Heroes of the Storm

poruka: 621
|
čitano: 97.139
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Da.

 

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
SuperWarrior kaže...

Da.

 

 Thx, znaci morat cu proucit uputstva na netu za sve mape jer sam primjetio da tko vise radi misije taj odnosi pobjedu :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
12 godina
offline
Heroes of the Storm

Vidio sam neke stranice prodaju keyeve za cca15e pa me zanima da li je to legit i da li ostaju itemi iz bete kad dodje igrica..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
tomislavivic kaže...

Vidio sam neke stranice prodaju keyeve za cca15e pa me zanima da li je to legit i da li ostaju itemi iz bete kad dodje igrica..??

ebay  platio i za cca. 5 min stigao key na email

Battlenet - TheProdigy#2234
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Zemljanin kaže...

Jel to normalno kad idem na quick match da se svaki puta igra na random mapi?

 da, i kod ranked i kod quick match uvijek je random mapa. jedino custom game mozes birat.

He who dares, wins
12 godina
online
Heroes of the Storm

Hahaha znaci planiram uzeti na Ebayu betu po 15 eura cim dodem doma s posla... I evo ove sec (10 min prije kupnje) stize e-mail od Blizzarda da sam upao u betu. Koje su sanse :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Minneyar kaže...

Hahaha znaci planiram uzeti na Ebayu betu po 15 eura cim dodem doma s posla... I evo ove sec (10 min prije kupnje) stize e-mail od Blizzarda da sam upao u betu. Koje su sanse :D

  Dobrodošao :) 

He who dares, wins
9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Minneyar kaže...

Hahaha znaci planiram uzeti na Ebayu betu po 15 eura cim dodem doma s posla... I evo ove sec (10 min prije kupnje) stize e-mail od Blizzarda da sam upao u betu. Koje su sanse :D

 Welcome, ja nisam imao zivaca cekat pa sam kupio hehe

Battlenet - TheProdigy#2234
16 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Kakva je to bedastoća da jedan heroj istovremeno može biti u jednom i drugom timu?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
AA-d00d kaže...

Kakva je to bedastoća da jedan heroj istovremeno može biti u jednom i drugom timu?

 Milslis da svaki tim ima istog heroja... ne kuzim kaj je tu cudnoga?

Battlenet - TheProdigy#2234
16 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Zemljanin kaže...
AA-d00d kaže...

Kakva je to bedastoća da jedan heroj istovremeno može biti u jednom i drugom timu?

 Milslis da svaki tim ima istog heroja... ne kuzim kaj je tu cudnoga?

 

Pa osim ako nisu neki no-name orkovi, svaki heroj je vlastita individua (Tassadar, Kerrigan, Nova...) i jednostavno je glupa ta mogućnost.

 

Inače zakoni svemira kažu da jedna osoba ne može istovremeno biti na 2 različita mjesta pa sada zamisli šta bi bilo da se dva ista heroja sudare u igri1!!

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
AA-d00d kaže...

 

Pa osim ako nisu neki no-name orkovi, svaki heroj je vlastita individua (Tassadar, Kerrigan, Nova...) i jednostavno je glupa ta mogućnost.

 

Inače zakoni svemira kažu da jedna osoba ne može istovremeno biti na 2 različita mjesta pa sada zamisli šta bi bilo da se dva ista heroja sudare u igri1!!

 Jesi igrao dosad koju od MOBA igara dosad?

HOTS je inace MOBA igra (DOTA, LOL, HON itd.)

Battlenet - TheProdigy#2234
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Zapravo u Doti isto ne mozes imati 2 ista heroja na jednoj mapi (tko prvi njegova djevojka), a bome ni u HON-u.. Zapravo jedino to mozes u LoL-u i to kad igras blind pick. Meni je to isto glupasto, uzmem Arthasa, osjecam se kao gangsta i da mi nitko nista ne moze i onda vidim da protivnik kontrolira unita koji je isti kao ja.. Nekako se vise ne osjecas posebno... Heroji izgube svoju individuu.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
AA-d00d kaže...

Kakva je to bedastoća da jedan heroj istovremeno može biti u jednom i drugom timu?

 na quick matchu može biti, ali kad igraš ranked onda je samo 1 heroj po jednom timu. tako je svuda. 

He who dares, wins
16 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Zemljanin kaže...

 Jesi igrao dosad koju od MOBA igara dosad?

HOTS je inace MOBA igra (DOTA, LOL, HON itd.)

 

Dota2 i tamo se to ne može osim u jednom posebnom modu.

 

CptJackDaniels kaže...
AA-d00d kaže...

Kakva je to bedastoća da jedan heroj istovremeno može biti u jednom i drugom timu?

 na quick matchu može biti, ali kad igraš ranked onda je samo 1 heroj po jednom timu. tako je svuda. 

 

To sam dosad vidio samo u LoL-u.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Jonja kaže...

Zapravo u Doti isto ne mozes imati 2 ista heroja na jednoj mapi (tko prvi njegova djevojka), a bome ni u HON-u.. Zapravo jedino to mozes u LoL-u i to kad igras blind pick. Meni je to isto glupasto, uzmem Arthasa, osjecam se kao gangsta i da mi nitko nista ne moze i onda vidim da protivnik kontrolira unita koji je isti kao ja.. Nekako se vise ne osjecas posebno... Heroji izgube svoju individuu.

 

A da ne volim da se izgubi onaj faktor kod odabira taktike - koji heroj je dobar counter tom protivničkom.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Jonja kaže...

Zapravo u Doti isto ne mozes imati 2 ista heroja na jednoj mapi (tko prvi njegova djevojka), a bome ni u HON-u.. Zapravo jedino to mozes u LoL-u i to kad igras blind pick. Meni je to isto glupasto, uzmem Arthasa, osjecam se kao gangsta i da mi nitko nista ne moze i onda vidim da protivnik kontrolira unita koji je isti kao ja.. Nekako se vise ne osjecas posebno... Heroji izgube svoju individuu.

 Mene je to mnogo nerviralo i sada me nervira u lolu, mnogo mi je vremena trebalo da se naviknem kada sam presao sa dote. Nema nista gore na svijetu kada obojica uzmemo Ezreala, igra mi odmah gubi smisao.

Darko
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Ma kazem ne smeta mi u lolu, ezreal je meni niko ni nista.. Ali u Blizzardovim igrama gdje su nas, gamere, njihovi likovi doslovno odgojili i nose puno vecu tezinu, ipak je malo glupasto imati 2 Diabla, 2 Arthasa, Thralla, sve ikone do ikone.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Ja to razumijem sada kada je hero pool nikakakav. Ali mi ne bi imalo smisla da postoji pool kao u HON-u.

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Heroes of the Storm

I mene to malo zivcira. Ali prezivjet cu period Quick Matcheva i onda u Ranked toga vise nema pa ce bit bolje :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Heroes of the Storm

Dobio betu na mailu od blizzarda , veceras probao igrat i odmah odigrao par komada . Igra zarazna , meni se svida . Budemo je i kupili :) Blizzardovi naslovi sve bolji i bolji 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Znaci ovo je provjereno i radi: http://www.ebay.com/itm/Heroes-of-the-Storm-HOTS-EU-KEY-INSTANT-DELIVERY-/161583656258?pt=FR_Jeux_Vid%C3%A9o&hash=item259f22ed42 ?

 
EDIT: evo vidio sam da je clan od gore vec postao link... pa budem od tu kupio

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 11:57 (buterino).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Adict kaže...

Dobio betu na mailu od blizzarda , veceras probao igrat i odmah odigrao par komada . Igra zarazna , meni se svida . Budemo je i kupili :) Blizzardovi naslovi sve bolji i bolji 

 Kupil sta? Igra je free.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
R4zOR229 kaže...
Adict kaže...

Dobio betu na mailu od blizzarda , veceras probao igrat i odmah odigrao par komada . Igra zarazna , meni se svida . Budemo je i kupili :) Blizzardovi naslovi sve bolji i bolji 

 Kupil sta? Igra je free.

 Igra je u beti i nije free osim ako nisi dobio kljuc od Blizzarda!

Kapis?

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 7:29 (Zemljanin).
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Igra je free, tj. na releaseu će bit free, Blizzard samo naplaćuje upad u betu.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Vash kaže...

Igra je free, tj. na releaseu će bit free, Blizzard samo naplaćuje upad u betu.

 O tome cemo pricat kad izade, medutim tko zeli upast u betu a nije dobio key, isti ce morati kupiti i ne vidim problem u tome.

Battlenet - TheProdigy#2234
16 godina
offline
Heroes of the Storm

Pitanje je do kada će trajati Beta u doti i honu je to trajalo jako dugo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Tko spominje problem?

 

Mislim da će ti beta još dugo trajat, ne vjerujem da će igra izać prije jeseni.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
R4zOR229 kaže...

 Kupil sta? Igra je free.

 

Vash kaže...

Tko spominje problem?

 

Mislim da će ti beta još dugo trajat, ne vjerujem da će igra izać prije jeseni.

 Mislio sam na kolegu iznad tebe koji se cudi sto neki kupuju kljuceve za igru

Battlenet - TheProdigy#2234
12 godina
offline
Heroes of the Storm

 

[eune- CmonYourFace] [xfire- k4zii] [battlenet- SkumbagBrle#2207] [origin- itSUGARfree]
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice