FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 681.925
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Vladitor kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...

Otvorim 10 packova i u 7 dobijem ona južnoamerička govna. Najbolji igrač u tih 10 packova diogo jota rating 80. Užas.

 😂😂😂

 A kaj da ti kažem? Dok ide ide. Ja ću i u onom garantiraron sbc totsu dobiti rare karticu. Ono, u 10 packova da ne dobijem karticu ratinga 81 je nevjerojatno.

 

Otvorit ce se kad tad, ja nisam nista dobro dobia od prvog tjedna igre do fut birthdaya, od tad sere nemilo

 

Trenutno grindam prem rare kartice za upgrade packove, ima da svakog prem totsa otvorim, ar 1000 cu ih napravit😂

 1500 tekmi 4. misec imaš li život pas te maza

 Jebo me pas, da nije bilo korone prosle godine... nebi ni 1000 nabil... Ovaj 1500 do 5mj. 

 

Otvorio cudo paketa, dobio dva EFL TOTSa, nista vise nisam ni ocekival. Smeh.

 

1500 je nista za 7 mjeseci s obzirom da je ovo jedina igra koju igram. ispadne 2 sata max dnevno nek dodam trejdanje neka bude 2,5-3

Daj bas odi pod settings i pogleda ''time spent''. Zanimljiviji podatak od utakmica. Meni je na 8 dana. 

 

 

Ova WL je stvarno nest' spektakularno. Svaki igrac je toliko ovisan o nutmegu i bridgeu da to nisu jebene istine. Sve golove kaj sam dobil su iz ta dva double tap poteza. Od 5 pokusaja 4 obranim, ali uvijek taj jedan prode jer su Neymar, Ronaldo, Mbappe ili neka ikona doslovno zasticeni nekakvim force fieldom.

10-0 za sad, budemo vidjeli kolko ce trajat.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Vladitor kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...

Otvorim 10 packova i u 7 dobijem ona južnoamerička govna. Najbolji igrač u tih 10 packova diogo jota rating 80. Užas.

 😂😂😂

 A kaj da ti kažem? Dok ide ide. Ja ću i u onom garantiraron sbc totsu dobiti rare karticu. Ono, u 10 packova da ne dobijem karticu ratinga 81 je nevjerojatno.

 

Otvorit ce se kad tad, ja nisam nista dobro dobia od prvog tjedna igre do fut birthdaya, od tad sere nemilo

 

Trenutno grindam prem rare kartice za upgrade packove, ima da svakog prem totsa otvorim, ar 1000 cu ih napravit😂

 1500 tekmi 4. misec imaš li život pas te maza

 Jebo me pas, da nije bilo korone prosle godine... nebi ni 1000 nabil... Ovaj 1500 do 5mj. 

 

Otvorio cudo paketa, dobio dva EFL TOTSa, nista vise nisam ni ocekival. Smeh.

 

1500 je nista za 7 mjeseci s obzirom da je ovo jedina igra koju igram. ispadne 2 sata max dnevno nek dodam trejdanje neka bude 2,5-3

Daj bas odi pod settings i pogleda ''time spent''. Zanimljiviji podatak od utakmica. Meni je na 8 dana. 

 

 

Ova WL je stvarno nest' spektakularno. Svaki igrac je toliko ovisan o nutmegu i bridgeu da to nisu jebene istine. Sve golove kaj sam dobil su iz ta dva double tap poteza. Od 5 pokusaja 4 obranim, ali uvijek taj jedan prode jer su Neymar, Ronaldo, Mbappe ili neka ikona doslovno zasticeni nekakvim force fieldom.

10-0 za sad, budemo vidjeli kolko ce trajat.

 

 

Kako da filtriram to na utakmice ps mi je non stop upaljen?

 

Ja sam tek krenia 5-0

likovi igraju sa 5 u zadnjoj liniji, drop back, 1 depth i samo spamaju bridgeve haha

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Vladitor kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...

Otvorim 10 packova i u 7 dobijem ona južnoamerička govna. Najbolji igrač u tih 10 packova diogo jota rating 80. Užas.

 😂😂😂

 A kaj da ti kažem? Dok ide ide. Ja ću i u onom garantiraron sbc totsu dobiti rare karticu. Ono, u 10 packova da ne dobijem karticu ratinga 81 je nevjerojatno.

 

Otvorit ce se kad tad, ja nisam nista dobro dobia od prvog tjedna igre do fut birthdaya, od tad sere nemilo

 

Trenutno grindam prem rare kartice za upgrade packove, ima da svakog prem totsa otvorim, ar 1000 cu ih napravit😂

 1500 tekmi 4. misec imaš li život pas te maza

 Jebo me pas, da nije bilo korone prosle godine... nebi ni 1000 nabil... Ovaj 1500 do 5mj. 

 

Otvorio cudo paketa, dobio dva EFL TOTSa, nista vise nisam ni ocekival. Smeh.

 

1500 je nista za 7 mjeseci s obzirom da je ovo jedina igra koju igram. ispadne 2 sata max dnevno nek dodam trejdanje neka bude 2,5-3

Daj bas odi pod settings i pogleda ''time spent''. Zanimljiviji podatak od utakmica. Meni je na 8 dana. 

 

 

Ova WL je stvarno nest' spektakularno. Svaki igrac je toliko ovisan o nutmegu i bridgeu da to nisu jebene istine. Sve golove kaj sam dobil su iz ta dva double tap poteza. Od 5 pokusaja 4 obranim, ali uvijek taj jedan prode jer su Neymar, Ronaldo, Mbappe ili neka ikona doslovno zasticeni nekakvim force fieldom.

10-0 za sad, budemo vidjeli kolko ce trajat.

 

 

Kako da filtriram to na utakmice ps mi je non stop upaljen?

 

Ja sam tek krenia 5-0

likovi igraju sa 5 u zadnjoj liniji, drop back, 1 depth i samo spamaju bridgeve haha

Mislim da ima neka opcija da pogledas ''time spent'' u utakmicama. Koda sam vidio tu opciju.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Haaland i službeno proglašen najbržim igračem bundes lige za ovu sezonu. Alphonso Davies je drugi a treće mjesto zauzima Marcus Thuram. Da se podsjetimo, Haaland ima pace 84 a Thuram isto 84, dok Davies ima pace 96. Nadam se da će ovogodišnji rezultati pomoći Haalandu i Thuramu da uđu bar u top 15 najbržih igrača njemačke lige u fifi 22. Očekujem ih tamo od 13 do 15 mjesta.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2021 23:13 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Koliko postoji base icon igrača?

Kolika je vjerovatnost da u prošlim swapsima i sad dobijem ISTOG?

Kakvi kreteni nevjerovatno. Na kraju ispada da je bolje da sam uzeo onog jadnog pim Deco-a za preostale tokene, jer ovo je retardacija

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Kako obozavam ovu WL. Prvi poraz na 12-0.

Lik me dobio samo zato jer sa Atalom i Mbappeom siluje nutmeg i bridge do te mjere da mu je svako kretanje s mjesta jedan od ta dva poteza. Zasto oni ta glitcherska govna ne izbace iz igre je van svake pameti.

 

Edit: evo, trenutno stanje fife u dvije slike. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.4.2021 21:43 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

pozz , da li se moze igrat 2v2 online. Odnosno frend i ja na jednom racunaru vs dva druga na drugom, a pritom online ? 

Mujak
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Da li vredi umesto prime Stoickova, sbc Runija ili mid Ronaldinha ubaciti Neymara ili Mbapea?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
maxx3310 kaže...
Da li vredi umesto prime Stoickova, sbc Runija ili mid Ronaldinha ubaciti Neymara ili Mbapea?

Pisao sam nedavno da je meni Neymar najbolji napadač s kojim sam igrao u ovoj FIFI i zato je odgovor DA.

Samo, nemoj se zajebat i stavit ga na krilo nego u napadu mora biti ili barem na CAM-u.

Nije loš ni na krilu, ali kao napadač je odličan.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 21

Momci, nemojte "zaspat" na Chiesu. Na STu, strava. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Ima 330 k ,mislio sam uzeti Neymara kao super sub ili cu ga nekako ubaciti u ekupu.

Da li ce i kad pasti cijena odnosno kad je najbolje da ga kupim?PC je platforma.

 

Mislio sam da je u petak najbolje .

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2021 14:33 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Ima 330 k ,mislio sam uzeti Neymara kao super sub ili cu ga nekako ubaciti u ekupu.

Da li ce i kad pasti cijena odnosno kad je najbolje da ga kupim?PC je platforma.

 

Mislio sam da je u petak najbolje .

U petak poslije 19h kada krene engleski tots pa vidi kako će mu se kretati cijena. Ako baš ne padne onda nedjelja polije podne kada većina završava Wl pa prodaje momčadi s kojima su igrali. Prati na futbinu kako mu se cijena kreće kroz sedam dana kako bi znao je li se isplati uzeti ili ne po trenutnoj cijeni u tom periodu.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

4 dana, 3 sbc paketa, 4 tots :p
Mogo sam možda i loto uplatit ovih dana kako je krenulo...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
MBuda kaže...

4 dana, 3 sbc paketa, 4 tots :p
Mogo sam možda i loto uplatit ovih dana kako je krenulo...

Ja sam ih 5 odigrao i najbolja kartica rare Llorente rating 82

 

edit: još jedan i najbolji do sada pick

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2021 19:10 (movie).
3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

Ima 330 k ,mislio sam uzeti Neymara kao super sub ili cu ga nekako ubaciti u ekupu.

Da li ce i kad pasti cijena odnosno kad je najbolje da ga kupim?PC je platforma.

 

Mislio sam da je u petak najbolje .

U petak poslije 19h kada krene engleski tots pa vidi kako će mu se kretati cijena. Ako baš ne padne onda nedjelja polije podne kada većina završava Wl pa prodaje momčadi s kojima su igrali. Prati na futbinu kako mu se cijena kreće kroz sedam dana kako bi znao je li se isplati uzeti ili ne po trenutnoj cijeni u tom periodu.

 Hvala.

Opet nisam pametan sta da radim?

Imam ovaj tim,fali mi Can i Delaney pa da zavrsis sa Fifom

Predjem posle u 4222 ili 4231.

Ne znam kako da uklopim Neymara ,Cana i Delaneya uklapam lako.

Da li je Can bolji od zlatnog Kantea na CDM? 

 

Obranu bih naknadno krpio polako.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2021 20:12 (PeroMilic03).
12 godina
offline
FIFA 21

Ja sam sad sa ovim nabio preko 2200+ DR rating i spreman sam za WL. Osim ako nesto ne uleti u petak jer imam D1 R1 nagrade i G3. Nakon dugo vremena gustam u ekipi, al jednostavno ne mogu pregrmit kad mi Klaiber, Recce James, AWB i ostali bekovi razgrcu na 6/7 chema ko iz sale. U WL sam bio naletio na frajera koji je igral FB Sanchesa na RW, dakle 3 chema. U direktnom duelu sa mojim Renatom koji je na 10 chema... moj nije imal sanse.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Jebeni Krul 86 dođe u garantiranom tots sbc. Moglo je i gore.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21

Nešto kao moj Grant duplikat možda

15 godina
offline
FIFA 21

Garantirani efl tots. Teška srca i tužne duše izbacio sam Ronalda iz ekipe, dat ću ovome šansu bar 20-30 tekmi da ga isprobam kak spada. Na papiru je odličan. Ak je loš u praksi, ide debeli nazad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ovde koliko znam presing drugog igrača kad se poziva, baš i ne radi.

Međutim povremeno nailazim na ekipe kojima to funkcioniše kao drugu igru da igramo...

Nije team pressure, nije constant pressure, a nije ni pressure after possession lost. Nije ni offside trap.

Nego tačno gledam kako se njegov igrač kojeg NE kontroliše, zaleće kao da mu je poslednje.. Većina kada poziva taj pritisak, saigrač se samo nezainteresovano pomeri negde u kurac van pozicije i to je to..

Može biti ili čit neki (pc), ili ja nešto baš propuštam ovde?

Znam da može da se povremeno iskoristi, da se sabiju malo igrači, ali da me udvaja u milisekundi... I to na svakom delu terena? Pa kako...

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
maxx3310 kaže...
Ovde koliko znam presing drugog igrača kad se poziva, baš i ne radi.

Međutim povremeno nailazim na ekipe kojima to funkcioniše kao drugu igru da igramo...

Nije team pressure, nije constant pressure, a nije ni pressure after possession lost. Nije ni offside trap.

Nego tačno gledam kako se njegov igrač kojeg NE kontroliše, zaleće kao da mu je poslednje.. Većina kada poziva taj pritisak, saigrač se samo nezainteresovano pomeri negde u kurac van pozicije i to je to..

Može biti ili čit neki (pc), ili ja nešto baš propuštam ovde?

Znam da može da se povremeno iskoristi, da se sabiju malo igrači, ali da me udvaja u milisekundi... I to na svakom delu terena? Pa kako...

 Ja iram na PC kod mene teammate ne radi nikako.odnosno malo nesto .

3 godine
offline
FIFA 21

Gledam na FB forum,lik kaze da je za 3 mj . dosao do 1 div. prvi put igra Fifu.

Ako ne laze svaka cast.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Gledam na FB forum,lik kaze da je za 3 mj . dosao do 1 div. prvi put igra Fifu.

Ako ne laze svaka cast.

 

 Ako se vodis nekakvim glupim zakonima igre pa maksimalno iskoristavas glitcheve i bugovi unutar igre... svakako da je moguce, cak i prije. Pravovremeno dodati trokutom u prostor pod kutom od 45 stupnjeva je 99% gol. Svi igraci protiv kojih sam igrao a imali su DR rating iznad 2300 su igrali na takav nacin. 532, Naprijed trojka na stay forwards. Lopta na beka, nastima ga na 45 stupnjeva u odnosu na pas koji planira napravit. Posalje sa L1 napadaca u prostor i samo napuni trokut. Uzalud ti posjed, udarci i ostalo ako je druga strana spremna na takav nacin igrat i doslovno bez znoja te polupat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Gledam na FB forum,lik kaze da je za 3 mj . dosao do 1 div. prvi put igra Fifu.

Ako ne laze svaka cast.

 

 Ako se vodis nekakvim glupim zakonima igre pa maksimalno iskoristavas glitcheve i bugovi unutar igre... svakako da je moguce, cak i prije. Pravovremeno dodati trokutom u prostor pod kutom od 45 stupnjeva je 99% gol. Svi igraci protiv kojih sam igrao a imali su DR rating iznad 2300 su igrali na takav nacin. 532, Naprijed trojka na stay forwards. Lopta na beka, nastima ga na 45 stupnjeva u odnosu na pas koji planira napravit. Posalje sa L1 napadaca u prostor i samo napuni trokut. Uzalud ti posjed, udarci i ostalo ako je druga strana spremna na takav nacin igrat i doslovno bez znoja te polupat.

 Jbg onda ,dobro imas zelju da igras ikako posle tog saznanja.

Gledam Brstimira,ima tih trought ball ali ipak nisu svi golovi takvi.Ima i drugig gliceva. :)

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Gledam na FB forum,lik kaze da je za 3 mj . dosao do 1 div. prvi put igra Fifu.

Ako ne laze svaka cast.

 

 Ako se vodis nekakvim glupim zakonima igre pa maksimalno iskoristavas glitcheve i bugovi unutar igre... svakako da je moguce, cak i prije. Pravovremeno dodati trokutom u prostor pod kutom od 45 stupnjeva je 99% gol. Svi igraci protiv kojih sam igrao a imali su DR rating iznad 2300 su igrali na takav nacin. 532, Naprijed trojka na stay forwards. Lopta na beka, nastima ga na 45 stupnjeva u odnosu na pas koji planira napravit. Posalje sa L1 napadaca u prostor i samo napuni trokut. Uzalud ti posjed, udarci i ostalo ako je druga strana spremna na takav nacin igrat i doslovno bez znoja te polupat.

 Jbg onda ,dobro imas zelju da igras ikako posle tog saznanja.

Gledam Brstimira,ima tih trought ball ali ipak nisu svi golovi takvi.Ima i drugig gliceva. :)

 Brstimir je meni nejvjerovatan. WL ide 30-0 ko iz picke, tu lokalno gubi od svakakih ljudi. To mi nikako nejde u glavu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Gledam na FB forum,lik kaze da je za 3 mj . dosao do 1 div. prvi put igra Fifu.

Ako ne laze svaka cast.

 

 Ako se vodis nekakvim glupim zakonima igre pa maksimalno iskoristavas glitcheve i bugovi unutar igre... svakako da je moguce, cak i prije. Pravovremeno dodati trokutom u prostor pod kutom od 45 stupnjeva je 99% gol. Svi igraci protiv kojih sam igrao a imali su DR rating iznad 2300 su igrali na takav nacin. 532, Naprijed trojka na stay forwards. Lopta na beka, nastima ga na 45 stupnjeva u odnosu na pas koji planira napravit. Posalje sa L1 napadaca u prostor i samo napuni trokut. Uzalud ti posjed, udarci i ostalo ako je druga strana spremna na takav nacin igrat i doslovno bez znoja te polupat.

 Jbg onda ,dobro imas zelju da igras ikako posle tog saznanja.

Gledam Brstimira,ima tih trought ball ali ipak nisu svi golovi takvi.Ima i drugig gliceva. :)

 Brstimir je meni nejvjerovatan. WL ide 30-0 ko iz picke, tu lokalno gubi od svakakih ljudi. To mi nikako nejde u glavu.

 Kako mislis gubi lokalno?Od koga ?

Juce ga gledam pobjedio u wl 87 zaredom.

Izgubi na penale ...

Isao na novi licni rekord od 90:0.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2021 14:47 (PeroMilic03).
12 godina
offline
FIFA 21

Adria i takva natjecanja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

U garantiranom community totsu dobijem Ndombelea. Aj bar ga mogu koristiti jer igram s englezima tako da ne mogu reći da sam nezadovoljan. Navijao sam za Wan Bissaku ali kad nije on i ovo je ok.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

evo i meni ga je dalo , očekivao sam neko sranje ali ovaj će i poslužiti

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

 

Koliko je igra prije bolja, to nije normalno. Ove cancelled picke materine i ostala govna totalno unistila nekad napadacki orijentiranu igru. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice