PES 2009 patch

poruka: 15
|
čitano: 14.186
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
PES 2009 patch

Najprije pozdrav ljudi, imam jedan problem koji se može riješiti a naravno ja ga ne znam, pa zato vas molim da mi pomognete.

Imam PES 2009 i stalno ga igram i ja sam skinuo PES 2009 gamingacces patch ne znam točno koja verzija ali mislim da je 2.5, i sve mi nomalno radi i sada sam ja tražio po internetu neke dodatke za njega i naišaio na ovu stranicu: http://pes2008editing.blogspot.com/search/label/PES%202009%20Faces i skinuo sam nešto što mi se sviđa i sada ne znam kako se to stavlja u igru, sve sam pokušavao i nije mi uspijelo.Ako netko zna ili zna nekog kako se to pravi neka mi javi.

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PES 2009 patch

nezzz za tvoj problem, al jel mi mozes dat neki link od kud da skinem neki dobar patcch za pes 2009, da se sva imena preprave, dresovi, grbovi....da je sve u jednom...

tnx unaprijed

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PES 2009 patch
Angel of fire:
http://www.pes-patch.com
You only got one finger left And its pointing at the door
15 godina
neaktivan
offline
RE: PES 2009 patch

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=34080 ovo ti je dobar patch (on ti je 2.0 verzija), samo kad ga instaliraš skini i druge, ne znam kako idu po redu ali ima ih do 2.5

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
15 godina
offline
PES 2009 patch

Imaš i 2.6 te 3.0., a 4.0 treba izaći za koji dan....

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
PES 2009 patch

ljudi pozdraf..

ja sam skinul z apocetak ovaj 2,0 patch, i setup ga je instaliral, i instaliral sam kitserver, ali u igri mi je i dalje iskrivljeni grbovi i imena...

di sam pogrijesio?

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PES 2009 patch

100 % nisi dobro instaliro kitserver

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
15 godina
offline
RE: PES 2009 patch
angel of fire kaže...

ljudi pozdraf..

ja sam skinul z apocetak ovaj 2,0 patch, i setup ga je instaliral, i instaliral sam kitserver, ali u igri mi je i dalje iskrivljeni grbovi i imena...

di sam pogrijesio?

 Neznam za taj patch al možda ima kakav edit file koji treba kopirat ili loadat unutar igre (EDIT-LOAD) i pogledaj dali za taj patch treba imat instaliran koji konamijev offical patch(npr 1.20)
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 13:23 (plavi08).
15 godina
neaktivan
offline
PES 2009 patch

kaj si ne skinete hnl patch? ima sve ekipe iz 1. hnl i neke iz 2. ima sve dresove, navijanja, transparente i oko 15 stadiona.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PES 2009 patch

evo skuzil sam, treba pokretat igru na shortcutu koje se napravi s patchem, a ne onaj original...ipak hvala

 

 

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PES 2009 patch

Pozdrav svima!

Imam 2 problema vezana za PES 2009.

 

Zanima me koji je, po vašem mišljenju, najbolji patch koji mijenja nazive i grbove klubova (npr. cijela engleska liga)? Ne treba to biti neki superpatch! Samo neka ispravi te greške.

 

Drugi problem me stvarno iritira. Igrica se neobično dugo sprema (oko 2 minute). Učitavanje (tj. ''load'' spremljenih stvari traje 2 sekunde!!!). Ne znam tome uzrok. Igricu sam instalirao preko nekog ''Toed-a''. Na početku mi je javljao grešku jer mi fali ''d3dx9_30.dll'' file pa sam ga našao na internetu i prebacio u C:/windows/system (kao što i piše u uputama tog .dll filea). Zna li netko uzrok tome dugom spremanju.

 

Unaprijed hvala na pomoći

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PES 2009 patch

U vezi dugog spremanja igre -problem je u antivirusu ,barem u mom slucaju (svaki loading mi je trajao dosta dugo) .Ne znam koji koristis ali moras namjestiti pes.exe kao iznimku u resident shieldu ili iskljuciti antivirus.

Serenity Now!
15 godina
offline
RE: PES 2009 patch
Dani36 kaže...

 

 

Zanima me koji je, po vašem mišljenju, najbolji patch koji mijenja nazive i grbove klubova (npr. cijela engleska liga)? Ne treba to biti neki superpatch! Samo neka ispravi te greške.

 

Drugi problem me stvarno iritira. Igrica se neobično dugo sprema (oko 2 minute). Učitavanje (tj. ''load'' spremljenih stvari traje 2 sekunde!!!). Ne znam tome uzrok. Igricu sam instalirao preko nekog ''Toed-a''. Na početku mi je javljao grešku jer mi fali ''d3dx9_30.dll'' file pa sam ga našao na internetu i prebacio u C:/windows/system (kao što i piše u uputama tog .dll filea). Zna li netko uzrok tome dugom spremanju.

 

Unaprijed hvala na pomoći

1, Skini cropes hnl patch v1.5 - po meni najbolji patch za PES-a http://forum.cropes.net/index.php/topic,9293.0.html

2. Moguči razlozi su antivirus ili slabija konfa ili loša verzija PES-a.Jedno od mogučih rješanja ti je da kod spremanja klikneš minimize to uglavnom pomaže

16 godina
neaktivan
offline
PES 2009 patch

Vjerojatno najopširnija stranica sa PES patchevima:

 

www.pes-patch.com

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
PES 2009 patch

E, ljudi hvala na pomoći.

 

Prvi problem: antivirusni je onemogućavao snimanje.

 

Drugi problem: patch se downloadira.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2009 0:01 (Dani36).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice