija bi trebala raditi neovisno kako je spojeno, ali nekad moras koristiti Fanaleds programcic za to.

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

moze tnx...ja odo sad dalje raditi jer iman pun k posla, necu zavrsiti prije bozica buden li se ja zajebava s pedalama i shifterom :)

 ok pozz,mislim da nema zezancije,vjerujem da bi ovaj adapter radio

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

ok...tnx ljudovi! poskida san sve!

 

kad ispobam sve ove kombinacije javim....

 

ps2 na usb mi se cini da cak imam u firmi od nekog kvm switcha pa probam! negdi san bija naletija da frex ima neku svoju plocicu koja se kupi posebno...al lako za to.

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Project CARS

E zaboravio pitat, da li su popravili situaciju sa amd grafičkim karticama? Igrao sam prije par mjeseci, ali na rezoluciji 1400x900 i radilo je ok, sad sam uzeo novi monitor 1080p pa nisam siguran kako će radit.

moja konfiguracija:

procesor: i3 2100

gpu: radeon HD6870

8 GB rama

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Hacked kaže...

E zaboravio pitat, da li su popravili situaciju sa amd grafičkim karticama? Igrao sam prije par mjeseci, ali na rezoluciji 1400x900 i radilo je ok, sad sam uzeo novi monitor 1080p pa nisam siguran kako će radit.

moja konfiguracija:

procesor: i3 2100

gpu: radeon HD6870

8 GB rama

 Na mojoj vrlo sličnoj konfi radi odlično sve, naravno ne na ultra al medium high radi 40-60 fps-a kako koja staza

Chill Now And Forever
14 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
keky911 kaže...
Na mojoj vrlo sličnoj konfi radi odlično sve, naravno ne na ultra al medium high radi 40-60 fps-a kako koja staza

 Odlično, skinuo sam jutros nelegalnu verziju da testiram i radi ok. Ma ta HD6870 je majka :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Hacked kaže...
keky911 kaže...
Na mojoj vrlo sličnoj konfi radi odlično sve, naravno ne na ultra al medium high radi 40-60 fps-a kako koja staza

 Odlično, skinuo sam jutros nelegalnu verziju da testiram i radi ok. Ma ta HD6870 je majka :)

Ma majka nema šta, za sad se još sa njom može igrat sve, mislim da jedino JC 3 ne bi radio jer zahtjevi su im preee...sad kad počnu sve igre bit tak zahtjevne ( a zapravo nisu) jer ako se da optimizirat za ps4 grafiku onda se i može za svaku istih performansi....samo ti deri, al bez volana igra je sranje, meni je još najzanimljivije kad dođe brat pa se natjećemo ko bude bolji krug odvozio (time attack) i baš je fora, stavim po kiši formulu A i nemogu odvozit 2 kruga bez da kotač ode u pm:D

 

btw- i moj monitor je 1080p

Chill Now And Forever
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2015 10:44 (keky911).
11 godina
offline
Project CARS

Project CARS – PC Patch 7.0

 

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?42885-Project-CARS-PC-Patch-7-0-Release-Notes&p=1188288&viewfull=1#post1188288

 

vidim da dosta spominjete fanatec:

 

Controls
• Update to latest Fanatec SDK

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
keky911 kaže...

 Odlično, skinuo sam jutros nelegalnu verziju da testiram i radi ok. Ma ta HD6870 je majka :)

 

 A boze ja mislio imam starava grafu i stavio sve na ultra i ok je s msaa i onda stavim ono ds9x i imam fucking 30 ili manje fpsa,strasno zahtjevno ali igra izgleda doslovno kao neka druga igra,prekrasno nesto no nemogu na 30 fpsa vozit.Gtx 970 msi gaming

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
neaktivan
offline
Project CARS

DS9x je zapravo samo za screenshotove

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
thesekiman kaže...

DS9x je zapravo samo za screenshotove

 Ma da nemos tako igrat,bar ne s mojom grafom ali da izgleda prekrasno izgleda

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

evo bacija par điri sa CSP i nemogu se nikako naviknit...da li se sto triba podešavati..kako funkcionira ova kočnica? to je load cell? mislim da cu se na ovo bas morat naviknit..sve mi je premekano

 

 e i s pedalama sam dobio tunning kit sa oprugama i raznim pizdarijama...između ostalog ima neki "brake bar"?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2015 16:38 (Wrecker66).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Project CARS
Blade Runner31 kaže...
thesekiman kaže...

DS9x je zapravo samo za screenshotove

 Ma da nemos tako igrat,bar ne s mojom grafom ali da izgleda prekrasno izgleda

 

DSXx je vrsta downsamplinga i vece vrijednosti se koriste samo za screenshotove

 

DS4X rendera sliku x2 horizontalno i x2 vertikalno (DS2X samo x2 horizontalno)

 

kod DS9x se to penje na bolesne vrijednosti i zapravo igras igru u 4K+..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

evo bacija par điri sa CSP i nemogu se nikako naviknit...da li se sto triba podešavati..kako funkcionira ova kočnica? to je load cell? mislim da cu se na ovo bas morat naviknit..sve mi je premekano

 

 e i s pedalama sam dobio tunning kit sa oprugama i raznim pizdarijama...između ostalog ima neki "brake bar"?

 to ce ti najbolje ja mislim thesekiman,ja neznam bas,znam samo da se na nove stvari treba i naviknut.Na load cell posebno jer mjeri jacinu pritiska tako da se trebas malo poigrat s tim sta si dobio

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
12 godina
offline
Project CARS

Ak je kome interesantno:

Logitech G27 vs G920 - Unboxing & Test - Worth the Upgrade?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS

Gledao neki sličan video i baš i ne vidim isplativost osim novije tehnologije i tišeg volana ništa posebno bolje nije a G27 dolazi sa shifterom tako da bi ja trenutno uzeo G27 prije g29 (g920)

Chill Now And Forever
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
keky911 kaže...

Gledao neki sličan video i baš i ne vidim isplativost osim novije tehnologije i tišeg volana ništa posebno bolje nije a G27 dolazi sa shifterom tako da bi ja trenutno uzeo G27 prije g29 (g920)

 Da i ja sam takvog misljenja premda mi ga kolega iz klana ima,imao je i g27 i naravno enkoder mu je otisao i neznam sta je s njim ali kaze da mu je ovaj g29 zaista puno bolji od g27,finiji,tisi,bolje procesira ffb itd.To dolazi od realnog decka pa sad ja neznam,tako mi je receno jer sam ga isao pitat t500 ili t300rs pa smo dosli na g29 tako sto je rekao da mu prijatelj ima t500 i da je ostao iznenadjen s g29(ugodno) a i on da je probao taj njegov t500 i da mu je g29 sve ukupno bolji pa sad neznam sta rec

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

mislim da bi tribalo otvoriti temu sim racing stuff za raspravu o stvarima vezanim za volane, mjenjače, pedale, kokpite i sl pizdarije :)

 

btw el ko zna di se mogu nabaviti djelovi za RC autiće kod nas? tribaju mi djelovi za modat pedale :) :) :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

mislim da bi tribalo otvoriti temu sim racing stuff za raspravu o stvarima vezanim za volane, mjenjače, pedale, kokpite i sl pizdarije :)

 

btw el ko zna di se mogu nabaviti djelovi za RC autiće kod nas? tribaju mi djelovi za modat pedale :) :) :)

 Uf imas pravo,zaigrao sam se malo,sry no ipak mozda netko nesto nauci iz ovog.RC,joj tako bi volio da mi je to hobi ali treba love,obozavam RC i neznam gdje ima kod nas ,ja za el cigarete uzimam sa fasttech.com i gearbest.com,tamo ima nesto i provjerene su stranice,vec 5god od njih uzimam i nema problema.Vezano za off topic sorry

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS

ma nisi se ti zaigra nego nemaš di drugdi pisati...vecinu vremena pišemo odi o setupima... jbg to i je najbitnije u ciloj prici...meni konkretno triba ovo

 

http://www.ebay.com/itm/108004-Silver-Alum-Piggy-Back-Shock-Absorber-107mm-2P-RC-HSP-1-10-Off-Road-Truck/331715258339?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20131017132637%26meid%3D88383d6fe61546ffa3980b731572e307%26pid%3D100033%26rk%3D1%26rkt%3D4%26sd%3D331715258339

 

da bi to montira vako

 

http://s12.postimage.org/nms8m2m99/new.jpg

 

to su inace djelovi od rc autica...mislija san da ima to di u HR nabaviti da ne moram cekati

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2015 21:10 (Wrecker66).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

ma nisi se ti zaigra nego nemaš di drugdi pisati...vecinu vremena pišemo odi o setupima... jbg to i je najbitnije u ciloj prici...meni konkretno triba ovo

 

http://www.ebay.com/itm/108004-Silver-Alum-Piggy-Back-Shock-Absorber-107mm-2P-RC-HSP-1-10-Off-Road-Truck/331715258339?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20131017132637%26meid%3D88383d6fe61546ffa3980b731572e307%26pid%3D100033%26rk%3D1%26rkt%3D4%26sd%3D331715258339

 

da bi to montira vako

 

http://s12.postimage.org/nms8m2m99/new.jpg

 

to su inace djelovi od rc autica...mislija san da ima to di u HR nabaviti da ne moram cekati

 hmmm sad si me zapalio :) a zasto ne narucis s ebaya? btw ako ti uspije ovako nesto,bude li dobro molim te napisi koju rijec.Aha editirao si,nezz kod nas stvarno,pronjuskat cu malo pa ako nadjem ti javim

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2015 21:12 (Blade Runner31).
11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

vidim da na ovoj tvojoj stranici GearBest ih ima i da su cijene predobre...reci mi za koliko to dođe i koliko je pozudano?

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Blade Runner31 kaže...
Wrecker66 kaže...

ma nisi se ti zaigra nego nemaš di drugdi pisati...vecinu vremena pišemo odi o setupima... jbg to i je najbitnije u ciloj prici...meni konkretno triba ovo

 

http://www.ebay.com/itm/108004-Silver-Alum-Piggy-Back-Shock-Absorber-107mm-2P-RC-HSP-1-10-Off-Road-Truck/331715258339?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20131017132637%26meid%3D88383d6fe61546ffa3980b731572e307%26pid%3D100033%26rk%3D1%26rkt%3D4%26sd%3D331715258339

 

da bi to montira vako

 

http://s12.postimage.org/nms8m2m99/new.jpg

 

to su inace djelovi od rc autica...mislija san da ima to di u HR nabaviti da ne moram cekati

 hmmm sad si me zapalio :) a zasto ne narucis s ebaya? btw ako ti uspije ovako nesto,bude li dobro molim te napisi koju rijec.Aha editirao si,nezz kod nas stvarno,pronjuskat cu malo pa ako nadjem ti javim

 

 

tek sam počeo sa istraživanjem sto sve mogu napraviti pa još lurkam di što mogu naci jeftinije jer ako mi ne paše mogu baciti u smece :) il nastaviti slagat autić... do sad san bija u g27 pedalama i pizdarijama oko njih...jbg sad sve triba ispocetka oko fanatecovih....

 

 

vis zasto nan triba jedna tema oko sim rigova :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

vidim da na ovoj tvojoj stranici GearBest ih ima i da su cijene predobre...reci mi za koliko to dođe i koliko je pozudano?

 

 

 Cuj dodje izmedju 15 i 25 dana,pouzdani su nema greske,nisam do sada problema imao.Uvijek sam se prije bojao narucivat izvana no u zadnjih 5god od kada uzimam od tamo i sa fasttecha nisam problema imao,support takodjer usluzan.Btw jesi skemijao sta s g27 kocnicom,mozda da je bolje od gteye?Mozda da se ovdje registriras i das oglas da kupujes,,vidim imaju svasta decki http://automodelarski-forum.hamferus.com/viewforum.php?f=11&sid=5b1f30afa4c8a319d92a88a23c6c58f4

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2015 21:23 (Blade Runner31).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Blade Runner31 kaže...
Wrecker66 kaže...

vidim da na ovoj tvojoj stranici GearBest ih ima i da su cijene predobre...reci mi za koliko to dođe i koliko je pozudano?

 

 

 Cuj dodje izmedju 15 i 25 dana,pouzdani su nema greske,nisam do sada problema imao.Uvijek sam se prije bojao narucivat izvana no u zadnjih 5god od kada uzimam od tamo i sa fasttecha nisam problema imao,support takodjer usluzan.Btw jesi skemijao sta s g27 kocnicom,mozda da je bolje od gteye

 

Odlicno...onda ce prva tura ici sa te stranice ali prvo moram napraviti nosač za njih pa zatim izmjeriti kolika mi veličina triba....razmišljam se ćak staviti još jedan "gas operated shock" koji se moze fino stelati...

 

sto se tice kocnice mogu ti reci samo kako je u odnosu na stock - nenadjebivo... popravio sam vrijeme toliko da san recimo na Imoli online - gt3 klasa sa m3 sa stock  na kvalifikacijama uvjek bija među zadnjih pet. prvi đir sa "amo to nazvat verzijom 3" moje opruge bija treći od 20. :) il san ja naucija voziti odjednom ili stvarno to funkcionira...ono sto je meni najvažnije je da sam dobio filing kad mi kola blokiraju a kad ne. tj kad to ocu...inace mislim da preagresivno vozim i da bi se triba ispeglat ali nikako prije nisan uspjeva nac taj sweetspot.

 

mogu ti poslat kad uvatim vremena istu kombinaciju pa probaj i reci el valja nasuprot tvoje opruge...samo mi posalji adresu u inbox

12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

 

mogu ti poslat kad uvatim vremena istu kombinaciju pa probaj i reci el valja nasuprot tvoje opruge...samo mi posalji adresu u inbox

 Moze hvala,zanimalo bi me to.Mislim prodat cu ih s g27 kad ga napravim ali opet onome tko ga kupi biti ce mu bolje,saljem adresu,tnx

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Blade Runner31 kaže...
Wrecker66 kaže...

 

mogu ti poslat kad uvatim vremena istu kombinaciju pa probaj i reci el valja nasuprot tvoje opruge...samo mi posalji adresu u inbox

 Moze hvala,zanimalo bi me to.Mislim prodat cu ih s g27 kad ga napravim ali opet onome tko ga kupi biti ce mu bolje,saljem adresu,tnx

 ma samo prodaj...to sve skupa košta nekih 15kn...mene samo zanima el valja išta

11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

e i thesekiman je ima pravo za 320mm volan....sad kad san se navika nema sanse da bi se vratija na stock

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

e i thesekiman je ima pravo za 320mm volan....sad kad san se navika nema sanse da bi se vratija na stock

 Da veci bi trebao biti bolji za recimo Dirt Rally.Ja na svom mogu mjenjati volane pa ko zna mozda i nabavim jedan veci.Ugl dobro je znat

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Kupio danas thrustmaster t150 :)

Prvo sam probao iRacing pošto je promo 3 mjeseca 5$ pa sam uzeo :P užasno teška igra, malo krivo uđeš u zavoj ili prekasno zakočiš ili prenagno, odeš u tri p.m. :D Krenuo sam sad project cars, i to mi je gušt, vidi se da je ipak dosta lakša nego pravi sim tipa iRacing.

 

Sa volanom sam zadovoljan, sav je plastičan, ali je čvrst, papučice nisu neke...

Sad mi samo u project carsu ne radi FFB tj. jako je slab. Kakve bi trebale bit postavke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice