FIFA World free2play

poruka: 533
|
čitano: 80.610
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Danas sam se već pet puta pokušao plasirati u sljedeću diviziju i svaki put mi neregistrira utakmicu po završetku {#} bilo da se radi o online ili single player divizijama. Zna li netko u čemu je problem?

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

problem je u tome sta je ovo najgora beta u povijesti gaminga

14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Također...Imam dvije tekme da udem u prvu diviziju,jedna mi pobjeda treba,naletim na lika,zove se purger090 nesto tako..Znaci lik ima 279 pobjeda 0 nerijesenih 0 izgubljenih,cijeli team mu je bronze.Udem u game,i lik nije igrao 2 sekunde,izade van,mene ostavi u drugoj diviziji opet na pocetku!Pa mislim dobro nek mi je taj jedan match zeznulo,ali sto sa ovim drugim?Boze sacuvaj,al sve u svemu igra nije losa...

Hip-hop is not dead
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
retardinjo25 kaže...

Također...Imam dvije tekme da udem u prvu diviziju,jedna mi pobjeda treba,naletim na lika,zove se purger090 nesto tako..Znaci lik ima 279 pobjeda 0 nerijesenih 0 izgubljenih,cijeli team mu je bronze.Udem u game,i lik nije igrao 2 sekunde,izade van,mene ostavi u drugoj diviziji opet na pocetku!Pa mislim dobro nek mi je taj jedan match zeznulo,ali sto sa ovim drugim?Boze sacuvaj,al sve u svemu igra nije losa...

Mene takvi likovi nervirau, koriste valjda neke bugove u igri i tako pobjedjuju -.-, a ovi admini debili ni ban ne znaju dati

13 godina
offline
Re: FIFA World free2play

ak vidiš takve likove koji imaju bronze tim i puno pobjeda i malo poraza izađi iz igre tamo na onom screenu kad pokazuje njegov tim neće ti se gubi contract niti će ti se pribrojit poraz ;)

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
dinoman255 kaže...

ak vidiš takve likove koji imaju bronze tim i puno pobjeda i malo poraza izađi iz igre tamo na onom screenu kad pokazuje njegov tim neće ti se gubi contract niti će ti se pribrojit poraz ;)

hoce, popravili su to u ovom zadnjem updateu, ja juce pokusao i registrovala se kao 0-3 utakmica

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
IzzoSa kaže...

hoce, popravili su to u ovom zadnjem updateu, ja juce pokusao i registrovala se kao 0-3 utakmica

 

 

A meni je danas jedan lik naletio sa bronzanim timom i ja pustio da on sam izadje, nije mi oduzelo contracte, nije mi registrovalo poraz :D

12 godina
offline
FIFA World free2play

Jucer sam malo prozujo po elitepvpers.com i ima hackova koji dodaju golove, i moze se zavrsit utakmimca odnosno skipat poluvrjeme što mi se znalo desit da igra prekine poslje prvog poluremena i meni se piše kao loose, znaci hackeri. Usput sam rješio problem s  contractima pa sad imam 99 na svakom liku. {#}  Pa nek si mami prodaju contract packove po 1500 golda.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 18:28 (k1klop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

e sto se danas dogadja odigrao 10 tekmi i nije bitno el pobjedio ili izgubio niti jednu mi nije registriralo i to sam odigro 10 u redu i nista

EUNE LOL: frenkySTYLE
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

Pročitao sam na par mjesta da se taj bug rješava tako da napraviš barem jednu izmjenu kroz utakmicu.
Ja uvijek kad sam napravio izmjenu sam dobio coinse normalno, a kad nisam radio izmjene nisam dobio.Ovo govorim za zadnjih par dana, a možda se to samo tako poklopilo..

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2014 13:08 (KiXiE).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

ma kakvi ne pomaze ista stvar uopce nemogu dobit coinse -.-

EUNE LOL: frenkySTYLE
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

Probaj izbrisati fifa world folder u my documents, možda pomogne. ;)

14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ovo se uopce neisplati vise igrati ,  umjesto da ima sto manje bugova ima sto vise bugova , ok da budem realan ,  ima manje bugova ali bugovi su kako da kazem "ozbiljniji" negoli sto su prije bili -.-

 

ostala mi jedna utakmica i treba mi pobjeda za ostanak u ligi , pobjedim utakmicu i neuracuna mi se , pobjedim ponovno i opet mi se neracuna , i onda izgubim i uracuna mi se i padnem u nizu diviziju .... -.- 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 14:59 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Da li se još kome pojavio input lag??

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA World free2play

Meni jucer dok sam igrao cinilo mi se kao da kontrole malo kasne ali to sam pripisao tv-u. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

i opet naletim na jos jedan bug , ako se previse puta stisne space tijekom izvodjenja penala postoji sansa da se igrica  zblesira ,pojavi se black sreen i dobije se conection lost -.- , to cudo sam sad bio dobio dok mi je fifa davala za izbor samo da mi ramos , pepe , juanfran i courtua izvode penale, i tako u krug su mi se vrtili ta cetvorica -.- .. nedaj boze da mi da mogucnost da sa napadacem ili veznim pucam penal -.- 

 

edit: sljedeca utakmica , opet imam penal , opet mogu samo sa ta 4pucat -.- , nakraju odaberem courtua i fulam gol -.-

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 3:14 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Trebam pomoć,kako na promijenim kontrole na gamepadu?
Sve mi je zbrkano,x mi je kocka,kocka je krug,trokut je x,itd....Jel se moze to kako promijenut da bude ovako:
x-dodavanje

kocka-šut

trokut-lopta u prostor

krug-nabacivanje

r1-sprint

l1-mijenjanje igraca

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Upravo sam Ramiresa na aukciji kupio za 35.000 coinsa {#} {#} {#} {#} {#} {#} {#} {#} {#}

Umjesto da postavim bid na 3.500, meni se tu nađe još jedna nula :( :( :( :( :(

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

heh , ajd barem si nekog usrecio :p

11 godina
offline
FIFA World free2play

Pozz,zanima me dali bi netko htio da se odrzi nekakav BUG turnir u FIFA WORLD?Neznam kako bi to napravio,ali prijedlog sam dao...Pa ako bi si netko dao truda da to organiziramo,ako je ikako moguce {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA World free2play

Treba napravit pod grupu po uzoru na druge igre ''FIFA World da se ekipa skupi'' i tu da svi nickove stave pa da mozemo igrat...

EUW - pomijac ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

postoje vec turniri po grupama preko faceebooka, ali posto se sakupi preko 150 igraca onda to traje mjesec dana -.- , ovdje ako nas se malo sakupi onda sse moze sastaviti liga umjesto prvenstvo/kup-a :P 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

nick: Lettel18

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

nick:BubyID

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

pozdrav imam problem,kad oću igrat online season ili ultimate team piše mi ovak "fifa world connection attempt did not succeed"

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA World free2play

nick : P1k5a

Nemam potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
FIFA World free2play

Nevjerojatna glupost mi se događa. Danas sam počeo igrat i već 5 utakmica ne registrira, trebao sam već dobiti trophy za 9. diviziju. Ali ništa, uvijek sam na istom. Samo, na 11 bodova mi je plava iscrtkana linija i piše Projected: 11, tako nešto. Dali se to još dešava?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

nick: 0135215119

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
marinfil kaže...

nick: 0135215119

a boze glupog li nicka .... to si trebao staviti da je password ...

9 godina
offline
FIFA World free2play

Imam pitanje.

Zasto mi ne radi fifa world, pise mi neki bex error.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice