Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 951.184
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

drugio dio craftanja,sve ostale profesije

 

novi/poboljšani skillovi od creepova i mali gameplay of reavera

 
3 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

prodajem ili mjenjam lotro acc za gw2 acc za ostale informacije posaljite poruku :)

11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ovaj lik nije normalan 

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pozz decki, koliko vas igra ovu igru for free ? Ja sam skoro krenuo i ne igram vec sedmicu jer sam windows dizao pa tek sada ponvo skidam jer mi je bilo mrsko i imam 28 lvl, malo sam stuckan sa questovima ali se trudim. Nego pitanje je koliko vas ovo igra for free i da li onaj ko igra free moze imati isto ono sto ima i onaj sto igra na pretplatu ?

Darko
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Ja igram for free, 27. lvl, sad opet krećem igrat, da možeš imat sve sa free ali sa OGROMNOM količinom grindanja(imam nekih ~60 sati igre i kupljeno riding skill i removal of gold cap kad je bio na saleu i ostalo još 200 TP-a) iako je lakše 1 mjesec se pretplatit i sa svakim charom kojim se loggiraš ti se otključaju ostale 2 torbe i makne gold removal, dobiješ 500TPa, i imaš pristup svim zonama, osim Morie na dalje. Btw ne moraš uopće bit stuckan sa questovima, LotRO ima fantastičan community i savatko na kog sam naletio kad sam trebao za neki quest je htio bit u fellowshipu, i nakon questa dok netko ne ode offline. E da, kao f2p ne možeš igrat PvP na strani dobra, ali možeš s jednom klasom na strani Oka
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Zaboravio, zone su ti otključane samo za vrijeme pretplate, to ti je najbolje napravit dok završiš Lone Lands, i čim ti završi pretplata i s onih 500 + koliko budeš imao do tad bi mogao otključat 2 zone, možda i 3, ovisi koliko si grindao. I ako se sjećaš u onoj početnoj zoni(što je do ~7 lvla) imaš quest gdje dobiješ 10 TP-a pa da s time kupiš neki item u storeu, to možeš napravit jednom po serveru, ima nekih 20tak servera tako da je to 200tinjak TPa
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
tester22 kaže...

ovaj lik nije normalan 

  Lik fantastično solira s champom,ali nije jedini   {#}

 

 

 

DarkoKwon kaže...

Pozz decki, koliko vas igra ovu igru for free ? Ja sam skoro krenuo i ne igram vec sedmicu jer sam windows dizao pa tek sada ponvo skidam jer mi je bilo mrsko i imam 28 lvl, malo sam stuckan sa questovima ali se trudim. Nego pitanje je koliko vas ovo igra for free i da li onaj ko igra free moze imati isto ono sto ima i onaj sto igra na pretplatu ?

 

savjetujem ti da kupiš Vip na jedan mjesec,inače češ se nagrindati ako dotle već ne izgubiš volju za igranjem

12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
tester22 kaže...

ovaj lik nije normalan 

  Lik fantastično solira s champom,ali nije jedini  {#}

 

 

 

DarkoKwon kaže...

Pozz decki, koliko vas igra ovu igru for free ? Ja sam skoro krenuo i ne igram vec sedmicu jer sam windows dizao pa tek sada ponvo skidam jer mi je bilo mrsko i imam 28 lvl, malo sam stuckan sa questovima ali se trudim. Nego pitanje je koliko vas ovo igra for free i da li onaj ko igra free moze imati isto ono sto ima i onaj sto igra na pretplatu ?

 

savjetujem ti da kupiš Vip na jedan mjesec,inače češ se nagrindati ako dotle već ne izgubiš volju za igranjem

 

Razmisljao sam, samo imam pun klinac obaveza, cim nadjem vremena odo napraviti si paypal racun i igrati.

Darko
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Mounted combat tutorial/gameplay

kad bude nova runda bete stavim još

 

evo i par ss-ova,btw isto tako sa sljedećom rundom otiću na freepu u EM snimiti novi armour/nakit i ostalo

 

 
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Počeo sam igrati pomalo LOTRO, pa me zanima ima li tko na početku da igramo skupa povremeno? Server Eldar, Elf Hunter 6-7 lvl.

totus mundus agit histrionem
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sad su quest packovi na saleu, tako da tko je imao namjeru kupiti neki, sad je dobra prilika http://www.lotro.com/lotrostoresale Ima još tjedan dana do kraja salea... Let the grinding begin
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Originally Posted by RockX
Actually, they'll be going for ~500 Silver Tokens of the Riddermark. That's ~6 days of doing daily quests. Could be less, depending on how dedicated a player is on doing dailies.

As for the costs from the skirmish vendors, I'm lowering the costs to ~4500 marks / ~400 medallions OR ~750 medallions / ~200 seals.

 

There is some wonkyness going on with the barter costs of skirmish items in general, which digging into the cost increases of the existing empowerment scrolls pointed out to me.

 

Eto koliko će koštati empowerment scroll,na forumu se puno žale što je i normalno.6 dana dailya samo za jedan,lol a i ove cijene kod vendora su preskupe.

 

http://forums.lotro.com/showthread.php?472325-Costs-of-Empowerment-scrolls&p=6415647#post6415647  samo oni koji sudjeluju u beti mogu viditi beta forum,a vjerojatno vas ima takvih

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jel moguće otkazat mjesečnu pretplatu na lotru?

 

Ako kupim mjesečnu pretplatu (mislim da je 13 eura) jel mogu to otkazat nakon mjesec dva dana, pa ponovno aktivirat kad mi paše?

 

Ili ta mjesečna pretplata traje 12 mjeseci neprekidno pa mi je bolje kuipt 3mjesečnu pretplatu (mislim da je nekih 30-40eura)?

 

Malo mi je glupo kupit na 12 mjeseci kad nemrem igrat više od par dana mjesečno, a opet bi htio otključat sve quest packove preko VIP-a, a ne da kupujem svaki pack posebno.

 

Kako ste vi koji imate (ili ste imali VIP) kupovali?

 

I našao sam neki link koji prikazuje dnevne/mjesečne log-inove na pojedinim lotro serverima pa možete vidjet koji je server kolko aktivan. Neznam jel ta stranica točna, al ovak mi se čini ok.

 

Ja sam na Riddermarku koji mi se uvjek čini dosta aktivan (pogotovo Bree, Ered Luin.. di se uvjek netko/nešto može nać), mada je moj trenutni Kin mrtav, neznam dal ima 3-4 igrača koji su mjesečno aktivni.

 

http://lux-hdro.de/hdro-live.php

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ništa mi nije jasno iz tvog posta. 

Možeš plaćati pretplatu 1 mjesec (da ti se obnavlja svakih mjesec dana, prekineš je kada ti je dosta i ostane ti ono vremena što si platio), 3 mjeseca pack (nešto manja cijena) i ima 12 mjesečna pretplata za 99$ čini mi se?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Bok svima, nisam aktivan na forumu i napravio sam acc iskljucivo zbog teme za igrice i slaganja PC-a.

 

Htio bih vas sve pozdravit, vidim da ima dosta aktivnih LOTRO igraca, ali sve mi govori da su svi na Eldaru. Htio bih vas obavjestit da na Snowbourn-u postoji balkanski kin. sa dosta igraca ( neko sa Eldara je bio na Snowbourn-u i reko je da nas ima vise nego na Eldaru, ali necu u to ulazit). Uglavnom, kin se zove Ratnici Srednje Zemlje ( http://lotro-ratnici.shivtr.com/  , stranica bas nije aktvina, ali ono, nemojte da vas to obeshrabri, aktivni smo mi :D ). Imamo dosta 75ih ( instance se redovito rade, kad se skupi ljudi za raid onda se radi i to [iako to nije tolko cesto moram priznat]), neki su uzeli odmor, vracaju se kad dode RoR ( ja takoder, uzeo sam mali odmor ). I to je vise manje to. Mozda se kin vec spomenuo negdje kroz raspravu ali nisam prolazio 150 str. tako da mi je zao ako ponavljam vec receno. Ako itko zeli, neka dode i pogleda. Ja sam napravio par likova na Eldaru ali kao sto rekoh nastavljam igrat kad izade RoR.

 

Pozdrav !

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

pa ni meni nije jasno. zato pitam.

 

Uopće nisam znao da mogu bit VIP iako ne uzmem pretplatu na 12 mjeseci. Tek sad prvi put vidim da imaju opcije 3mjeseca, 6mjeseci i mjesečno. Zato me to sve zbunilo.

 

Dakle ovu mjesečnu pretplatu mogu otkazat kad ne budem više mogo igrat? (recimo sad u prosincu i siječnju neću nikako moć pa mi je glupo plaćat).

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Vip si možeš platiti ili paypal-om ili s nekom od kreditnih kartica..možeš si uplatit 1 mjesec,3 mjeseca ili 12 mjeseci..s tim da je cijena za 3 mjeseca najpovoljnija..

Caka ti je u slijedećem:bilokoji period kad izabereš i platiš,igra ti ga automatski produžuje..npr.platiš 1 mjesec,i kad on prođe,automatski ti se naplati slijedeći..

Ako to ne želiš,sve što moraš napraviti je nekoliko dana nakon plaćanja,ulogiraš se na svoj Turbine account i klikneš na "cancel subscription" ili "cancel billing plan" ne sjećam se sad više..

Nakon toga odigraš to što si platio i vraćaš se na premium status

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, da naravno. Recimo uplatiš jedno-mjesečnu reacurring pretplatu (znači da se sama obnavlja svakih 2-3 dana prije kraja prošlog mjeseca). Ako nećeš da se dalje obnavlja 2-3 dana nakon početka mjeseca VIPa otkažeš VIP, ali ostaju ti svi dani u mjesecu koje si platio, samo što se neće samo obnoviti dalje.

 

Ti 3,6,12 mjeseci packovi su samo da te navuku, reklama, naravno isplati se ako misliš igrati dulje.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Pffff, Crickhollow ima najveću populaciju i to dosta iznad svih. Mislim da bi trebali pogasiti bar 3 servera i dati free migration na low-populated servere, a na med,high da se placa. Danas sam baš bio sa nekim likom u fs-u(na Eldaru) i kaže da je na Withyvindle(ili tako nekako) situacija poprilično loša što se tiče populacije, da u glff ima cca 80, a za vikend mozda dodje do 200(moze li to netko potvrditi?). I na Eldaru je situacija lošija nego kada sam igrao negdje u 10,11,12(tad je valjda RoI izašo otprilike?)mjesecu prošle godine, tad je uvijek bilo na glff 300-450, a i mislim da sam vidio par puta i do 500, dok je sad cca 200, max 250. Valjda će se povećat na svim serverima dok izađe RoR, ali opet nije to to, nakon nekog vremena će opet sve opustošit.
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

 

Evo sav EM 85lvl Gear

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo planiram poceti igrati igru, pa neznam da li je bolje skinuti preko STEAM-a ili OFC stranice ?

dzix
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jednostavnije ti je preko Steama, jer nemas posebno instaler.

Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pozdrav!

 

Ponovno bih počeo igrati LOTRO međutim puno toga se promijenilo od kad sam zadnji put igrao. Molim da mi netko da kakav info.

  1. Dakle koliko znam nema više EU servera. Točno? Da li to znaći da sam izgiubio sve likove i sve što sma napravio na tamo?
  2. Imam na DVD Collectors SHADOW OF ANGMAR i MORIU. Da li mi to znaći što za ftp? Jel imam kakva ograničenja?
  3. Općenito mi baš nije jasan taj princip. Što imaju oni koji plačaju a ne oni koji ne plačaju? Koja su ograničenja?
  4. Što je s ostalim ekspanzijama? Da li se i njih može besplatno skinuti?
  5. Jeli SWIM još aktivan? :-)
  6. S obzirom da imam stare cde dal trebam skidat klijent ili mogu install sa cda? Da li mi što znaće ti cdi u vidu FTP odnosno hoću li imat kakve pogodnosti s obzirom da je igra kupljena?
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2012 10:42 (LOTROwannabe).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo poceo sam igrati LOTRO, i novi sam u MMORPG svjetu, tako da mi par stvari nije jasno. 

 

KOji je najbolji World sto se tice igre, ja evo prvi put izabraio Gladden ?

Ne moze se sa likom sa jednog svijeta igrati na drugom ?

Evo kad sam usao u igru i odradio sve ovo uvodno, nigdje nema questova, ostalih igraca kao da nema ?

 

Moze mala pomoc i ako moze kakav link kako poceti igrati igru ?

Hvala

dzix
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
LOTROwannabe kaže...

Pozdrav!

 

Ponovno bih počeo igrati LOTRO međutim puno toga se promijenilo od kad sam zadnji put igrao. Molim da mi netko da kakav info.

  1. Dakle koliko znam nema više EU servera. Točno? Da li to znaći da sam izgiubio sve likove i sve što sma napravio na tamo?
  2. Imam na DVD Collectors SHADOW OF ANGMAR i MORIU. Da li mi to znaći što za ftp? Jel imam kakva ograničenja?
  3. Općenito mi baš nije jasan taj princip. Što imaju oni koji plačaju a ne oni koji ne plačaju? Koja su ograničenja?
  4. Što je s ostalim ekspanzijama? Da li se i njih može besplatno skinuti?
  5. Jeli SWIM još aktivan? :-)
  6. S obzirom da imam stare cde dal trebam skidat klijent ili mogu install sa cda? Da li mi što znaće ti cdi u vidu FTP odnosno hoću li imat kakve pogodnosti s obzirom da je igra kupljena?

1. Ako ih nisi migrirao na vrijeme, nema ih vise.

2. Vjerujem da na Turbineu mozes aktivirati te serijske brojeve i biti ce ti otvorena podrucja koje pokrivaju te dvije ekspanzije.

3. Ogranicenja su u otvorenim questovima, podrucjima, limit na gold, torbe, Turbine Points, itd

4. Ne mozes ekspanzije besplatno skidati.

5. Zatvoren je za javnost. Ostao je u privatnom vlasnistvu. Na Eldaru haraju Sons Of Gondolin.

6. Mislim da ces morati skinuti klijent. Pogledaj na stranicama od turbinea da li mozes gdje ukucati serijske brojeve.

dzelo kaže...

Evo poceo sam igrati LOTRO, i novi sam u MMORPG svjetu, tako da mi par stvari nije jasno. 

 

KOji je najbolji World sto se tice igre, ja evo prvi put izabraio Gladden ?

Ne moze se sa likom sa jednog svijeta igrati na drugom ?

Evo kad sam usao u igru i odradio sve ovo uvodno, nigdje nema questova, ostalih igraca kao da nema ?

 

Moze mala pomoc i ako moze kakav link kako poceti igrati igru ?

Hvala

Uvjek je bila glasina da na Eldaru ima najvise ekipe s ovog podrucja.

Lik ostaje vezan za svijet na kojem je kreiran. Prebacivanje se placa. Ali mozes napraviti novog lika na drugom svijetu.

 

Trazi na mapi po ikonama tko daje questove.

Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
@dzelo Ako želiš igrat s ljudima s balkana onda server Eldar, tamo ih je najviše, ako zeliš na europskom serveru koji ima najveću populaciju i nije ti bitno jel ima naših onda ili Gwaihir(koji je švabski i ujedno s najvećom populacijom od EU servera) ili Snowbourn koji je EN (ima i hr kinship, nekoliko postova iznad) server. Crickhollow je server s najvećom populacijom u igri ali je US, jedina ti je razlika u pingu, ljudi ce uvijek biti bez obzira na vrijeme koje igras(npr kad je kod njih 4 ujutro)
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Zar ima razlike u pingu? Pa svi serveri su sad u Americi?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
U pravu si, moja greška.
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

14€ - Sve tri ekspanzije.

Da li se to isplati?

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Itekako. Prejeftino po meni, tko misli dalje igrati obavezno uzeti.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice