Mass Effect 2

poruka: 1.276
|
čitano: 363.620
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Mass Effect 2

tajming savrsen... taman opet poceo peglat. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect 2

Aaaaa, moram početi opet izpočetka igrati, četvrti put izgubio save gamee jer buraz mijenjao windowse a bez da me obavijestio, i sad još novi DLC, a nisam niti zavrsio normalno {#}

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (EU)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Evo i launch trailer za nadolazeći DLC.

link

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Mass Effect 2
thuglife kaže...

Evo i launch trailer za nadolazeći DLC.

link

Uf dobro zvuci . 

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
13 godina
offline
Mass Effect 2

samo šteta što je svaki dlc kratak, kojih 2 sata igre

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Sad kad je izašlo sve što je trebalo izaći, nabavit ću ih, onda prije izlaska trice, jedan maraton ME 1 i ME 2 ( plus DLCovi naravno ), sada mi je žao što sam ih uopće igrao prije. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Evo ga, IGN review Arrivala, moram reći da sam očekivao više.

LINK

Edit: I GameStop review je vani, 5.0/10, loše, loše...

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2011 9:31 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mass Effect 2

jel igrao tko? imam skinuto ali sam na crysisu2... ;)

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mass Effect 2

Kao vlasniku Dragon Agea 2 EA mi je poklonio ME2.

 

Jel još netko to dobio?

 

http://social.bioware.com/me2offer.php

Ovdje trebate upisati svoj online pass od DA2 i dobit ćete ME2 besplatno.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2011 19:51 (Danny_HR).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect 2

Da, to je poklon za sve vlasnike DA2. Odlicno moram priznati. Cak ima i dosta ovih DLC-ova.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 2

Hvale vrijedan potez, svaka im čast {#}

May the Force be with you!!
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

2012. dolazi nam ME anime, što vi o tome mislite, na što će to ličiti?

LINK

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 2

Joj , jedva cekam.

Biti non stop uz Shepardove pustolovine.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
15 godina
odjavljen
offline
Mass Effect 2

prosao arrival. pa ono, nije toliko los kao sto kazu.. prekratak je ali zanimljiv zato..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 2
skank666 kaže...

prosao arrival. pa ono, nije toliko los kao sto kazu.. prekratak je ali zanimljiv zato..

Meni je Arrival isto super, malo su mi zakuhali atmosferu pred treći dio. Biće zanimljivo vidjeti šta su to oni isplanirali za zadnji dio ovog remeke djela.

May the Force be with you!!
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

zna možda tko kako instalirati nastavke za mass efect 2?(npr.Overload)

 

Takl
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect 2
Skinut' ću zvijezde s neba za tebe.... sam' pošalji torrent.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 2
Mass Effect forever kaže...

zna možda tko kako instalirati nastavke za mass efect 2?(npr.Overload)

 

Baš i nerazumijem pitanje, koliko se ja sijećan normalno, samo pokreneš instalaciju i daš mu put do direktorija ako te pita i to je to.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
offline
Re: Mass Effect 2

igrao sam davno mass effect i nisam toliko mario za saved games

 

sad cu igrat mass effect 2 i sad me zanima kako stvari stoje sa tzv ''canon'' verzijom

 

u jedinici se sjecam da sam izabra ashley i da sam postedio Wrex-a.

 

da li je moguce to izabrati na pocetku mass effect 2, npr da li postoji opcija kojom izabirem događaje koje sam izabrao u prvom dijelu

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Postoji, ali samo djelomično, preporučujem ti da odeš na stranicu na kojoj ekipa uploada svoje save gameove iz prvog diejla, ima ih jako puno, i gotovo sigurno češ naći lika ( gotovo ) identičnog svom, ja sam ih našao par čak.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect 2

nisam toliko zainteresiran za saved games, to cu sam napravit kasnije kad odigram me1, samo me zanimalo jel postoji nesto poput odabira u dragon age 2

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Ne možeš odabrati ništa bitno na žalost.

 

Neke sitnice ti da da odabereš, ali sjećam se da ispadne da ne spasiš council recimo. Davno sam probao startati bez save gamea pa se ne sjećam detalja.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Neke stvari možeš odabrati, kako ne možeš?

Kad si s Mirandom i Jacobom u onom vozilu pri pročetku igre, mada te malo stvari pitaju.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Nisam rekao da ne možeš ništa.

 

Naveo sam council kao primjer bitne stvari koju ne možeš odabrati.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mass Effect 2

ako se ja dobro sjecam... mene je unatoc uvezenom sejvu iz 1. ona guzata pitala za sve bitno ; tko mi je poginuo na vermiru, jeli wrex prezivio i ostale bitne stvari.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mass Effect 2

pozdrav!prelazim po 3 puta mass effect 2,i sada me interesira jedna stvar.pokupim onaj iff sa onoga broda,i nakon te misije riješim misiju legiona i odma odem spasiti otetu posadu ali pola od njih otetih nepreživi.Zašto???koliko znam dozvoljena je samo jedna misija nakon što uzmeš IFF sa onoga broda i to legiona,neznam gdje je caka prije su mi svi preživjeli

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect 2

ship upgrades... sta ih imas vise to bolje. doduse tocno pise na mass effect wiki koje su potrebne da svi prezive

 

cini mi se da u collectors base se gleda i loyalty, ali nisam siguran

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2011 11:25 (Obi Wan).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 2
Obi Wan kaže...

ship upgrades... sta ih imas vise to bolje. doduse tocno pise na mass effect wiki koje su potrebne da svi prezive

 

cini mi se da u collectors base se gleda i loyalty, ali nisam siguran

Gleda itekako, ako ti nisu loyal veca je sansa da zginu oni ili ti. Ja sam se provukao prvo s jednim casualtyem (kod one cijevi) i onda isao otpocetka i prosao bez ijedne zrtve (za neupucene: kroz cijev mora ic Legion ili Tali, jedini imaju kacigu i prezive headshot kod vrata kasnije {#})

 

Ali mislim da njega muci sta mu pogine dio crew-a koje collectori otmu, a ne bi trebali ako ide odmah. Malo cudno ali sta je tu je.

 

A sta se tice izbora ako se ne prenosi save - treba vam Genesis DLC (mislim da je besplatan preko Cerberus promo code-a)

Vi veri veniversum vivus vici
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Nemora ti poginuti nitko od posade kad ih otmu, ako ti je upgradean brod i odeš odmah spasit češ ih sve.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 2

Da li odluke i DLC-ova utjecu na treći dio ? I u kolikoj mjeri ako utjecu ? :D

Life is Hard :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice