Problem sa instaliranjem igara

poruka: 10
|
čitano: 6.415
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Problem sa instaliranjem igara

Desava mi se u zadnje vrijeme da pri instalaciji bilo koje igre, uvijek izbaci neki error u toku instalacije, eto npr.

 

Ja i prijatelj skinuli smo istu verziju ovog novog ghost warrior.a i kod njeg je instalacija prosla bez problema kod mene negdje na pola je izbacio neki error tako da sam morao ici na ignore da bi zavrsio instalaciju, i igra je radila

Isti slucaj sa igrom assassins creed 3 problem u pola instalacije isto moram ici na ignore da bi zavrsio instalaciju i igra je opet radila

Evo sad pokusavam da instaliram resident evil 5, i kod njeg je instalacija na nekom cudnom jeziku pa su slova kineska neka i isto u pola instalacije izbaci gresku neku ali ne vidim sta je i moram prekinuti instalaciju

Isto tako ne mogu da uradim update ets2

 

To mi se pocelo desavati prije odprilike mjesec dana, radio sam i reinstal sistema, formatiro cijeli disk i sve nanovo, provjerio sinoc disk od gresaka, nema bad sectora, uradio defragment i opet isto, da li neko zna u cemu bi mogao biti problem ???

 

Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa instaliranjem igara
a da probas s originalom! pa nam javi kak ce raditi:) hihi krivi izvori mozda?...:) jos kazes "nesto" na kineskom je pisalo? mozda je pisalo da ce ti doci mali kinez s poklonom ak kliknes na "instal most danger virus on the world" al kako ti kazez pisalo je na kineskom pa kaj onda:) shvati ovo sve kao salu:)Lp
Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + ArticCooling Freezer 13 + Sapphire Dual-X 7950 with Boost Edition 3GB 1150/1550mhz
12 godina
offline
Problem sa instaliranjem igara

Ajd nadji mi ti neku jogurt verziju RE5 sa normalnom instalacijom, i nije kineski jezik nego je sve bezveze napisano i kod svakoga je tako, to sam reko samo da bih objasnio zasto ne mogu vidjeti koji je problem u toku instalacije, hoces sad reci da ti kupujes svaku igru i da nisi pirat :D

 

http://img9.imageshack.us/img9/1141/clipboard01iuj.jpg

o ovome pricam

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa instaliranjem igara
daj covjece stisni mi hvala:) rekao sam da se salim, ohladi malo s tim nastupom!LP
Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + ArticCooling Freezer 13 + Sapphire Dual-X 7950 with Boost Edition 3GB 1150/1550mhz
12 godina
offline
Problem sa instaliranjem igara

cime sam te bogati toliko naljutio :S , lijepo sam pitao ako neko zna u cemu bi mogao biti problem da mi odgovori, ako ne znas zaobidjes temu i ne lupas gluposti, razumijem da je sala to sto si reko ali cime sam te povrijedio ne kontam :S izvini u svakom slucaju.

Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
offline
Problem sa instaliranjem igara

Imao sam isti problem,znaci prilikom instalacije bilo koje igre dobivao sam gro errora i uglavnom po...dio (frendu je takoder se sve instaliralo bez problema),uglavnom kod mene je bio problem (najvjerojatnije isti kao i kod tebe) taj da mi je jedna plocica od memorije bila neispravna,

stoga ti preporucujem da provjeris ispravnost memorije (plocicu po plocicu).

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 13:59 (lmutak).
Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
offline
Problem sa instaliranjem igara

Evo upravo testiro ram, imam 2x2gb, i jednu po jednu stam ostavljao i testirao svaki put isto, cak sam i slotove mijenjao ali bez uspjeha, da li ima kakav pouzdan program za testiranje ram memorije

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa instaliranjem igara

Jesi probao sa windows memory diagnostic, start-search-upisi memory-trebao bi ti dati opciju windows memory diagnostic (pogledaj sliku),stisni

 

restart now and check for problems

 

 

Bolji program ti je memtest86+

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 22:26 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Problem sa instaliranjem igara

evo errora koji mi se pojavi

 

http://img51.imageshack.us/img51/1407/clipboard01ae.jpg

 

probo sam sve sto sam mogao naci na google za misteriozni error 1335 al nista ne pomaze :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa instaliranjem igara
Imam problema sa igricom Bus Simulator San Francisco javlja launcher exe. i izbacuje van. Imam windows 7 ultimate servis pack 1 64 × igrica original
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice