Planetside 2

poruka: 1.016
|
čitano: 168.254
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Planetside 2

Ja ne igram dovoljno često da bi mi se dalo dolaziti na isti server. Ili u bilo koji od onih igame "klanova". :)

 

Kad i dođem na server skrpam se nekom pilotu u Galaxy pa glumim gunnera i mehaničara.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Planetside 2
Wolf88 kaže...

Svaki put kada pokušam pokrenuti igrica mi se crasha, več sam  dva puta download-ao i uvijek isti problem

Pronašao sam neke fix-ove ali ništa ne pomaže.

 OS:Windows 8

 

 

vjerojatno zbog ovog boldanog... 

Stay a while and listen...
15 godina
offline
Re: Planetside 2

nema to veze jer kod mene radi uredno.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic
12 godina
offline
Planetside 2

Može imati veze, jer je Win 8 novi i igre još 100% ne rade kako treba na njemu

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
RedHill kaže...

Može imati veze, jer je Win 8 novi i igre još 100% ne rade kako treba na njemu

 

meni uđe u igru normalno na W8 jedino kad izađem iz igre dobijem error da se igra srusila :S dok lega isto na w8 nikakvih problema :)

 

nego ljudi sto mislite dali bi se isplatila nadogradnja mog trenutnog proca na Phenom II x4 965 BE ? tj dali bi preformanse se znatnije popravile (jer ako ne bi nema mi smisla kupovat novo :D ) ? inace bih isao na i5 ali moram mjenjat mbo, a i znato je skuplji :S

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
16 godina
offline
Re: Planetside 2
Keiichi kaže...
RedHill kaže...

Može imati veze, jer je Win 8 novi i igre još 100% ne rade kako treba na njemu

 

meni uđe u igru normalno na W8 jedino kad izađem iz igre dobijem error da se igra srusila :S dok lega isto na w8 nikakvih problema :)

 

nego ljudi sto mislite dali bi se isplatila nadogradnja mog trenutnog proca na Phenom II x4 965 BE ? tj dali bi preformanse se znatnije popravile (jer ako ne bi nema mi smisla kupovat novo :D ) ? inace bih isao na i5 ali moram mjenjat mbo, a i znato je skuplji :S

Meni taj tvoj error baci i na Win 7 64 bita. Sve radi normalno, ali kad izadem iz igre, baci mi taj error.

1920x1080 sve na high islo bez nekih vecih problema.

Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Chaky kaže...
Keiichi kaže...
RedHill kaže...

Može imati veze, jer je Win 8 novi i igre još 100% ne rade kako treba na njemu

 

meni uđe u igru normalno na W8 jedino kad izađem iz igre dobijem error da se igra srusila :S dok lega isto na w8 nikakvih problema :)

 

nego ljudi sto mislite dali bi se isplatila nadogradnja mog trenutnog proca na Phenom II x4 965 BE ? tj dali bi preformanse se znatnije popravile (jer ako ne bi nema mi smisla kupovat novo :D ) ? inace bih isao na i5 ali moram mjenjat mbo, a i znato je skuplji :S

Meni taj tvoj error baci i na Win 7 64 bita. Sve radi normalno, ali kad izadem iz igre, baci mi taj error.

1920x1080 sve na high islo bez nekih vecih problema.

meni je sve na low xD zato planiram ubost taj 965 BE i Radeon 7770 xD nadam se nekome poboljsanju :D

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 16:46 (Keiichi).
16 godina
offline
Re: Planetside 2
Keiichi kaže...

meni je sve na low xD zato planiram ubost taj 965 BE i Radeon 7770 xD nadam se nekome poboljsanju :D

Moja greska.

Nisam dobro procitao tvoj post. Mislio sam da ti steka na 965 BE.

Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: Planetside 2

Baš ču još probati preko njihovog clienta skinuti da vidim hočeli raditi, nekužim u čemu je problem pogotovo kad vidim da ljudi sa windows 8

mogu bez problema uključiti

BF3:crna_bandera
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Chaky kaže...
Keiichi kaže...

meni je sve na low xD zato planiram ubost taj 965 BE i Radeon 7770 xD nadam se nekome poboljsanju :D

Moja greska.

Nisam dobro procitao tvoj post. Mislio sam da ti steka na 965 BE.

kod mene na medium 1680x1050 radi 50-60fps. s obzirom da sam igrao 3 min, ne znam koliko ti ta informacija koristi.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic
14 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Bass kaže...
Chaky kaže...
Keiichi kaže...

meni je sve na low xD zato planiram ubost taj 965 BE i Radeon 7770 xD nadam se nekome poboljsanju :D

Moja greska.

Nisam dobro procitao tvoj post. Mislio sam da ti steka na 965 BE.

kod mene na medium 1680x1050 radi 50-60fps. s obzirom da sam igrao 3 min, ne znam koliko ti ta informacija koristi.

To baš i ne znači puno. Meni sve na high na toj rezoluciji radi na 60 fps dok nema nekog većeg fajta. A kad krene veći fajt dobijem slideshow.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Pa meni je ok dok nema vece zgrade u blizini ili masu tenkova :( tj prihvatljivo ok ne bas kako bih htio :)

i hjao juce fightaaa prezabavno je :D htjeli mali outpost osvojit, al na s odjednom gankala tonaaaa snajpera, hevija, maxova itd nakon dobrih 15ak min sto smo drzali outpost dosli su s 20 ak tenkova i razbili nas ko majmune xD

Jel igra neko infiltratora? Ak da koje certove pucate?

Ja bubnia u hacking speed, hunter shiled ( il kak se vec zove) i kupujem danas sr 7 pa cu to malo upgrejdat :3

btw kako koristiti restoration kit ? To sam uzeo cert i zujim kako to iskoristot a nisam nasao pod keybindings xD
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
12 godina
offline
Planetside 2

Ja imam Phenom 555 otkljucan na 4 jezgre i overclock na 3,5 GHz.

Bas me zanima kako se to ici. Igra se instalira.

Igra zna iskoristiti vise jezgri ili joj je vaznija frekvencija procesora?

 

I sad jedno tehnicko pitanje za zagrizene fanove :)

Da li je netko uspio pronaci informaciju o fizickim lokacijama servera?

Naravno, u slucaju da nisu svi na istom mjestu, ja bi vrlo rado odabrao najblizi, tj. onaj s najmanjim pingom.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 12:27 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

sinoc malo igrao... zasada sam malo izgubljen.. tak da jedino jedem cips i snajpam iz nekog kutka :D

erm.. na mojoj konfiguraciji radi sve high 1080p . jedino lag povremeno podivlja i teksture pocnu blicati na minutu dvije Oo... i brejka se prilikom izlazenja... klasicna win7 poruka da je aplikacija prestala reagirati :P

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Planetside 2

Evo, već sam to postavio i u sličnoj temi pa da postavim i ovdje. Ako kome treba ikona za dock te igre ja sam je napravio pošto je nisam našao na netu:

PlanetSide 2 PlanetSide 2
Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Na laptopu imam i73610qm i 650m i na medium van bitke vrti 30-40 FPS,a u bitci oko 22 FPS.Znam da proc ima turbo boost,ima li nacina da znam da je ukljucen?(Da li da povecam snagu proca na 100%)

Kako da znam da mi 650m radi,a ne hd4000,a igram preko steama.Da li da steam pokrenem sa 650m?
14 godina
offline
Planetside 2

Počeo igrati! Super mi je za sada igra. Kod mene leti na max postavkama (znači i volumetric fog shadows, motion blur i ambient oclussion) na 1920x1200 rezi, sve High.

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Planetside 2
blankyboy kaže...

sinoc malo igrao... zasada sam malo izgubljen.. tak da jedino jedem cips i snajpam iz nekog kutka :D

erm.. na mojoj konfiguraciji radi sve high 1080p . jedino lag povremeno podivlja i teksture pocnu blicati na minutu dvije Oo... i brejka se prilikom izlazenja... klasicna win7 poruka da je aplikacija prestala reagirati :P

probaj promjenit server na kojem igraš

Stay a while and listen...
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Ja sam stavio na high detalje maknuo shadows te effects stavio na low, texture na medium jer su na high specular i previše blješte i spušta se fps. Al po ovim gore postavkama mi na fullHD radi bez problema.

 

Tražim ekipu za igrat pošto je igra mmofps i nema smisla sam šetat uokolo ako nemaš barem 10 ljudi sa sobom samo gineš bezveze jer ti nitko ne čuva leđa i nema medica, ako tho hoće neka me doda na steam: White_Insane

u igri sam WhiteInsane pa me potražite i možemo skupa. zz

Life is a journey full of adventures !!
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Planetside 2

Steta sto mi laga pun k.Da ne sigurno bi bio puno bolji,

ovako ne ide bas naj {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Planetside 2
Endymon kaže...

Steta sto mi laga pun k.Da ne sigurno bi bio puno bolji,

ovako ne ide bas naj {#}

Na Europskom serveru ti laga?

 

EDIT: Osim ako si mislio da imas malen fps? :)

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 10:31 (CyberDemonVZ).
11 godina
offline
Planetside 2

Ma bilo koji server.Jbg Dual Core proc {#}

Dok sam na mjestima gdje nema zgrada i puno ljudi,sve 5.

Ali kada dodjem do neke baze gdje je puno ljudi,zdravo JA xD

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 10:34 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Planetside 2
Endymon kaže...

Ma bilo koji server.Jbg Dual Core proc {#}

Dok sam na mjestima gdje nema zgrada i puno ljudi,sve 5.

Ali kada dodjem do neke baze gdje je puno ljudi,zdravo JA xD

Aha, ona ti to nije lag. To ti je malen broj slika u sekundi.

Ako ces negdje objasnjavati, da ne dodje do zabune {#}

 

A nista, jedino rjesenje ti je novi proc {#}

Naravno, ako si sve detalje smanjio na minimum. Ako nisi, probaj , mozda malo pomogne.

 

I probaj onaj savjet od prije, u jednom .ini fajlu smanji udaljenost iscrtavanja, navodno dosta pomaze.

Ne znam gdje je to pisalo. Nadam se da sam to procitao na ovoj temi.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Planetside 2

Istina ili novi proc ili kupiti hladnjak i otvorit jos 2 jezgre :).

A sto se tice tog ini file-a,i ja sam negdje to procitao.Bas cu sada pogledat.

Hvala

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Planetside 2
Endymon kaže...

Istina ili novi proc ili kupiti hladnjak i otvorit jos 2 jezgre :).

Imas mogucnost otkljucavanja jezgri i to jos nisi napravio?? {#}

Ja imam AMD Phenom X2, otkljucan na X4 istog dana kad je kupljen.

Otkljucava se promjenom jedne stavke u BIOS-u. Kad sam ga otkljucao mislim da je postao mozda 2-3 stupnja topliji sa originalnim hladnjakom.

Tako da nemas brige. Al ako to napravis, svejedno provjeri, mozda je kod tebe drugacija situacija {#}

Kasnije sam kupio novi hladnjak, povecao voltaze i jos malo overclockirao {#}

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 10:50 (CyberDemonVZ).
11 godina
offline
Planetside 2

Pokusao sam u drugim igrama kada odkljucam jos 2 jezgre,ali proc mi se grije i restarta.

Tako da moram kupiti hladnjak bolji :(

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Planetside 2
Endymon kaže...

Pokusao sam u drugim igrama kada odkljucam jos 2 jezgre,ali proc mi se grije i restarta.

Tako da moram kupiti hladnjak bolji :(

Onda radije kupi novi procesor ako mozes skupiti lovu. Nije ovo najstabilnije rjesenje ako si vec imao restarte.

I pod Moj profil napisi kakav komp imas, puno pomaze u ovakvim situacijama.

 

Nego, da vise ne budemo off topic, jesi pronasao koji .ini file, i sto treba promjeniti za smanjivanje udaljenost iscrtavanja?

Napisi ponovo, mozda pomogne nekome.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Planetside 2

http://www.sankakugames.com/index.php/forum/planetside-2/9-suffering-from-lag-in-planetside-2-possible-fix#27

 

Evo jedno objasnjenje,ali meni nije pomoglo iz razloga,sto nigdje nemogu naci taj ini file

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Planetside 2
Endymon kaže...

http://www.sankakugames.com/index.php/forum/planetside-2/9-suffering-from-lag-in-planetside-2-possible-fix#27

 

Evo jedno objasnjenje,ali meni nije pomoglo iz razloga,sto nigdje nemogu naci taj ini file

A ovo?

Go into your "UserOptions.ini" file in your Planetside 2 folder (something like C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\PlanetSide 2) and change the "RenderDistance=999999.000000" to something like 1000 or 2000.

Naravno, ides tamo gdje si instalirao Steam.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice