Pro Evolution Soccer 2015

poruka: 1.902
|
čitano: 253.033
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Intervju s Adamom Bhattijem.

 

 

Impressions:

 

http://winningelevenblog.com/blog/e3-2014-nicos-pes-2015-impressions/

 

http://winningelevenblog.com/blog/e3-2014-asims-pes-2015-impressions/

 

Early code je igran na PS4, 1080p, 60FPS.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 16:45 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015

ode pes u 2015 pm

 

nista od toga, dajte mi fifu. srecom, pa je na ignajtu ove godine nakon sta sam lani preskocio oba fudbala i ostao na fifi 13.

 

steta pes, bilo je dobro dok je trajalo.

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Trailer?

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
drakula789 kaže...

Trailer?

Još ga nema...

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Sve vise teze prema FIFI... PES 2014 je bio na pola kopiran, ovo ce bit jos bolja kopija. Nazalost KONAMI ne zna kud tera i tu je kraj najjacem nogometu ikad jos od ISS.a 

 

EDIT: Lupaj TD a odgovora nema... Isto su i prosle godine izlazile full realisticne face igraca, sve je brutalno bilo... dok nisi zaigro, upalio, ugasio i ciao...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 17:00 (SimeKZ).
Moj PC  
2 6 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
SimeKZ kaže...

Sve vise teze prema FIFI... PES 2014 je bio na pola kopiran, ovo ce bit jos bolja kopija. Nazalost KONAMI ne zna kud tera i tu je kraj najjacem nogometu ikad jos od ISS.a 

 

EDIT: Lupaj TD a odgovora nema... Isto su i prosle godine izlazile full realisticne face igraca, sve je brutalno bilo... dok nisi zaigro, upalio, ugasio i ciao...

ima tu i nešto istine...sve jebilo ok dok nisam zaigrao i vidio "prave golmane" na djelu,a one šuteve,bolje da ni ne kometiram...

9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

PES 2014 - jer uvijek je sunce!

 
2 7 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Dan je na izmaku! Ima li ikakvih naznaka da će se večeras trailer pojaviti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

http://winningelevenblog.com/blog/e3-2014-pes-2015-impressions-podcast/

 

kazu da su opet golmani katastrofa,i da ne ocekujemo čudo nasprem pesa 2014!!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 21:38 (lazicki88).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

evo trailera

https://www.youtube.com/user/007strmi
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
lazicki88 kaže...

http://winningelevenblog.com/blog/e3-2014-pes-2015-impressions-podcast/

 

kazu da su opet golmani katastrofa,i da ne ocekujemo čudo nasprem pesa 2014!!!

Early code je na e3 bio covjece. A i kakvo cudo mora biti lad je engine ubacen prosle godine, samo trebaju greske ispraviti 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
sstrmi kaže...

evo trailera

Ovo mi lošije izgleda od Pesa 14

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Nove informacije 3.7. Neznam čemu samo pola minute gameplaya, ako se može tako i nazvati. Skeptičan sam dosta u vezi ovoga, vidjeti ćemo nekakav konkretan gameplay.

 

Teaser of Teaser? ;) Gonna keep this ticking, expect some big reveals July 3rd. It's a long road, stay with us.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 22:05 (Tommy_123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Jako lose, vidi se da je gameplay ostao isti... igraci i dalje trzaju tj. ne krecu se niti malo fluidno, pogbin skok je ocajan... kada lopta dodiruje mrezu je ocajno a zvuk koda je top pogodio mrezu. Opet rade na grafici i kvazi papirima na stadionu sta pozdere vise rama nego bilo sta a nicemu ne pridonosi.

 

 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
4 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Tommy_123 kaže...

Early code je na e3 bio covjece. A i kakvo cudo mora biti lad je engine ubacen prosle godine, samo trebaju greske ispraviti 

Nažalost, svake godine ista priča. Neugodna pitanja i uvijek isti odgovori Bez obzira bio rani ili kasni kod, igra je uvijek ista... nedorečena..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
movie kaže...
Tommy_123 kaže...

Early code je na e3 bio covjece. A i kakvo cudo mora biti lad je engine ubacen prosle godine, samo trebaju greske ispraviti 

Nažalost, svake godine ista priča. Neugodna pitanja i uvijek isti odgovori Bez obzira bio rani ili kasni kod, igra je uvijek ista... nedorečena..

Polagano. Dok vidimo gameplay, onda možemo suditi. U pesu14 golmani su bili overpowered, valjda će naći nešto između toga.

 

Adam Bhatti: Yes I hear you. I know you all want convincing. You want a reason to care with no excuses. All will be revealed very soon. Stay with us.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Sere mi se od Pesa...Opet isto sranje..Znaci sljedece godine postajem Manager..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
1 4 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

wow kakav trailer, dva dodavanja i udarac glavom koji izgleda katastrofa.. ako nesto drasticno ne promijene od 14 i ucine ju ako nista bar zabavnijom opet se fifa igra.. nisam nikad mislio da cu tako fifu favorizirati ali nakon pes 14 to stvarno nije bilo tesko. tuzno jer ju igram od 2004 i stvarno je bio uzitak igrati

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Izgleda da EA ponovno može samo povećati broj za 1 i opet prodati 5 puta više kopija.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Slijedeći tjedan brdo novih informacija i nadam se neki pravi gameplay trailer. Također, dosta ljudi koji su igrali ovajpes na e3 tj early code, će isprobati poboljšanu verziju slijedeći tjedan,

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Tommy_123 kaže...

Slijedeći tjedan brdo novih informacija i nadam se neki pravi gameplay trailer. Također, dosta ljudi koji su igrali ovajpes na e3 tj early code, će isprobati poboljšanu verziju slijedeći tjedan,

Prosle godine je takoder taj takozvani early code ovo, ono... pa je izaslo sta je izaslo... nema tu ne znam kakvo mjenjanje... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2015
Hexfire kaže...

Izgleda da EA ponovno može samo povećati broj za 1 i opet prodati 5 puta više kopija.

trenutno je omjer nekih 12/1

14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2015

Pljujem na PES productions i na njihov PR. Čekam 2 tjedna za kaj...da vidim ovo? Nakon kaj sam pročitao sve impresije i nakon kaj opet nisu popravili pucanje i golmana mogu samo reć da ništa opet od mojih para. Nisam kupio FIFU od FIFA12 ali ja više nemogu igrati pes 6, pes13 i fifu 11 i 12 online...pa nebudem 100 godina čekao...dao bog da propali kreteni jedni nesposobni.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 2:03 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2015

Ali stvarno su više argumenti "to je early code" presmiješni. To slušamo već godinama i gle čuda - uvijek ispadne da je igra očaj.

PES je već godinama groblje od igre u usporedbi s FIFA-om i to je jednostavno tako, ostali su jedino argumenti bez ikakvog smisla tipa "pes je za prave muže a fifa za djecu", totalni relikti prošlosti..

 

FIFA nije da je ne znam ni ja kakva igra, defiitnivno ima svojih mušica i problema ali pored onakvog (2014) PES-a djeluje ko igretina na kvadrat.

 

Nije da sad bezveze serem po Konamiju ali stvarno mi je odavno dojadilo svake godine iznova čekat "ono nešto" i doživljavat razočarenja svaki hebeni put.. ono, dva koraka naprijed i dva iza..

Kod mene više nemaju niti trunke kredita nit išta očekujem od serijala čiji je zadnji dobar (odličan) nastavak izašao prije 8 godina.

 

Prošle godine je bila izlika "a čujte, bila je smijena generacija.." a to će predpostavljam bit i ove jer će ovo biti prvi "next-gen" PES.

Disregard the constabulary.
Moj PC  
7 0 hvala 3
14 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2015
nontryer kaže...

 

Prošle godine je bila izlika "a čujte, bila je smijena generacija.." a to će predpostavljam bit i ove jer će ovo biti prvi "next-gen" PES.

Ma ovo je kita a ne next gen. FULL HD reizdanje PES-a 2014. Imaju sad i RAM-a i procesorske snage, i imaju složit igru kak spada al eto ne znaju. AI bude opet debilan, golmani katastrofa a pucanje jalovo. Joj...ne znam zašto se nadam svake godine...

14 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2015

Ma zato sam i stavio pod navodnike, može osvjetljenje, stadioni i face igrača bit nabrijane ali to ne čini dobru igru dobrom igrom.

 

Ništa osim vlastitog neznanja i nekompetentnosti ih nije spriječilo da i na starom gen-u naprave golmane, šutiranje i ostale stvari kako spada.. ne vidim zašto bi se prelaskom na nove platforme išta promijenilo.

Disregard the constabulary.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 2:15 (nontryer).
13 godina
online
Pro Evolution Soccer 2015

igrajte pes 2013  sa peseditom 6.0 i sa svjezim transferima tj. OPTION ( save fajlom ) koji skinete sa pes serbija i naravno neshinim gameplayom .exe . Kupio orginal pes 2014  box nisam ga igrao ni 2 sata niti sam ga prodao već sam ga bacio među društvo - u smeće !!! Pes ubuduce budem kupio samo kada se udostoje promijenit servere i upravu . 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Kao što rekoh na prethodnoj stranici, trailer za k****...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Kad vidim da se ovaj ridikul Bahtti oglasio, meni se riga... Još samo fali onaj "đipanac" Masuda iz razvojnog tima, da mi sa smješkom na licu beljezga o vrhunskom virtualnom nogometu. Sj****i su mi jedinu igru koja me ikad zanimala.

 

Dok ne probam full proizvod, nevjerujem nikom  ni u "zarez", kamo li jedno slovo.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2015

Moram priznat da gluplji trailer odavno nisam pogledao, kad pomislim da KONAMI ne može gore oni me uvjere u suprotno. Ako FIFA ne napravi neko čudo ove godine, neću kupit niti jedan nogomet. Dosta je bilo igranja na "ime" a ne kvalitetu.

 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice