PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.864
|
čitano: 1.331.726
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
PiDzI kaže...

 

Jedino sto mi smeta kod igre je, ako nekog ja sa ledja recimo pucam on ce se u 50% slucajeva uspit okrenut i uzvratit, imat vremena za reakciju. Nebitno koliko ga je metaka pogodilo. Dok ako mene neko puca u vecini slucajeva ja padam za sec i ne mogu se ni okrenut.

 najveci problem igre, od ovoga valjda umrem 50% i toliko se nazivciram da bi komp razbio, toga nema u niti jednoj drugoj igri..tu lezi teski disbalans igre! moras bit yeeeebeno precizan da izvuces deblji kraj.lp

Pa ako vam je to najeveći problem u igri, onda ste jako loši.
Idete s leđa i gađate nekog - znači vi ste u boljoj poziciji. Potrudi te ne promašiti i dovršiti ga s pogođenih 3-10 metaka, ovisno o puški.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

da bas cudno a u bf-u roknem petoricu s leda da se nisam oznojio od straha kaj bu ako se okrene, igra je totalno skrsena u close fight-u.lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

haha , da bas. Ne bitno u kojoj sam pozicij ako ja prvi krenem da pucam lika on ima vremena da reaguje, a kad on mene puca ja nemam o tome ti pricam. Nisam detaljno objasnio, nije bitno dal sa ledja il ovako normalno. Znaci on ima vremena za reakciju ja ne.

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

haha , da bas. Ne bitno u kojoj sam pozicij ako ja prvi krenem da pucam lika on ima vremena da reaguje, a kad on mene puca ja nemam o tome ti pricam. Nisam detaljno objasnio, nije bitno dal sa ledja il ovako normalno. Znaci on ima vremena za reakciju ja ne.

I na što ti sumnjaš?
Igra je loša za onoga tko prvi krene pucati? Ne kontam 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Na sta sumnjam,hmm ima vise faktora: moj fps 70-80 vrti se kroz citav game, internet, ili da on ima 144 ili 240hz monitor. Evo upravo sam padam u game-u obojica krecemo pucat iste sec ja  full hp i on helmet i vest lvl2 ja padam on nista, nekih 30hp skinem mu. 

 

https://streamable.com/31rht

 

P.S. ovdje je video zatrzo,a ne igrica.

 

https://streamable.com/hhdzu 

 

Gdje je otiso moj drugi metak ? O ovome ti pricam, prije njega sam opucao.. Nisam ga ni ostetio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 3:01 (PiDzI).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Na sta sumnjam,hmm ima vise faktora: moj fps 70-80 vrti se kroz citav game, internet, ili da on ima 144 ili 240hz monitor. Evo upravo sam padam u game-u obojica krecemo pucat iste sec ja  full hp i on helmet i vest lvl2 ja padam on nista, nekih 30hp skinem mu. 

 

https://streamable.com/31rht

 

P.S. ovdje je video zatrzo,a ne igrica.

 

https://streamable.com/hhdzu 

 

Gdje je otiso moj drugi metak ? O ovome ti pricam, prije njega sam opucao.. Nisam ga ni ostetio.

Pa uredno se vidi na drugom videu da si pogodio iza onaj lim oko bačvi. Drugi put si ga hitao, ali nedoovljno da ga srušiš.
Jesi gledao deathcam? Jesi ti njemu dilao ikakav demiđ?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jest, jest , prvi metak sam fulo, dok drugi po meni je hit, al po deathcam-u nije, nisam mu dao nikakvog dmg. O ovim stvarima pricam. E ovako se desava sa bilo kojim ar-om, znaci prvi pucam on uspije odreagovat, a hitam ga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Jest, jest , prvi metak sam fulo, dok drugi po meni je hit, al po deathcam-u nije, nisam mu dao nikakvog dmg. O ovim stvarima pricam. E ovako se desava sa bilo kojim ar-om, znaci prvi pucam on uspije odreagovat, a hitam ga.

 Igra ne podržava trade knock/kill - tako da za koga god je server odlučio da je prvi pogodio za knock, ako bi bio damage od ovog drugog da njega knocka, kompletni taj damage obriše.

 

Osim toga, igra u Bootcampu dok sletiš radi na nekih 17Hz (tek kad se smanji broj igrača na serveru idde prema 60Hz), tako da su ti prvi fight-ovi (pogotovo ovi unutar 5m) više sreća nego skill.

11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jest znam sve to.. al ovaj prvi sa vectorom, kako je prezivio. Ja svaki put kad neko puca na mene vectorom sam mrtav unutar par sec.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Jest znam sve to.. al ovaj prvi sa vectorom, kako je prezivio. Ja svaki put kad neko puca na mene vectorom sam mrtav unutar par sec.

 Možda je preživio sa toliko HP-a ko i ti? I nije to par sekundi, to je par stotina milisekundi dovoljno da ubije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Par stotina milisekundi* . Evo jos jedna Situacija .

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Aj neka ju je unistall.. drama queen
...potpis nije potreban...
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Svaki stream je uninstall i sljedeci opet igra i tako u krug haha 😂

11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
PiDzI kaže...

Na sta sumnjam,hmm ima vise faktora: moj fps 70-80 vrti se kroz citav game, internet, ili da on ima 144 ili 240hz monitor. Evo upravo sam padam u game-u obojica krecemo pucat iste sec ja  full hp i on helmet i vest lvl2 ja padam on nista, nekih 30hp skinem mu. 

 

https://streamable.com/31rht

 

P.S. ovdje je video zatrzo,a ne igrica.

 

https://streamable.com/hhdzu 

 

Gdje je otiso moj drugi metak ? O ovome ti pricam, prije njega sam opucao.. Nisam ga ni ostetio.

Pa uredno se vidi na drugom videu da si pogodio iza onaj lim oko bačvi. Drugi put si ga hitao, ali nedoovljno da ga srušiš.
Jesi gledao deathcam? Jesi ti njemu dilao ikakav demiđ?

 A sta velis na ovo ? https://streamable.com/e8yqb

 

Da, imao sam vestu 2 i helmet 2 (full hp obadvoje) + full helt. Isto tako, ping mi je bio oko 25... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 11:22 (hahhaajaads).
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Bas suprotno, u solu uzivam jer igram kako ja hocu. Duo sam volio dok sam igro sa jednim frendom i znali smo u dusu svaki potez i svaku taktiku,al ne igra vise tako da. A duo/squad sa random nasim balkancima na koga naletim na discordu, bas mi se povraca od njih....

Taktika, ajmo gdje na kraj mape loot-at i onda idem za zonom, kasnimo u zonu, ubiju nas likovi koji campaju na rubu zone i tako u krug. U 500h samo su naucili lootat i trcat pojedinci. Nisam ni ja neki igrac u preko 1700h nemam neki k/d rating i to sve stoji, al ne mogu takav nacin igranja. Za mape, u posljednjih par mjeseci odigro sam sanhok xxx puta i odigrat cu ga jos toliko, radi brzine game, i loota, i na kraju krajeva bootcamp-a haha. Trzaji i stutteri su i meni bili i prije i sad ih imam, al to haman kad naletim na neki los server il ne znam, varira od game do game. Jer dosta sam put skocio u bootcamp, nekad nisam imo nekad jesam imo trzaje bez obzira na broj igraca koji je sletio.

 

Jedino sto mi smeta kod igre je, ako nekog ja sa ledja recimo pucam on ce se u 50% slucajeva uspit okrenut i uzvratit, imat vremena za reakciju. Nebitno koliko ga je metaka pogodilo. Dok ako mene neko puca u vecini slucajeva ja padam za sec i ne mogu se ni okrenut.

 Ha čuj jako je bitno s kim igraš. Ja sam igrao s 3 ljudi koji su vrhunska zajebancija a i dobri su igrači (iskusni općenito). Nikakav random s nekim poremećenicima. Jebeš igru koju igraš frustriran ili da "moraš pobijediti", bar tako ja razmišljam (a igram igre na kompu sad već 27g. i vjerojatno sam rekorder ovdje), u biti kad sam opušten onda sam i koncentriraniji i bolje igram.

A vezano za ovu raspravu "ja pucam njemu u leđa a on se okrene i ubije me". Ehhh Radi se tu o puno faktora. Prvo, ovo nije simulacija kao ARMA i tu trebaš često sasut dosta toga u lika da ga ubiješ (doduše u glavu nekad ide brzo). Drugo, ima hrpa cheatera, ulogu igra i lag, pa onda koja je municija, di je pogodjeno, koji prsluk i kacigu ima protivnik a koju ti. Hrpa faktora. Po meni igra je jedan solidni balans između arkadnog BRa, simulacije i shootera. Mape su velike, to mi se sviđa. A ne da znam mapu napamet i koristim glitcheve. Najveći problem po meni su cheateri. Ima ih fakat previše (ali koliko sam skužio manje u FP modu u kojem ja igram). Sad kad je optmizacija ipak bolja (to je prije isto bio veliki problem).

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 13:58 (gnomisa).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hahhaajaads kaže...
sudy_freak kaže...
PiDzI kaže...

Na sta sumnjam,hmm ima vise faktora: moj fps 70-80 vrti se kroz citav game, internet, ili da on ima 144 ili 240hz monitor. Evo upravo sam padam u game-u obojica krecemo pucat iste sec ja  full hp i on helmet i vest lvl2 ja padam on nista, nekih 30hp skinem mu. 

 

https://streamable.com/31rht

 

P.S. ovdje je video zatrzo,a ne igrica.

 

https://streamable.com/hhdzu 

 

Gdje je otiso moj drugi metak ? O ovome ti pricam, prije njega sam opucao.. Nisam ga ni ostetio.

Pa uredno se vidi na drugom videu da si pogodio iza onaj lim oko bačvi. Drugi put si ga hitao, ali nedoovljno da ga srušiš.
Jesi gledao deathcam? Jesi ti njemu dilao ikakav demiđ?

 A sta velis na ovo ? https://streamable.com/e8yqb

 

Da, imao sam vestu 2 i helmet 2 (full hp obadvoje) + full helt. Isto tako, ping mi je bio oko 25... 

ovo nema veze sa desyncom ili ne znam šta.
Ovo je cheat, što se nadam da si prijavio.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
hahhaajaads kaže...
sudy_freak kaže...
PiDzI kaže...

Na sta sumnjam,hmm ima vise faktora: moj fps 70-80 vrti se kroz citav game, internet, ili da on ima 144 ili 240hz monitor. Evo upravo sam padam u game-u obojica krecemo pucat iste sec ja  full hp i on helmet i vest lvl2 ja padam on nista, nekih 30hp skinem mu. 

 

https://streamable.com/31rht

 

P.S. ovdje je video zatrzo,a ne igrica.

 

https://streamable.com/hhdzu 

 

Gdje je otiso moj drugi metak ? O ovome ti pricam, prije njega sam opucao.. Nisam ga ni ostetio.

Pa uredno se vidi na drugom videu da si pogodio iza onaj lim oko bačvi. Drugi put si ga hitao, ali nedoovljno da ga srušiš.
Jesi gledao deathcam? Jesi ti njemu dilao ikakav demiđ?

 A sta velis na ovo ? https://streamable.com/e8yqb

 

Da, imao sam vestu 2 i helmet 2 (full hp obadvoje) + full helt. Isto tako, ping mi je bio oko 25... 

ovo nema veze sa desyncom ili ne znam šta.
Ovo je cheat, što se nadam da si prijavio.

 Nije to nikakav cheat, lik je legit sto sam i provjerio u replayu... to sam prvo mislio ali sam eliminirao 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 14:24 (hahhaajaads).
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Jasta je neg bitno, imo sam ekipu koja je bila bas full dobra i onda smo se raspali, ostao ja sam i jos jedan koji povremeno udje. O ovome "ja pucam njemu u ledja a on se okrene i ubije me" , vidis nije to toliki problem nek se on okrene i ubije me. AL kad je situacija obrnuta, ako imam isti gear ko i on i sve isto zasto se ja ne mogu okrenut ko on ? To mene muci, znaci ja kad nekog pucam on ima vremena uc u cover il nesto, a ja kad sam u istoj situaciji ko on (imam isti helm i vest, i sl) i ako me neko krene pucat ja nemam vremena da odreagujem. 

 

 

Ne znam kako je tebi legit ovo pucanje sa AK , da spraya kroz prozor bas gdje ti prolazis, kako je znao da si ti tu ?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 22:22 (PiDzI).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

@PiDzl

 

Ja se moram složiti sa sudyem, ako želiš vidjet problem u shooting mechanicsima, nać ćeš ih nekako. Ako vidiš lika sa leđa, pa ne može ti se dogodit da ga ne ubiješ, najčešće su 4 metka iz AR dovoljna da padne, u 95% situacija tu pokosim nekoga bez da uzvrati paljbu.

 

Danas sam baš igrao nakon dugo vremena 10ak game-ova. Solo je vrlo naporan u build-upu partije uvijek ubijem 4-5 ljudi i onda u top 15 me neko negdje skempa. Ne da mi se bit previše oprezan. Svakako game feel i hitbox su mi možda nikad bolji. Moram si probat za vikend sada ovaj Apex, ne znam jel netko igrao i kakav vam je?

Live and let live.
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
...Apex? Nitko nije vidio poruku Playerunknowna?..... igra je hebena zaraza, prva od 2017 koja me odvukla od PUBGa..... pun pogodak, ko voli BR obavezno barem probat....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
cecenac kaže...

Danas sam baš igrao nakon dugo vremena 10ak game-ova. Solo je vrlo naporan u build-upu partije uvijek ubijem 4-5 ljudi i onda u top 15 me neko negdje skempa. Ne da mi se bit previše oprezan. Svakako game feel i hitbox su mi možda nikad bolji. Moram si probat za vikend sada ovaj Apex, ne znam jel netko igrao i kakav vam je?

Hitbox i desync je puno bolji u igri nego prije. To je definitivno, jedini problem je ogroman broj cheatera. Moguće da su ih sinoćnjim maintenanceom servera uklonili, ali dobro. Izaći će na kraj već.

Probao Apex, prvi game, odmah champion s random squadom. 5 killova.
Ok je, ali neće preuzeti tron niti PUBG-u niti Fortu. Ovi su se etablirali. Nema onaj wow efekt ma da je napucavanje super, grafika super.
Ali ja sam ipak fan više malo HC pristupa napucavanju i realizma. Za što mi je PUBG pravi all-arounder.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
...Apex? Nitko nije vidio poruku Playerunknowna?..... igra je hebena zaraza, prva od 2017 koja me odvukla od PUBGa..... pun pogodak, ko voli BR obavezno barem probat....

Link bi bio OK.

 

izvol'te

 

Really great job by the team @Respawn. A fantastic launch with a great new take on the battle royale game mode! GG WP <3

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
.... koja ce igra na kojem mjestu bit je potpuno nebitno... a Apex ce vjerujem uzet odredjeni broj igraca iz pubga, fortnajta a osobito blackouta kojem je najslicnija, ali 100 puta bolja.... malo osvjezenja nikom ne skodi.... jedino je pitanje kolko ce dugo igrace zadrzat, a s obzirom na potencijal mogla bi.... mozda je nekome pubg hc zbog realizma, apex je zbog vrlo dugog ttk izuzetno teska, i vrlo hc na svoj nacin....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Pa da i ja ubijem, al dok nekim igracima treba pola sekunde da mene ubiju, ja kad naletim na lika treba mi sec. Bez obzira sto ja njega iz hitam, on ne pada tako brzo kao sto ja padnem. Preko 1000h u CS:GO i ovdje preko 1700h, ne bih reko da mi je los aim il game sens.

 

 

O Apexu, nah nije moj tip igre.. 

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Već je Respawn počeo sa Twitch turnirima za igru. Tako da izgleda kako su ozbiljno zagrizli i da se misle natjecati sa Fortnite ili PUBG. Sad dal će ih skinuti s trona ili ne, e to ovisi o igračima  i što ljude više zanima

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Već je Respawn počeo sa Twitch turnirima za igru. Tako da izgleda kako su ozbiljno zagrizli i da se misle natjecati sa Fortnite ili PUBG. Sad dal će ih skinuti s trona ili ne, e to ovisi o igračima  i što ljude više zanima

 ... ima tu jos posla... treba nekakav leaderboard implementirat, replay i slicne ficerse, deathcam, killcam.... meni je igra sjela jer je pa za 180 stupnjeva drugacija od PUBGa, tak da sad mogu izabrat kakvog sam raspolozenja za ultra brzo ili takticko napucavanje, do prije tri dana tu opciju nisam mogao pronaci.... velim (post prije), uzet ce dio kolaca jer je ispeglana do bola, stabila, od prve sekunde radi bez problema, zabavna, igriva.... ima fenomenalan tzv. "PING" sistem kojim je voice chat prakticki postao nebitan.... sa nekoliko zanimljivih rjesenja je definitivno unaprijedila zanr BRa....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 17:20 (Tallahassee).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Već je Respawn počeo sa Twitch turnirima za igru. Tako da izgleda kako su ozbiljno zagrizli i da se misle natjecati sa Fortnite ili PUBG. Sad dal će ih skinuti s trona ili ne, e to ovisi o igračima  i što ljude više zanima

 ... ima tu jos posla... treba nekakav leaderboard implementirat, replay i slicne ficerse, deathcam, killcam.... meni je igra sjela jer je pa za 180 stupnjeva drugacija od PUBGa, tak da sad mogu izabrat kakvog sam raspolozenja za ultra brzo ili takticko napucavanje, do prije tri dana tu opciju nisam mogao pronaci.... velim (post prije), uzet ce dio kolaca jer je ispeglana do bola, stabila, od prve sekunde radi bez problema, zabavna, igriva.... ima fenomenalan tzv. "PING" sistem kojim je voice chat prakticki postao nebitan.... sa nekoliko zanimljivih rjesenja je definitivno unaprijedila zanr BRa....

 tak i meni. Blackout mi bio skroz bezveze, sve isto kao i ostali ali totalno arkadno i brzo. Nije imao previše novoga.

 

Apex s druge strane dosta toga pokupio što je bilo dobro kod drugih igri, te dodao te neke klase koje dosta dobro pogođene. Ono da možeš respawnati svojeg isto odlično, nema onoga da lik iz očaja ubije ranjenog lika samo da dobije kill. Ako te i to napravi mogu te respawnati.

 

A taj sistem pinganja i komunikacije je najbolji do sad koji sam vidio u igrama. Ne moraš ni korsititi voice jer se sve preko pinganja može saznati. Pošto likovi in game komuniciraju i točno kažu što vidiš. "level 2 armor here", "enemy squad here" itd.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 17:39 (Jack Sparrow).
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel neko imo ovakav problem ? 

 

https://streamable.com/3q5k8

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Moras skocit dolje i ubit nekoga sa 360 no scope jer avion ceka na to...

Idem probat pa javim jel mi radi normalno nisam pubg upalio vec par dana.

EDIT : radi normalno

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 19:27 (MGloc).
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne desava se to meni cesto. Ponekad svako par dana mi stane ovako sve i samo pomaze da se reconnect-am. Nekad zna bit frustrirajuce jer me ubiju tako haha 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice