Paragon MOBA

poruka: 12
|
čitano: 2.886
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Paragon MOBA

Paragon, Epic Gamesova free to play cross platform MOBA iz trećeg lica. Koristi Unreal Engine 4 pa je grafika i više nego dobra za free to play naslov. Paragon je cross platform igra te zajedno mogu igrati i PS4 console peasanti i PC master race.

Preko istog accounta možete igrati na obje platforme.

 

Igra je za sada još u open beti te niste u mogućnosti biranja između mapa pošto postoji samo jedna jedina mapa, koja se sastoji od 3 staze (lanea) i džungle.  

 

Također ne postoji neki preveliki izbor heroja sa kojima se može igrati pošto ih je samo 17 no EG će sigurno dodavati još.

Ukratko, na mapi će se naći dva tima u kojima igrači kontroliraju herojima, dok AI upravlja minionima, a sve kako bi jedan od timova došao do tuđe baze, odnosno "jezgre", i uništio je.

 

Smatrate li se MOBA veteranom, ili barem gamerom koji poznaje osnovnu mehaniku, Paragon će vam vjerojatno solidno "sjesti".

Doduše, problem se pojavljuje ukoliko ste novi u žanru, te ako vam je Paragon prvi MOBA naslov kojeg ćete igrati. U tom slučaju ne preostaje vam ništa osim Youtubea.

 

Nedavno su u jednom od patcheva napravili overhaul mape i kretanja po mapi općenito, izbacili su travel mode, povećali brzinu kretanja i time su ubrzali cijeli gameplay. 

Pa ukoliko ste prije malo dužeg vremena probali Paragon i nije vam se svidio, probajte opet dosta su toga promijenili u zadnje vrijeme.

 

Ja sam nedavno tek skinuo igru i nisam još pohvatao baš sve ali svidjela mi se i preporučam da probate ukoliko volite ovakav tip igara.

Download size je negdje oko 11 GB ako vas zanima.

 

Paragon requirements  http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=22574&game=Paragon

Paragon Main Page https://www.epicgames.com/paragon/en-US/home

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 15:40 (FraShime).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Paragon MOBA

Da li itko netko od vas igra ovu igru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Paragon MOBA

Samo launcher zauzima 12% procesora ^^  Skidam 12Gb...  dodajte me Haki88

 

Evo pokrece se 2 minute igre -.-

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 18:45 (Kresimir4).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Paragon MOBA

sta mislis pod tim dvije min igre?

 

ima nekakav mali tutorial na pocetku koji traje otprilike toliko 

jel to?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 19:00 (FraShime).
8 godina
protjeran
offline
Re: Paragon MOBA

1 put sam samo pokrenuo igru i trajalo je 2 minute dok sam usao u igru, nadam se da je to samo za prvi put kad se pali igra. Igra ima potencijala, ali sto mi nevalja je grafika, mislio sam da ce biti ostra, medutim kao da je nekako mutno, a settings mi je sve na max. Igra koristi do 25% cpu i oko 4gb rama. Kada se završi match možete ocijeniti ostale igrace kakvi su, jesu li citeri, pro igrac, pomogao je ekipi, ima dobru strategiju i te stvari sto je kewl :p Evo ssa od prvog matcha :) http://imgur.com/a/DvxWP

 Tko igra dodajte me Haki88

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 19:42 (Kresimir4).
10 godina
neaktivan
offline
Paragon MOBA

Poslao sam ti request. Nick je Hargraves.

 

Da primjetio sam i ja da treba proći 1-2 min da se pokrene kak spada kad se stisne Launch, valjda će riješiti to.

 

Što se tiče grafike i rezolucije, imas u opcijama drop down meni za rezoluciju i imas ispod slider koji se zove 3D resolution.

Provjeri da ti se slider podudara sa odabranom rezolucijom iz drop down menija.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 20:52 (FraShime).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Paragon MOBA

Da, ali meni je stalno 1600x nesto, a igram u full hd, ako stavim taj 3d u full hd vidim dole da je crveno, neznam jeli to limit graficke ili sto, ali pokusat cu kasnije.

10 godina
neaktivan
offline
Paragon MOBA

U tome ti je problem onda downscale-a ti rezoluciju monitora na 1600x900. Zato ti je igra mutna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Paragon MOBA

Da, sad je ok :)

7 godina
neaktivan
offline
Paragon MOBA

za sve igrače koje žele, a imaju fb-profil mogu doć u grupu Paragon Hrvatska (Croatia)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Paragon MOBA

Ne mogu poštenu partiju odigrat, stalno netko afk ili leave, a da ne pričam o tome kako ljudi loše igraju...dobra ideja, ali fali toga puno ovdje.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Paragon MOBA

Zna li netko razlog sto mi tijekom igre HDD stalno radi?

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice