Need for Speed: Most Wanted 2

poruka: 677
|
čitano: 114.202
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
RuskeGTT kaže...

mw mi iskreno nije nikad bio nesto...

 

ug1 i 2 su mi bili super, BILI, danas mi nisu nimalo primamljivi i po meni pregazeni vremenom...

jel ti nisi negdje bio napiso da su ti svi street race NFS-ovi bili s*anje i da to nisu bili pravi NFS-ovi?

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
athlon64 kaže...
MV_gamer kaže...

a šta ćeš ti tunirat na lambu, porscheu i tome, šta!? 

 

  -twin turbo gallaro (1500hp)

 

  -twin turbo aventador (1200hp)

 

  .R8

 

Itekako se ima šta tunirat na supersportašima ;)

to nije tuning kakav je nfs imao, to je ku*** da prostiš i čisto presera*nje i perverzije. no hard feelings

Battlelog: Mali_Playa
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
luka94 kaže...
RuskeGTT kaže...

mw mi iskreno nije nikad bio nesto...

 

ug1 i 2 su mi bili super, BILI, danas mi nisu nimalo primamljivi i po meni pregazeni vremenom...

jel ti nisi negdje bio napiso da su ti svi street race NFS-ovi bili s*anje i da to nisu bili pravi NFS-ovi?

  napisao sam BILI su mi super, tad kad su izasli...sad nisu

15 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
RuskeGTT kaže...
luka94 kaže...
RuskeGTT kaže...

mw mi iskreno nije nikad bio nesto...

 

ug1 i 2 su mi bili super, BILI, danas mi nisu nimalo primamljivi i po meni pregazeni vremenom...

jel ti nisi negdje bio napiso da su ti svi street race NFS-ovi bili s*anje i da to nisu bili pravi NFS-ovi?

  napisao sam BILI su mi super, tad kad su izasli...sad nisu

Malo je to smijesna izjava, ne moze ti igra biti losa samo zato sto je stara, e nakad kao bila dobra i zato sto novije izgledaju bolje........ grafika opcenito, fizika i animacije... pa logicno je da ce se to promijeniti. Ne mozes to usporedivati sa starim igrama jer u ono vrijeme to nije bilo moguce ostvariti.... a ostale stvari? heh, to zapravo i mozemo pa ne cudi da je neka prastara igra bolja od neke najnovije.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2012 13:15 (lovac82).
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Pure Shit.Criterio nje usral igru samo tako.Puj

 

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
lovac82 kaže...
RuskeGTT kaže...
luka94 kaže...
RuskeGTT kaže...

mw mi iskreno nije nikad bio nesto...

 

ug1 i 2 su mi bili super, BILI, danas mi nisu nimalo primamljivi i po meni pregazeni vremenom...

jel ti nisi negdje bio napiso da su ti svi street race NFS-ovi bili s*anje i da to nisu bili pravi NFS-ovi?

  napisao sam BILI su mi super, tad kad su izasli...sad nisu

Malo je to smijesna izjava, ne moze ti igra biti losa samo zato sto je stara, e nakad kao bila dobra i zato sto novije izgledaju bolje........ grafika opcenito, fizika i animacije... pa logicno je da ce se to promijeniti. Ne mozes to usporedivati sa starim igrama jer u ono vrijeme to nije bilo moguce ostvariti.... a ostale stvari? heh, to zapravo i mozemo pa ne cudi da je neka prastara igra bolja od neke najnovije.

  a duso mamina molim te lijepo gdje sam ja rekao da mi se ne svidaju UG-ovi radi toga jer su stare igre? starije su nfs 1 2 3 4 pa ih obozavam...

 

stvar je u tome sta tad pocetkom 2000tih kad su UG-ovi izlazili su svi (pa i ja) bili nabrijani na fnf i takva uredenja auta, kicaste neonke, vinili, branici sa extra otvorima, spoileri kao sankovi itd.

a danas kako sam postao stariji (jel) tako mi se promjenio i okus za tuningom auta, pa shodno s time i ukus prema igarama, tj tuningom u igarama...

 

jasno?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Gledam, neki tu spominju Shift, i Shift 2 Unleashed...pa gledam, odkad vi neki igrate NFS serijal? Shift-ovi su sasvim druga priča od UG-a i MW-a...i onih starih HP-a...nemojte mješat jabuke i kruške ( znam da slične su) ali opet nije to to....

 

ako spominjemo več Shiftovi, dosta su me svidili, i samo djeca zele i pokusavaju uspoređivat Shift sa ostalim NFS-ima..oni su jednostavno napravnjeni da "Konkuriraju" GT-u i Forzi...tako da je sasvim glupo se zalit "sta nisu dodali modifikacije u Shift"   "shift je totalno sranje"   alo, SHIFT nije ni trebao biti kao MW ili UG..da skratim priču...

 

Novi NFS i nije nešto posebno za mene, ali bili živi pa vidijeli...ja se nadam nekom čudu, i da criterion ne urpopasti dokraja NFS....

 

Da se razumijemo...criterion nije loš..dapače jako su dobri, ali nek se oni vrate na svoj Burnout koj su super radili a NFS puste nekom drugom...

14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
TheDarkSide kaže...

Gledam, neki tu spominju Shift, i Shift 2 Unleashed...pa gledam, odkad vi neki igrate NFS serijal? Shift-ovi su sasvim druga priča od UG-a i MW-a...i onih starih HP-a...nemojte mješat jabuke i kruške ( znam da slične su) ali opet nije to to....

 

ako spominjemo več Shiftovi, dosta su me svidili, i samo djeca zele i pokusavaju uspoređivat Shift sa ostalim NFS-ima..oni su jednostavno napravnjeni da "Konkuriraju" GT-u i Forzi...tako da je sasvim glupo se zalit "sta nisu dodali modifikacije u Shift"   "shift je totalno sranje"   alo, SHIFT nije ni trebao biti kao MW ili UG..da skratim priču...

 

Novi NFS i nije nešto posebno za mene, ali bili živi pa vidijeli...ja se nadam nekom čudu, i da criterion ne urpopasti dokraja NFS....

 

Da se razumijemo...criterion nije loš..dapače jako su dobri, ali nek se oni vrate na svoj Burnout koj su super radili a NFS puste nekom drugom...

shift bi bio dobar da nisu usrali ponašanje auta u oba dijela,gotovo je nemoguće driftati u dvojci ako imaš samo tipkovnicu i miš kao ja...

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Nove slike

 
7 0 hvala 2
15 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Vise manje sve iste slike, oke.... jasno mi je vec, grafika je dobra i ima murje... no, to nije dovoljno opravdanje sto se igra zove Most Wanted 2. Volio bih da su nesto konkretnije pokazali, a ne samo murju i ku**li se grafikom jer to sve sam vec vidio na drugim slikama, trailerima, gameplay-ima....... to je zapravo i najmanje sto se moglo ocekivati, nista cudno.

 

Nista, izgleda da se mora cekati do zadnjeg dana.... ovo mi nekako previse lici na Burnout sto nikako ne lici na dobro, neka Burnout bude dobri stari Burnout, neka ne mijesaju Most Wanted s tim jer ce tako imati dvije dobre fransize/prave nastavke. Igra ce mozda biti dobra, ali sve se vise pitam.... zasto MOST WANTED?!?!?!?!? kada ne mogu puno toga povezati s prvim dijelom.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Još na zadnjoj slici piše BURNOUT na tablicama {#}

14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Možda od kjustomizacije ipak dobijemo nešto....editanje registarskih tablica

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
.: R32LowRider kaže...

Još na zadnjoj slici piše BURNOUT na tablicama {#}

Majke ti.... bolje da mi to nisi niti rekao, tek sam sada pao u komu :S

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
12 godina
odjavljen
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
nul-3 kaže...

Možda od kjustomizacije ipak dobijemo nešto....editanje registarskih tablica

{#}

12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

decki evojos jedan videeoo!!!

 

cupko :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

2:32 BURNOUT PARADISE !!!! gwhaaaaaa

 

Ovo sve prikazano je definitivno multiplayer, ajde jos bi i moglo biti dobro. Samo se bojim za SP.. da ne use** main story, da ne zaborave ubaciti tuning, komade, pametniju murju itd....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
stiflercupavu kaže...

decki evojos jedan videeoo!!!

 

ponašanje auta me podsjeća na HP2010,to nije ni malo dobro...

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

neznam gdje tu vidis hp2010

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Igra će podržavati i pogled iznutra. Baš me zanima našto će to ličiti.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

gdje si to procitao??? ufffffffffffffffff ozbiljno cu razmisliti o kupnji cd-keya, posto vidim da multiplayer bi trebao biti odlican...jos ako je iznutraaaaaa

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Link na vijest. Izvedu li ga dobro, super.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Sorry... jesam li ja glup ili sto, ali gdje ti tocno vidis da pise da ce igra imati "cockpit view"?

 

Nigdje ne vidim tu informaciju, pa ni u traileru, nigdje na officialnim stranicama etc... (osim u bombasticnom naslovu na HCL-u). Ionako ne vidim smisla u tome.... nije ovo simulacija, ovo je cista arkadetina koja bi se trebala igrati u 3rd person view-u. Nemam nista protiv multiplayera, mogao bi biti zanimljiv, zabavan etc..... ali mene brine SP, a izgleda mi da ce biti totalna suprotnost od MW 1, a i murja je nekako troma.. igra se trebala zvati drukcije i ako se moje sumnje obistine, onda..... onda cemo prije dobiti "cockballs view" lol

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

kolko god ova igra ispala dobro,pravi most wanted nasljednik nikada neće bit,nekužim kako su jednostavno mogli izbacit tuning i nazvat igricu most wanted....

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Na ovom Most Wantedu ce jedino valjati grafika, nista vise...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

To i ja kazem, grafika ono.... mislim, drugo nisam nista niti mogao ocekivati, ionako u 99% slucajeva nova igra izgleda bolje/isto/slicno tako da me totalno briga za to. Dodali su kao bounty-e... wow al su slicni MW-u nema sta (kada unistavas grad - cost to state itd), lol pa to mogu u bilo kakvoj igri ubaciti bezveznu statistiku... u MW-u je to imalo jos smisla, dok je pitanje hoce li ovdje imati?

 

Jos nesto ne razumijem, novi Most Wanted je prakticki nesto tipa Burnout (a to nam daju do znanja iz dana u dan)... pitam se, znaci, novog Burnouta nece vise biti? nije valjda da su unistil jos jednu fransizu? sto je sljedece.... NFS Underground 3 by Criterion? haha nemoj me zezati.

 

Ovo je ista stvar kao Max Payne 3, sama igra kao takva nije losa, ali zasto pobogu MP3.. ZASTO?1?!!?!? usr**li su jednu od najboljih fransiza, nevjerojatno i jedino sto u toj igri ima smisla jest Multiplayer... zbilja jest inovativan i super ali SP je {#}... bojim se da ce isto biti s MW2 (kazem, bojim...), nadam se da cu biti u krivu.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Stvarno preloše...{#}

Upropaštavali su serijal ovih zadnjih godina a s oviim smećem ga žele dotući do kraja izgleda...

Šteta što će i ovo imati dobru prodaju samo na račun starog imena i uživljenih Amera pa će im to omogućiti da ne prave nikakve velike promjene u sljedećim nastavcima...{#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ne želim previše suditi o igri dok ju naravno ne probam, ali zasada pluseve bi stavio na grafiku, ponašanje auta i na škripu guma, to mi se stvarno sviđa.

Poštujem svakoga al' se nikoga se bojim !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Mene decki samo zanima hoce li oni vise ikad napraviti neki nfs u kojem ce se auta moci tunirati

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Nitko ne sudi, samo... to su moje trenutne sumnje i misljenje, nemam nista protiv igre, neka je novi IP, neka je nastavak Burnouta (ipak njemu vise lici), ali biti ce teski fail ako igra ne bude niti blizu slicna prvom MW-u. NFS HP 2010 po meni i nije bas losa igra, ima barem dosta slicnosti kao Hot Pursuit 2...... pitanje je, hoce li ovo imati slicnost ikao MW 1? ako nece, onda mogu pretpostavljati zasto su uzeli bas to ime: "kicenje tudim perjem".

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2012 21:54 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Jesam ja jedini ovdje kome se svidaju criterionove igre?

To tuniranje po meni vise nije "in" to je vec zastarjelo priej su mi tu tunurani auti bili zanimljivi sad si mislim koja smeca.

Vise volim ove licencirane aute(da bar dodaju ferrari neki kao u TDU 2) a osim toga nije ni TDU2 simulacija pa ima cockpit view.

Ako bi dodali tuniranje onda bi po meni trebalo ici sa smislom tipa da ti spolier poboljsa aerodinamiku da nevalja prespusten auto itd.

a ne ovo samo nabacas spoiler body kit da lijepo izgleda, trebalo bi pobolsavati preformanske automobila.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice