FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 912.626
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 

Ja sam zavrsio sa 18 pobjeda od 30.

Jednu tekmu sa izgubio jer je puknuo moj ruter, i nakon toga jos 3 u nizu mi je pucala veza drugog igraca ali pisalo se meni poraz bez obzira sto sam vodio.

Šta na PS-u ima više njubara ili si ti naučio igrati?

 

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

 

 

Sam ne shvaćam šta oni imaju od toga da nas tako jebu ?

Zašto pravi budalu od mene ?

Sve je u balansu. Dobio si sedam za redom i shvatio da znaš. Lik je tko zna koliko izgubio za redom a onda je dobio tebe i shvatio da ima nada za njega. Samo treba biti strpljiv. Zaključak, obojca ćete i dalje igrati igru s različitim ciljevima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 

Ja sam zavrsio sa 18 pobjeda od 30.

Jednu tekmu sa izgubio jer je puknuo moj ruter, i nakon toga jos 3 u nizu mi je pucala veza drugog igraca ali pisalo se meni poraz bez obzira sto sam vodio.

Šta na PS-u ima više njubara ili si ti naučio igrati?

 

Ukratko da ti opisem.

Na Pc-u sam osvojio prvu diviziju najmanje 6 puta svake godine, pocistio weekend ligu bez pol muke, tu na PS sam prvih 10 dana bio mrtav, los da je to bilo ruzno.

Totalno druga ekipa, njubara pa skoro da nema, svaki ima bar 5 sarenih kartica a da ne pricam o messiu i slicnim mangupima.

Ima 100x vise aktivnih igraca i na marketu je u prosjeku oko 4 miliona stvari, cetvrtkom probije 6 miliona.

Nikad u niti jednoj fifi koju sam igrao na PC-u nisam imao u ovako kratkom vremenu ekipu kao sto danas imam na PS-u.

Bio sam protiv konzole i to je za mene uvijek bio kurac a ne gaming, dok je eto igrom srece nisam dobio na poklon i probao.

Vjeruj mi da je imas i da joj das priliku ne bi komp uopce upalio. Frustracija ima, ali manje, to sve nekako radi puno bolje na konzoli.

Ja sam komp prvi put nakon 15 dana upalio sinoc i to zato jer sam mora skinut serije i film :)

 

 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

DDA, niti si ti toliko dobar da dobivas 7 zaredom niti toliko los da kasnije gubis 7 od 8 utakmica.

 

Slideri se pomicu, nekada ti je obrana super i napadaci okretni i sve ti polazi od ruke, nekada ti nista ne ide, ne mozes spojiti dva pasa a obrambeni ti rade gluposti. A.I. ima preveliki faktor u ovoj igri i sve dok je EA-u u interesu da sto vise ljudi bude zainteresirano za igru bit ce ovakvih manipulacija. Rijetki su oni koji su dovoljno dobri da budu bolji kad su slideri na protivnickoj strani.

 

 

Mogli bi baciti neki forumski turnir ako ima zainteresiranih, cini mi se da nas ima par na PS4.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 9:58 (virusulja).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Upravo dobio duplica griezmanna, kad ono jos i oblak u istom packu, drugi pack otvaram kad ono izlazi courtois :D
Sta radit da ih prodam ili?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...

Upravo dobio duplica griezmanna, kad ono jos i oblak u istom packu, drugi pack otvaram kad ono izlazi courtois :D
Sta radit da ih prodam ili?

 Sta si ti to otvarao jebo ga led?!!

10 godina
offline
Re: FIFA 19

Nagrade od squad battlesa, tu sam takodjer u tim nagradama dobio i prvog griezmanna

 

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kod mene je barem 80% ovakvih utakmica, bez obzira sto nadigram protivnike u svim segmentima igre izduvam . Cini mi se da u ovoj fifi skripting radi jos vise nego predhodnih godina. Gotovo na svakoj tekmi pogodim vise stativa/precki nego sto dam golova, steta sto se to ne racuna 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...

Upravo dobio duplica griezmanna, kad ono jos i oblak u istom packu, drugi pack otvaram kad ono izlazi courtois :D
Sta radit da ih prodam ili?

 Koji rank u squad battles?

10 godina
offline
Re: FIFA 19

Elite 1

12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam jučer u WL igrao protiv lika koji me rastavio na proste faktore, ali nije mogao zabiti da se na trepavice nasadi.

Pošto sam imao puno utakmica, a malo vremena za igranje onda bih quitao kad bi mi netko zabio prvi gol i sve čekam da mi tip zabije, ali neće pa neće.

Nije lik igrao bezveze i napucavao sa 30 m nego bi me pošteno izvozao i došao 1 na 1 s golmanom i ovaj bi mu obranio ili bi njegov zapucao loptu.

Nisam siguran, ali ako sam mu jedanput prišao na 16 m i opalio na gol iz očaja - toliko je bio bolji od mene.

U jednom trenutku sam pomislio da si sam zabijem gol i quitam, ali mi je to bilo glupo pa sam pred kraj malo popustio u obrani i tek tada je zabio - bilo je to pred kraj poluvremena.

Da mi je slučajno trebala ta pobjeda i da sam upalio onaj presing i pokušao izdržati do kraja - tko zna, možda bih mu i uvalio neki krumpir ili autogol.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Kod mene je barem 80% ovakvih utakmica, bez obzira sto nadigram protivnike u svim segmentima igre izduvam . Cini mi se da u ovoj fifi skripting radi jos vise nego predhodnih godina. Gotovo na svakoj tekmi pogodim vise stativa/precki nego sto dam golova, steta sto se to ne racuna 

 

vjezbaj i nauci pucati time shoot.

ja sam se vec lagano ispraksirao sa finess time shoot, kad je lopta kod Rakitica, Bale-a, Mahreza i slicnih povucem si je na jacu nogu i trazim prostor na 20tak metara.

Ako uspijem dobiti prostor 99% mi ulazi.

Znam odmah kad je puknem dal ulazi ili ne :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
ruya kaže...

Kod mene je barem 80% ovakvih utakmica, bez obzira sto nadigram protivnike u svim segmentima igre izduvam . Cini mi se da u ovoj fifi skripting radi jos vise nego predhodnih godina. Gotovo na svakoj tekmi pogodim vise stativa/precki nego sto dam golova, steta sto se to ne racuna 

 

vjezbaj i nauci pucati time shoot.

ja sam se vec lagano ispraksirao sa finess time shoot, kad je lopta kod Rakitica, Bale-a, Mahreza i slicnih povucem si je na jacu nogu i trazim prostor na 20tak metara.

Ako uspijem dobiti prostor 99% mi ulazi.

Znam odmah kad je puknem dal ulazi ili ne :)

 Ma nikad od mene pro :/

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
FIFA 19

idem zavrsiti vrazju WL ne mogu dati gol sa 5m uspijem nekako u 89min izbacit mu igrace i imam 1na1 moj debil Rodrigo sa TF pogadja precku i lopta se odbija do mog lucasa koji samo treba glavom pospremiti u gol ali ne moj debil lucas ide radit skarice i promasi loptu. Idem na mrtve produzetke uspijem zabiti jedva gol za 2-1 sa mandzom kad on krene trcat sa suarezom samo ravno i ja mu uzmem tri puta loptu ali sva tri puta lopta se odbije tocno njemu u noge i frajer ubaci i njegov lucas nadskoci moga Godina za 2-2 i onda ide sljedeci njegov napad frajer opet trci samo ravno sa griezmanom i ja mu uzeo loptu cetri puta ali sva cetri puta njemu se vrati lopta moj golman mu isao uzet loptu i njemu se opet lopta odbije nazad u noge i frajer mi utrci u gol. Odmah alt+F4 kako da ja zavrsim mrtvu WL kad primam takve golove od kvazi igraca kako kako

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...

Nagrade od squad battlesa, tu sam takodjer u tim nagradama dobio i prvog griezmanna

 

Ja sada otvorim dva rare mega packa od SB i zajedno nisam dobio 20k coinsa. Fakat više ne znam što da radim? Pa je li moguće da svaki tjedan dobijem manje u dva rare mega packa od onih 30k coinsa što ih dobijem uz ta dva packa? Od prvog vikenda svaki tjedan sam elite 1 i još nisam u rare mega packu dobio igrača vrijednog 10k coinsa. Stvarno razmišljam da prestanem igrati to sranje od moda jer nema nikakvog smisla. Samo sam kada se prebacim na online sve gori i gori igrač.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 12:15 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 19

Timed finesse shot je ovo godine overpowered kao driven shoot prosle i moras ga iskoristavat, nije problem uvjezbati.

Probudim se jutros, nemam sta radit pametnog reko idem malo igrat weekend ligu ... tri napeta gamea poslije evo me na 11 od 11, mozda i odigram da dodem do 14 pa da dobijem dva crvena picka. 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Proffy7 kaže...

Nagrade od squad battlesa, tu sam takodjer u tim nagradama dobio i prvog griezmanna

 

Ja sada otvorim dva rare mega packa od SB i zajedno nisam dobio 20k coinsa. Fakat više ne znam što da radim? Pa je li moguće da svaki tjedan dobijem manje u dva rare mega packa od onih 30k coinsa što ih dobijem uz ta dva packa?

 Ja sam dobio Alisona i jedino sto se uz njega mogu pohvaliti su 7 squad fitness kartica. Također 2x rare mega pack.

12 godina
offline
FIFA 19

Jebem je filing kad pogodis time shooting i vidis kak sjeda u gol. Al opet, kad vidim courtois na golu, dobijem osip... Jer ce mi 4/5 izvadit iz 90.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Timed finesse shot je ovo godine overpowered kao driven shoot prosle i moras ga iskoristavat, nije problem uvjezbati.

Probudim se jutros, nemam sta radit pametnog reko idem malo igrat weekend ligu ... tri napeta gamea poslije evo me na 11 od 11, mozda i odigram da dodem do 14 pa da dobijem dva crvena picka. 

 Odkud jos traje wl, to nesto produzeno? Nisam ove godine jos igrao wl.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
16 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

vjezbaj i nauci pucati time shoot.

ja sam se vec lagano ispraksirao sa finess time shoot, kad je lopta kod Rakitica, Bale-a, Mahreza i slicnih povucem si je na jacu nogu i trazim prostor na 20tak metara.

Ako uspijem dobiti prostor 99% mi ulazi.

Znam odmah kad je puknem dal ulazi ili ne :)

Zato je ova igra smeće epskih razmjera jer više nitko ne igra nogomet već se svi štele na 20ak metara kako bi opalili plazma udarac primjeren doom ili nekoj sličnoj arkadnoj pucačini i zabili gol. U sljedećem izdanju očekujem daljnji iskorak u igri te neki revolucionarni štit koji bi me štitio od protivničkh obrambenih igrača dok rušim zvijezdu smrti, pardon dok zabijam gol. Igra je smeće i nema se tu što dodati ili oduzeti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 12:19 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...
zagid3 kaže...

Timed finesse shot je ovo godine overpowered kao driven shoot prosle i moras ga iskoristavat, nije problem uvjezbati.

Probudim se jutros, nemam sta radit pametnog reko idem malo igrat weekend ligu ... tri napeta gamea poslije evo me na 11 od 11, mozda i odigram da dodem do 14 pa da dobijem dva crvena picka. 

 Odkud jos traje wl, to nesto produzeno? Nisam ove godine jos igrao wl.

 Kaj nije da uopce nisi kupio igru?

 

Produziti radi problema kaj su bili. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
C3c1l kaže...

vjezbaj i nauci pucati time shoot.

ja sam se vec lagano ispraksirao sa finess time shoot, kad je lopta kod Rakitica, Bale-a, Mahreza i slicnih povucem si je na jacu nogu i trazim prostor na 20tak metara.

Ako uspijem dobiti prostor 99% mi ulazi.

Znam odmah kad je puknem dal ulazi ili ne :)

Zato je ova igra smeće epskih razmjera jer više nitko ne igra nogomet već se svi štele na 20ak metara kako bi opalili plazma udarac primjeren doom ili nekoj sličnoj arkadnoj pucačini i zabili gol. U sljedećem izdanju očekujem daljnji iskorak u igri te neki revolucionarni štit koji bi me štitio od protivničkh obrambenih igrača dok rušim zvijezdu smrti, pardon dok zabijam gol. Igra je smeće i nema se tu što dodati ili oduzeti.

Ja znam da je igra smece, ali nista drugo nemam za igrati pa sam se prilagodio smecu i obozavam razmontirati ekipu koja je dala par tisuca eura za ekipa a ja ih punim sa Inaki Williamsom od 700 coinsa.

Prekjucer sam gubio od lika 4-0, stigao ga i poveo 5-4. na kraju mi je uvalio gol u dobro nam poznatoj sudackoj nadoknadi i izgubio sam na penale.

Zbog takvih tekmi igram jos uvijek smece od igre :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 12:33 (C3c1l).
12 godina
offline
FIFA 19

Meni je fascinantno vidit Pogbu kak se elegantno sece izmedu Allia i Fabinha, ne mogu mu loptu uzet. Na to prebacim na Jesusa i uzmem mu loptu koda ima strenght 120 a pogba 5. 

 

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Jebem je filing kad pogodis time shooting i vidis kak sjeda u gol. Al opet, kad vidim courtois na golu, dobijem osip... Jer ce mi 4/5 izvadit iz 90.

 Gust je kad onako lijepo ude preko golmana, pogotov kad pucas sa Messijem. I prijasnjih godina su mi ti finese golovi bili najdrazi, ali je low driven bio najefektivniji nacin za zabijanje.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
ruya kaže...
zagid3 kaže...

Timed finesse shot je ovo godine overpowered kao driven shoot prosle i moras ga iskoristavat, nije problem uvjezbati.

Probudim se jutros, nemam sta radit pametnog reko idem malo igrat weekend ligu ... tri napeta gamea poslije evo me na 11 od 11, mozda i odigram da dodem do 14 pa da dobijem dva crvena picka. 

 Odkud jos traje wl, to nesto produzeno? Nisam ove godine jos igrao wl.

 Kaj nije da uopce nisi kupio igru?

 

Produziti radi problema kaj su bili. 

 Nisam te bas razumeo, igru imam ali wl jos nisam ni jednu igrao.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Znaci ja u paketima kao i obicno govno i dalje mi je najjaci kross kojega sam dobio imao sam par totw igraca ali sve nizeg ranga nista posebno. Btw. Bio isto elite 1 u sb. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Timed finesse shot je ovo godine overpowered kao driven shoot prosle i moras ga iskoristavat, nije problem uvjezbati.

Probudim se jutros, nemam sta radit pametnog reko idem malo igrat weekend ligu ... tri napeta gamea poslije evo me na 11 od 11, mozda i odigram da dodem do 14 pa da dobijem dva crvena picka. 

 Toliko je taj TF OP da iz svakog desetog zelenog udarca ja zabijem gol dok mi majmuni sa igracima tipa Neymar, aguero,griezmann zabiju sa 30m iz jednog udarca bez TF

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Samo sam kada se prebacim na online sve gori i gori igrač.

 

A sta ocekujes da ces biti bolji zato sto non stop udaras po AI gameplayu.

Pa kako ti se uopce da igrati non stop protiv kompa?!?

Nikad neces biti bolji, samo jos losiji svakim danom.

16 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Ja znam da je igra smece, ali nista drugo nemam za igrati pa sam se prilagodio smecu i obozavam razmontirati ekipu koja je dala par tisuca eura za ekipa a ja ih punim sa Inaki Williamsom od 700 coinsa.

Prekjucer sam gubio od lika 4-0, stigao ga i poveo 5-4. na kraju mi je uvalio gol u dobro nam poznatoj sudackoj nadoknadi i izgubio sam na penale.

Zbog takvih tekmi igram jos uvijek smece od igre :)

A gle, volim nogomet i u njemu sam cijeli svoj život i ne mogu bez njega. Stoga me ovako loša igra razjebe više nego išta na ovome svijetu. Prije par godina neki pijanac me sastavi i razvali mi novi auto, možda je auto bio star mjesec dana. Uvijek sam mislio kada se to dogodi ubit ću lika a najmanje što ću mu napraviti je slomiti obje ruke. Začudo, bio sam posve miran a ovaj plače da ne zovem muriju da će sve platiti. Sve riješili u pola sata. S druge strane jedna tekma me može toliko razjebati da dođem u iskušenje da razbijem pola kuće a to kako se derem i vrištim nije normalno. Škvadra u birtiji koja mi je stotinjak metara od kuće čuje me kako vrištim. Ne mogu se kontrolirati i gotovo. Nitko ne shvaća kako mogu igrati nešto takvo što me izoblići do neprepoznatljivosti i što je bar po meni nepošteno?

 

Nema tu objašnjenja. Ja se nisam prilagodio igri i zato sam sve gori i gori. Imam neki svoj film i shvaćanje nogometa i izgubit ću 5-0 ali se neću mijenjati. I to je moj problem. Nekada su me veselile pobjede protiv toty i sličnih ekipa. Nekada sam imao osjećaj da sam ih dobijao na kombinatoriku i neko znanje. Danas imam osjećaj da dobijam kada to igra hoće. Ujutro igram s likom, stisnem mu 6 komada a lik nije ništa gori od mene. Imali smo gotovo do u igrača iste momčadi. I u čemu je onda fora? Ja sve što sam odigrao zabio sam a on sve što je odigrao zabio je u moj blok. U jednoj situaciji me izigrao i već sam dignuo ruke u znak prerdaje kada odnekud bez da sam ja njime upravljao skoči kao bruce lee moj igrač i blokira siguran gol. Kako da se ja sada veselim pobjedi kada jednu tekmu igra igra za mene a već sljedeću protiv mene. Očito nisam toliko dobar da mogu pokriti kako netko kaže hendikep kada igra prebaci na stranu protivnika.

 

Evo primjer. Obrati pozornost na mog obrambenog igrača i njegovu reakciju. Kako da ja u ovoj situaciji ostanem normalan? Tekma samo što je počela i lik mi zabije ovakav gol i sada ti stiži. Prvo pero dembele od centra ide ravno i samo se moji odbijaju od njega a onda finiš ludnica.

 

 

Na kraju na burek dobijem lika a na match highlights se vidi da mi do kraja poluvremena više nije došao do gola niti zapucao po njemu. Potom se prebacim na SB da osiguram elite 1 i burek u rare packovima i odmah me dočeka ovo. Pa kakva je to reakcija stopera i tko normalan u 16m ide ovako štopati loptu? Ja si ne mogu pomoći.Sva ova sranja trpim da bih danas otvorio packobe i dobio novu porciju sranja u njima.

 

16 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

A sta ocekujes da ces biti bolji zato sto non stop udaras po AI gameplayu.

Pa kako ti se uopce da igrati non stop protiv kompa?!?

Nikad neces biti bolji, samo jos losiji svakim danom.

Ma ne udaram non stop ali odigram svaki dan one 4 tekme SB dok ne osiguram elite 1. Ovisno kako mi se poslože protivnici neki put to osiguram u petak a većinu puta u subotu. Mami me 30k coinsa i dva rare mega packa. Onda se prebacim pa odigram 4 tekme online i to je to. WL ne igram jer mi žena doma a sami smo pa pizdi ako sjedim i vikendom ispred tv. i igram nogomet. Subotu ujutro iskoristim ako trebam još odigrati jednu rundu SB dok ona nešto radi. Kako sam prošle godine imao problema sa srcem gotovo cijelu prošlu godinu nisam igrao online. Sada mi se stanje normaliziralo pa igram online ali ne previše. 4 tekme dnevno a neki put znam razvući i do 10. Sve ovisi kako se osjećam.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice