Need for Speed: Most Wanted 2

poruka: 677
|
čitano: 113.187
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
luka94 kaže...
zelenbic kaže...
luka94 kaže...

zelenbic,kolko ti dugo igraš NFS igre?

od kad sam instalirao prvu igru na komp.

mora da si prvu igru instairo nedavno pošto očito neznaš da su postojala 2 HP-a prije ovog s*anjeta HP2010

Znam ja da su postojala jer sam igrao oba ali zar nije po nekoj logici da se stariji hp zove hp1 a noviji hp2 jer je nastavak.

Kako bi bilo da prvo snimis king kong 2 pa tek onda king kong 1.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
zelenbic kaže...
luka94 kaže...
zelenbic kaže...
luka94 kaže...

zelenbic,kolko ti dugo igraš NFS igre?

od kad sam instalirao prvu igru na komp.

mora da si prvu igru instairo nedavno pošto očito neznaš da su postojala 2 HP-a prije ovog s*anjeta HP2010

Znam ja da su postojala jer sam igrao oba ali zar nije po nekoj logici da se stariji hp zove hp1 a noviji hp2 jer je nastavak.

Kako bi bilo da prvo snimis king kong 2 pa tek onda king kong 1.

po logici bi bio hp3.....

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2012 10:51 (luka94).
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
luka94 kaže...
zelenbic kaže...
luka94 kaže...
zelenbic kaže...
luka94 kaže...

zelenbic,kolko ti dugo igraš NFS igre?

od kad sam instalirao prvu igru na komp.

mora da si prvu igru instairo nedavno pošto očito neznaš da su postojala 2 HP-a prije ovog s*anjeta HP2010

Znam ja da su postojala jer sam igrao oba ali zar nije po nekoj logici da se stariji hp zove hp1 a noviji hp2 jer je nastavak.

Kako bi bilo da prvo snimis king kong 2 pa tek onda king kong 1.

po logici bi bio hp3.....

sori sto neznam za jedan nfs koji je izasao godinu nakon mog rodenja.

Ja samo kazem da je HP(2010) bila odlicna igra i jako zabavna.

 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

sad sam vidio temu, pogledao trailere i moj dojam je sljedeći

ja sam odrastao uz NFS, od trojke, predobre 4 i porsche unleashed (na PSu), underground 2 i mw su jednostavno legendarne igrice.. sve dalje gore i gore, štancaju ih ko zna koliko godišnje, ubacuju ove perverzije od auta. šta lambo, aston martin i drugi supersportaši imaju radit u jednoj igrici kojoj je jedna od glavnih stvari, bar po meni, tuning. a šta ćeš ti tunirat na lambu, porscheu i tome, šta!? uzeli su most wanted kao ime samo da bi privukli ljude, ali s tim ništa osim policije nema veze. vidi se da criterion radi burnout, barem po traileru i sudarima, čisti burnout. i ne znam zašto se svi nadate U3, to više nećete vidjet, bar ne onaj dobar stari NFS, ja se nadam da će neka manja igraća firma preuzet neki bolji engine i napravit remake U2, neka ga nazovu kakogod i neka to bude bilo tko, samo da ga naprave, i naravno muzika nabrijavanja u MW i U2 neprocjenjivo, pičići koji startaju isto pridonosi atmosferi {#}

opet možda sam u vezi U3 u krivu.. možda jednom EA shvati.. puste želje

Battlelog: Mali_Playa
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
zelenbic kaže...
luka94 kaže...
thuglife kaže...

ništa,mislim da se sad svi možemo oprostit od voljenog NFS-a{#},sad se samo možemo nadat da codemasters izbace jedong street racer-a 

Govori u svoje ime meni criterion radi predobre igre i nfs HP2 je bio odlican mislim da ce biti i MW2

Pratis li ti imalo ovu temu? po videnom se ne radi o pravom MW2 nastavku, ime mu je isto.... ali nema apsolutno nikakve povezanosti s MW1 po videnom.

 

Po cemu onda ti zakljucujes da ce biti odlican MW2, po cemu zakljucujes da ce biti dostojan nastavak prvog dijela? Burnout je dobar serijal, ali MW2 to jednostavno ne smije biti jer se radi o nastavku prvog MW-a... sto se tice HP2010, moze proci jer ima slicnosti i igra mi je okej...

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2012 15:58 (lovac82).
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
lovac82 kaže...
zelenbic kaže...
luka94 kaže...
thuglife kaže...

ništa,mislim da se sad svi možemo oprostit od voljenog NFS-a{#},sad se samo možemo nadat da codemasters izbace jedong street racer-a 

Govori u svoje ime meni criterion radi predobre igre i nfs HP2 je bio odlican mislim da ce biti i MW2

Pratis li ti imalo ovu temu? po videnom se ne radi o pravom MW2 nastavku, ime mu je isto.... ali nema apsolutno nikakve povezanosti s MW1 po videnom.

 

Po cemu onda ti zakljucujes da ce biti odlican MW2, po cemu zakljucujes da ce biti dostojan nastavak prvog dijela? Burnout je dobar serijal, ali MW2 to jednostavno ne smije biti jer se radi o nastavku prvog MW-a... sto se tice HP2010, moze proci jer ima slicnosti i igra mi je okej...

Mislim da ce biti dobar ionako nisam fan tuninga ali istina da nece biti punokrvni nastavak mw

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
15 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Biti ce dobar ako ce biti tuninga, ako ce biti komada, ako ce biti nekakve price, ako nece biti "policije" (po videnom... nigdje pikica, nigdje zamki za murju itd), samo bjezanje od glupe murje nije dosljedan nastavak MW-a.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

ja jos uvijek prizeljkujem da izbace nfs jedan koji ujedini sve najbolje iz prijasnjih nastavka:

 

-staze (alpine, coastal, city iz nfs1 - obavezno staze u 3 segmenta; mediterraneo i ona po snijegu iz nfs2; vecinu iz nfs3; iz nfs4 route adonf, ona po snijegu, kindiak park, dolphin cove; iz nfs5 autobahn i ona u provansi; iz nfs6 one sunset staze, sa vulkanima, otocje ono neko; i onda gradovi iz mw-a, ug2 i dio sa canyonima, naravno sve u ruhu i grafici the run-a)

-auti (512TR, diablo, viper, italdesign schigera, rx7, supra, jaguar xj15, el nino, merc clk gtr, porscheovi razni, ferrarije da ubace isto, kao sta test drive radi sad, pa onda ovi noviji iz zadnjih nfs-ova)

-soundtrack (iz nfs 2, 3, 4 i 5, ostalo nije to to)

-menu inspiriran starijim, jednostavan, bez previse animacijaž

-bez autologa

 

malo previse zelim, ali to su samo neke od mojih zelja (ostale se nemogu sjetiti prekasno je)

 

a sad idem zaigrati nfs1 preko dosboxa, nostalgija me pere, na sjecanje na moju prvu 486icu i igranje 1. nfs-a 1995.g. :(

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

sve kaj trazim je...da naprave ''NFS:Underground 3''  do tad se hala jos uvijek dvojka, čak i u 2012-toj !!{#}

Live to win!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
RuskeGTT kaže...

ja jos uvijek prizeljkujem da izbace nfs jedan koji ujedini sve najbolje iz prijasnjih nastavka:

 

-staze (alpine, coastal, city iz nfs1 - obavezno staze u 3 segmenta; mediterraneo i ona po snijegu iz nfs2; vecinu iz nfs3; iz nfs4 route adonf, ona po snijegu, kindiak park, dolphin cove; iz nfs5 autobahn i ona u provansi; iz nfs6 one sunset staze, sa vulkanima, otocje ono neko; i onda gradovi iz mw-a, ug2 i dio sa canyonima, naravno sve u ruhu i grafici the run-a)

-auti (512TR, diablo, viper, italdesign schigera, rx7, supra, jaguar xj15, el nino, merc clk gtr, porscheovi razni, ferrarije da ubace isto, kao sta test drive radi sad, pa onda ovi noviji iz zadnjih nfs-ova)

-soundtrack (iz nfs 2, 3, 4 i 5, ostalo nije to to)

-menu inspiriran starijim, jednostavan, bez previse animacijaž

-bez autologa

 

malo previse zelim, ali to su samo neke od mojih zelja (ostale se nemogu sjetiti prekasno je)

 

a sad idem zaigrati nfs1 preko dosboxa, nostalgija me pere, na sjecanje na moju prvu 486icu i igranje 1. nfs-a 1995.g. :(

na pravoj adresi si napisao svoje zelje, evo odmah ce sastavit tim da rade na novom Ultimate NFS-u....

13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
RuskeGTT kaže...

ja jos uvijek prizeljkujem da izbace nfs jedan koji ujedini sve najbolje iz prijasnjih nastavka:

 

-staze (alpine, coastal, city iz nfs1 - obavezno staze u 3 segmenta; mediterraneo i ona po snijegu iz nfs2; vecinu iz nfs3; iz nfs4 route adonf, ona po snijegu, kindiak park, dolphin cove; iz nfs5 autobahn i ona u provansi; iz nfs6 one sunset staze, sa vulkanima, otocje ono neko; i onda gradovi iz mw-a, ug2 i dio sa canyonima, naravno sve u ruhu i grafici the run-a)

-auti (512TR, diablo, viper, italdesign schigera, rx7, supra, jaguar xj15, el nino, merc clk gtr, porscheovi razni, ferrarije da ubace isto, kao sta test drive radi sad, pa onda ovi noviji iz zadnjih nfs-ova)

-soundtrack (iz nfs 2, 3, 4 i 5, ostalo nije to to)

-menu inspiriran starijim, jednostavan, bez previse animacijaž

-bez autologa

 

malo previse zelim, ali to su samo neke od mojih zelja (ostale se nemogu sjetiti prekasno je)

 

a sad idem zaigrati nfs1 preko dosboxa, nostalgija me pere, na sjecanje na moju prvu 486icu i igranje 1. nfs-a 1995.g. :(

Ti to zelis jer si odrastao uz te igre tako ce danasnja djeca za par godina htjet nesto kao the run,shift 2,hp itd.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
zelenbic kaže...
RuskeGTT kaže...

ja jos uvijek prizeljkujem da izbace nfs jedan koji ujedini sve najbolje iz prijasnjih nastavka:

 

-staze (alpine, coastal, city iz nfs1 - obavezno staze u 3 segmenta; mediterraneo i ona po snijegu iz nfs2; vecinu iz nfs3; iz nfs4 route adonf, ona po snijegu, kindiak park, dolphin cove; iz nfs5 autobahn i ona u provansi; iz nfs6 one sunset staze, sa vulkanima, otocje ono neko; i onda gradovi iz mw-a, ug2 i dio sa canyonima, naravno sve u ruhu i grafici the run-a)

-auti (512TR, diablo, viper, italdesign schigera, rx7, supra, jaguar xj15, el nino, merc clk gtr, porscheovi razni, ferrarije da ubace isto, kao sta test drive radi sad, pa onda ovi noviji iz zadnjih nfs-ova)

-soundtrack (iz nfs 2, 3, 4 i 5, ostalo nije to to)

-menu inspiriran starijim, jednostavan, bez previse animacijaž

-bez autologa

 

malo previse zelim, ali to su samo neke od mojih zelja (ostale se nemogu sjetiti prekasno je)

 

a sad idem zaigrati nfs1 preko dosboxa, nostalgija me pere, na sjecanje na moju prvu 486icu i igranje 1. nfs-a 1995.g. :(

Ti to zelis jer si odrastao uz te igre tako ce danasnja djeca za par godina htjet nesto kao the run,shift 2,hp itd.

daj ba dje ce spajat stari nfs sa bilo kojim novim... ako je tako, bolje da urade Remake i dovoljn ce bit za nostalgicare...

13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
immolation kaže...
zelenbic kaže...
RuskeGTT kaže...

ja jos uvijek prizeljkujem da izbace nfs jedan koji ujedini sve najbolje iz prijasnjih nastavka:

 

-staze (alpine, coastal, city iz nfs1 - obavezno staze u 3 segmenta; mediterraneo i ona po snijegu iz nfs2; vecinu iz nfs3; iz nfs4 route adonf, ona po snijegu, kindiak park, dolphin cove; iz nfs5 autobahn i ona u provansi; iz nfs6 one sunset staze, sa vulkanima, otocje ono neko; i onda gradovi iz mw-a, ug2 i dio sa canyonima, naravno sve u ruhu i grafici the run-a)

-auti (512TR, diablo, viper, italdesign schigera, rx7, supra, jaguar xj15, el nino, merc clk gtr, porscheovi razni, ferrarije da ubace isto, kao sta test drive radi sad, pa onda ovi noviji iz zadnjih nfs-ova)

-soundtrack (iz nfs 2, 3, 4 i 5, ostalo nije to to)

-menu inspiriran starijim, jednostavan, bez previse animacijaž

-bez autologa

 

malo previse zelim, ali to su samo neke od mojih zelja (ostale se nemogu sjetiti prekasno je)

 

a sad idem zaigrati nfs1 preko dosboxa, nostalgija me pere, na sjecanje na moju prvu 486icu i igranje 1. nfs-a 1995.g. :(

Ti to zelis jer si odrastao uz te igre tako ce danasnja djeca za par godina htjet nesto kao the run,shift 2,hp itd.

daj ba dje ce spajat stari nfs sa bilo kojim novim... ako je tako, bolje da urade Remake i dovoljn ce bit za nostalgicare...

ajde opet procitaj bold

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
zelenbic kaže...
RuskeGTT kaže...

 

Ti to zelis jer si odrastao uz te igre tako ce danasnja djeca za par godina htjet nesto kao the run,shift 2,hp itd.

vjeruj mi,neće.....

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ne voli on te igre jer su to "igre njegove mladosti" nego jer su dobre igre, kad ih odigrao da odigrao bit će dobre, ove moderne škovace to nisu, nevidim razloga zašto bi itko pamtio iti jedan od novijih NFSova ( osim Shifta, on je unio neke promjene u žanr ).

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ne mogu doćekati:D

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
thuglife kaže...

Ne voli on te igre jer su to "igre njegove mladosti" nego jer su dobre igre, kad ih odigrao da odigrao bit će dobre, ove moderne škovace to nisu, nevidim razloga zašto bi itko pamtio iti jedan od novijih NFSova ( osim Shifta, on je unio neke promjene u žanr ).

Sumnjam da ce danasnje generacije igrat ista starije od MW.

Isto kao sto ja sad nebi igrao nfs 1,porsche (kak se vec zove) itd. jedonstavno mi se ne cini prezabavno

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
zelenbic kaže...
thuglife kaže...

Ne voli on te igre jer su to "igre njegove mladosti" nego jer su dobre igre, kad ih odigrao da odigrao bit će dobre, ove moderne škovace to nisu, nevidim razloga zašto bi itko pamtio iti jedan od novijih NFSova ( osim Shifta, on je unio neke promjene u žanr ).

Sumnjam da ce danasnje generacije igrat ista starije od MW.

Isto kao sto ja sad nebi igrao nfs 1,porsche (kak se vec zove) itd. jedonstavno mi se ne cini prezabavno

lol,dečko,nemaš ti pojma :)

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
luka94 kaže...
zelenbic kaže...
thuglife kaže...

Ne voli on te igre jer su to "igre njegove mladosti" nego jer su dobre igre, kad ih odigrao da odigrao bit će dobre, ove moderne škovace to nisu, nevidim razloga zašto bi itko pamtio iti jedan od novijih NFSova ( osim Shifta, on je unio neke promjene u žanr ).

Sumnjam da ce danasnje generacije igrat ista starije od MW.

Isto kao sto ja sad nebi igrao nfs 1,porsche (kak se vec zove) itd. jedonstavno mi se ne cini prezabavno

lol,dečko,nemaš ti pojma :)

lol,curo,to je moje misljenje :)

EDIT:obrazlozi zasto bi ja ili netko mladi od mene trebao zaigrati nfs stariji od MW(iskljucimo underground 2)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 14:16 (zelenbic).
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Normalno da su stare igre kao NFS 1, 2, porsche.. sranja u usporedbi sa današnjim igrama u svakom pogledu.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
zelenbic kaže...
thuglife kaže...

Ne voli on te igre jer su to "igre njegove mladosti" nego jer su dobre igre, kad ih odigrao da odigrao bit će dobre, ove moderne škovace to nisu, nevidim razloga zašto bi itko pamtio iti jedan od novijih NFSova ( osim Shifta, on je unio neke promjene u žanr ).

Sumnjam da ce danasnje generacije igrat ista starije od MW.

Isto kao sto ja sad nebi igrao nfs 1,porsche (kak se vec zove) itd. jedonstavno mi se ne cini prezabavno

Sumnjam ja da pravi gamer gleda na starost igre, sumnjam ja da ce pravi gamer zaboraviti dobre igre i da ih nece nikada vise pokretati bez obzira na grafiku, starost........ btw, dan danas ljudi igraju prastare igre i opcenito starije igre (preko emulatora, kupuju preko ebaya i sl, preko Nintendo virtual console-a, Sony virtual console-a itd......).

 

Nema to nikakve veze s generacijom i njegovom mladosti, pojedina skupina"novijih" ljudi nikada nije igrala stare igre.... cim vide grafiku, zakljucak im je losa igra, a ja se na to mogu samo smijati. Zar ne shvacas da je u vecini novijih igara samo sminka, u prijevodu ti je to... pogadaj, grafika. Danas je znanost, tehologija, biologija etc toliko napredovala da od muskarca lako napravis "prelijepu" zensku...... slijepci (ne pravi, slijepci u mozgu) to nece primjetiti jer samo gledaju vanjstinu. Vidis, slicna ti je stvar s gaming industrijom, sve je tako naglo napredovalo (posebice grafika) da jednostavno u dosta slucajeva znaju zamaskirati sve lose elemente pojedine igre....... ja to donekle mogu prepoznati jer sam, hvala Nintendu, Segi i DOS-u odrastao uz starije igre.... a danas i uz novije. Novija igra, bolja grafika i sl ne znaci bolja igra.... zato je logicni zakljucak da onaj koji tako misli nikada nece reci nesto tipa: "Isto kao sto ja sad nebi igrao nfs1". Ti se ne mozes vratiti u proslost jer nisi bi tada roden ili koji vec k, no, netko moze u proslost i u sadasnjost zajedno s tobom....

 

Zadnje, NFS MW2 ne moze biti dobar ako ce kopirati Burnout zato sto onda nema nikakve veze s MW1, isto tako, NFS MW2 nece biti dobar ako nece imati nikakve slicnosti kao stari MW, po videnom ne vidim bas ni jednu stvar koja lici na pravi MW1...jedino policija, ali usporedi policiju (ni blizu isto). Razlog zbog kojega se igra zove MW2 je ocita (bar se zasada tako cini), imat ce slova "MW" i time ce privuci, prevariti mnoge ljude (bas kao zadnji CoD-ovi jer je to prakticki ista igra s par novih, precijenjenih mapa). Fanove MW1 ne mogu preveslati jer ce oni traziti igru koja se nece previse razlikovati od originalnog MW-a, zar je to tako tesko zakljuciti? ako je vec drukcija, zasto se onda zove MW? (znam, ali opet se pitam jer se nadam da ovo sto sam vidio nece biti finalni proizvod koji ce nositi ime MW2....). Ne bih imao nista protiv da su dali neko drugo ime, ali ovo bi trebao biti nastavak prvog MW-a jer nosi ime MW2 pobogu, a ne paralelne verzije Burnouta s novim imenom.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 15:28 (lovac82).
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
lovac82 kaže...
zelenbic kaže...
thuglife kaže...

Ne voli on te igre jer su to "igre njegove mladosti" nego jer su dobre igre, kad ih odigrao da odigrao bit će dobre, ove moderne škovace to nisu, nevidim razloga zašto bi itko pamtio iti jedan od novijih NFSova ( osim Shifta, on je unio neke promjene u žanr ).

Sumnjam da ce danasnje generacije igrat ista starije od MW.

Isto kao sto ja sad nebi igrao nfs 1,porsche (kak se vec zove) itd. jedonstavno mi se ne cini prezabavno

Sumnjam ja da pravi gamer gleda na starost igre, sumnjam ja da ce pravi gamer zaboraviti dobre igre i da ih nece nikada vise pokretati bez obzira na grafiku, starost........ btw, dan danas ljudi igraju prastare igre i opcenito starije igre (preko emulatora, kupuju preko ebaya i sl, preko Nintendo virtual console-a, Sony virtual console-a itd......).

 

Nema to nikakve veze s generacijom i njegovom mladosti, pojedina skupina"novijih" ljudi nikada nije igrala stare igre.... cim vide grafiku, zakljucak im je losa igra, a ja se na to mogu samo smijati. Zar ne shvacas da je u vecini novijih igara samo sminka, u prijevodu ti je to... pogadaj, grafika. Danas je znanost, tehologija, biologija etc toliko napredovala da od muskarca lako napravis "prelijepu" zensku...... slijepci (ne pravi, slijepci u mozgu) to nece primjetiti jer samo gledaju vanjstinu. Vidis, slicna ti je stvar s gaming industrijom, sve je tako naglo napredovalo (posebice grafika) da jednostavno u dosta slucajeva znaju zamaskirati sve lose elemente pojedine igre....... ja to donekle mogu prepoznati jer sam, hvala Nintendu, Segi i DOS-u odrastao uz starije igre.... a danas i uz novije. Novija igra, bolja grafika i sl ne znaci bolja igra.... zato je logicni zakljucak da onaj koji tako misli nikada nece reci nesto tipa: "Isto kao sto ja sad nebi igrao nfs1". Ti se ne mozes vratiti u proslost jer nisi bi tada roden ili koji vec k, no, netko moze u proslost i u sadasnjost zajedno s tobom....

 

Zadnje, NFS MW2 ne moze biti dobar ako ce kopirati Burnout zato sto onda nema nikakve veze s MW1, isto tako, NFS MW2 nece biti dobar ako nece imati nikakve slicnosti kao stari MW, po videnom ne vidim bas ni jednu stvar koja lici na pravi MW1...jedino policija, ali usporedi policiju (ni blizu isto). Razlog zbog kojega se igra zove MW2 je ocita (bar se zasada tako cini), imat ce slova "MW" i time ce privuci, prevariti mnoge ljude (bas kao zadnji CoD-ovi jer je to prakticki ista igra s par novih, precijenjenih mapa). Fanove MW1 ne mogu preveslati jer ce oni traziti igru koja se nece previse razlikovati od originalnog MW-a, zar je to tako tesko zakljuciti? ako je vec drukcija, zasto se onda zove MW? (znam, ali opet se pitam jer se nadam da ovo sto sam vidio nece biti finalni proizvod koji ce nositi ime MW2....). Ne bih imao nista protiv da su dali neko drugo ime, ali ovo bi trebao biti nastavak prvog MW-a jer nosi ime MW2 pobogu, a ne paralelne verzije Burnouta s novim imenom.

Ma igrao sam i ja to one igre kao kazete pa puses kada se nece pokrenuti duck hunt itd. 

Ne kazem ja da je igra zbog grafike losa,ali kad pogledam gameplay jedostavno mi se neigra ta igra pokraj ovih danas meni se sada nesvida mw niti underground 2 kada sam prvi puta igrao bio sam odusevljen ali sad kad sam opet probao igrat jedostavno mi se nije svidjelo.

Ja sam jedan od cudnijih gamera nije mi se svidio ni half life 2  ali o ukusima se ne raspravlja

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

ni neznate koliko stotina/tisuca SATI i SATI uzivanja su mi pruzali stariji nfs-ovi

 

a danas - sta?

 

shift igrao par tjedana, mozda sve skupa 15tak sati

 

shift 2 igrao 5-6 dana, ni 10 sati sve skupa

 

the run igrao 2h14min koliko mi trajala karijera

 

hp2010 sam igrao malo vise samo radi odlicne grafike i ambijenta - mozda 30-40 sati

 

 

dok nekad smo frend i ja u skoli planirali koje cemo staze igrati, koliko krugova, dali ce biti mirrored i kisa ili ne, koliko protivnika, dali ce biti traffic, sastavljali na zadnjim stranicama popise staza, auta, turnamenta i slicno...pa pored toga pisali vremena i slicno...dok su drugi pisali razne rijeci pjesama, crtali logo grupa raznih, mi smo mastali o nfs-u i jedva cekali zaigrati nfs3 ili 4...

 

cisto primjer kojeg necu nikad zaboraviti: nas trojica imali napraviti plakat neki iz biologije, dosli do frenda doma, rekao on nama imam novi nfs3 EJ KOJE VESELJE...tad sam ja jos bio na 486ici ako se dobro sjecam, a treci frend nije imao jos komp...nalazili smo se svaki dan kod ovog sa izlikom da radimo plakat, a u biti rokali smo satima nfs3...na kraju nacrckali plakat u 30 min, poljepili gluposti, dodali malo boje i predali i dobili 5 HAHAHAH LIKE A BOSS...i rokali nfs3...

 

ja dan danas placem za takvim igrama, zasto ne naprave remake tog nfs-a...svrsio bi...

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
RuskeGTT kaže...

ni neznate koliko stotina/tisuca SATI i SATI uzivanja su mi pruzali stariji nfs-ovi

 

a danas - sta?

 

shift igrao par tjedana, mozda sve skupa 15tak sati

 

shift 2 igrao 5-6 dana, ni 10 sati sve skupa

 

the run igrao 2h14min koliko mi trajala karijera

 

hp2010 sam igrao malo vise samo radi odlicne grafike i ambijenta - mozda 30-40 sati

 

 

dok nekad smo frend i ja u skoli planirali koje cemo staze igrati, koliko krugova, dali ce biti mirrored i kisa ili ne, koliko protivnika, dali ce biti traffic, sastavljali na zadnjim stranicama popise staza, auta, turnamenta i slicno...pa pored toga pisali vremena i slicno...dok su drugi pisali razne rijeci pjesama, crtali logo grupa raznih, mi smo mastali o nfs-u i jedva cekali zaigrati nfs3 ili 4...

 

cisto primjer kojeg necu nikad zaboraviti: nas trojica imali napraviti plakat neki iz biologije, dosli do frenda doma, rekao on nama imam novi nfs3 EJ KOJE VESELJE...tad sam ja jos bio na 486ici ako se dobro sjecam, a treci frend nije imao jos komp...nalazili smo se svaki dan kod ovog sa izlikom da radimo plakat, a u biti rokali smo satima nfs3...na kraju nacrckali plakat u 30 min, poljepili gluposti, dodali malo boje i predali i dobili 5 HAHAHAH LIKE A BOSS...i rokali nfs3...

 

ja dan danas placem za takvim igrama, zasto ne naprave remake tog nfs-a...svrsio bi...

ti bi to jedni bi mw2(kak spada) drugi bi underground 3 pa tko bi vam svima udovoljio.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

mw mi iskreno nije nikad bio nesto...

 

ug1 i 2 su mi bili super, BILI, danas mi nisu nimalo primamljivi i po meni pregazeni vremenom...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
RuskeGTT kaže...

mw mi iskreno nije nikad bio nesto...

 

ug1 i 2 su mi bili super, BILI, danas mi nisu nimalo primamljivi i po meni pregazeni vremenom...

slazem se 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
MV_gamer kaže...

a šta ćeš ti tunirat na lambu, porscheu i tome, šta!? 

 

  -twin turbo gallaro (1500hp)

 

  -twin turbo aventador (1200hp)

 

  .R8

 

Itekako se ima šta tunirat na supersportašima ;)

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
athlon64 kaže...
MV_gamer kaže...

a šta ćeš ti tunirat na lambu, porscheu i tome, šta!? 

 

  -twin turbo gallaro (1500hp)

 

  -twin turbo aventador (1200hp)

 

  .R8

 

Itekako se ima šta tunirat na supersportašima ;)

pretpostavljam da su mislili na vanjski izgled body kit,spoiler itd.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

aha, a dobro to je istina jer ovakva auta su stvarno maksimalno dorađena šta se tiče aerodinamike.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Kako god, ako se radi o nastavk.... ne trebaju micati dobro prihvacene stvari iz prethodnika, po videnom, makli su sve. Zato je zasada MW2 losa igra..... no, nadam se da ce imak pokazati bounty-e zajedno s ostalim karafekama, pametniju policiju sa pikicama, koja je bas iza tebe (a ne 1km iza tebe), zamke po gradovima, tuning, komade i nekakvu pricu jer bi se komotno mogla nastaviti ona iz MW1.

 

Nista od toga nisam vidio, tako da.... MW2 = FAIL (bar zasada)

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2012 13:12 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice