FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.067.996
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Kako su u kurcu sa parama ako je FIFA 19 uz Fortnite najveci magnet za lovu, a FIFA 20 je 4. Na tom popisu a vani je 3-4mj. 

 

Market je u kurcu jer nema kartica. I to je to. Untr. je sve zivo, nema icon SBCa, nema niceg. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Khm khm market ovo market ono. A ja pitah nešto.

Koji igrači su mi sad potencijalni dobitak za 86+ upgrejd red pickova, trenutni totw ili svi do sad?

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Svi do sada. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Svi do sada. 

 Al sam se usrećio.

16 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kako su u kurcu sa parama ako je FIFA 19 uz Fortnite najveci magnet za lovu, a FIFA 20 je 4. Na tom popisu a vani je 3-4mj. 

 

Market je u kurcu jer nema kartica. I to je to. Untr. je sve zivo, nema icon SBCa, nema niceg. 

 Šime pricamo o fifi 20 a ne o fifi 19. Ako pogledas koliko se fifa 20 prodala u tri mjesecau odnosu na fifu 19 vidjet ces jedan pad prodaje. Potom ako usporedimo velicinu marketa u 9, 10 i 11 mjesecu vidjet ces da niti jednom market nije bio niti blizu velicini marketa u fifi 19 a u to vrijeme nije bilo untr. packova. Osim toga kupovinom fifa pointsa ne dobijas untr. packove a oni su u fifi 19 zaradili gotovo milijardu dollara na fifa pointsima. Kladim se da ove godine nisu niti upola ubrali novca na fifa pointsima kao prosle godine u prva tri mjeseca. Osjeti se na svakom koraku pad interesa za igrom iz kojekakvih razloga a prave cifre cemo saznati krajem godine ako ih ne sakriju od javnosti

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Kako su u kurcu sa parama ako je FIFA 19 uz Fortnite najveci magnet za lovu, a FIFA 20 je 4. Na tom popisu a vani je 3-4mj. 

 

Market je u kurcu jer nema kartica. I to je to. Untr. je sve zivo, nema icon SBCa, nema niceg. 

 Šime pricamo o fifi 20 a ne o fifi 19. Ako pogledas koliko se fifa 20 prodala u tri mjesecau odnosu na fifu 19 vidjet ces jedan pad prodaje. Potom ako usporedimo velicinu marketa u 9, 10 i 11 mjesecu vidjet ces da niti jednom market nije bio niti blizu velicini marketa u fifi 19 a u to vrijeme nije bilo untr. packova. Osim toga kupovinom fifa pointsa ne dobijas untr. packove a oni su u fifi 19 zaradili gotovo milijardu dollara na fifa pointsima. Kladim se da ove godine nisu niti upola ubrali novca na fifa pointsima kao prosle godine u prva tri mjeseca. Osjeti se na svakom koraku pad interesa za igrom iz kojekakvih razloga a prave cifre cemo saznati krajem godine ako ih ne sakriju od javnosti

 Ja pricam o tablici gdje Fortnite i FIFA 19 ( Dakle fifa koja je prestala sa radom :D ) drze pozicije, a igra koja je vani 3mj, je odmah iza njih. O tome pricam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Ja pricam o tablici gdje Fortnite i FIFA 19 ( Dakle fifa koja je prestala sa radom :D ) drze pozicije, a igra koja je vani 3mj, je odmah iza njih. O tome pricam. 

Ja pricam o tome kako u fifi 20 prodaja fifa pointsa ne ide po planu a to se vidi po velicini marketa, jer da ljudi trose novac na fifa pointse kao proslih godina market bi bio veci. Ne zaboravi da su do sada na fifa pointsima zarađivali koliko i na prodaji igre. Ove godine nema śanse da to ponove sto mi je neizmjerno drago.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Prvi put u godini netko ko je useful

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam danas prejak na golmanima. 

 

2x Onana, Neuer i lloris u istom packu, de gea, Lecomte, vlachidokurac x2 jednom u red picku, drugi puta u totw. 

 

Poprilicno razocaran. Jos moram MM slozit i SBC. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ja sam danas prejak na golmanima. 

 

2x Onana, Neuer i lloris u istom packu, de gea, Lecomte, vlachidokurac x2 jednom u red picku, drugi puta u totw. 

 

Poprilicno razocaran. Jos moram MM slozit i SBC. 

 Šta se buniš, 21 pack sam otvorio ukupno danas, svi friški, jer sam slagao danas league sbcove i te cirkuse+dr+wl+ovi današnji sbcovi, top pick felipe anderson 84 .

6 onih PL sbc-a sam složio sa rare gold igračima - jedino if grealish, sve ostalo max 81 rating, onog tulavog španjolca cm-a sam dobio u svih šest packova.

16 godina
offline
FIFA 20

Evo, odradio sve današnje SBC. Dobio 7 packova i najbolja kartica Mandžukić i Casilas. Meni ne bi bilo dovoljno niti milijun fifa pointsa da dobijem toty karticu. Bio bih prezadovoljan da izvučem recimo Pogbu. Neki dan sam ga prodao jer sam morao a draga mi kartica. Sada sam si je ponovno kupio kada neće u packu doći. Stvarno sam jadan s tim packovima. Ne kužim da ne mogu dobiti jebenu karticu ratinga 84. Odigram danas i sutra SB da skupim bodova za dva rare mega packa i ako u njima ništa ne dobijem mijenjam zabavu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Šta se buniš, 21 pack sam otvorio ukupno danas, svi friški, jer sam slagao danas league sbcove i te cirkuse+dr+wl+ovi današnji sbcovi, top pick felipe anderson 84 .

6 onih PL sbc-a sam složio sa rare gold igračima - jedino if grealish, sve ostalo max 81 rating, onog tulavog španjolca cm-a sam dobio u svih šest packova.

Netko mi je danas objašnjavao kako je taj sbc super isplativ pa ne znam što se buniš. Ja sam ih sveukupno odigrao 5 i u 4 sam dobio karticu max ratinga 81 i u jednom karticu max ratinga 82. Fakat lijepe kartice da u prvom mjesecu nadogradiš postojeću momčad.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

 Šta se buniš, 21 pack sam otvorio ukupno danas, svi friški, jer sam slagao danas league sbcove i te cirkuse+dr+wl+ovi današnji sbcovi, top pick felipe anderson 84 .

6 onih PL sbc-a sam složio sa rare gold igračima - jedino if grealish, sve ostalo max 81 rating, onog tulavog španjolca cm-a sam dobio u svih šest packova.

Netko mi je danas objašnjavao kako je taj sbc super isplativ pa ne znam što se buniš. Ja sam ih sveukupno odigrao 5 i u 4 sam dobio karticu max ratinga 81 i u jednom karticu max ratinga 82. Fakat lijepe kartice da u prvom mjesecu nadogradiš postojeću momčad.

 Ja sam isto svoje ulupao i dobio sam dva puta onog spanjolca if na lm poziciji. Pa isplativ je jer je jeftin za napraviti, a to sto oni smanje pack weight to je druga prica.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

 Šta se buniš, 21 pack sam otvorio ukupno danas, svi friški, jer sam slagao danas league sbcove i te cirkuse+dr+wl+ovi današnji sbcovi, top pick felipe anderson 84 .

6 onih PL sbc-a sam složio sa rare gold igračima - jedino if grealish, sve ostalo max 81 rating, onog tulavog španjolca cm-a sam dobio u svih šest packova.

Netko mi je danas objašnjavao kako je taj sbc super isplativ pa ne znam što se buniš. Ja sam ih sveukupno odigrao 5 i u 4 sam dobio karticu max ratinga 81 i u jednom karticu max ratinga 82. Fakat lijepe kartice da u prvom mjesecu nadogradiš postojeću momčad.

 Evo još 3x sam slagao taj, i još složio chelsea i brighton u league sbc. Znači 26 packova, nek je samo 6 igrača prosjek igrača po packu, a nije više je, jer je samo par bilo sa itemima, ali eto nek je 6, znači 150 igrača minimum sam ja danas 'otvorio'. I od STOPEDESET igrača meni je TOP PICK jedan 84 lm koji vrijedi 5-6000 coinsa. Znači svi mogući i nemogući rare player packovi, mega packovi, a na kraju u 12-6-3 packu dobijem 84 igrača, u ovim superduper raremega je došla raremega kita..

Nema veze, ajmo grindat za zadnji icon swap u sq.b. i čekat sutra nove swapove, da je šta došlo bilo bi extra, pošto nije, kaj sad, ajmo dalje trošit živce igranjem poluproizvoda.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

 Šta se buniš, 21 pack sam otvorio ukupno danas, svi friški, jer sam slagao danas league sbcove i te cirkuse+dr+wl+ovi današnji sbcovi, top pick felipe anderson 84 .

6 onih PL sbc-a sam složio sa rare gold igračima - jedino if grealish, sve ostalo max 81 rating, onog tulavog španjolca cm-a sam dobio u svih šest packova.

Netko mi je danas objašnjavao kako je taj sbc super isplativ pa ne znam što se buniš. Ja sam ih sveukupno odigrao 5 i u 4 sam dobio karticu max ratinga 81 i u jednom karticu max ratinga 82. Fakat lijepe kartice da u prvom mjesecu nadogradiš postojeću momčad.

 Meni su se pokazali isplativi prosle godine, pomocu njih sam slozio Ikonu Campbella i Keanea za 650k zajedno, oni su mi ostali u ekipi dok ih nisam ubacio u SBC za R9.

 

Za nekih 100k, mozes sloziti 15tak Premium players packova i dosta 2 rare players packa (ako sva sranja recikliras ponovo u packove). I onda se iz tih packova nadas najboljem, mene prosle god nije posrao nijedan meta igrac ali sam dobio dosta high rated iz Lalige i pomocu njih sam slozio Campbella i Keanea.

 

Ono što želim reći je da osobno nevidim razlog da se bacaju coinsi na te packove ako nezelis sloziti neki SBC. Slazes za highrated igrace, ako te pogodi TOTY odlicno.  

15 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
movie kaže...
jopis kaže...

 Šta se buniš, 21 pack sam otvorio ukupno danas, svi friški, jer sam slagao danas league sbcove i te cirkuse+dr+wl+ovi današnji sbcovi, top pick felipe anderson 84 .

6 onih PL sbc-a sam složio sa rare gold igračima - jedino if grealish, sve ostalo max 81 rating, onog tulavog španjolca cm-a sam dobio u svih šest packova.

Netko mi je danas objašnjavao kako je taj sbc super isplativ pa ne znam što se buniš. Ja sam ih sveukupno odigrao 5 i u 4 sam dobio karticu max ratinga 81 i u jednom karticu max ratinga 82. Fakat lijepe kartice da u prvom mjesecu nadogradiš postojeću momčad.

 Meni su se pokazali isplativi prosle godine, pomocu njih sam slozio Ikonu Campbella i Keanea za 650k zajedno, oni su mi ostali u ekipi dok ih nisam ubacio u SBC za R9.

 

Za nekih 100k, mozes sloziti 15tak Premium players packova i dosta 2 rare players packa (ako sva sranja recikliras ponovo u packove). I onda se iz tih packova nadas najboljem, mene prosle god nije posrao nijedan meta igrac ali sam dobio dosta high rated iz Lalige i pomocu njih sam slozio Campbella i Keanea.

 

Ono što želim reći je da osobno nevidim razlog da se bacaju coinsi na te packove ako nezelis sloziti neki SBC. Slazes za highrated igrace, ako te pogodi TOTY odlicno.  

 Ključna stvar je AKO te posere. A ako složiš 8 komada=88 igrača, i u tih 88 igrača JEDAN 84, sve ostalo max 81, onda je to besmisleno, jer su svi untrejdabl. A držat untrejdabl smeća u klubu sa tako niskim rejtingom je sranje. Ja imam 1000 igrača u klubu atm, ali bar su 3/4 trejdabl, pa da ih discardam opet imam neku lovu za nešt kupit, a gomilat untrejdabl low rated engleze u nadi da će nešt uletit, to je ono, pravi ea common sense sa 0.001% šanse.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
zagid3 kaže...
movie kaže...
jopis kaže...

 Šta se buniš, 21 pack sam otvorio ukupno danas, svi friški, jer sam slagao danas league sbcove i te cirkuse+dr+wl+ovi današnji sbcovi, top pick felipe anderson 84 .

6 onih PL sbc-a sam složio sa rare gold igračima - jedino if grealish, sve ostalo max 81 rating, onog tulavog španjolca cm-a sam dobio u svih šest packova.

Netko mi je danas objašnjavao kako je taj sbc super isplativ pa ne znam što se buniš. Ja sam ih sveukupno odigrao 5 i u 4 sam dobio karticu max ratinga 81 i u jednom karticu max ratinga 82. Fakat lijepe kartice da u prvom mjesecu nadogradiš postojeću momčad.

 Meni su se pokazali isplativi prosle godine, pomocu njih sam slozio Ikonu Campbella i Keanea za 650k zajedno, oni su mi ostali u ekipi dok ih nisam ubacio u SBC za R9.

 

Za nekih 100k, mozes sloziti 15tak Premium players packova i dosta 2 rare players packa (ako sva sranja recikliras ponovo u packove). I onda se iz tih packova nadas najboljem, mene prosle god nije posrao nijedan meta igrac ali sam dobio dosta high rated iz Lalige i pomocu njih sam slozio Campbella i Keanea.

 

Ono što želim reći je da osobno nevidim razlog da se bacaju coinsi na te packove ako nezelis sloziti neki SBC. Slazes za highrated igrace, ako te pogodi TOTY odlicno.  

 Ključna stvar je AKO te posere. A ako složiš 8 komada=88 igrača, i u tih 88 igrača JEDAN 84, sve ostalo max 81, onda je to besmisleno, jer su svi untrejdabl. A držat untrejdabl smeća u klubu sa tako niskim rejtingom je sranje. Ja imam 1000 igrača u klubu atm, ali bar su 3/4 trejdabl, pa da ih discardam opet imam neku lovu za nešt kupit, a gomilat untrejdabl low rated engleze u nadi da će nešt uletit, to je ono, pravi ea common sense sa 0.001% šanse.

 Jeh normalno. Ovisi sta gledas kao dobar paket. Ako je dobar paket paket koji sadrzi ronalda onda je po takvom svaki paket potencijalno dobar. Recimo ja gledam iz nekih logickih sansi, prem gold players pack na vise je za mene ok paket. Ispod me ne zanima. Stoga da ja smatram da je ok sansa 2 rare gold players pack. Jer recikliras igrace koji fakat nis ne vrijede. Tak da ovaj prem gold players pack s igracima s prem lige je za mene dobar oaket i dobra prilika za toty iako nisam dobio nista.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ovaj if martial s engine chemom je mocan. Sad kad sam njega stavio sam primjetio da protivniku ne dajem drugu sansu. Znaci kao zajebe u obrani ja idem sam na gol u 70% situacija. Kad je kane igrao spicu i ako je ovaj zeznuo blize centru tad bi me obicno da puta dostigo kanea dok se ovaj ne dojase do gola. Stim da ne racunam na one lude promasaje koji se sratisticki gledajuci ocjene nebi smjeli dogadati ili bi se morali dogoditi u 10 od 100 sansi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

 Meni su se pokazali isplativi prosle godine, pomocu njih sam slozio Ikonu Campbella i Keanea za 650k zajedno, oni su mi ostali u ekipi dok ih nisam ubacio u SBC za R9.

 

Za nekih 100k, mozes sloziti 15tak Premium players packova i dosta 2 rare players packa (ako sva sranja recikliras ponovo u packove). I onda se iz tih packova nadas najboljem, mene prosle god nije posrao nijedan meta igrac ali sam dobio dosta high rated iz Lalige i pomocu njih sam slozio Campbella i Keanea.

 

Ono što želim reći je da osobno nevidim razlog da se bacaju coinsi na te packove ako nezelis sloziti neki SBC. Slazes za highrated igrace, ako te pogodi TOTY odlicno.  

Pusti što je bilo prošle godine, sada smo u 2020. Imamu klubu blizu 1000 igrača tako da na te upgrade sbc nisam potrošio niti jedan coins a nazad sam isto toliko dobio, nulu. Sad sam već ubacio oko 300 igrača a dobio golu kitu. Znači u tim upgrade packovima još nisam dobio igrača ratinga 83 a kakavu meta ili toty karticu. Meni je toty kartica kartica ratinga 83 jer niti nju ne mogu dobiti

8 godina
offline
FIFA 20

Ne znam gde sam ovde pogresio u odbrani eto ako neko zna, drzao sam LT ili ti L2

A od wl najbolja kartica do sad otisao za 20k i ovaj inform za 11k

Sorry sto su slike ovako naopako ne znam zasto. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2020 21:59 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ja sad otvorio bar nekih 40 paketa stalno sam otvarao i vrtio. Najbolje sto sam dobio je neki portugalac od 85 rating zaboravio sam mu ime jer je iz portugalske lige i onda 6 83 rating igraca hahahahaha 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

Ja sam danas prejak na golmanima. 

 

2x Onana, Neuer i lloris u istom packu, de gea, Lecomte, vlachidokurac x2 jednom u red picku, drugi puta u totw. 

 

Poprilicno razocaran. Jos moram MM slozit i SBC. 

 Šta se buniš, 21 pack sam otvorio ukupno danas, svi friški, jer sam slagao danas league sbcove i te cirkuse+dr+wl+ovi današnji sbcovi, top pick felipe anderson 84 .

6 onih PL sbc-a sam složio sa rare gold igračima - jedino if grealish, sve ostalo max 81 rating, onog tulavog španjolca cm-a sam dobio u svih šest packova.

 Bunim se eto jer mi se moze i jer vidim da je pack weight sranje. Da su namjerno pojacali golmane tak da izvucem mrtvog Allisona prije bilo kojeg drugof TOTYa.

 

Vidim ona grupa puna TOTYa, kaj nejdes malo govorit ekipi ko meni. Pogotovo onom kaj se bunil na Mbappea, pa socno primil TOTYa. 

 

 

Nego momci, Bernardo Silva ma RW. Odnosno, igral bi kao LCAM umjesto Dembelea. Nekako mi ima statse ko mini messi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Danas sam otvorio nekih 50-tak packova, što od nagrada, što od upgradea, što od slaganje PL - niti jedan walkout, nekoliko 84 kartica i to je to.

Prošle godine sam svako malo nešto otvorio, slagao ikone kao što spominjete, a ove godine sva sreća da nema slaganja ikona jer ja u packovima dobivam puno manje nego prije.

Vidim i ovdje da nitko nije ništa specijalno dobio, sve ustvari veliki kurac pa se pitam jesu li to kanadske šupčine smanjile mogućnost dobivanja jačih kartica ili koji kurac se događa?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Danas sam otvorio nekih 50-tak packova, što od nagrada, što od upgradea, što od slaganje PL - niti jedan walkout, nekoliko 84 kartica i to je to.

Prošle godine sam svako malo nešto otvorio, slagao ikone kao što spominjete, a ove godine sva sreća da nema slaganja ikona jer ja u packovima dobivam puno manje nego prije.

Vidim i ovdje da nitko nije ništa specijalno dobio, sve ustvari veliki kurac pa se pitam jesu li to kanadske šupčine smanjile mogućnost dobivanja jačih kartica ili koji kurac se događa?

To ti je još jedan odgovor na moju tvrdnju kako je pala zarada od fifa pointsa i kako pokušavaju sve ne bi li nas natjerali da kupimo nešto fifa pointsa u nadi da ćemo nešto dobiti u packu jer u zraku još uvijek vlada ona mantra kako je igra pay2win. Nadam se da će propadati sporo i bolno. Nakon ovog totya bojim se da je igra mrtva već tijekom prvog mjeseca.

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Tako i ja samo nisam otvorio 50 komada...Dobio sam Bernarda Silvu koji vrijedi 20k a ta krtica u igri ne vrijedi nista. Ide u sljedeci sbc cim naide.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
FIFA 20

Igram draft. 3 kola laganica, 4 kolo... 89:43min. Igra zasteka i DC. Ja dobijem poraz. Pa jebem te zivote. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

To ti je još jedan odgovor na moju tvrdnju kako je pala zarada od fifa pointsa i kako pokušavaju sve ne bi li nas natjerali da kupimo nešto fifa pointsa u nadi da ćemo nešto dobiti u packu jer u zraku još uvijek vlada ona mantra kako je igra pay2win. Nadam se da će propadati sporo i bolno. Nakon ovog totya bojim se da je igra mrtva već tijekom prvog mjeseca.

  To isto se pisalo i za fifu 19, a pisati ce se i za fifu 21. Odnosno, vidim isto drustvo da se ovdje zali kao sto se zalilo i prosle godine, tako da ne ocekujem da ce biti nesto drugacije i nagodinu

Niti ce oni propasti niti ce ljudi bojkotirati slijedecu fifu. Odraditi ce "masinerija" svoj posao pa ce ljudi biti sretni sto je samo 2x skuplja od prethodne. Bar je u danasnje vrijeme ljude lagano "kupiti" i manipulirati sa njima.

Na onog jednog sto im ode, doci ce im 10 novih...

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Danas sam otvorio nekih 50-tak packova, što od nagrada, što od upgradea, što od slaganje PL - niti jedan walkout, nekoliko 84 kartica i to je to.

Prošle godine sam svako malo nešto otvorio, slagao ikone kao što spominjete, a ove godine sva sreća da nema slaganja ikona jer ja u packovima dobivam puno manje nego prije.

Vidim i ovdje da nitko nije ništa specijalno dobio, sve ustvari veliki kurac pa se pitam jesu li to kanadske šupčine smanjile mogućnost dobivanja jačih kartica ili koji kurac se događa?

To ti je još jedan odgovor na moju tvrdnju kako je pala zarada od fifa pointsa i kako pokušavaju sve ne bi li nas natjerali da kupimo nešto fifa pointsa u nadi da ćemo nešto dobiti u packu jer u zraku još uvijek vlada ona mantra kako je igra pay2win. Nadam se da će propadati sporo i bolno. Nakon ovog totya bojim se da je igra mrtva već tijekom prvog mjeseca.

 A mozda je ova fifa socijalni eksperiment da vide dokle mogu ici :D

12 godina
offline
FIFA 20

Da barem daju players pack, pa ajde. Al u pizdu strininu vise, svako finale isti klinac. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
TheMaverick kaže...

Dobio SIF Varanea, ali u pesu, te Ronalda po drugi put.

 

U fifi sam dobio ultimate obicnog ucl Kovacica.

 Zakaj uopce govoris kaj si dobio u toj igri kaj ima 500 aktivnih ljudi.

Imas primjer Madden Ultimate team, gdje oni dobivaju legende ko na traci. Svakih nekoliko otovorenih paketa dobiju neki rare klinac. Igra ih nagraduje svakodnevno sa bespla paketima i ostalim benefitima. Al zato Madden ima vrlo uski player base koji treba zadrzat. 

Fifa to ne treba jer ovu igru igra 15milja ljudi. I boli ih tuki za poklone jer ce u 15milja ljudi uvijek netko nest dobit. Lova ide, player base imas, serveri se hoce razletit od igranja i tu je prici kraj. Igra koliko god da je u kurcu, sa financijske strane je uspjesna. 

 

Koji ti ku××× komentiras ako nisi skuzio zajebanciju? 

 

Ovako ispadas kao EA odvjetnik, koji je sebi umislio da ako netko smije dovoditi igru u pitanje, onda je to samo on.

 

Igras igru manje od mene, a izvukao si blago receno drasticno vise u jednoj sezoni, nego ja u 8 sezona.

 

Meni samo me ide u glavu ta skrtost od nekog tko obrce milijune.

 

 

 

 

 

 

 

The Commissioner of Football
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice