Metro 2033

poruka: 1.253
|
čitano: 198.354
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Metro 2033

THQ je najavio igru Metro 2033.


Riječ je pucačini sa RPG elementima koja se bazira na najprodavanijem ruskom romanu istog imena od autora Dmitrya Glukhovskyog. Roman je izvorno bio dostupan putem njegove web stranice 2002. godine i ubrzo je postao kultni klasik, privlačeći tisuće čitatelja.


Ranja je smještena u urušenoj podzemnoj željeznici u post apokaliptičnoj Moskvi, Metro 2033 je priča o preživljavanju čovječanstva. U godini 2013. svijet je uništen apokaliptičnim događajem, koji je izbrisao gotovo cijelo čovječanstvo i Zemljinu površinu pretvorio u otrovnu pustoš. Nekolicina preživjelih je utočište našla u podzemnoj Moskvi. Godina je 2033. Ljudi su rođeni i odrasli ispod zemlje, kao i vaš lik Artyom. Nakon što iskrsne koban događaj u samom središtu Metro Stationa, morate upozoriti preostalo čovječanstvo na strašnu prijetnju. Putovanje vas vodi iz dubina metroa na površinu koju nikada niste vidjeli i ne znate koje vas strahote tamo čekaju.


Trenutno u razvoju od ukrajinskog tima 4A Games, Metro 2033 izlazi početkom 2010. godine za PC i Xbox 360.

,
,

 

http://www.crovortex.com/novosti/clanak-4367-Metro_2033.html

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2010 22:01 (labrovic).
 
5 0 hvala 9
15 godina
neaktivan
offline
RE: Metro 2033

Odličan trailer

EVERYBODY LIES
15 godina
neaktivan
offline
Metro 2033

Igra izgleda odlično, a navodno će biti i grafički vrlo, vrlo napredna. 

 

Evo link gdje se vidi kako će to biti na PS3:

http://www.psu.com/Metro-2033-for-PS3-to-be-a-graphical-powerhouse--a006023-p0.php

 

Evo i objava o igri sa HCL-a:

Metro 2033

 

Uzbuđeno se čekaju novi detalji o igri :)

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Metro 2033

Super izgleda a dobra je i prica, ali pre malo informacija za sad.. Vidjet cemo jos sta nam vrijeme nosi..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Metro 2033
Magger kaže...

Super izgleda a dobra je i prica, ali pre malo informacija za sad.. Vidjet cemo jos sta nam vrijeme nosi..

Iskreno mi se polako počinju gaditi igre RPG sa post-apokaliptičnom tematikom, pretmurne su i sive, ne kažem da su loše, FO3 je bio genijalna igra, no bolesno pusta ( znam da je cilj i bio stvoriti takvu atmosferu i u tome su totalno uspjeli ), no nedostaju mi Fps-rpgovi tipa Obvilion, zelenog i vedrog okoliša.

Siddharta - "saznanje se može saopštiti, no ne i mudrost. Ona se može naći, u njoj se može živjeti i biti ponesen njome, ali se ne može iskazati i naučiti."
15 godina
neaktivan
offline
Metro 2033

Evo novi trailer,

, nakon viđenog čini mi se da sam igru krivo prosudio, gameplay mi se čini veoma dobar, grafika zadovoljavajuća ( efekti osvjetljenja i sjena su izvrsni ), sve u svemu. igra ima potencijala.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Metro 2033

Držat ću oko na ovoj igri jer moram priznati da izgleda dosta obećavajuće, a i šta je najbolje izlazi u 3. mjesecu :)

Xfire - spartan761
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2010 15:50 (4Bastard).
16 godina
offline
RE: Metro 2033
Baš sam u novom Bugu pročitao nešto o ovoj igri pa krenuo otvoriti temu kad ono, postoji.

Igra svakako zvuči i izgleda zanimljivo. Vjerujem da će biti vrijedna igranja.

S nestrpljenjem očekujem još materijala, ali i nekakav demo ili nešto slično.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
offline
Metro 2033

Neznam dal me igra vise podsjeca na S.T.A.L.K.E.R ili Fallout 3 Cool

Uostalom,gore navedene igre su mi dva najbolja RPG-a.

A ova igra bi mogla promjeniti poredak medu njim Osmijeh

Ako ti je netko svojim postom pomogao,stisni gumb HVALA
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2010 12:13 (luckyluke).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Metro 2033
luckyluke kaže...

Neznam dal me igra vise podsjeca na S.T.A.L.K.E.R ili Fallout 3 Cool

Uostalom,gore navedene igre su mi dva najbolja RPG-a.

A ova igra bi mogla promjeniti poredak medu njim Osmijeh

mene totalno na stalkera! a to uopce nije lose!Smijeh

JESUS SAVES!!!
14 godina
neaktivan
offline
Metro 2033

evo, ovo sam danas pročitao na HCL. igrica mi se odlična čini, barem po najavi, baš me zanima što će biti na kraju...

nadam se dobroj igri i zabavi u postapokaliptičnom svijetu!

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Metro 2033
Općenito mi na živce idu igre i filmovi gdje se naglaskom pokušava dočarati rusko ili bilo koje okruženje.

Tako da je ovo definitivno hvale vrijedan potez.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Metro 2033
Danny_HR kaže...
Baš sam u novom Bugu pročitao nešto o ovoj igri pa krenuo otvoriti temu kad ono, postoji.

Igra svakako zvuči i izgleda zanimljivo. Vjerujem da će biti vrijedna igranja.

S nestrpljenjem očekujem još materijala, ali i nekakav demo ili nešto slično.

 

Slažem se. Oko igre do nedavno nisam ništa čuo i samo najedanput se pojavila na netu i da će izaći već u 3. mjesecu :)

 

Anyway, jedva čekam. U STALKLERU sam uživao i atmosfera je bila stvarno predobra, ne očekujem ništa manje od Metro 2033. Heh, možda čak i pročitam knjigu po kojoj je igra radjena.

 

Xfire - spartan761 EA Account Nick ( Za Bad Company 2 ) - spartan761 Steam: HR_spartan761
15 godina
offline
Metro 2033

Tko voli stalkera mogao bi i ovo jer je isti tim stvara.

Kako vidiš jel se ugasi svitlo u živideru ?
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Metro 2033

Vidim da je tema malo živnila. Izašli su novi screeshotovi igre, pa evo nesto više o tome:

Info1Bug

 

 
1 0 hvala 5
15 godina
offline
RE: Metro 2033
od kad je izasao F3 sve igre sa predznakom "postapokalipticna"obozavam. :D
po svim videnim trailerima ovo nema sanse da bude lose.
da budem jasniji,reci cu da ovu igru zeljnije iscekujem nego assassins creed 2 i bad company 2.
Ako ti je netko svojim postom pomogao,stisni gumb HVALA
14 godina
neaktivan
offline
RE: Metro 2033
Ako igru rade tvorci STALKERA onda nema sumnje da igra neće biti izvrsna :) Samo me brine da neće biti hrpa bugova na početku izlaska kao što je do sada bilo sa svakom igrom iz STALKER serijla.
Xfire - spartan761 EA Account Nick ( Za Bad Company 2 ) - spartan761 Steam: HR_spartan761
15 godina
protjeran
offline
Metro 2033

uuff jedva cekam ako ce bit na istom engineu ko call of pripyat onda je to odlicno 

jer on nije bio bugovit ko predhodnici i jace je optimiziran

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Metro 2033
Kolko ja znam pravi STALKER: Call Of Pripyat bi trebao izaći 05.02, znači za 3 dana. Ovo što je na netu jest neka leakana ruska verzija Call Of Pripyata.
Xfire - spartan761 EA Account Nick ( Za Bad Company 2 ) - spartan761 Steam: HR_spartan761
15 godina
protjeran
offline
RE: Metro 2033
4Bastard kaže...
Kolko ja znam pravi STALKER: Call Of Pripyat bi trebao izaći 05.02, znači za 3 dana. Ovo što je na netu jest neka leakana ruska verzija Call Of Pripyata.

pa da i radi savrseno i nije leakana jer je u rusiji vec izasla 

normalna igra samo kaj nije na englesko a i to se popravi

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2010 11:59 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Metro 2033
Sad nebih znao jer mi se nije dalo zajebavati sa leakanom verzijom jer onda ne mogu procijeniti kakva je igra i koliko se razlikuje od starije braće. Radje ću čekati neka se ova " prava " verzija pojavi na netu pa ću je isprobati. Obavezno javim dojmove :)
Xfire - spartan761 EA Account Nick ( Za Bad Company 2 ) - spartan761 Steam: HR_spartan761
15 godina
odjavljen
offline
RE: Metro 2033
 4Bastard kaže...
Sad nebih znao jer mi se nije dalo zajebavati sa leakanom verzijom jer onda ne mogu procijeniti kakva je igra i koliko se razlikuje od starije braće. Radje ću čekati neka se ova " prava " verzija pojavi na netu pa ću je isprobati. Obavezno javim dojmove :)

da, i ja sam je bio skinuo samo zato da bi je izbrisao! na steamu sam bio kupio pred malo oba stalkera za 10€ a ovog cu prvo posudit (kad dode ispravna eng verzija) pa onda kupit, uvjeren sam da ce se isplatit!

JESUS SAVES!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2010 13:32 (skank666).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Metro 2033

Jao da.... Sjećam se blagdanske akcije 2009/2010 na Steamu kada si mogao nać Clear Sky i Shadow Of Chernobyl samo po nekoliko eura. Sad mi je toliko žao što nisam ugrabio :(

 

Ako će Metro 2033 biti jednake kvalitete kao STALKERI kupujem original svakak :) Jednostavno moram imat jednu takvu igru u kolekciji...

 

Xfire - spartan761 EA Account Nick ( Za Bad Company 2 ) - spartan761 Steam: HR_spartan761
14 godina
neaktivan
offline
RE: Metro 2033

http://www.gametrailers.com/video/journey-into-metro-2033/61483

 

Izašao novi trailer.. Izgleda jako impresivno  moram priznat :)

 

Preporučam za korisnike Facebooka i Twittera da pratite vijesti oko igre na :

 

* facebook.com/METRO2033

* twitter.com/METRO 2033

Xfire - spartan761 EA Account Nick ( Za Bad Company 2 ) - spartan761 Steam: HR_spartan761
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2010 18:46 (4Bastard).
16 godina
offline
RE: Metro 2033
Jako dobar trailer. Thx.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
14 godina
offline
RE: Metro 2033
4Bastard kaže...

http://www.gametrailers.com/video/journey-into-metro-2033/61483

 

Izašao novi trailer.. Izgleda jako impresivno  moram priznat :)

 

Preporučam za korisnike Facebooka i Twittera da pratite vijesti oko igre na :

 

* facebook.com/METRO2033

* twitter.com/METRO 2033

Izgleda prekrašno =)...

Iako ne igram igre, da imam konfu koja bi ovo vrtila sigurno bi ju isprobao...

01000100011000010110110101100001011001110110010101001000011010010110011101101000
15 godina
neaktivan
offline
Metro 2033

Zanimljivo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Metro 2033

Odličan trailer...jedva čekam da igra iziđe...

grafički izgleda vrhunski u tralieru, baš me zanima kako će biti na našim kompovima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Metro 2033

Nvidia se i ovde zapišala,moglo bi bolje vrtit na njihovin grafama.

Kako vidiš jel se ugasi svitlo u živideru ?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Metro 2033

Evo ga, novi trailer, posebno me se dojmila atmosfera u prvih par screenova ( ono u onom skoloništu, područje vani... ), totalno pogođen postapokaliptični štih, vidio sam par tehničkih pogrešaka ( puška na tipu u 0:36 ), no vjerujem da će se sve te ispraviti.

Igra me svakim trailerom sve više privlači, a i jasno je da će biti mnogo skriptiranih scena, što mi se također sviđa.

Klik.

"The harder the battle the sweet of jah victory."
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice