FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 482.975
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

ja neznam što je sa ovom fifom ali meni padaju brutalni igrači ,evo sad najnoviji pogba i još danas hakimi ,foden i allan od nagrada rivalsa

prodao sam messija i imam 800k coinsa koje čuvam ali ko za k danas si brijem hoću uzet pogbu ili de bruynea i evo padne pogba  show i to u 2 player packu

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 20:35 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ja neznam što je sa ovom fifom ali meni padaju brutalni igrači ,evo sad najnoviji pogba i još danas hakimi ,foden i allan od nagrada rivalsa

prodao sam messija i imam 800k coinsa koje čuvam ali ko za k danas si brijem hoću uzet pogbu ili de bruynea i evo padne pogba  show i to u 2 player packu

 

 

 Meni je isto sve i svašta iznapadalo od prvog dana, a sad nakon 30ak tekmi ozbiljno kontam rasprodat 90% tima dok još nešt vrijedi i igrat sa francuzima, jer mi je njih pola untrejdabl. Halaand, Caan, B.Fernandes, Robertson, Martial, B.Yedder, T.Hernandez, Kimpembe, Fodden, itd. Napalo je svega i svačega, krenuo sam igrat sa PL momčadi, ali igra je u lošem stanju pa mi se ne da, lani sam isto mogao rasprodat sve pa nisam, poslije mi bilo krivo jer su nakon mjesec i pol vrijedili 5x manje.

16 godina
offline
FIFA 22

Odradio drugi marquee i najbolji igrač Rebić. Od rivals nagrada najbolja kartica golman Milana rating 84 vrijedan 3000 coinsa. Toliko. Sva sreća pa sam pobrao u packovima sve ove CB visokog pacea pa sam na njima nešto ubrao i onu jednu vrijednu IF karticu a ovo sve ostalo blagi užas. Kud je igra za kurac tud me i packovima ubijaju u pojam pa stvarno više nemam volje igrati.

 

Ova dva su mi vrh!. Super su ih skinuli.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 23:46 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

U OTW Paketima nema OTW kartice. Izlaze goldi.

 

Sad vidim da su podmuklo zavukli kurcinu. Fino pise u opisu paketa da se paket ne otvara prije 01.10 - 19h. Hahahahaahahhaha... Veliki su, veliki. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 9:30 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

U OTW Paketima nema OTW kartice. Izlaze goldi.

 

Sad vidim da su podmuklo zavukli kurcinu. Fino pise u opisu paketa da se paket ne otvara prije 01.10 - 19h. Hahahahaahahhaha... Veliki su, veliki. 

Logično je jer OTW kartice izlaze tek u 19h pa prije niti ne mogu biti u packu. No nije logično da onda ljudima daju taj pack prije vremena jer 95% ljudi ne čita ono sitnim slovima ispod tog packa.  Mogli su svima dati pack u 19h i problema ne bi bilo.

12 godina
offline
FIFA 22

Sve je to u điru. Pa nisu tolko blesavi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Sve je to u điru. Pa nisu tolko blesavi. 

Izgleda da jesu. Valjda misle da je dovoljno napisati, ne otvaraj. Misliš da nisu toliko blesavi pa da uz svu tehnologiju i novac koji imaju na tržište izbace ovakav proizvod, pa ga ipak izbace. To ti je tako kada sportsku igru rade ljudi koji su u školi bili oslobođeni tjelesnog odgoja. Ono što je njima logično, većini nas nije. Ono što je nama logično, nije njima. Vječita borba logike i pohlepe.

12 godina
offline
FIFA 22

kupio i instalirao igru...jbt igra ista potpuno kao prosle godine...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 22
Mortiis kaže...

kupio i instalirao igru...jbt igra ista potpuno kao prosle godine...

 Igra je sve samo nije ista kao prosle godine.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
Mortiis kaže...

kupio i instalirao igru...jbt igra ista potpuno kao prosle godine...

Isto smece od nogometa, da. Ista igre, nikako. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: FIFA 22
Probajte PES, on je svakako drugačiji ove godine
9 godina
offline
Re: FIFA 22
Probajte PES, on je svakako drugačiji ove godine
15 godina
offline
FIFA 22

PES je jedna od najgorih igri koje sam probao u zadnje vrijeme. Kao da igraš alpha veziju, sramota na što je Konami spao, a nekad su radili najbolji nogomet.

 

Dokle god Konami radi takve igre, Fifa se neće poboljšavati. Jednostavno im ovi daju prednost svake godine, što je loše jer praktiči imaju monopol. Sad jedino ostaje za vidjeti kakav će biti onaj novi nogać što izlazi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 12:22 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 22

opet su zeznuli Otw ?. Dobio  ujutro paket otw player i izadje 78 gold Ake ???

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 22
chance00 kaže...

opet su zeznuli Otw ?. Dobio  ujutro paket otw player i izadje 78 gold Ake ???

Nisu ništa zeznuli. OTW kartice izlaze u 19h po našem vremenu i lijepo ti piše da pack ne otvaraš prije toga. Kako ćeš dobiti OTW karticu kada ih još nema u packovima. Zeznuli su što su dali packove prije vremena jer nitko ne čita što piše. Svi vide samo pack.

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Stigla je konačno standard verzija, odigrao sam danas 3 tekme u diviziji 10. Meni se ovo čini kao bolje od 21 i 20. Iako, treba pričekati da se stigne do jačih divizija jer će tamo opet vjerojatno sva govna isplivati na površinu.

Al zasad meni djeluje igra ok, ima nešto pes-ovsko u sebi što se tiče kretnje igrača i igranja obrane.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 22
DoctorEvil kaže...

Stigla je konačno standard verzija, odigrao sam danas 3 tekme u diviziji 10. Meni se ovo čini kao bolje od 21 i 20. Iako, treba pričekati da se stigne do jačih divizija jer će tamo opet vjerojatno sva govna isplivati na površinu.

Al zasad meni djeluje igra ok, ima nešto pes-ovsko u sebi što se tiče kretnje igrača i igranja obrane.

Hvala Bogu da se nekome svidio ovaj autoblok simulator.

 

Danas sam odigrao par tekmi SB da skupim nešto bodova za nekakav pack u ponedjeljak. Pa to nema veze s mozgom. Šteta što nisam sve snimao. AI loba mog golmana koji stoji na crti a golman ima preko 2 metra. Što reći za ovaj autogol i sva sranja koja se vide iz druge kamere kada lopta doslovce prolazi kroz igrača kako bi pao ovaj smiješan gol. Znači nova svemirska tehnologija koja se koristi za razvoj igre a sranja ostala ista. I onda debili naprave show od sat vremena prezentirajući nam nova čudesa koja su igru podigla na razinu više.

 

11 godina
offline
Re: FIFA 22

Trebao bi citati i dodatnu literaturu da bi igrao fifu,aaahaa 🙂

Da je samo autoblok simulator bilo bi ok ,ali ovo je neigrivo

 

16 godina
offline
FIFA 22

Bio bih zadovoljan da dobijem bilo koju od onih 8 kartica koje mi mogu koristiti. No tako je bilo i prošle godine i onda sam dobio jednu od one tri koje mi ničem ne služe. Tako će biti i ove godine. Već vidim jednog od trojca Berghuis, Dumfries ili Locatelli u klubu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Evo ja usao u sljedecu vikend ligu, proslo iskreno puno lakse nego kaj sam ocekivao, rekord 6-0, za daljnje paketice nisam htio igrati jer su mi tekme stvarno nabijale stres i ekipa igra sweaterski jako.

Sada za OTW skupio par paketica(2x100k, 2x50k, 6x25k, 1x30k i jos par manjih, ukupno ih je 20), mozda nekoga dobijemo, a i mali pack opening je uvijek zabavan.

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Bio bih zadovoljan da dobijem bilo koju od onih 8 kartica koje mi mogu koristiti. No tako je bilo i prošle godine i onda sam dobio jednu od one tri koje mi ničem ne služe. Tako će biti i ove godine. Već vidim jednog od trojca Berghuis, Dumfries ili Locatelli u klubu.

 Po ovome team 1 ce bit jedno 10 puta bolja od team 2

16 godina
offline
FIFA 22

Lijepo ih krenulo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Nesposobna banda. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
DoctorEvil kaže...

Stigla je konačno standard verzija, odigrao sam danas 3 tekme u diviziji 10. Meni se ovo čini kao bolje od 21 i 20. Iako, treba pričekati da se stigne do jačih divizija jer će tamo opet vjerojatno sva govna isplivati na površinu.

Al zasad meni djeluje igra ok, ima nešto pes-ovsko u sebi što se tiče kretnje igrača i igranja obrane.

Hvala Bogu da se nekome svidio ovaj autoblok simulator.

 

Danas sam odigrao par tekmi SB da skupim nešto bodova za nekakav pack u ponedjeljak. Pa to nema veze s mozgom. Šteta što nisam sve snimao. AI loba mog golmana koji stoji na crti a golman ima preko 2 metra. Što reći za ovaj autogol i sva sranja koja se vide iz druge kamere kada lopta doslovce prolazi kroz igrača kako bi pao ovaj smiješan gol. Znači nova svemirska tehnologija koja se koristi za razvoj igre a sranja ostala ista. I onda debili naprave show od sat vremena prezentirajući nam nova čudesa koja su igru podigla na razinu više.

 

Odigrao sam još par tekmi poslije, već u div9 naletio na pay to win ekipu, top gold ekipa iz premiershipa. Ne znam šta je tim ljudima da bacaju par stotina dolara da bi sastavili momčad prvi dan od izlaska igre.

 

Nije baš autoblock toliki problem u ovoj igri, nego više nekonzistentnost šutiranja, ili to da su golmani bogovi. Ovo mi je valjda prva fifa ikad da pucam s 12 metara i očekujem da neće biti gol, baš treba tražiti sweat tap-in kad god je moguće. Gledao sam na youtube da navodno low driven udarci su sposobni normalno ulaziti, moram malo to pogledati.

 

Što se tiče baš kreiranja napada i igre u obrani, meni je ova igra ok. Ja u fifi 21 nisam bio u stanju presresti loptu i kad bi ful pročitao dodavanje, ovdje to bar djeluje donekle moguće tako da čitanje igre nešto vrijedi.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

dobijem dva grealisha 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

dobijem dva grealisha 

 Daj meni jednog, ja ti dam ovog Shitfries-a... (ne znam fakat zakaj sam se nadao nekoj korisnoj kartici)

 

16 godina
offline
FIFA 22

Htio sam plakati. Otvorim mislim 8 onih packova od 15k coinsa i desetak onih od 7500 coinsa.  Najbolja kartica Chiesa koji vrijedi 11k coinsa. Znači spizdio sam oko 200k coinsa na Chiezu. Pa je li to normalno? Ove sve ostale kartice ne vrijede preko 1000 coinsa što sam ih dobio. Dobio sam 4 Balea, trenutno ne ide niti za 1000 coinsa. Totalno sam u šoku. Ne mogu jednostavno vjerovati. U garantiranom OTW packu dobio sam Alabu. Moglo je i gore ali ne igram sa španjolcima pa će stajati u klubu. Sumnjam da će dobiti i jednu nadogradnju. Kaj sam ja njima skrivio da me tako jebu u packovima već nekoliko godina?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 22

Gdje je najjeftinije uzet fifu?

NBA - I love this game !!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Htio sam plakati. Otvorim mislim 8 onih packova od 15k coinsa i desetak onih od 7500 coinsa.  Najbolja kartica Chiesa koji vrijedi 11k coinsa. Znači spizdio sam oko 200k coinsa na Chiezu. Pa je li to normalno? Ove sve ostale kartice ne vrijede preko 1000 coinsa što sam ih dobio. Dobio sam 4 Balea, trenutno ne ide niti za 1000 coinsa. Totalno sam u šoku. Ne mogu jednostavno vjerovati. U garantiranom OTW packu dobio sam Alabu. Moglo je i gore ali ne igram sa španjolcima pa će stajati u klubu. Sumnjam da će dobiti i jednu nadogradnju. Kaj sam ja njima skrivio da me tako jebu u packovima već nekoliko godina?

 Kupovao si packove coinsima. I moja baka zna da je to blesavo.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
Gogy7 kaže...
Probajte PES, on je svakako drugačiji ove godine

 ono nebi preporucio ni najgorem neprijatelju

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice