Molim igrace

poruka: 23
|
čitano: 4.165
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Molim igrace

imam jedan opaki problemcic,posto sam vec ciko u godinama hehe a volim se igrati,tako mi dojadilo igrati se preko tipkovnice i odem kupiti logitecov gamepad cordless rumblepad2 i naravno instaliram ga i sve pet lijep je on heheh ali,uvijek to ali,pokusavam igrati igricu crysis warhed i jednostavno ne uspijevam sa gamepadom u cemu je caka?? jel ne mozes svaku igru igrati sa tim?? jel treba neka zakrpa ili sta?? molim za pomoc majstore igrica

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Molim igrace
zdrpi kaže...

imam jedan opaki problemcic,posto sam vec ciko u godinama hehe a volim se igrati,tako mi dojadilo igrati se preko tipkovnice i odem kupiti logitecov gamepad cordless rumblepad2 i naravno instaliram ga i sve pet lijep je on heheh ali,uvijek to ali,pokusavam igrati igricu crysis warhed i jednostavno ne uspijevam sa gamepadom u cemu je caka?? jel ne mozes svaku igru igrati sa tim?? jel treba neka zakrpa ili sta?? molim za pomoc majstore igrica

Igranje FPS-a pogotovo na racunaru izbjegavaj igrati preko gamepada. Ne znam za Crysis Warhead da li on uopste ima podrsku za gamepad bas zato jer je ciljanje gamepadom jako neprirodno i tesko, ni blizu ciljanju misem! Preporucio bih ti da preko gamepada igras neke sportske igre, auta, akcijske bez nisanjenja i ostalih stvari koje otezavaju igranje na gamepadu. Preporucio bih ti da na gamepad probas PES ili FIFA-u, jer je puno lakse upravljanje igracem i izvodjenje trikova te sutanje, dodavanje i ostale fudbalske radnje. Mnoge igre podrzavaju gamepad, ali izbjegavaj igranje FPS-a preko gamepada, pogotovo na kompu!!  

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
13 godina
neaktivan
offline
RE: Molim igrace

  Osobno ne koristim joystick, ali pokušaj otići u opcije od crysis-a i pogledaj ima li kakvih mogučnosti za mijenjanje komandi na joystick-u.

Pa si konfiguriraj kako tebi odgovara.

14 godina
offline
RE: Molim igrace
Wuk19 kaže...

  Osobno ne koristim joystick, ali pokušaj otići u opcije od crysis-a i pogledaj ima li kakvih mogučnosti za mijenjanje komandi na joystick-u.

Pa si konfiguriraj kako tebi odgovara.

Mozda Crysis uopce nema podrsku za gamepad? Ali eto, neka proba otici i pogledati, iako ce mu biti puno teze igrati...

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
13 godina
neaktivan
offline
Molim igrace

ma ne moze se u opcijama izmjeniti iako ima opcija gamepad ali je zatamljena kao da je nedostupna ili ne vidljiva...a s obzirom da sam na playstationu igrao masu slicnih igrica mislim da bi se snasao glede upravljanja.....znaci da ima igrica koje jednostavno na nikoji nacin ne podrzavaju gamepad?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Molim igrace

Evo ovako stvari stoje, znam da crysis na PC-u podržava 100% joystick od Xbox-a 360 za ostale npr. tvoj ne znam, navodno postoji lista. Nisam ju pronašao ali googlaj ako ti je stalo.

 

Što se opcija tiče: Dakle u meniju s opcijama ideš na "Mouse & Keyboard Setup" i tamo imaš Gamepad Setup".

 

Isto tako slažem se da če ti igranje biti teško jer nema auto-aim( automatsko ciljanje protivnika)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Molim igrace

e sada molim za jos jednu pomoc....da li igrica sama prepoznaje gamepad ili za svaku igru pojedinacno moras prije igre napraviti konfiguraciju gamepada u njegovom izborniku...nisam bas strucan u tome pa molim pomoc iskusnih igraca

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Molim igrace

uf pa zar bas nitko da mi pomognePlač

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Molim igrace

Kako koja igra, one koje su namijenjene da se igraju sa gamepadom prepoznaju uglavnom. FPSovi nikako.

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Molim igrace

U Crysisu mi xboxov kontroler radi super.

Model fashion guru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Molim igrace

joj daj boze da si u pravu jer vec ludim sto sam dao 420kn za gamepad a ne radi mi ....i netko mi prodaje price da svaku igricu moras prvo podesiti u opcijama samog gamepada a ja to fakat ne kuzim nista

14 godina
offline
Molim igrace

Nemaš frke, u pravu je lge

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2010 18:35 (Hambrle).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Molim igrace

Imam taj isti kontroler i radi ti bez problema, u nekim slučajevima sam samo morao skinut xpadder ili tako nešto ne sjećam se točno xD

Ali inače sve normalno radi, i ne bi trebalo bit prekomplicirano

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Molim igrace
zdrpi kaže...

imam jedan opaki problemcic,posto sam vec ciko u godinama hehe a volim se igrati,tako mi dojadilo igrati se preko tipkovnice i odem kupiti logitecov gamepad cordless rumblepad2 i naravno instaliram ga i sve pet lijep je on heheh ali,uvijek to ali,pokusavam igrati igricu crysis warhed i jednostavno ne uspijevam sa gamepadom u cemu je caka?? jel ne mozes svaku igru igrati sa tim?? jel treba neka zakrpa ili sta?? molim za pomoc majstore igrica

samo malo, jesi instalirao drivere?jel u drugim igrama radi?

pokreni crysis idi pod options i stavi na gamepad i mora raditi....

inace meni je veci gust igrati FPS-ove sa gamepadom bas zbog toga sto je teze ciljati i kontrolirati.

Model fashion guru.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Molim igrace

instalirao sam cd sto dobio sa gamepadom.....ali u slucaju craysisa kad pokrenem igru i pod option ima scren blablabla kexboard&mause i gamepade i jedino je gamepade kako bi rekao nije svijetal i nije dostupan ne mogu kliknuti na to ako kuzis

13 godina
neaktivan
offline
Molim igrace

Probaj isključit uključit iz usb-a gamepad dok si u crysis opcijama. I provjeri u programu jeli kontroler uključen. Probaj skinut nove drivere ako ima.

 

Postaj screenshot iz crysisa sa opcijam i iz drivera sa tipkom --printscreen-- na tipkovnici

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2010 20:09 (Wuk19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Molim igrace

Po svemu što si naveo windowsi ne očitavaju gamepad. Ako si igrao neke druge igre, a da rade onda je do crysisa.

  Reci koje windowse koristiš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Molim igrace

vistu ali na kutiji pise da podrzava vista to

13 godina
neaktivan
offline
RE: Molim igrace

Evo neki emulator pa probaj

  http://www.ahcnena.net/software/17018-xbox-360-emulator-30.html

 

 

On če emulirat, simulirati windowsima da imaš xbox 360 gamepad, a ustvari imaš logitech.

 

S time bi trebalo raditi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2010 20:51 (Wuk19).
16 godina
neaktivan
offline
Molim igrace

To je ejdan od najboljih i najpopularnijih gamepada što ćeš naći za PC. Ako neka igra podržava gamepad, prvo će taj podržavat. Probaj se uvjeriti da je do Crysisa.

Nabavi neku drugu igru (koja službeno podržava tvoj gamepad) recimo Pro evolution soccer, ili neku trku, nije važno koju.

Ako se gamepad pokaže dobrim i ispravnim, stvar je do Crysisa. Probaj skinuti najnoviji patch za tu igru, ili naći nekakav fix na netu.

 

Također odi pod Control panel> Game controllers (nisam siguran da li je baš sto posto tako, jer ne koristim vistu, ali uglavnom nešto u tom smislu, nešto što nepogriješivo upućuje na kontrolore za igru)

Unutra bi trebao biti naveden tvoj gamepad, dvoklikni na njega i otvorit će ti se prozorčić s ikonama gumbića i malim dijagramima. Pritišći gumbe na svom gamepadu i pomiči analogne gljivice da bi se uvjerio da sve tipke rade.

 

Također, vrlo vjerojatno, moguće je da se problem s tvojim gamepadom očituje samo kod windows vista OS-a, jer svi znamo da je vista dosta mušićava.

 

Evo linka za drivere za tvoj gamepad za Vistu--KLIK! (dolje desno pri dnu stranice)

 

Također odavdje skini patch za Crysis

 

P.S. Dobar je to gamepad ali mislim da si ga malo preplatio, može se i jeftinije nabavit.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Molim igrace
moyeli mi tko rec dali se moze gampad od xbox ili ps3 koristiti na pc,molim odgovor.
16 godina
offline
Re: Molim igrace
Moze i moze.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
13 godina
offline
Re: Molim igrace
ukay1000 kaže...
Moze i moze.

mislio sam na orginal gempad od xbox i ps 3,znam da ima onih zamjenski sto idu u pc, ps3 ili xbox,ali me ti nezanimaju

nego samo orginal njihovi i zanima me dali se tu sto treba jos kupit dodatno ,pz

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice