Minecraft izdvojena tema

poruka: 6.706
|
čitano: 1.264.129
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Minecraft

Kada instaliram minecraft pojavi mi se ovo na prvoj slici, a kada instaliram javu to na drugoj, sta da radim?

 

 

edit: ovo sam rijesio, registrujem se, sve ok, odigram prvo online, skinem i kad se logujem kaze da moram odigrati jednom online da bih mogao offline Plač

dore 2 cuo
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2010 15:58 (pirat01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Minecraft

Super igra !

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Jeli stigla nova nadogradnja?

Avatar!...Ready!!.......Clear a path!!................IN GAME: IWEK91
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Minecraft

Ljudiiiii pomozite

 

pretpostavljam da vi igrate ovaj Minecraft Alpha [The latest!]? jer u ovom clasic nema ovih opcija 'spajanja materijala' ?

dore 2 cuo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Minecraft
pirat01 kaže...

Ljudiiiii pomozite

 

pretpostavljam da vi igrate ovaj Minecraft Alpha [The latest!]? jer u ovom clasic nema ovih opcija 'spajanja materijala' ?

?? ne razumijem i pitanje je 

13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Ako netko želi igrati Classic Multiplayer i malo graditi neka posta tu pa da se dogovorimo na koji server ćemo ić Smijeh.

 

I odgovor na postavljeno pitanje gore:

 

Ti igraš Minecraft Classic koji je besplatan i možeš ga pokrenuti sa minecraft.net. Ovdje se govori o Minecraftu Survival koji se plaća i koji je poptupno drugačija stvar.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Minecraft

kakav je, ustvari što se radi u multy-u?

Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Minecraft

Ovo je zbilja zarazno Belji se

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
ph3nom_gamer kaže...

kakav je, ustvari što se radi u multy-u?

Imaš 2 verzije multiplayera:

 

MINECRAFT CLASSIC MULTIPLAYER-ovdje su ti dostupni samo gradivni materijali(drvo,zemlja,beton...) i pomoću njih gradiš što god ti padne na pamet:kuće,dvorce,penise(jako često viđeno),svastike(valjda najćešće viđano),brodove itd...uglavnom što god ti padne na pamet to radiš. U classicu nema craftinga,mobova,resursa,switcheva itd. Jednostavno građenje.

 

Classic je besplatan,samo se moraš registrirat na www.minecraft.net i odabrati multiplayer.

 

 

MINECRAFT SURVIVAL MULTIPLAYER-ovo je već potpuno drukčija stvar. Ovdje moraš sam naći resurse tako što ćeš prvo ''craftati'' tj. izraditi potrebne alaze(lopate,sjekire,mačeve) te pomoću njih naći glavne resurse(drvo,ugljen,željezo,zlato,dijamant). Isto tako imaš promjene dana i noći. Po noći vani izlaze zombiji,paukovi,kosturi i creeperi(ekslopidraju). Tvoj zadatak je preživjeti. Izgradi svoje sklonište,nađi rudnik,iskopaj resurse i preživi što duže. I tu možeš graditi samo ti treba dosta resursa koje ćeš za razliku od Classic moda sam morati naći.

 

To je opis singleplayera,survival multiplayer je isto to samo sa drugim igračima,ali multiplayer je kao i sama igra u alpha fazi. Što znači da se tek testiraju neke stvari,riješavaju bugovi,uvode neki dodatci itd. Notch(dizajner igre-samo je jedan) redovito izdaje nove updejtove koji popravljaju bugove i uvode nove stvari.

 

Pošto je igra tek u alphi,košta samo 10 eura. Kada(ako9 kupiš igru ti ćeš dobivati sve verzije igre-betu i full kada izađu i svaki update koji će Notch izbaciti;jednom kupiš igru i više nikad nemoraš dati ni centa.

 

 

Moja preporuka ti je da ''nabaviš'' besplatno sa torrenta kako bi probao igru,a ako ti se sviđa da daš ti 70 kuna jer igra stvarno toliko vrijedi. A pogotovo multiplayer koji je zarazan i zanimljiv do boli. Baš je nedavno bio free trial week i igrao sam dosta multiplayera i mogu reći da je uber zabavan. Našao sam ekipu u kojoj je svatko imao posao(netko je kopao u rudniku,netko tražio drva,neko uređivao kuću) i zajebavali smo se cijelo vrijeme. A da ne govorim kako ekipa radi privatne servere na kojima postoje ogromi gradovi,kuće,trgovine,poslovi itd.

 

 

Uglavnom,da ne duljim,probaj pa sam vidi za sebe. I ako te nešto zanima pitaj.Cool

 

Ja bi odmah dao tih 70 kuna,ali jebiga kad nemam karticu. Inače plaća se preko PayPala.

 

 

Dado_ZG78 kaže...

Ovo je zbilja zarazno Belji se

 

Igraš Classic Multiplayer?

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2010 23:22 (someoneCRO).
16 godina
offline
Minecraft

Možeš sa uslugom ePlati kupiti igru. Mislim da je provizija 20 kn (znači, ti njima uplatiš, a oni preko svoga pay-pal računa kupe igru u tvoje ime). Ipak prvo pitaj da li to rade i za ovakve stvari, jer za ebay rade

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2010 23:35 (denix).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

evo sad imam namjeru uzest ovu igru (koju igram već pola godine na classic)...

Sad kad uzmem igru mislim napraviti server za hrv igrače :P

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft

Danas je bilo bolesno na jednom serveru. Prvo sam izgradio kockastog pacmana i nakon nekog vremena dođu njih 3 i pitaju da li mogu pomoći,ja kažem nema beda. I počnemo mi radit i napravimo okruglog pacmana,cijelu ''arenu'' u kojo je on,one žute kuglice koje jede i naravno duhove. Radili smo to dosta dugo ali je bilo vrijedno toga.

 

Onda smo napravili ogromnog pesa koji je bio prebolestan. Uglavnom,puno dobrih stvari sam danas vidio/napravio.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
denix kaže...

Možeš sa uslugom ePlati kupiti igru. Mislim da je provizija 20 kn (znači, ti njima uplatiš, a oni preko svoga pay-pal računa kupe igru u tvoje ime). Ipak prvo pitaj da li to rade i za ovakve stvari, jer za ebay rade

 

Vec su 2 momka uzela preko mene Minecraft,tako da nema frke tko zeli.

eplati.com
14 godina
offline
RE: Minecraft
eplati.com kaže...
denix kaže...

Možeš sa uslugom ePlati kupiti igru. Mislim da je provizija 20 kn (znači, ti njima uplatiš, a oni preko svoga pay-pal računa kupe igru u tvoje ime). Ipak prvo pitaj da li to rade i za ovakve stvari, jer za ebay rade

 

Vec su 2 momka uzela preko mene Minecraft,tako da nema frke tko zeli.

a jes promoter  Bogataš

14 godina
neaktivan
offline
Minecraft

A jel to košta točno 70kn ili je to zaokruženo?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
72.85 kune ako bi išli točno.
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

evo radim forum za ovu igru , btw hat down autoru igre koji je sve ovo sam napravia... još je igra u Alphi... Pogledajte samo šta igra nudi , to je nevjerovatno za 10€ , stvarno mi je drago šta nema ogromnu publiku (oko 40 000 igrača ima - koji su kupili   i još oko 200 000 šta nisu) ...

Što je Garry za Garrys mod to je Notch za Minecraft

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Minecraft
JokeKralj kaže...

evo radim forum za ovu igru , btw hat down autoru igre koji je sve ovo sam napravia... još je igra u Alphi... Pogledajte samo šta igra nudi , to je nevjerovatno za 10€ , stvarno mi je drago šta nema ogromnu publiku (oko 40 000 igrača ima - koji su kupili   i još oko 200 000 šta nisu) ...

Što je Garry za Garrys mod to je Notch za Minecraft

Jedva cekam dok napravis server Smijeh

13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
Gremlin144 kaže...
JokeKralj kaže...

evo radim forum za ovu igru , btw hat down autoru igre koji je sve ovo sam napravia... još je igra u Alphi... Pogledajte samo šta igra nudi , to je nevjerovatno za 10€ , stvarno mi je drago šta nema ogromnu publiku (oko 40 000 igrača ima - koji su kupili   i još oko 200 000 šta nisu) ...

Što je Garry za Garrys mod to je Notch za Minecraft

Jedva cekam dok napravis server Smijeh

  viruj mi još više čekam ja :D , trebam srediti sedmicu , optimizirati pun kufer gluposti i tako to :) , sad kad upadne 4-jezgreni proc odvojit ću komp za hostanje igara (iako mi je slab upload)

btw forum će biti otvoren za 2 dana tako da možemo namistit partije i slično :)

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft

Da li itko igra Classic na serveru SpecialAttack freebuild?

16 godina
neaktivan
offline
Minecraft
16-bit ALU in minecraft

 

 

Cool

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
brentaal kaže...
16-bit ALU in minecraft

 

 

Cool

Brutala Cool

Avatar!...Ready!!.......Clear a path!!................IN GAME: IWEK91
16 godina
neaktivan
offline
Minecraft

moram priznat da ste me zainteresirali za ovu igru

 

i link s jutjuba, lik gradi enterprise u omjeru 1:1 :)

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Minecraft

evo ja sam probao igrati u 3d-u (sa onim crveno plavim naočalama), i sviđa mi se

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Minecraft

Ovo je predobro, lik koji je osmislio Maincraft je odbio Valve i Bungie.

 

Ipresivno je kako dnevno zarađuje 350 tisuća dolara, a svake 3 sekunde proda jednu igru.

Više LINK

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
JokeKralj kaže...
Gremlin144 kaže...
JokeKralj kaže...

evo radim forum za ovu igru , btw hat down autoru igre koji je sve ovo sam napravia... još je igra u Alphi... Pogledajte samo šta igra nudi , to je nevjerovatno za 10€ , stvarno mi je drago šta nema ogromnu publiku (oko 40 000 igrača ima - koji su kupili   i još oko 200 000 šta nisu) ...

Što je Garry za Garrys mod to je Notch za Minecraft

Jedva cekam dok napravis server Smijeh

  viruj mi još više čekam ja :D , trebam srediti sedmicu , optimizirati pun kufer gluposti i tako to :) , sad kad upadne 4-jezgreni proc odvojit ću komp za hostanje igara (iako mi je slab upload)

btw forum će biti otvoren za 2 dana tako da možemo namistit partije i slično :)

Pozz, oce li biti ista od toga? Bilo bi super zaigrat na domacem serveru

14 godina
offline
Minecraft

Ima vec domacih server ukljucujuci i moj al  nije dedicted pa nije online 24/7.

BTW. Igrica je preodlicna.Svaka cast covijeku koji je ovo napravio i drago mi je da je odbio valve i bungie jer bi odma dobli po jedan DLC za svaki block u igri Cool.Samo mi je zao sto nemogu kupiti alphu(starci se ne usude kupiti nista s neta lol Belji se)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Steta sto je nemogu kupiti bez Paypala Neodlučan

 

 

I nikako da rijesim prokleti error sa prosle stranice, stvarno je iritantno!

 

 

Srusit cu windowse samo zbog tog ako se nastavi

The ONE and ONLY!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Minecraft
xCode kaže...

Ima vec domacih server ukljucujuci i moj al  nije dedicted pa nije online 24/7.

BTW. Igrica je preodlicna.Svaka cast covijeku koji je ovo napravio i drago mi je da je odbio valve i bungie jer bi odma dobli po jedan DLC za svaki block u igri Cool.Samo mi je zao sto nemogu kupiti alphu(starci se ne usude kupiti nista s neta lol Belji se)

 

PLASMAorLCD kaže...

Steta sto je nemogu kupiti bez Paypala Neodlučan

 

 

I nikako da rijesim prokleti error sa prosle stranice, stvarno je iritantno!

 

 

Srusit cu windowse samo zbog tog ako se nastavi

kupite preko eplati.com i to je to. Ne plaćate ništa preko neta, nego općom uplatnicom platite liku na račun i on kupi preko neta umjesto vas :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice