PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.939
|
čitano: 1.377.252
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Čestitam.

 

Ono danas kad si me vidio da ulazim u PUBG samo sam išao pogledati jesam li već dobio bodove od Nationals cupa, pogodio sam da će Koreja pobijediti. Nisam tada igrao, zato sam odbio poziv.

Ali igrati ću ubrzo, možda za pola sata...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
191x7 kaže...

Čestitam.

 

Ono danas kad si me vidio da ulazim u PUBG samo sam išao pogledati jesam li već dobio bodove od Nationals cupa, pogodio sam da će Koreja pobijediti. Nisam tada igrao, zato sam odbio poziv.

Ali igrati ću ubrzo, možda za pola sata...

 Meni je dosta za danas, sutra nekad poslije posla ću opet, tamo iza 17h.

16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Šta se to večeras događa, sami wallhackeri u igri i u casualu i u normal, kao da je Krafton ugasio anticheat ili je neki novi cheat izašao, i to accevi visokih levela, ošla je igra u onu stvar čini mi se.

 

I nešto ne valja s mrežom, packet lossovi u oba smjera, uključio VPN i smanjilo se (skoro nestalo), bit će da izlazna linija HT-a ima neke gadne probleme. -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma s ovim zadnjim updateom su totalno zasrali, barem mi se tako čini.

 

Nego ekipa, što je po vama teže za igrat, fpp ili tpp ?

11 FPP
1 TPP
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

FPP je meni bolji to samo i igram.TPP mi je bezveze jer samo staneš iza čoška i gadaš druge.

11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni je također FPP generalno bolji. Možda jer sam nekako više naviknut na to zbog prethodnih igri.
Sad kad sam počeo opet igrati, s kolegom igram na TPP i baš mi je nekako čudno.

Prebacim si na FPP i onda zaboravim da smo na TPP i uopće ne koristim te čari "stajanja iza čoška".

Ali barem je malo zanimljivije (sad u početku) dok sam na TPP, kao da drugu igricu igram  

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MGloc kaže...

FPP je meni bolji to samo i igram.TPP mi je bezveze jer samo staneš iza čoška i gadaš druge.

 Tuku partizani al tuku i naši....ma sve je to isto jer i on drugi te gleda preko brda i iza čoška....stvar navike čisto, slažem se da je TPP više za početnike i manje iskusne ajmo tako reči arkadne igarče, osobno zbog kolega sa kojima sam krenuo igrati igru sam u TPP, mada FPP mi je svakako prirodnije i draže okruženje

11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

jel imate neki discord server di se okupljate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dennocro kaže...

jel imate neki discord server di se okupljate?

 Ne okupljamo se 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice