Mafia 3

poruka: 523
|
čitano: 74.252
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Mafia 3

 

ovo usporedjivat sa jednim gta je po meni smijesno.mapa mi je premala,sve mi je nekako meh osim samog vremena u kojem se radnja odvija,taj štih mi je dobar

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

bas to

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Mafia 3

jel to samo meni čini, ili oni stvarno pretjeruju sa prikazivanjem gameplaya? svaka 2 tjedna oni izbace video od 20 minuta, pokušavaju pokazati što više stvari, zašto to rade, pokušavaju stvoriti neki hype ili šta???

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia 3
Cansee kaže...

jel to samo meni čini, ili oni stvarno pretjeruju sa prikazivanjem gameplaya? svaka 2 tjedna oni izbace video od 20 minuta, pokušavaju pokazati što više stvari, zašto to rade, pokušavaju stvoriti neki hype ili šta???

Agresivna marketinška kampanja uvijek prati igre s ogromnim budžetima jer kod takvih treba prodati milijun primjeraka samo da budu na nuli.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
Kill Frenzy kaže...

 

ovo usporedjivat sa jednim gta je po meni smijesno.mapa mi je premala,sve mi je nekako meh osim samog vremena u kojem se radnja odvija,taj štih mi je dobar

 

GTA je kralj žanra, to je jasno, ali ova igra nije nimalo loša ovak na prvu. Mapa nije velika ko u gta 5, al ni ne treba bit. Dizajn same mape je odličan (ulice, zgrade, močvare).

 

Fizika vožnje izgleda da je bolja nego u gta 5, auti imaju težinu i ne voze se arkadno kao u petici gdje su bili kao na tračnicama, i još uz to su dobro izmodelirani.

 

grafika je super za open world igru.

Za gameplay nezz, treba odigrat pa prosudit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2016 17:17 (AngryBird).
8 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Znao sam da rade na ovoj igri, ali sam mislio da ce biti smece. Sada kada sam malo pogledao par videica stavio sam igru na radar. Neke stvari izgledaju glupavo, ali opet neke izgledaju odlicno. Sacekati da izadje i procitati/pogledati par recenzija od ljudi cije misljenje cjenim. Mozda igra i ne bude smece...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3

oni koji ce preorderat, di cete to obaviti?

ja razmisljem preko game.co.uk

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Ja neću preordat i savjetujem i ostalima da tako postupe.

Čemu preordat, zbog par dana prije dobit igru?? Ma daj, nepotrebno.

Tko zna kako će to ispast na kraju, pričekajte doslovno 2-3 dana, znači 10.10.2016. ju kupite ako se po rivjuima pokaže da je isto onako kao što izgleda trenutno po netu (a izgleda odlično i jedva čekam, btw).

 

No, tko hoće ovdje je dobra cijena. Bila je i manja od 36 dolara prije dva-tri tjedna.

 

http://www.cdkeys.com/pc/games/mafia-iii-3-pc-steam

MiR
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Mafia 3

Izašli zahtjevi

 

First up, the PC you need, according to 2K: 

  • OS: Windows 7 64-bit
  • Intel CPU: I5-2500K
  • AMD CPU: AMD FX-8120
  • RAM: 6GB
  • AMD GPU: Radeon HD7870
  • Nvidia GPU: GeForce GTX 660
  • Video Memory: 2GB
  • HD: 50GB (free space)

And then, the PC you want:

  • OS: Windows 7 64-bit
  • Intel CPU: I7-3770
  • AMD CPU: AMD FX 8350 4.0 Ghz
  • RAM: 8 GB
  • AMD GPU: Radeon R9 290X
  • Nvidia GPU: GeForce GTX 780 or GeForce GTX 1060
  • Video Memory: 4GB
  • HD: 50GB (free space)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Mafia 3

preordanje je najbolji način za bacit lovu ravno u smeće, ljudi misle uštediti će, a na kraju igraju igru 3 sata i gotovo

 

mafiu 3 ću vjerojatno kupiti, ali nakon što prođe koji dan/tjedan nakon izlaska, malo proučim reviewove i pročitam šta se priča na redditu, i tako treba za svaku igru

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia 3
Kill Frenzy kaže...

 

ovo usporedjivat sa jednim gta je po meni smijesno.mapa mi je premala,sve mi je nekako meh osim samog vremena u kojem se radnja odvija,taj štih mi je dobar

 igra zapravo nikad nije ni pokušala biti GTA, priča svakoga je išla preko chaptera nisi imao veliki otvoren svijet pa prihvačao misije i zato je Mafia nekako bolje pričala priću.

 

Na stranu sad to evo par videa sa konzola:

 

 

Igra izgleda ulta loše. Grad u večinu vremena izgleda prazan, reflekcije od svega i svijetlina su previše naglašeni. Jebo ga ja od svega se sve presijava i jedva vidiš na momente. U prvom video čak i lišče sa drveta odsijava kao da je od stakla. Teksture na autima i okolo stvarno loše na momente izgledaju.

Fizika loša do bola, kad na prvom videu i još par njih ekspodira nešto ljude baci kao neki kamen, ostanu u svom položaju, a sudari između dva vozila isto potpuno loše.

AI protivnika je totalno loš, pa na prva dva djela su te AI rasturali čak, na drugom čak i na easy(prvi nije imao više težina). Znali su ti se prišuljati s leđa i skrivati se, ovdje kao muhe lete na tebe.

Atmosfera je nekako mah i kao da nije to-to.

 

Samo 3 tjedna do izlaska, a igra kao da je neka alpha. Izgleda da jedino priča valja opet, ali previše su htjeli kopirati GTA sa open world i dodalo neke sidemisije. Ovako na prvu sa onim x-ray sranjima što vidim protivnike preko zidova igra djeluje kao neki ubisoftov open world naslov , a ne mafia.

 

Kao fan ove franšize, prošao prvi 7puta i drugi 3 puta sa svim DLCovima i riješio sve achievemente, ja sam sa ovim razočaran. Dvojka izgleda bolje i sa boljom atmosferom, a grafika i zvuk jako loši. Jedino što je ostalo od te franšize je očito priča.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2016 9:28 (Jack Sparrow).
14 godina
offline
Mafia 3

jedno pitanje,Denuvo ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mafia 3

Ovo je baš tip igre koja se nikad ne preordera jer je nemoguće znati što točno će iskemijati pošto su prošle 2 igre iz serijala ko nebo i zemlja. Mafia 2 bila je ok igra, ali ni blizu prvog nastavka. Trojka sad nastavlja tim putem i pokušava konkurirati Rockstaru iako Mafia nikad nije bila konkurent GTA.

 

Mislim da su jako male šanse da će ova igra biti nešto stvarno posebno i pamtljivo na dulje staze, ali očekujem da barem ne bude lošije od dvojke.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia 3
Cansee kaže...

preordanje je najbolji način za bacit lovu ravno u smeće, ljudi misle uštediti će, a na kraju igraju igru 3 sata i gotovo

 

mafiu 3 ću vjerojatno kupiti, ali nakon što prođe koji dan/tjedan nakon izlaska, malo proučim reviewove i pročitam šta se priča na redditu, i tako treba za svaku igru

 Da nitko ne napravi preorder nebi ni imao nikakve reviewe, tak da treba preorderat :), ovo kaj ign gamestop bla bla itd  rade reviewe znamo da nisu objektivni, te su placeni reviewsi...

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mafia 3

frend mi je rekao da igra neće imati mp pa me zanima da li je to stvarno sp only igra?

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mafia 3
tomislavivic kaže...

frend mi je rekao da igra neće imati mp pa me zanima da li je to stvarno sp only igra?

 Tako zasad izgleda. Uvijek je moguće da će naknadno dodati neki oblik MP-a, ali Mafia je dosad bila čisto SP iskustvo. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Mafia 3

Mafia 3 Gameplay Demo


Mafia 3 Gameplay Trailer Series – The World of New Bordeaux #3 – Weapons

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Nakon ovih silnih demonstracija malo mi se povratila vjera u mafiu 3. Mislim da će s gameplay aspekta biti i bolja od dvice pošto će biti true open world i kako kažu imat će tonu stvari za obavljati osim glavne priče. A i predstavljaju tu takozvanu kriminalnu ekonomiju.

Vjerojatno će i priča biti solidna mada ne vjerujem da će prestići dvicu. Jedinicu neću ni da spominjem. Jedinica je legendarna.

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 3

Da na onome što je IGN dao je bila jako loša kvaliteta i sve nekako čudno. Sad na ostalim videima igra izgleda prekrasno i djeluje jako dobro. Malo AI izgleda "glup" ali ok možda je do težine.

 

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Mafia 3

Unboxing the Mafia 3 Collector's Edition, Vinyl Soundtracks, and Playboy Prints

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3

morao sam

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mafia 3
LeftY_CRO kaže...

morao sam

 nisi

13 godina
offline
Mafia 3

Nakon malo više istraživanja igra izgleda mi puno bolje nego sam očekivao. Ali činjenica da nisu nikome dali review kopije ipak budi određenu sumnju. Nakon što praktički pokažeš cijelu igru preko ingame materijala, ne usudiš se dopustiti da recenzije dođu prije igre van? Baš i ne ostavalja dojam samopouzdanja s njihove strane.

 

Ako recenzije ipak pokažu da valja, uzet ću sigurno tokom studenog/prosinca.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

jučer sam je pre-loadao i sad čekam 7.10. Can't wait 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mafia 3
Hexfire kaže...

Nakon malo više istraživanja igra izgleda mi puno bolje nego sam očekivao. Ali činjenica da nisu nikome dali review kopije ipak budi određenu sumnju.

Čito sam da igra navodno nema Denuvo i ne žele slati igru okolo da ne procuri prije izlaska.

Zadnja igra koju recenzentni nisu dobili je bila DOOM pa smo dobili jednu od najboljih pucačina u  nazad deset godina a možda i više.

 

AngryJoe:

It's fine. And worth your money from what I've played.
Just in side missions OtherJoe and I were having ridiculous amounts of fun, just as in GTAV.

There's a danger of slight repetition when taking down rackets, as you have to cause X amount of monetary damage before a "boss" will come out to end that mission to take over a district but so far all the main line missions have either been pretty entertaining or slow intentionally for atmosphere.

I've no idea why they wouldn't give review copies to the "Big Guys" like IGN and Gamespot, maybe they felt bad since they didnt give them to the smaller outlets and went for parity?
The feeling I get was that it's just 2K being EXTREMELY paranoid and overprotective about Pirated Copies since its a high value triple AAA single player game that 2K has very high hopes for. They had the game on mobile PS4's under 2 layers of lock and key when they were traveling around to various outlets who couldn't make it to their HQ.

Is it as good as GTAV?
I can't tell from only 4 hours played but I can say there's no way this game is "bad" and posting buggy funny gif's is just as easy as with GTAV, so that's no real indicator, hell those things are in our opinion good for the game as it makes for funny videos! (as long as those bugs are infrequent as they seemed to be)
After playing it we felt it was a pretty easy buy in our minds, but can only say for sure after a full review.

I estimate that outlets will give it between 8-9's, maybe one or two 7's on the low end. Im sure the press will dock it for no multiplayer since they will compare it so closely to GTAV.
13 godina
offline
Mafia 3

Doom je bila iznimka koja potvrđuje pravilo. 

 

Gledao sam malo jučer Angry Joe impressions i na temelju toga mi izgleda jako dobro. Ali bez da pročitam koju recenziju ne kupujem ni u ludilu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mafia 3

Pa zar moram baš svaku igru kupiti da odigram SP :( Gdje su bila ona zlatna vremena kada su igre izašle na scenu i prije službenog izlaska :D

 

Čini se jako dobro, osobno sam uživao u jedinici pa i dvojci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Mafia 3

Meni igra izgleda odlicno. Po gameplayu podsjeca na GTA, ali sa puno manjim svijetom. To ne mora biti lose, ali vjerojatno core fanovima je to razocaravajuce.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3
uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice