Preorder igre

poruka: 11
|
čitano: 3.085
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preorder igre

Pozdrav ekipa, evo zanima me konkretno preorder za NBA 2K15, ako je neko ikad radija taj preorder sa amazona npr. dali igra meni kuci stigne isti dan kad igra izlazi (u ovom slucaju 7.10.2014) ili ja trebam cekat jos koji dan duze? ili da jednostavno kupim kad dode u neki ducan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Preorder igre

Pretpostavljam da je za PC kad si stavio temu ovdje

 

Ja bih osobno kupio digitalnu verziju za steam i gotovo

http://store.steampowered.com/app/282350/

ovdje je ovdje skupa

 

bolje ovdje za puno manje para, a key koji dobiješ je za steam pa preko njega aktiviraš i skineš igru

https://www.g2a.com/nbn-2k15-steam-cd-key-preorder-global.html

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preorder igre

da al u hrvatskoj je 299 kn, tocnije na gamerock.hr ,to nije puno... i jos onaj osjecaj kad dobijes kutiju hehe :) samo me zanimalo dal je to kod mene bas taj dan ili triban cekat jos?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Preorder igre

tamo je 230 kuna, ali ok, kako hoćeš :)

 

kad će doći moraš pitati dućan, ali vjerojatno će doći dan, dva poslije datuma izlaska jer sumnjam da smiju prije poslati

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preorder igre
Koliko znam, oni igru pošalju prije nego je službeno vani kako bi ti stigla na vrijeme, ali teško ti mogu garantirati da će stići baš na dan izlaska. Ipak si ovisan o pošti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Preorder igre

Pita san ja ove iz game rocka rekli su mi da oni igru dobiju dan prije nego je datum izlaska tako da stignu poslat i da ljudima bude bas taj dan...al me zanimalo dal je iko radija preorder da vidim dal je tako i u praksi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preorder igre

Da li neko zna neki site(naravno da je provjeren i siguran) gdje mozes narucit igru bez upisivanja detaljnih podataka,dakle samo upises broj kartice i code i key od igre ti dođe na mail.Ako se neko sjeca kad je bio HUMBLE-BUNDlLE sa BF3,MOH,itd.. gdje si samo morao upisat brojeve sa kartice i za minut ti key dođe na mail.Bio bih zahvalan ako bi ako neko zna pa da napise ovdje{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preorder igre
Activ kaže...

Da li neko zna neki site(naravno da je provjeren i siguran) gdje mozes narucit igru bez upisivanja detaljnih podataka,dakle samo upises broj kartice i code i key od igre ti dođe na mail.Ako se neko sjeca kad je bio HUMBLE-BUNDlLE sa BF3,MOH,itd.. gdje si samo morao upisat brojeve sa kartice i za minut ti key dođe na mail.Bio bih zahvalan ako bi ako neko zna pa da napise ovdje{#}

Ne kuzim di je problem u upisivanju detaljnih podataka, pa to su sigurne stranice ( ak neznas koje su sigurne izgooglaj malo, g2play/g2a/steam npr su ti 100% sigurni) i nece oni zlorabiti nit ista radit sa tvojim podacima. Nisam 100% siguran al ak placas paypalom na g2play (a i na vecini drugih stranica) ne pitaju te za podatke (jer ovak i onak ih moras na paypal unjeti). Ak te strah da ti neko ne zlorabi brojeve kartica il podatke najbolje rjesenje ti je da si paypal napravis, al velim na velikoj vecini web shopova siguran sam da ti niko nece zlorabiti podatke.

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
10 godina
offline
Preorder igre

za potpunu anonimnost pri plaćanju koristi PAYSAFE metodu, naime, kupiš paysafe bon na tisku (50, 100, 200KN) i kombiniraš a eventualne ostatke možeš iskoristit unutar (čini mi se) 6 mjeseci

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preorder igre

Pozdrav
Kada se radi pre order na steamu/originu, je li se odmah vrši naplata?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Preorder igre

Na Steamu da, na Originu ne mogu komentirati jer nisam ništa preorderao tamo.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice