PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

poruka: 566
|
čitano: 155.999
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Veliki ljubitelj žanra,pogotovo Broken Sword serijal.Genijalna mi je priča(pogotovo prva dva).To mi se sviđa kod BSa jer priča ima dosta povijesnih činjenica.Onda Grim Fandango i Monkey  Island naravno.Šteta što je žanr slabija zastupljen zadnjih godina ali još uvijek se nađe kvalitetnih naslova.Telltale games radi odlične avanture.Najnoviju njihovu trenutno igram.

 

Hector:Badge of Carnage - brutalan humor,definitivna preporuka(dugo se nisam nasmijao kao uz ovu  igru)

 

I da izašlo je reizdanje BS:Smoking Mirror,a i prvi dio je vani,sa par dodanih scena sa Nico.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Evo ako netko ima muda, nek pređe, yebački dobra avantura:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Sanitarium_%28video_game%29

 

 

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
Don Kihoty kaže...

Evo ako netko ima muda, nek pređe, yebački dobra avantura:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Sanitarium_%28video_game%29

 

 

Odlicna igra, davno sam je igrao i ostala mi j eu dobrom sjecanju! Sve preporuke! {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

u izdavačkoj "suši" evo jedna ubrzo izlazi... http://www.brackentor.com/

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Tales of Monkey Island 66% popust, tj. 85kn na Steamu

He who dares wins.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Potvrđeno, slijedeće godine izlazi Jack Keane 2 :)

Je li neko igrao prvi dio ove odlične avanture? http://pc.ign.com/articles/870/870100p1.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Kupljeno! {#}

 

Danas nemam vremena, ali sutra pocinjem igrat pa javim kakva je igra! 

Po prici obecava, samo se nadam da je sve razradeno kako treba.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
bhAmigo kaže...

Potvrđeno, slijedeće godine izlazi Jack Keane 2 :)

Je li neko igrao prvi dio ove odlične avanture? http://pc.ign.com/articles/870/870100p1.html

ja sam igrao... odlična igra... grafički i po forama malo baca na monkey island...

13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

jel itko nabavio a new beginning... igra je do sada bila na njemačkom, sada ima i engleska verzija...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

OMG sta je ovo!? 

 

Stvarno lose...imho.

 

Epic cover {#}

 

Gameplay:

 

Conspiracies II - Lethal Networks Conspiracies II - Lethal Networks
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

ima dosta kvalitetnih avantura na abandonia i abandonia reloaded,naravno ne očekujte masnu grafiku a ni trajnost...

preporuka old school avanture-Discworld Noir,Dracula Resurrection,Grim Fandango...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

ima li šta nova za A new beginning?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
aajduke36 kaže...

ima li šta nova za A new beginning?

Nema frendos...igra kao u zemlju propala, a na njemackom ne mogu igrat jer ga nikada nisam ucio, a ni ne mislim ga ucit. Koma!

Ovo je epic fail sa igrom...nema je nigdje!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

prošao sam cijeli internet i nema je nigdje, ima na njemačkom i ruskom još' od veljače.. a kao na engleskom je izašla prije 20 dana....

 

24.06. stiže Alpha Polaris!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

ako je netko nabavio a new beginning neka mi se javi... kupujem odmah... za dva dana alpha polaris!!!!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

preporuka last half of darkness: the society of the serpent moon.... igra nije grafički dotjerana, ali ima igrivost...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
aajduke36 kaže...

ako je netko nabavio a new beginning neka mi se javi... kupujem odmah... za dva dana alpha polaris!!!!!!

Frendos nista jos od A New Begining...koma! {#}

 

Trenutno si spremam uz neke rpg-e i par avanturica koje ili nisam zavrsio ili sam ih nabavio, a nisam odigrao pa evo o cemu se radi:

 

Black Mirror II i III

Edna & Harvey: The Breakout

Alpha Polaris

Monkey Island 2 - LeChucks Revenge Special Edition

Runaway: A Road Adventure 

Runaway 2: The Dream Of The Turtle

Runaway: A Twist Of Fate

Back To The Future (niti jedan dio nisam odigrao {#})

Sam and Max

 

....eto, sve to mi je trenutno dostupno i ne zanam od cega poceti. Nesto sam zapostavio avanture i point and click igre u zadnje vrijeme posto sam igrao samo rpg-e pa mi se sada nakupilo dosta toga za igrati.

Sada, sa cime poceti!? Moza sa Black Mirror II pa odmah da idem na Black Mirror III ili koji je vas prijedlog?

Ako imate jos koju kvalitetnu igru (noviju po mogucnosti jer sam starije igre vecinom odigrao) samo mi recite...makar naravno Monkey Island 2 nije nova igra vec je samo malo dotjerana no nema veze....odigrati cu je opet ovako "dotjeranu".

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

od ovih navedenih preporučujem:

 

Black mirror 1 i 2

Runaway sve nastavke, ponajbolje avanture

 

sam i max mi je malo za djecu, al opet ko voli nek izvoli....

 

sada igram alpha polaris, nije loša...

 

Također topla preporuka: sve nastavke od art of murder

14 godina
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
aajduke36 kaže...

ako je netko nabavio a new beginning neka mi se javi... 

Izasla....napokon! Na engleskom! {#}

 

Edit:

 

Jedan minus koji ce vam mozda smetat.....4:3 format....ufff... {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2011 23:20 (win32).
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

ma da je format 1:7 ja bi je isto sa guštom odigra, počinjem danas popodne....

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

igra je savršena.... radnja perfektna... preporuka!!!

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

najavljene 3 nove poslastice:

 

Memento mori 2

Secret files

The Mystery of the Wicked Village

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Secret files mi se nikada nije svidao jer jednostavno mi je tesko igrat kada je zenska glavni lik....da, cudno je ali sta ja tu mogu.

 

Sa druge strane, The Mystery of the Wicked Village  izgleda obecavajuce dok za Memento Mory 2 ne nalazim nista korisnoga osim par screenova koji izgledaju jaaako dobro (osim sto opet vidim neku zemskinju okolo {#})!

 

Ne kuzim zasto kod nas avanture tj. P&C nisu toliko rasireni zanrovi i ne prica se bas o njima!?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2011 21:04 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Dajte neke prijedloge slicne machinariumu, dakle ne u 3d

U zdravom hardveru zdrav softver
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

ne igra baš previše ljudi ovaj žanr.... ipak mislim da je stvarno zanimljiv, pogotovo kad nešto otkriješ pa napreduješ kroz igru, a ne samo pucaš i pucaš....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Dali je netko igrao ili igra Darkness Within 2 - The Dark Lineage?

 

Tek sam je jucer instalirao, odlicna horor avantura i svaka preporuka no ne zaboravite skinit najnoviji patc za igru.

 

Svi ljubitelji horora ce definitivno sa ovom igrom doci na svoje.

 

Samo jedna sitnica, nem bas podrsku za sve rezolucije tako da si ne mozete stavit npr. kao ja 1680 x 1050 vec cete se morat zadovoljit nekom losijom alternativom, ali isplati se.

Tko zna, mozda ima i neka shema da se namjesti i ta rezolucija...budem googlo pa mozda nesto nadem i postam ovdje.  {#}

 

Edit:

 

Trebalo je cjelih dvije minute max da nadem ovo:

 

"It's not advised but you can run the game in any resolution by using Config.exe coming with the lastest patch. Just run config.exe enter your desired resolution... Warning.. unsupported resolutions may cause wrong visuals/formattings in the game and affect your gameplay.."

 

Sada samo treba vidjeti kako izgleda u 1680 x 1050 ili u kojoj vec rezoluciji igrate.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 13:32 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Koje bi mi avanture preporučili da odigram, igrao sam Syberiu 1 i 2 i odlične igre, sad nisam u toku s avanturama pa trebam preporuke?

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

nabavi secret files, art of murder, alter ego, lost horizon... evo dosta za početak

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
aajduke36 kaže...

nabavi secret files, art of murder, alter ego, lost horizon... evo dosta za početak

Mozda i Black Mirror te nevedeni Darkness Within 2 - The Dark Lineage, igra je odlicna.

 

Isto tako New beginning....ima bogme dosta zaigara odigrat ako se tek sada pocinje sa avanturama.

 

Nisam sada kod kuce, ali kada dodem kuci mozemo napravit neki "Top 10", ali da nestavljamo bas neke igre iz cca 2000....ne treba biti ono da je prva igra najbolje, mozda samo abecednim redom popisat sve avanture koje se isplati odigrat, a da ipak nisu toliko stare.

 

No, sa druge strane kod avantura je dobro sto su i prije bile ok sa grafikom....mali hint: The Longest Journey (fantasticna i grafikom predivna igra). 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice