Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 933.348
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

A gle, nije to bacanje novca - dobit ces neku satisfakciju od igranja :)

Isto tako, nije samo kupnja u pitanju nego i mjesecna pretplata na koju se ne smije zaboraviti.


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Zato i ne igram WoW... hehe

 

Dao sam masne pare za laptop... teško da bi si mogao sada odvojiti još i za igru pa i za pretplatu... To kad jednom krene onda ti nema spasa... Na kraju bi kredite dizao radi pretplate... hehehe

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Svasta.

100kn mjesecno. U usporedbi sa laptopom od 7-8 somova, ako ne i vise.

 

Kolko ode na mobitel? Cigarete? Kavu?

 

Ak nesto volis, nije ti bed dat 100kn za to.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Laptop 16.300, mob 2500(4100 bez pretplate)... ne pušim... kava je sitnica...

 

Al svejedno kad pogledaš puno mi to dati za igru...Smijeh

 

Od laptopa i moba imam nesto a od te igre samo nesto zadovoljstva... a budimo realni od svega se danas moze nabaviti piratska verzija...

 

Znam da tih 100 kuna nije puno i da sad ispadam neka škrtica ali jbg... nije to samo novac u pitanju nego i život... jer ko zna kakav bi mi bio kad bi redovno igrao neku igru...

 

Znam iz iskustva... kad se sjetim što mi je obična igra poput Ogame-a napravila bojim se i pomisliti na WoW ili LOTRO...


Toshiba Satellite X200-15K user... :)
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

E pa to si dobro rekao.

 

Igra je gust, a na gust nije steta potrosit.

 

Lotro se ne moze usporedjivat sa wowom kaj se oduzetog vremena tice. Dosta vise je casual igra.

Ne moras visit svaki dan po 4 sata u raidu.

 

Sve je ok dok se ne pretvori u ovisnost.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

E al ovisnost je stvar koja se ne može kontrolirati... zato se i zove ovisnost... hehe


Toshiba Satellite X200-15K user... :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Na mom laptopu Acer Aspire 5520G

AMD Turion64 X2 TL-60 (2.0GHz)

RAM 2GB DDR2

GeForce™ 8600M GS, (512MB)

rezolucija 1280 x 800

i na win xp Lotro vrtim na HIGH postavkama bez problema, a na very high počne malo trzati.

 

Što se stolnog kompa tiče

Core 2 duo na 2 Ghz

2 GB RAma

i Geforce 7900 gs sa 512mb rama

rezolucija 1440x900

radi bez problema na very high grafičkim postavkama.

 

Što se kupnje igre tiče, ona vam košta nekih 200kn (download verzija) i uključuje vam 30 dana igre, a nakon toga vam mjesečno košta 15$ (oko 72kn), ako se odlučite na mjesečnu nadoplatu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2008 11:00 (Brajki).
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Laptop 16.300, mob 2500(4100 bez pretplate)... ne pušim... kava je sitnica...

 

Al svejedno kad pogledaš puno mi to dati za igru...Smijeh

 

Od laptopa i moba imam nesto a od te igre samo nesto zadovoljstva... a budimo realni od svega se danas moze nabaviti piratska verzija...

 

Znam da tih 100 kuna nije puno i da sad ispadam neka škrtica ali jbg... nije to samo novac u pitanju nego i život... jer ko zna kakav bi mi bio kad bi redovno igrao neku igru...

 

Znam iz iskustva... kad se sjetim što mi je obična igra poput Ogame-a napravila bojim se i pomisliti na WoW ili LOTRO...

 

I od igre imas gust i zadovoljstvo. Zar to nije svrha igre?

Nije niti 100kn vec oko 70kn pa ako je to tesko dati za 30 dana igranja onda... (naravno osim ako si bez posla te u financijskim problemima)....

Al ono na mob trosis 2.5k te laptop od 16k, pa sta je dat 2.5kn dnevno za igranje Bogataš

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2008 11:36 (Virty).
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Laptop 16.300, mob 2500(4100 bez pretplate)... ne pušim... kava je sitnica...

 

Mislim stvarno... ako toliko para daješ za laptop i mob, onda mi nije jasno zašto ti je 72kn/mjesec puno?

 

I ono kad si rekao da ti ne paše što moraš kupit igru...

Volio ti to ili ne, 99% igara (ne igrica) moraš kupit, a to što postoje piratske verzije offline igara nije izgovor.

Gdje bi industrija igara bila danas da su svi ljudi kao ti...


"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Hadriel kaže...

Laptop 16.300, mob 2500(4100 bez pretplate)... ne pušim... kava je sitnica...

 

Mislim stvarno... ako toliko para daješ za laptop i mob, onda mi nije jasno zašto ti je 72kn/mjesec puno?

 

I ono kad si rekao da ti ne paše što moraš kupit igru...

Volio ti to ili ne, 99% igara (ne igrica) moraš kupit, a to što postoje piratske verzije offline igara nije izgovor.

Gdje bi industrija igara bila danas da su svi ljudi kao ti...


 72/30= 2.4, uf :)
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

I ja sam prije mislio da se ne isplati davati lovu za igru, ali razmislite malo o ovome.

 

Ja sam recimo prije igrao Lineage 2 na privatnim serverima jer se nije moralo plaćati, ali svakih par mjeseci bi se nešto dogodilo, obrisali bi server pa bih morao isponova kreirati lika i kretati iz početka.

 

Ne samo to nego se privatni serveri svako malo gase, pa puca veza pa su puni bugova i što ti ja znam.

 

Ovako platiš igru, igraš na službenom serveru, a ako ti jednog dana dojadi svoj acc sa već razvijenim likovima možeš prodati i tako vratiti barem dio uložene love ili čak i zaraditi.

 

Da ne govorim kako plaćanjem igre potičeš i sam razvoj te igre jer na toj igri rade timovi ljudi.

 

Eto tolio o tome

 

Ja mislim da Lotro vrijedi pretplate od 70-ak kuna i nije mi žao niti jedne lipe.

16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

I ja sam prije mislio da se ne isplati davati lovu za igru, ali razmislite malo o ovome.

 

Ja sam recimo prije igrao Lineage 2 na privatnim serverima jer se nije moralo plaćati, ali svakih par mjeseci bi se nešto dogodilo, obrisali bi server pa bih morao isponova kreirati lika i kretati iz početka.

 

Ne samo to nego se privatni serveri svako malo gase, pa puca veza pa su puni bugova i što ti ja znam.

 

Ovako platiš igru, igraš na službenom serveru, a ako ti jednog dana dojadi svoj acc sa već razvijenim likovima možeš prodati i tako vratiti barem dio uložene love ili čak i zaraditi.

 

Da ne govorim kako plaćanjem igre potičeš i sam razvoj te igre jer na toj igri rade timovi ljudi.

 

Eto tolio o tome

 

Ja mislim da Lotro vrijedi pretplate od 70-ak kuna i nije mi žao niti jedne lipe.

Slazem se!
Eto i ja sam "visio" na nekoliko MMO koji se placaju i takodjer mi nije zao niti lipe.
I za ne falit uspio sam prodati i acc... sad prekidam sa wow-om pa se moram rijesiti i tog acc, ako uspijem Cool
Igra bi trebala stici do kraja tjedna pa se vidimo in-game :)
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pozdrav! Drago mi je da su pozitivni tonovi za LOTRO, jer zaslužuje daleko više nego su BUGovci sramotno ocjenili u godišnjim nagradama. O tome sam im napisao pismo, ali nigdje objave. Ne vjerujem da se srame zbog jasne i glasne kritike, a da su nemarni ili bahati, to je već nekakvo opravdanje, prihvaćam. Samo neka se pogledaju renomirani gejmerski portali i njihove ocjene i mišljenja o LOTRO!

 

Ja sam na Eldaru, likovi Thinna (champion, lvl50) i Prozak (burglar, low lvl), ako sam imalo slobodan mogu uskočiti u pomoć, pa 'pozvonite'. Kinship mi je još uvijek strani, Eldarian Knights, ali razmišljam uskočiti u neki HR kin, premda ni ovi Škoti nisu loši.

 

Nakon trbušnih grčeva od WoWa, te drugačijeg ali dobrog GW, LOTRO je preporod. Tolkienov svijet, priča, likovi, dobra mehanika svega, usavršavanje lika, zreliji gejmeri, suradnja, obećanja o skorašnjoj ekspanziji s Isengardom, Rohanom (navodno borbe na mountima), itd. Ima se što raditi itekako nakon lvl cap, pa i nakon kvestova i priče.

 

Ne, ne mogu sve ovdje staviti što je uvedeno kroz books 9 do 12. To su trebali temeljito odraditi BUGovci ili neki više specijalizirani, jer ovakav tretman kakav LOTRO ima kod nas je bijedan, ali to je ništa novo za Hrvatsku, i sve ostalo je tako.

 

U pravu su neki ovdje, nije šteta platiti mjesečno za dobru zabavu. Još ako upadnete u akciju, kao ove zime, da platite cca. 150 kn za tri mjeseca, pa tako opet, onda je izvrsno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Igra je bezveze,nedajte se prevariti,ja sam isprobao trial i stvarno nisam pronasao niti jedan element koji bi mi ostao u dobrom sjecanju,ili me natjerao da razmislim o kupnji.

Zao mi je ljudi koji su kupili ovu dosadnu igru.

 

World of Warcraft je najbolji MMORPG,prestao sam ga igrati prije dosta dugo jer oduzima previse vremena,ali i dalje stojim iza toga da je najjaci MMO.

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pa čuo sam da je do book 10 Lotro bio dosta loš, ali se sa dodavanjem hrpe stvari u zadnje 3 knjige fakat popravio. Za mjesec dva će doći i book 13 pa ćemo imati još lijepih stvari (ja iščekujem pecanje, u L2 sam bio pravi ribić :-) ).

 

Uistinu bi bilo dobro da BUG obradi lotro sada kad je implementiran "book 12".

Osim toga bilo bi dobro da malo barem što se MMO-a tiče prošnjofaju kakvo je stanje sa hrvatskim klanovima pa da se kaže nešto i o tome. :-)

 

Sviđa mi se i fora sa Monster play. Gdje se nakon što postigneš lvl 10 sa svojim prvim likom možeš odmah ubaciti u high lvl svijet kao monster i boriti se na strani Saurona.

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Eto, ja sam LOTRO igra samo 10-ak dana i to kad je bila beta faza kao tester, od tada se vjerojatno puno toga prominilo.

Ali kako sam tad bija u WoW i GW svijetu, nije bilo vrimena i za LOTRO.

Virujem da je dosad sazrio, da su bugovi uklonjeni te mi jedino jos preostaje pricekat igru koji dan, logat se na Eldar te javiti se ovdi pristunima za koji savjet-dva :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 10:13 (Virty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Strontium kaže...

Igra je bezveze,nedajte se prevariti,ja sam isprobao trial i stvarno nisam pronasao niti jedan element koji bi mi ostao u dobrom sjecanju,ili me natjerao da razmislim o kupnji.

Zao mi je ljudi koji su kupili ovu dosadnu igru.

 

World of Warcraft je najbolji MMORPG,prestao sam ga igrati prije dosta dugo jer oduzima previse vremena,ali i dalje stojim iza toga da je najjaci MMO.

 WoW je odlican iako ima tonu losih stvari. Al jedva cekam pobici od mnostva dice...
 Vjerojatno dok si igra LOTRO radio-gledao-usporedjivao ga sa WoW-om te trazio "lose" stvari a ne dobre... tako to biva sa zadrtim wow-asima :) (bez uvrede).
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ko prvo, nezahvalno je usporedjivati danasnji wow koji je vec vise od 3 godine u pogonu i ispoliran i ispatchan miljon puta, sa lotrom koji nema ni godinu dana.

 

A inace bilo ko ko je probao lotro, moze potvrditi da je to dosad naijspoliraniji mmorpg po izlasku. Odmah po izlasku nije bilo skoro nista bugova, sve je islo glatko.

Jedini minus je bio nedostatak high level contenta kojeg sad ima. Iako i dalje u puno manjem obimu nego u wowu.

 

Ali kao sto sam rekao, probajte se sjetiti kako je wow izgledao po izlasku odmah.

 

Lotro ima odlicnu podrsku, vec su 4 velike besplatne ekspanzije izasle, koje su dodale brdo sadrzaja. Sad se sprema jos jedna, a ove godine ce najvjerojatnije biti najavljena i prva placena ekspanzija.

 

Igra definitivno nije dosadna, jedino sto naravno da razlicitim ljudima pasu razlicite stvari, tako tu nekome moze nedostajati sarenilo iz wowa, posto je tu grafika vise realna, a i sam izgled likova je vise realistican, nema tu ogromnih, sarenih oklopa, pa to moze nekima zasmetati, dok meni recimo to odgovara.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ne trebaš ga komentirati, sam se iskomentirao. On (i još neki takvi ziheraši) je igrao 'ono najbolje' i to vjerojatno jer su 'svi drugi to igrali', a sada za 'ono najbolje' on više nema vremena, jer on stvarno i nije igrao ništa prije ni poslije, niti se voli zabaviti uz kvalitetne stvari, jer dobre stvari ne postoje, postoji samo 'ono najbolje' što su i 'svi drugi igrali'. Jao, bože...


Imam i ja takve likove u svojoj blizini. Ne gledaju filmove, samo nogomet, jer su filmovi 'bezveze', a kad im reklame uokolo dosade s prvim 'Matrix' filmom, onda još 10 godina pričaju kako je najbolji film koji su odgledali bio 'Matrix'.

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nabavio sam LOTRO dok je tek izašao, čak i prije nego što sam igrao WoW budući da sam tek bio dobio broadband. Bio mi je OK, ali nisam nastavio sa plaćanjem pretplate nakon početnih mjesec dana.

Zna li netko koliko dugo se drže neaktivni likovi na serveru prije brisanja? Razmišljam o reaktivaciji.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

Ko prvo, nezahvalno je usporedjivati danasnji wow koji je vec vise od 3 godine u pogonu i ispoliran i ispatchan miljon puta, sa lotrom koji nema ni godinu dana.

 

A inace bilo ko ko je probao lotro, moze potvrditi da je to dosad naijspoliraniji mmorpg po izlasku. Odmah po izlasku nije bilo skoro nista bugova, sve je islo glatko.

Jedini minus je bio nedostatak high level contenta kojeg sad ima. Iako i dalje u puno manjem obimu nego u wowu.

 

Ali kao sto sam rekao, probajte se sjetiti kako je wow izgledao po izlasku odmah.

 

Lotro ima odlicnu podrsku, vec su 4 velike besplatne ekspanzije izasle, koje su dodale brdo sadrzaja. Sad se sprema jos jedna, a ove godine ce najvjerojatnije biti najavljena i prva placena ekspanzija.

 

Igra definitivno nije dosadna, jedino sto naravno da razlicitim ljudima pasu razlicite stvari, tako tu nekome moze nedostajati sarenilo iz wowa, posto je tu grafika vise realna, a i sam izgled likova je vise realistican, nema tu ogromnih, sarenih oklopa, pa to moze nekima zasmetati, dok meni recimo to odgovara.

 LOTRO-u nedostaje nešto što je meni nevjerojatno bitno: animacija likova.
WoW likovi, mobovi... sve... je napralvjeno tak prirodno, tako mekano.. genijalna animacija.
U LOTRO-u sve izgleda kao da je od krute gume... apsolutno neprirodno se svi kreću....

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Na moje iznenadjenje taman mi stigla igra iz engleske, nije puno ni tirbalo s obzirom da sam narucija u cetrvtak.

Kako sad radim, tek cu popodne poceti sa intallom, stoga momci, vidimo se negdi na livadi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Eh da, planiram igrat sa hunterom pa ako moze neki savjet glede toga... koja je race dobra za huntera, profesija i sl.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Virty kaže...

Eh da, planiram igrat sa hunterom pa ako moze neki savjet glede toga... koja je race dobra za huntera, profesija i sl.

 

Hvala

 Ja igram huntera na serveru Eldar, odabrao sam Elf-a. Cuj najbolje ti je da sam ocijenis koje karakteristike su ti bitne.

Sto se krafta tiče svi mogu kraftati, a što žele biraju odabirom Vocationa (ima ih 7) koji imaju kombinacije 3 razlicite profesije.
Kasnije možeš ako želiš i promjeniti vocation.

Puno ljudi uzima explorera koji ima forester, tailor i prospector profesiju. Ta kombinacija je mnogima privlacna jer omogucava jako dobru zaradu.
Naime forester moze u šumi iskoristiti drva i pripremiti ih za obradu u oružja ili instrumente
Prospector može dobavljati različite rudače i slično

Ja sam recimo uzeo woodsman vocation i mogu razvijati  profesije forestera, woodworkera (koji može raditi lukove i slično) te farmer (može saditi povrče i slično potrebno kuharima).

Jako mi je dobro što ima nekoliko paralelnih sustava razvoja lika. :-)
Postoje takozvani deedovi preko kojih se dobivaju recimo to tako trajni buffovi.
Sa levelanjem se dolazi do skillova i slično.

Da ima i fora da možeš svirati svoju glazbu u igri, tako sam ja recimo u fazi učenja sviranja bratec martin ha ha ha...

PS. danas je dan održavanja servera tako da će biti off line predpostavljam negdje do 14h.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 12:59 (Brajki).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
naxeem kaže...
 LOTRO-u nedostaje nešto što je meni nevjerojatno bitno: animacija likova.
WoW likovi, mobovi... sve... je napralvjeno tak prirodno, tako mekano.. genijalna animacija.
U LOTRO-u sve izgleda kao da je od krute gume... apsolutno neprirodno se svi kreću....

To, majstore! Takve gejmere obožavam!

Tražiš 'prirodnu' animaciju likova kod WoW karikatura, a kod realističnih likova iz LOTRO vidiš neprirodno kretanje! Što ti to govori? Likovi u LOTRO izgledaju tako dobro da se ne možeš pomiriti s nečime u animaciji što ti smeta, a Tauren i Mickey Mouse ti se baš cool kreću, jel da? I zato ne vrijedi kupiti LOTRO? Tako je! To se traži! Ajmo se sad svi slikati s Ronaldom McDonaldom!

Što ti tražiš od igre? Reci, pomoći ću ti. Imam negdje u arhivi od klinca Chuzzle DeLuxe, da tek tu vidiš animaciju onih šarenih mjehurića, da padneš na dupe! Samo, možda su malo previše okrugli za tebe, ti voliš onakve hrpe krupnih piramidalnih poligona u WoWu koji imaju - guess what?! - a n i m a c i j u ! Cool
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 13:15 (Zeljko B).
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...
Virty kaže...

Eh da, planiram igrat sa hunterom pa ako moze neki savjet glede toga... koja je race dobra za huntera, profesija i sl.

 

Hvala

 Ja igram huntera na serveru Eldar, odabrao sam Elf-a. Cuj najbolje ti je da sam ocijenis koje karakteristike su ti bitne.

Sto se krafta tiče svi mogu kraftati, a što žele biraju odabirom Vocationa (ima ih 7) koji imaju kombinacije 3 razlicite profesije.
Kasnije možeš ako želiš i promjeniti vocation.

Puno ljudi uzima explorera koji ima forester, tailor i prospector profesiju. Ta kombinacija je mnogima privlacna jer omogucava jako dobru zaradu.
Naime forester moze u šumi iskoristiti drva i pripremiti ih za obradu u oružja ili instrumente
Prospector može dobavljati različite rudače i slično

Ja sam recimo uzeo woodsman vocation i mogu razvijati  profesije forestera, woodworkera (koji može raditi lukove i slično) te farmer (može saditi povrče i slično potrebno kuharima).

Jako mi je dobro što ima nekoliko paralelnih sustava razvoja lika. :-)
Postoje takozvani deedovi preko kojih se dobivaju recimo to tako trajni buffovi.
Sa levelanjem se dolazi do skillova i slično.

Da ima i fora da možeš svirati svoju glazbu u igri, tako sam ja recimo u fazi učenja sviranja bratec martin ha ha ha...

PS. danas je dan održavanja servera tako da će biti off line predpostavljam negdje do 14h.

Znaci utorkom se odrzavaju serveri? Nije problem ionako radim do 16h.
Glede huntera, mislio sam uzeti Elfa prvenstveno radi toga sta su mi Elf-ovi dragi i radi agilitya al razmislit cu i o Humanu radi morala...
Jedino sta znam glede profesija je to da woodworker moze radit lukove sta mi je primamnjivo...
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Odrzavaju se mislim cetvrtkom, al su ovaj put prebacili na utorak najvjerojatnije da neki patch bace. Ima nekih problema sa AH-om.

 

Inace da, Hunter dobro ide sa Elfom.

 

Jos jedan moj savjet, nemoj previse rushat, take your time i uzivaj u igri. Stvarno imas lijepih stvari, meni je gust cisto hodat okolo po krajoliku. :D

 

A ako ti se da grindat, mozes na taj nacin i te 'deed'ove poboljsat po raznim krajevima. Igra te nagradjuje ako malo istrazujes

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

Odrzavaju se mislim cetvrtkom, al su ovaj put prebacili na utorak najvjerojatnije da neki patch bace. Ima nekih problema sa AH-om.

 

Inace da, Hunter dobro ide sa Elfom.

 

Jos jedan moj savjet, nemoj previse rushat, take your time i uzivaj u igri. Stvarno imas lijepih stvari, meni je gust cisto hodat okolo po krajoliku. :D

 

A ako ti se da grindat, mozes na taj nacin i te 'deed'ove poboljsat po raznim krajevima. Igra te nagradjuje ako malo istrazujes

Upravo sam to tija i rec :)
Volim lagano igrat, grindat, uzivat u svemu sta igra nudi... kao sta si i napisa.
Bas se veselim, da nemam popraviti 1 server te 1 pc otisa bi doma install obavit :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Zeljko B kaže...
naxeem kaže...
 LOTRO-u nedostaje nešto što je meni nevjerojatno bitno: animacija likova.
WoW likovi, mobovi... sve... je napralvjeno tak prirodno, tako mekano.. genijalna animacija.
U LOTRO-u sve izgleda kao da je od krute gume... apsolutno neprirodno se svi kreću....

To, majstore! Takve gejmere obožavam!

Tražiš 'prirodnu' animaciju likova kod WoW karikatura, a kod realističnih likova iz LOTRO vidiš neprirodno kretanje! Što ti to govori? Likovi u LOTRO izgledaju tako dobro da se ne možeš pomiriti s nečime u animaciji što ti smeta, a Tauren i Mickey Mouse ti se baš cool kreću, jel da? I zato ne vrijedi kupiti LOTRO? Tako je! To se traži! Ajmo se sad svi slikati s Ronaldom McDonaldom!

Što ti tražiš od igre? Reci, pomoći ću ti. Imam negdje u arhivi od klinca Chuzzle DeLuxe, da tek tu vidiš animaciju onih šarenih mjehurića, da padneš na dupe! Samo, možda su malo previše okrugli za tebe, ti voliš onakve hrpe krupnih piramidalnih poligona u WoWu koji imaju - guess what?! - a n i m a c i j u ! Cool
 
Animacija sigurno nije presudan faktor, ali ja volim igre sa fluidnom animacijom, dok su likovi u LOTRO-u malo kruti što se tiče toga.
Inače, mislim da je LOTRO veoma dobra igra, i kad se oprostim s WoW-om prebacujem se na nju. Dotad će biti još bolja.

"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Zeljko B kaže...
To, majstore! Takve gejmere obožavam!

Tražiš 'prirodnu' animaciju likova kod WoW karikatura, a kod realističnih likova iz LOTRO vidiš neprirodno kretanje! Što ti to govori? Likovi u LOTRO izgledaju tako dobro da se ne možeš pomiriti s nečime u animaciji što ti smeta, a Tauren i Mickey Mouse ti se baš cool kreću, jel da? I zato ne vrijedi kupiti LOTRO? Tako je! To se traži! Ajmo se sad svi slikati s Ronaldom McDonaldom!

Što ti tražiš od igre? Reci, pomoći ću ti. Imam negdje u arhivi od klinca Chuzzle DeLuxe, da tek tu vidiš animaciju onih šarenih mjehurića, da padneš na dupe! Samo, možda su malo previše okrugli za tebe, ti voliš onakve hrpe krupnih piramidalnih poligona u WoWu koji imaju - guess what?! - a n i m a c i j u ! Cool
 Hm, prirodna animacija znaci fluidnost pokreta - animirati mozes apsolutno bilo sto, od dva stapa pa do kompleksnog bica (bilo ljudsko ili kakvo drugo). Apsolutna je istina da je animacija u WoW-u neusporedivo bolja sto automatski pridonosi vecem uzivljavanju u virtualni svijet u koji ulazis. Ako hocemo najjednostavnije sto ide - svijet u WoW-u izgleda ziv, u LOTRO-u neki put izgleda kao da su se svi likovi jednostavno zamrznuli.
Isto tako, nema veze kako su likovi nacrtani, jesu li realisticno napravljeni ili imaju ogromnu glavu - opet, ako se fludino krecu, to je dobra animacija. Ako svijet oko lika izgleda kao da se tu stalno nesto dogadja, onda je to dobra stvar.
Sami likovi igraca u LOTRO-u nisu lose animirani (opet, u WoW-u je animacija puno gladja), no svaki prokleti vuk ili bilo sto drugi izgleda kao da je istesan iz drva. To je problem.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice