Magicka

poruka: 40
|
čitano: 13.727
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Magicka

  Magicka je akcijska avantura švedskog razvojnog tima Arrowhead Game Studios, a izdaje ju također švedska izdavačka kuća Paradox Interactive.

Igru možete kupiti na Steam-u za samo 10 € (otprilike 75 kuna {#})

Igru je razvilo 8 studenata iz (opet) švedskog Luleå Tehnološkog studija koji se nalazi u gradu Skellefteå (sad kad BORG navali na ovu igru {#})

 

 

 

Igrate u ulozi čarobnjaka (maga) kojim upravljate pomoću miša, a na tipkovnici su vam predodređene tipke za korištenje i kombiniranje elemenata magije, a to su:

  • Water (voda)
  • Fire (vatra)
  • Lighting (munja, grom)
  • Earth (zemlja...kao element, a ne planet {#})
  • Cold (hladnoća)
  • Shield (štit)
  • Arcane (tamna magija...slobodni prijevod)
  • Life (život, životna energija)

 

Kobiniranjem navedenih elemenata možete stvoriti razne magije od kojih neke mogu poslužiti kao oružje koje možete "ispaliti" na neprijatelje, dok neke kombinacije koje naučite prikupljanjem "Spell book-a" mogu poslužiti za npr. teleportiranje (Beam me up Scotty {#}) ili za brzo trčanje tzv. "Haste" (koje naučite u prvoj misiji).

Neke kombinacije elemenata se mogu poništiti jer vrijedi pravilo suprotnosti, npr. kombinacija elemenata Life i Arcane poništavaju se jer su suprotni jedan od drugog....ili Lighting i Water se isto poništavaju, također možete same sebe zapaliti pa onda koristite vodu da se ugasite ili obratno, mokri ste pa se zapalite da se možete osušit.....količina kombinacija su ogromne tako da imate svega na raspolaganju.

Magicka se bazira na Nordijskoj mitologiji, a spominju se razna mitološka bića kao što su minotauri, vampiri, vukodlaci i (nama najpoznatiji) trollovi {#}.

 

Sve o igri možete saznati u ovom videu.....sa daškom britanskog humora {#}

 

 

 

U ovoj temi možete raspravljati sve o navedenoj igri.

 

Uživajte {#}

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am B-)
Moj PC  
12 0 hvala 9
13 godina
offline
Magicka

l

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2011 0:43 (CoKsA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Magicka

evo ja moram priznati da sam vidio na STEAMU reklame i sve ali nikako da mi zapne za oko.. i sada sam savim slucajno pogledao odlican filmic na youtubu

 

WTF is Magicka

 

 

i sad jedva cekam da dodjem doma da upiknem igru :)

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Magicka

Dajte ljudi zar bas nitko ne igra Magicku? Ma daajte razocarali ste me. Ali eto tko hoce partiju sa mnom bacit neka me doda na steam Cockassdick, ingame [HR]Living.Dead[HR].

The best things in life aren't things.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Magicka

Meni igra izgleda odlično. Ima sad ovaj four-pack, pa smo njeg mogli uzet?

EDIT: 2 nas je, još 2 slota

Aren't you a little young to be ________? Yes, yes I am...
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2011 11:45 (Hambrle).
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Magicka

I ja cu igrat s vama, samo imam problem ako mi netko moze poslat igru kao gift ja cu mu poslat na njegovu kreditnu karticu preko sestre?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Magicka

Ja sam kupio, instalirava se...

LoL Nick (EU): hRay
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Magicka

mozelimi netko rec dali se igra moze igrati solo bez steama i tih gluposti,

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Magicka
fight kaže...

mozelimi netko rec dali se igra moze igrati solo bez steama i tih gluposti,

 

Ne znam o kojim glupostima pricas.

 

Magicka ide samo preko Steam-a i ima oko milijardu update-a.

 

Ako netko zeli da mi je pokloni, neka me kontaktira privatnom porukom.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
13 godina
offline
Magicka

mozeli se igra pokrenuti bez steama,ja sam ju skinuo na internetu a kad ju pokrenem dobijem obavjest,

steam must be running to play this game, zanimame kaj to znaci i dali se igra moze pokrenuti solo bez

toga sranja,molim pomoc?{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Magicka
fight kaže...

mozeli se igra pokrenuti bez steama,ja sam ju skinuo na internetu a kad ju pokrenem dobijem obavjest,

steam must be running to play this game, zanimame kaj to znaci i dali se igra moze pokrenuti solo bez

toga sranja,molim pomoc?{#}

 

Dakle, kupis igru na Steam-u i pokrenes je.

 

Igra ima milijardu update-a i bilo bi ih tesko sve skidati.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
15 godina
online
Magicka

Danas probao igru i mogu reci da sam se totalno zarazio (a mislio da nece doci do toga), ovo kupujem sigurno.... btw koji je najnoviji patch?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Magicka

kako da uradim metheor sower

Igor
13 godina
protjeran
offline
Re: Magicka
Vodka 762 kaže...

kako da uradim metheor sower

pa ako imaš spell onda ti sve piše lol 
ja sam isto dugo gledao oko toga dok nisam skužio da je onaj treći element (u sredini) zapravo steam (vatra+voda i mora ić tim redoslijedom)

a ostalo stišćeš kako treba

vatra+zemlja+vatra+voda+zemlja+vatra :D 

 

 

EDIT: nsiam vidio prije ovu temu pa da se malo na igru osvrnem

kupio sam je na preporuku forumaša Hambrle i malo sam razmislio, ali nakon što sam odigrao pola sata tu igru očaran sam bio. Mogu jako dugo isprobavat samo magije i onda mogu prelazit SP a da i ne govorim da još imam MP :P
Jako zanimljiva igra, ima ponekih smiješnih scena čak :D

SP je stvarno odličan i možete prelazit jedan te isti level više puta a da vam i ne dosadi

Svakako preporuka za ovu igru ;) 

Skype: antonio.andelic96
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 16:17 (tonihrvat).
14 godina
neaktivan
offline
Magicka

Kupio igru na Steam bagateli... par pitanjaca:

 

1) Koji je točno smisao toliko velikog arsenala spellova i kombinacija kad je gotovo svaki combo ubitačan? Npr spamanjem fireballova mogu ubiti sve što sam susreo u prvoj četvrtini igre... da li kasnije različite kombinacije dolaze do izražaja ili je to više kao neki webtoy, ono, nije cilj u izazovu, svejedno je što koristiš dok god je zabavno?

 

2) Na full screen igra trza, ali u windowed modu (razvučenom na full screen) igra radi glatko. Zna li netko rješenje za ovo?

 

Poz.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Magicka
baba kaže...
2) Na full screen igra trza, ali u windowed modu (razvučenom na full screen) igra radi glatko. Zna li netko rješenje za ovo?

 

Poz.

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1939986

 

Known Issues:

  • Network uplink bandwidth, while improved, can be demanding.
  • Steam attempts to install XNA framework every time game is launched or rare occasion.
  • Characters and items can in rare cases fall through the level collision mesh, this is due to lag or poor framerate. Many general network improvements and general optimization will reduce this risk.
  • The game may appear to be stuttering even though framerate is good.
  • Krietor versus mode spawning is not completely synched over network and may result in colliding spawns.
  • Camera does not follow or focus on other network gamers in versus mode.
  • Avatars in charge state does not reset during Krietor mode.
  • Brawl mode score is not completely synched over network.
  • Players sometimes have trouble connecting to each other. (Workaround: Join games via steam)
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
14 godina
offline
Magicka

Golden Joystick Awards
We have been nominated for best RPG in the Golden Joystick Awards. Now, I know most of you don't see Magicka as an RPG, but we are nominated in the category. We have promised to supply you all with a free DLC if we win, so vote away!

You can go and vote here: http://www.goldenjoystick.com/best-rpg/magicka

 

AJMO LJUDI. :D

LoL Nick (EU): hRay
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Magicka

Al imaju i konkurenciju, al glasat cu za Magicko samo zbog free dlc-a xD, inace tesko je odluciti koji mi je najbolji RPG, jedino Tactics Orge nisam probao

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Magicka

Dal ima tko gift code viška?

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Magicka

Zna netko gdje je ima najjeftinije za ubost? Bio je neki 4-pac al sam fulo...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Magicka

Pozdrav Magicka playeri :D

 

 

Kupio danas igru posto je bila 75% off na steamu :) preluda je :)

 

inace zanima me jel imate kakav error tipa Authentication Failed? -_-" inace hocu igrat s par drugova i cim udzemo u igru nakon 10ak sec igranja ja dobijem taj error i izaci me iz igre :S kolko sam citao nesto do steama je jer izgubi konekciju :S portovi na ruteru su mi otvoreni pa ne vidim razlog tome :S

 

anyway jel se netkome ovo dogadzalo ? :S

 

 

inace steam KeiichiAssassin pa ako zelite zaigrat magicke dodajte :D

League Of Legends EU West : KeiichiAssassin
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2011 0:38 (Keiichi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Magicka
Living.Dead kaže...

Dajte ljudi zar bas nitko ne igra Magicku? Ma daajte razocarali ste me. Ali eto tko hoce partiju sa mnom bacit neka me doda na steam Cockassdick, ingame [HR]Living.Dead[HR].

Bump nakon dugo vrimena. Bas san se nekako zazelia pa ako neko hoce da igramo preko hamachija, a moze me i dodati na steamu pod ovim zelenim imenom.

Kurwe, alkohol i torcida!
13 godina
offline
Re: Magicka
Jel igra jos ko magicku? Ja sam si ju uzeo dok je bila 2.5e, nisam puno ocekivao al me ocarala (da nije nekí spell xD) jel ima jos igraca? :-)
Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Minecraft: ScubaWard -----xf:carlibas
16 godina
neaktivan
offline
Magicka

Nazalost nemam vremena :(

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Magicka

Kupio sada 4pack za 58 kuna na akciji. Cekam da vidim ko od frendova ce imat vremena pa da podijelim.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Magicka

Što je taj 4 pack?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Magicka

Kupis 4 igre. Znaci, jedna Magicka je tvoja, a 3 Magicke mozes podijeliti kome oces. Mislim, bilo je jedna igra 20 kuna ili 4 komada 58...

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Magicka
Leryan kaže...

Kupis 4 igre. Znaci, jedna Magicka je tvoja, a 3 Magicke mozes podijeliti kome oces. Mislim, bilo je jedna igra 20 kuna ili 4 komada 58...

Bi li mogao pokloniti mom jednom prijatelju? Propustio je akciju a sad nema para za to a ja ti mogu dati minecraft

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Minecraft: ScubaWard -----xf:carlibas
13 godina
offline
Magicka

mogu li znati zasto online ne mogu igrat na VAC serverima.

igro sam dobio putem gifta.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Magicka

dali itko zna u cemu je problem, cito sam na internetu i kazu da sam bannan, wtf imam igru 2 dana nisam nista radio s njom, odigro malo sp :D

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice