Pro Evolution Soccer 2017

poruka: 515
|
čitano: 97.440
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Koji je najbolji patch za licence za ps4
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hexfire kaže...
plavi08 kaže...

 Pokrenš steam u offline modu i stisneš play. Nemaš pristup online komponenti igre, al možeš igrati offline modove.

 Također zezancija, normalno da ne možeš igrati online ak si offline :D.

 

Ne znam koliko ta činjenica utječe na krekiranje igre, jer bi onda i Just Cause 3 uspjeli krekirati. Ak se ne varam i on radi u Steam offline modu.

Eventualni problem s tim je što se Steam nekad zblesira pa offline mode ne radi. Tak da ako odneseš komp k nekome tko nema vezu na Internet u teoriji je moguće da te Steam fino obavijesti da se moraš ulogirati online da bi mogao prebaciti u offline mod 

 

 

Pa plejka ti slično funkcionira. Kako bi ti sprejčio pirateriju?

 

Čak i ovo kaj sam napisao ne funkcionira svaki put jer kako ti kažeš. Nekad steam, nekad sam app traži da se javi netu, što je ok. Nije da se zblesira, ugrađeno ti je to. Al živimo u 2016. Di fakat moreš do neta koji se može prijaviti na steam sa svake pećine. Spojiš mob na PC prijaviš se pokreneš i odspojiš mob ak već nemaš priljučak neta. 

 

Ljudi su postali razmaženi ko babe, he*ali bi se da im ne uđe. 

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
plavi08 kaže...

 

Ne znam koliko ta činjenica utječe na krekiranje igre, jer bi onda i Just Cause 3 uspjeli krekirati. Ak se ne varam i on radi u Steam offline modu.

Eventualni problem s tim je što se Steam nekad zblesira pa offline mode ne radi. Tak da ako odneseš komp k nekome tko nema vezu na Internet u teoriji je moguće da te Steam fino obavijesti da se moraš ulogirati online da bi mogao prebaciti u offline mod 

 

 

Pa plejka ti slično funkcionira. Kako bi ti sprejčio pirateriju?

 

Čak i ovo kaj sam napisao ne funkcionira svaki put jer kako ti kažeš. Nekad steam, nekad sam app traži da se javi netu, što je ok. Nije da se zblesira, ugrađeno ti je to. Al živimo u 2016. Di fakat moreš do neta koji se može prijaviti na steam sa svake pećine. Spojiš mob na PC prijaviš se pokreneš i odspojiš mob ak već nemaš priljučak neta. 

 

Ljudi su postali razmaženi ko babe, he*ali bi se da im ne uđe. 

 Šta mene briga kako će oni riješiti problem piratije? U zadnjih 5 godina ako sam odigrao 5 igara, a da nisu bile original, puno sam rekao. Samo velim u kontekstu Denuva, da li ima ikakve razlike traži li igra always online ili ne kad se pokuša krekirati.

 

Gle, ne znam koliko dugo koristiš Steam, ali meni npr cijelu 2015. offline mod Steama uopće nije radio. Razlog, tko zna. Taj feature Steama ne radi baš kako treba, pa u teoriji može biti problem, ako se pouzdaš u njega.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hexfire kaže...
plavi08 kaže...

 

Ne znam koliko ta činjenica utječe na krekiranje igre, jer bi onda i Just Cause 3 uspjeli krekirati. Ak se ne varam i on radi u Steam offline modu.

Eventualni problem s tim je što se Steam nekad zblesira pa offline mode ne radi. Tak da ako odneseš komp k nekome tko nema vezu na Internet u teoriji je moguće da te Steam fino obavijesti da se moraš ulogirati online da bi mogao prebaciti u offline mod 

 

 

Pa plejka ti slično funkcionira. Kako bi ti sprejčio pirateriju?

 

Čak i ovo kaj sam napisao ne funkcionira svaki put jer kako ti kažeš. Nekad steam, nekad sam app traži da se javi netu, što je ok. Nije da se zblesira, ugrađeno ti je to. Al živimo u 2016. Di fakat moreš do neta koji se može prijaviti na steam sa svake pećine. Spojiš mob na PC prijaviš se pokreneš i odspojiš mob ak već nemaš priljučak neta. 

 

Ljudi su postali razmaženi ko babe, he*ali bi se da im ne uđe. 

 Šta mene briga kako će oni riješiti problem piratije? U zadnjih 5 godina ako sam odigrao 5 igara, a da nisu bile original, puno sam rekao. Samo velim u kontekstu Denuva, da li ima ikakve razlike traži li igra always online ili ne kad se pokuša krekirati.

 

Gle, ne znam koliko dugo koristiš Steam, ali meni npr cijelu 2015. offline mod Steama uopće nije radio. Razlog, tko zna. Taj feature Steama ne radi baš kako treba, pa u teoriji može biti problem, ako se pouzdaš u njega.

 Pa to i prićam, može se logirati pokrenuti igru i izaći sa steama.Lupit sa čekićem po routeru ili bacit mobitel kroz prozor.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 15:08 (plavi08).
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

jel izasoa vec kakav patch za ps4?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

čitam malo teme za fifu i pes 17, mozgam kaj bi uzeo na kraju i skužim da u jednoj i drugoj temi postoje skroz suprotna mišljenja, nema nekog konsenzusa oko nijedne igre osim da u fifi golmani nevaljaju 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

PES imaš demo na steamu pa možeš testirati dali ti valja. Za FIFU ne znam.

 

Ono što ti mogu reći. Ako ti je cilj igrati većinom online komponentu uzmi FIFU (više igrača, zanimljivija natjecanja). PES je za nas koji guštamo u drugim stvarima 

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Na windows 10 je moguće igrati xbox one igre ali još uvijek nije moguće igrati sve, da može pes bilo bi dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Mortiis kaže...

jel izasoa vec kakav patch za ps4?

 Pogledaj na pes serbia forum.

http://www.pes-serbia.com/forums/452-Konzole

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 16:17 (mariclius).
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

meni ni demo ne radi kak treba.... dobijem samo bijeli ekran i čujem zvuk u pozadini... 

Imam laptop Lenovo Ideapad 710z sa grafom NVidia 745m... Podesio sam da pokreće igru sa nvidiom i podesio sam compatibility mode sa Windows 8 te stavio administratorka prava. Ima li tko ideju u čemu je problem?

Fala. :) 

 

Ipak sam riješio problem: instalirao nove drivere i zatim ponovno isključio compatibility mode... :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 17:44 (kule).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Probo PC demo, užas nad užasima, i ne kažem zbog grafike. Tromo da ne može tromije, podsjetilo me na pokušaj realnosti u pes 2014. Svaka čast na fiziki lopte, ostatak skriptirano smeće sporo.

Moj PC  
0 3 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Iako nemam neki jak komp,ovaj PES je stvarno smeće na PC.probao sam DEMO.Dok je 16 bio odličan ovo je toliko loše da je to nevjerovatno!Nije fixovan broblem iz 16 da grafika na medium izgleda identično ko na high u 1080p(ispravite me ako sam u krivu).

Grafika je na PC stvarno smijurija,dno dna!

Igra je na high stuttering mess.Na medium no prob 60+ fps,na high jedva 20.

Vratio sam se na 16,jednosavno je bolja igra.

 

Entuzijast
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

ma ne igram online, ovu godinu možda sam odigrao sve skupa 5 tekmi online. puno mi je bolje petkom skupit ekipu i uz pivicu lagano neki turnir. demo se upravo skida 

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Jel netko kupovao igru na PS4? Danas mi stalno baca neke greške prije nego li uopće dođem do opcija plaćanja. Imam u walletu dovoljno novca, ali mi neda uopće da stavim igru u "košaricu".

 

edit: Evo upravo proradilo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2016 1:19 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

ja sam kupio za ps4 ali u trgovini,ne preko neta

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Dojmovi sa igranja Dema na Pc-u:

 

Prvo da kazem za sve koji neznaju kako rjesiti problem rezolucije, desni klik na "settings" unutar pes foldera u Steamu, zatim Properties - Compatibility - Disable Display scaling, i onda se otvaraju u Settingsu najveca moguca reza za vas monitor. Da iskomentiram grafiku, bolja je nego prosle godine, nije tragedija igrati bez ikakvog patcha i enhancera ovu golu verziju. Vidio sam slike usporedbe sa konzolama, razlika je tu ali to nebi trebao biti neki problem nakon patcha...

 

Gameplay - odlican. Ovo je dobar upgrejd u vecini stvari u odnosu na pes 2016. Najvece njegove boljke su pomeni ispravili - duge lopte (konacno se mogu zgustati i prebacivati loptu na drugi bok ili za gol sansu a da mi uspije sto u 16 nije bilo moguce vec se igra zasnivala po igri na podu), suci konaco nesto sude i imam osjecaj da su tu (iako ima opet hrpu stvari sto nesviraju sto zna biti uzas iritantno), golmani su puno bolji i svasta znaju obraniti, 1 na 1 sa golmanom vise neuzlazi svaki puta vec ima tu dosta promasaja, sto daje osjecaj realnosti. Dosta je tesko na Worldclass uopce doci do gola i zapucati, Ai je agresivan dosta, pritiscu takoder zadnju liniju (ovo je u losem pesu 2014 isto bila dobra stvar), branici znaju jako fulati paseve, i zbilja se mora paziti gdje se dodaje, negubiti lopte na sredini itd. Driblanje takoder je punop teze ove godine. Vise nema da sa bilo kojim igracem prodes i zabijes gol, treba pametno i strpljivo driblati, sto mi se jako svida...

 

Uglavnom sa jako zadovoljan pomaknom u odnosu na proslu igru, puno toga je otislo u smjeru realnosti. Jedino sto mi se nije svidalo, jest dueli i defanziva - nemam dobar osjecaj kada se igraci sudare u duelu, nisu to bas u animacijama ili cemu god dobro sredili, neosjecam dobro tu fizikalnost.... Suci su daleko od savrsenih ali opet je bolje nego prosle godine... Menii su uzasni kao uvijek al to nije meni nikad bilo bitno...

 

Cak si razmisljam da kupim igru za Pc ako je nemogu vec krakirati, nadam se da ce se patchevi uspjeti staviti... Ovo je definitvno najbolji pes dosada.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Imam problem sa joystickom. Igrao sam prvi puta demo i vibracija na joysticku je savršeno radila, znači svaki duel, kontakt  udarac sve je bilo popraćeno vibracijom i to mi je možda bilo najbolje što su uveli u novi pes. Jučer i danas sam ušao i ništa. Nema nikakvih vibracija na joysticku dok igram. Ima li netko sličan problem ? Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Idealist kaže...

Odigrao sam par utakmica na ps4. Premalo za bilo kakav zaključak, ali vidi se napredak u svakom dijelu gameplay-a. I to što neki vole reći da je pes preslican fifa-a ne mora biti negativna stvar.

 odigrao demo jucer. doduse samo jednu utakmicu, ali dovoljno da vidim da to nije ista igra. ne samo graficki vec i sam gameplay...

10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Kupio sam igru za Pc za 25 eura, posto je zasticeno Denovuom... I nije mi zao, nisam puno potrosio a gameplay je odlican, svaka utakmica drugacija i napeta. Cekam neki patch (navodno dns Galaxy izlazi) da rijesi imena klubova i grbove.

 

Da se nadovezem na svoj prijasnji post. Ponovljene snimke su puno bolje prikazane i brze izvedene da cak i pogledam reprizu koji puta. Takoder da pohvalim Menie - nisu losi konacno, solidan dizajn, u pozadini Barca to bas nije fora stalno gledati ali staces... E da, po prvi puta ikada sam probao online, trebalo je par minuta da mi nade nekog, malo je stucalo tu i tam za vrijeme tekme, da bi pukla veza prije poluvremena. (trebam jos probati ali fora je...)

 

Fora je ova stvar sa live updejtima kod ocjena igraca to je nesto sto sam dulje vremena prizeljkivao. (vjerovatno ce to rasti i padati sa obzirom na igracevu formu u stvarnom zivotu). Same ocjene igraca s uglavnom dobro odradene. Dinamo takoder vecina njih sve ok, face su svima donekle napravili konacno. Jedino malo cudno Pjaca samo 73 mislim ima, a Rog cak 78.

 

Sto se stadiona tice ima ih samo 16, sto je uzas. I nije mi jasno ako su licencirali Liverpool i Borussiu, zasto tih stadiona nema u Pc verziji?? Jako cudno...

 

 

Sve u svemu cim se sredi sa patchem svi klubovi i imena, malo poboljsa grafika koji stadion ubaci, igra ce biti odlicna, vec sada jest, 25 eura vrjedi i ovakva, bar meni...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 12:08 (Haremzg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

kak igrate sa postavkama na manual ili normalno, stavio sam na manual i master ligu sa dinamom imam tri nerjesena, dvije pobjede i dva poraza, tezina profesional, tri gola sam zabio u tih 7 tekmi

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Haremzg kaže...

Kupio sam igru za Pc za 25 eura, posto je zasticeno Denovuom... I nije mi zao, nisam puno potrosio a gameplay je odlican, svaka utakmica drugacija i napeta. Cekam neki patch (navodno dns Galaxy izlazi) da rijesi imena klubova i grbove.

 

Da se nadovezem na svoj prijasnji post. Ponovljene snimke su puno bolje prikazane i brze izvedene da cak i pogledam reprizu koji puta. Takoder da pohvalim Menie - nisu losi konacno, solidan dizajn, u pozadini Barca to bas nije fora stalno gledati ali staces... E da, po prvi puta ikada sam probao online, trebalo je par minuta da mi nade nekog, malo je stucalo tu i tam za vrijeme tekme, da bi pukla veza prije poluvremena. (trebam jos probati ali fora je...)

 

Fora je ova stvar sa live updejtima kod ocjena igraca to je nesto sto sam dulje vremena prizeljkivao. (vjerovatno ce to rasti i padati sa obzirom na igracevu formu u stvarnom zivotu). Same ocjene igraca s uglavnom dobro odradene. Dinamo takoder vecina njih sve ok, face su svima donekle napravili konacno. Jedino malo cudno Pjaca samo 73 mislim ima, a Rog cak 78.

 

Sto se stadiona tice ima ih samo 16, sto je uzas. I nije mi jasno ako su licencirali Liverpool i Borussiu, zasto tih stadiona nema u Pc verziji?? Jako cudno...

 

 

Sve u svemu cim se sredi sa patchem svi klubovi i imena, malo poboljsa grafika koji stadion ubaci, igra ce biti odlicna, vec sada jest, 25 eura vrjedi i ovakva, bar meni...

 kolega daj isprobaj dal u online match mozes namjestit onu "blimp" cameru?koja je najvisa,dal se moze igrati tako ili ne...hvala

10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Je li netko imao prilike usporediti igru na PC i na konzoli? Je li opet konzolaška verzija bolja? Naravno, ne zanima me toliko grafika i vidi li se Iniesti jedna sijeda vlas više ili manje. 


Probao sam demo na PS4 i ostao ugodno iznenađen, igra je napredovala skoro u svemu i planiram je uzeti. No, izlaze ili su izašli i Battlefield, NBA, Fifa, Forza, Mafia... planirao sam ušparati koju kunu tako da uzmem PC verziju, ali ako je to opet loš port i poluproizvod, radije ću pričekati pa kupiti kasnije rabljeno. 

Svjestan sam da je konzolaška verzija kvalitetnija, ali u kojoj mjeri? Je li igra napredovala i na PC-u ili su samo napravili transfere i promijenili brojku u nazivu? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

pogledaj 4 posta iznad i vidjeti ces moj post o tome kako je pc losija verzija igre. nisam puno igrao jer cim sam vidio da suci i dalje ne sviraju faulove ako lopta ostaje u posjedu istom timu, sve mi je bilo jasno. na ps4 odmah faul, a ovdje ista prica kao i u prijasnjoj verziji. i dam se kladiti da nije samo to ostalo od 2016-te...

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Stvarno. I ja kazem prednost je izmišljotina Fifa mafije to nema sto raditi u igri.
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

ma ok je ako postoji sansa za drugog igraca, ali u 99.99% slucajeva to je neki glupi prekrsaj na centru ili jos gore u obrani gdje nema nikakvog smisla. kada ce ti japanci ili sto su vec slovljeni kao pametni ljudi shvatiti da takve stvari ne pridonose dozivjaju pri igranju...

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Idealist kaže...

ma ok je ako postoji sansa za drugog igraca, ali u 99.99% slucajeva to je neki glupi prekrsaj na centru ili jos gore u obrani gdje nema nikakvog smisla. kada ce ti japanci ili sto su vec slovljeni kao pametni ljudi shvatiti da takve stvari ne pridonose dozivjaju pri igranju...

 Ček, o čemu ti? Pa sama Uefa/Fifa forsira da se prednost pušta što više i tako manje cjepka igra. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

sumnjam da ako te skrsim s leđa u tvom 16-ercu da će pustiti prednost...

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Idealist kaže...

sumnjam da ako te skrsim s leđa u tvom 16-ercu da će pustiti prednost...

 Sumnjaj i dalje, ali kod prednosti nema univerzalnog pravila nego ovisi od situacije do situacije i o slobodnoj procjeni suca. Normalno da se može pustiti prednost kad nekoga ubiješ s leđa u 16-ercu, ako će to dovesti do gola ili situacije za gol.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Da li ce biti patch koji ce pored licenciranih klubova i liga,poboljsati grafiku na PC-u ima li govora o tome ista,stvarno su mogli ovu grafiku sredit probo sam demo igrivost vrlo dobra ali vrijeme je bilo da ozive graficki igru šteta ali ipak se ulaze u konzolu na kojoj je najvisa zarada .I jos jedno pitanje koji igrate ovaj pes na pc da li se isplati kupiti orginal pes(kakav je online) tako sam planirao sta kazete...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
marim kaže...
Da li ce biti patch koji ce pored licenciranih klubova i liga,poboljsati grafiku na PC-u ima li govora o tome ista,stvarno su mogli ovu grafiku sredit probo sam demo igrivost vrlo dobra ali vrijeme je bilo da ozive graficki igru šteta ali ipak se ulaze u konzolu na kojoj je najvisa zarada .I jos jedno pitanje koji igrate ovaj pes na pc da li se isplati kupiti orginal pes(kakav je online) tako sam planirao sta kazete...

 Lako moguće da će modding zajednica iskemijati nešto i po pitanju grafičkog izgleda.

 

Što se tiče originala, igra ionako još nije "dostupna u free verziji", a i pitanje je kad/ako bude pa ni nemaš puno izbora. Online mi onako od oka radi ok, ali broj ljudi koji igraju na PC-u je stravično nizak. Osim ako imaš neku ekipu s kojom ćeš igrati friendly tekme, ne znam koliko ćeš se usrećiti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice