PES 2012

poruka: 1.902
|
čitano: 805.962
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pes 2012
Ne znam koji su komenatri na ostalim forumima, možda stranima, ali očito bi KONAMIJU trebao poslati mail i to ih pitati: "Gospodo, na čemu ste vi?"
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
offline
Pes 2012

Ma tuga, pes 2011 nisam  uopste ni igrao koliko je los, par tekmi mi je bilo dovoljno da to shvatim, pes 6 definitivno ostaje zadnji dobar soccer koji smo igrali...

You better run, you better take cover!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pes 2012
Smucek kaže...

Jedino dobro u novom pesu su nove mreze na golovima :)

Ovo sam i ja rekao kad sam vidio.. :D

 

Po viđenom iz onih par videa ne trude se previše promijenit igru, i dalje je to jako ukočeno..

 

Trude se ispolirat staru igru (vuku isti engine od 2008 ako se ne varam) a to je po meni loše.. mislim, u principu to nije loša igra (zapravo, odlična je).. ali kad imaš konkurenciju koja radi bolju igru, onda imaš i problem..

 

Al ko zna, možda i dobro ispadne.. to izlaska sam skeptičan. Volio bi da pes opet bolji bude budući da mi je neusporedivo draži serijal od fife..

Jhva Elohim Meth.
13 godina
offline
Pes 2012
Draži je i meni PES od FIFA-e. Draža mi je i Barca od bilo kojeg kluba, ali to ne znači da nema boljih.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pes 2012
Moj PC  
1 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2012
Grafika je lijepa, bolja nego u FIFI, ali bojim da će sve drugo biti u banani.
F.C LIVERPOOL
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pes 2012

I ja se slažem s tobom. Po ovim slikama sve izgleda nekako isto kao ovaj PES koji sada imamo. Ne znam, ja ne želim još ništa reći dok ne vidimo demo, ili neki pravi video. Možda nam i Konami sprema neko iznenađenje, premda sumnjam u to. Tko zna. Vidjet ćemo uskoro.

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 22:38 (jurica_m).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2012
jurica_m kaže...

I ja se slažem s tobom. Po ovim slikama sve izgleda nekako isto kao ovaj PES koji sada imamo. Ne znam, ja ne žalim još ništa reći dok ne vidimo demo, ili neki pravi video. Mođda nam i Konami sprema neko iznenađenje, premda sumnjam u to. Tko zna. Vidjet ćemo uskoro.

  Grafika je supač,al od gameplay-a ništa,sve tromo,kao da im šipku u guziu stave i tako trće i pucaju,strašno.Fifu nemogu pobjediti,nikako :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2012
Možda nas ovo konami zeza s gampley videima ?
F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2012
Praetorian1 kaže...
Možda nas ovo konami zeza s gampley videima ?

  Kolega,nema tu kruha,igrat ću pes samo s frendom,ali ništa više od toga nas neće vezat  {#}

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Re: Pes 2012
Tommy, vidjet cemo. Treba cekat demo. Onda cemo komentirati, je li tako?
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2012
jurica_m kaže...
Tommy, vidjet cemo. Treba cekat demo. Onda cemo komentirati, je li tako?

  A ti nisi vidio,gameplay Barca-Real i još neki? ISti pes 2011

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Pes 2012

Naravno da sam vidio, ali samo želim reći da neću ništa govoriti dok ne probam igru. Naravno da sam razočaran PES-om i htio bih da se konačno nešto napravi.

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pes 2012

evo i liste dostupnih lopti

Pes 2012 ball list

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: Pes 2012
Praetorian1 kaže...
Grafika je lijepa, bolja nego u FIFI, ali bojim da će sve drugo biti u banani.

Fifa je jedno 3 generacije ispred pesa, pa tako i u grafici.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2012
gjurki kaže...
Praetorian1 kaže...
Grafika je lijepa, bolja nego u FIFI, ali bojim da će sve drugo biti u banani.

Fifa je jedno 3 generacije ispred pesa, pa tako i u grafici.

  U grafici baš i nije,Pes je daleko bolji u detaljima lica,ali u detaljima lopti te trave je fifa puno bolja.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2011 12:05 (Tommy_123).
13 godina
offline
Re: Pes 2012
Da, ako je PES u cemu bolji, to je stvarno u grafici. Ja sam sinoc igrao PES i bio toliko iznerviran sudjenjem i igrom da sam ga obrisao. Steta laptopa. Razlike izmedju igraca nema nikakve, covjece s Messijem ne mogu pretrcati sa sprintom bilo kojeg igraca, a kamoli mu prodati neku foru. FIFA je po svemu bolja i to se mora priznati. Suci su fenomenalni, i igrivost je dosta dobra. Dodavanja mi se jako svidjaju, za razliku od PES-a gdje moram tuci po djojstiku i tipkovnici da bih dodao. Prestrasno.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2012
jurica_m kaže...
Da, ako je PES u cemu bolji, to je stvarno u grafici. Ja sam sinoc igrao PES i bio toliko iznerviran sudjenjem i igrom da sam ga obrisao. Steta laptopa. Razlike izmedju igraca nema nikakve, covjece s Messijem ne mogu pretrcati sa sprintom bilo kojeg igraca, a kamoli mu prodati neku foru. FIFA je po svemu bolja i to se mora priznati. Suci su fenomenalni, i igrivost je dosta dobra. Dodavanja mi se jako svidjaju, za razliku od PES-a gdje moram tuci po djojstiku i tipkovnici da bih dodao. Prestrasno.

  Ja pes nisam taknuo ima godinu dana niti mislim da neću.Sad kad stigne ova fifa.HAHAHA ma neću opće prićat.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Pes 2012

još novih screenova, izvorno sa konami online storea

link

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

Neznam jel samo meni nego kad se namršte izgledaju kao neke zvjeri bokte,čudno? -.-"

Ali izgleda fora ovaj novi mod football life.To ću morat probat.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2011 13:13 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Pes 2012

el se ima di preorder pes 2012?tj samo cd key po mogucnosti :)

hvala

14 godina
offline
Pes 2012
biti ce najvjerojatnije ovdje za preorder cd keya:
http://base-host.com.hr/

FIFA 12 je vec dosla,a PES se jos ceka,vjerojatno zato sto PES malo kasnije izlazi ove godine.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

PES 11 + patch s novim transferima, kopackama, stadionima = PES 2012

 

{#}

 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pes 2012
fighterZu kaže...

Nove licence za pes 2012 - full liga sarges+leverkusen, cska and more

Čini se da će biti dostupna i portugalska liga a tri kluba će biti fully licenced(Benfica, Porto, Sporting).

Novi timovi u other teams: Genk (Belgium), Standard Liège (Belgium), Bayer Leverkusen (Germany), Wisła Kraków (Poland), Oţelul Galaţi (Romania), CSKA Moscow (Russia), FC Zürich (Switzerland), Trabzonspor (Turkey).

link

Oce bit Premiership licenciran,sorry ako pise,nisam nasao :)

Bolje džaba lezat,nego dzaba radit! xD
14 godina
offline
Pes 2012
PES 2012 gameplay video - penalty kick system:
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Pes 2012

Nadam se da neće bit ko ovi penali u 2011 nemoš zabit ni jednog valda će ovo valjat nešto.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pes 2012

pes,fifa nije ni bitno,prestao sam tak i nak pratit nogomet,danas sam nest poceo malo gledat transfere,ne znam ni jednog igraca,ne znam nist,nije to to vise sad kad nema ni henry,zidane,figo i ekipa,sad sve neki zalizani samo igraju,to je jedino sto bi me moglo odbit da igram pes 2012

 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pes 2012
cale kaže...

pes,fifa nije ni bitno,prestao sam tak i nak pratit nogomet,danas sam nest poceo malo gledat transfere,ne znam ni jednog igraca,ne znam nist,nije to to vise sad kad nema ni henry,zidane,figo i ekipa,sad sve neki zalizani samo igraju,to je jedino sto bi me moglo odbit da igram pes 2012

Baš.Nema te trojke i propade nogomet{#}

13 godina
offline
Pes 2012

Čovječe, ponašate se ko jugonostalgičari. Joj, prije nam je bilo bolje, danas je koma. Daleko ste od same teme. Prije se igrao drukčiji nogomet, danas se igra drukčiji. Ima danas nekih prednosti u nogometu naspram prije. Npr., ja sam siguran da Barca nikada nije igrala ljepši nogomet nego prošle sezone, a što nas tek još čeka.  {#}

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Pes 2012
jurica_m kaže...

Čovječe, ponašate se ko jugonostalgičari. Joj, prije nam je bilo bolje, danas je koma. Daleko ste od same teme. Prije se igrao drukčiji nogomet, danas se igra drukčiji. Ima danas nekih prednosti u nogometu naspram prije. Npr., ja sam siguran da Barca nikada nije igrala ljepši nogomet nego prošle sezone, a što nas tek još čeka. {#}

Barca igra kako igra igrač koji nju igra, nači ako neko loši igra sa Barcom, Barca će bit loša:)

 

Vrati se na temu, ovo je virtualni nogomet ne pravi:)

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice