FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 931.950
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Cofinho kaže...

 Pa nece mu sad dat ako su utakmice u tjednu. Cekaj onaj TOTW u slijedecu srijedu.

Tolliso je dobio. Igrali u utorak i imao asistenciju i dobio nadogradnju u srijedu. Lacazette zabio dva gola i dobije karinu. 

 Nije toliso dobio in form http://www.futhead.com/18/totw/totw13/

13 godina
offline
FIFA 18

Dakle odigram SBC gold upgrade iz dosade na kompu i dobijem Zlatana, rating 88.

Uvjerljivo najjača kartica koju sam dobio ove godine, a imam preko 400 utakmica i svaku vikend ligu minimalno 21 pobjeda.

Jebem ti igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 

 Nije toliso dobio in form http://www.futhead.com/18/totw/totw13/

Kaj vi ne pamtite kada je koji igrač dobio nadogradnju? Nisam niti rekao da je dobio jučer, bilo je to u totw 9. Isto su igrali u utorak a u srijedu je dobio nadogradnju zbog jedne asistencije. Lacazette na toj tekmi zabije dva gola i dobije karinu.

16 godina
online
FIFA 18

Moraš se zamisliti kada dobiješ ovakvog protivnika u SB.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 17:45 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Sve skupa 150k iz wl nagrada, najbolja kartica Hummels 40k. Kakve su vama nagrade?

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Moraš se zamisliti kada dobiješ ovakvog protivnika u SB.

 mislim da najlepsi u prevodu sa poljskog znaci najbolji. jesi ga dobio?

16 godina
online
Re: FIFA 18
jovial kaže...

 mislim da najlepsi u prevodu sa poljskog znaci najbolji. jesi ga dobio?

Lagano. Pet ili šest razlike na leg. Jučer me išlo sve 4 tekme ko mutavo. Skupio preko 10k bodova a danas blagi užas. Ne da comp, moraš izgubiti i gotovo. Prve dvije tekme mi zabijaju u prvoj minuti i možeš se ebati. Ne možeš ništa napraviti. Nakon toga ne pređu mi centar ali ja ne mogu zabiti. Stative, prečke, prazni golovi, penali... ništa neće nutra.  Druge dvije sam dobio. Ovaj vikend igram da ne dobijem dva mega packa jer su u njima uvijek mega kite, bar za mene. Da vidim hoće li se što promijeniti.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

Sve skupa 150k iz wl nagrada, najbolja kartica Hummels 40k. Kakve su vama nagrade?

 

sve ukupno prst u dupe.

u mega paku opet ista prica, 79 rating najjaci igrac.

16 godina
online
FIFA 18

Potrošio sam oko 200k na bpl igrače ovrl 84, 85, 86. Više nisam imao. Valjda ne bude neki zajeb oko futmasa pa da ne vratim uloženo... Lijepo bi mi leglo da sutra startaju s paulinhom, jedino me on interesira. Njega bih si složio.. No niti lallana nije za baciti... vidjet ćemo sutra tko je sve nutra...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...

 

 Nije toliso dobio in form http://www.futhead.com/18/totw/totw13/

Kaj vi ne pamtite kada je koji igrač dobio nadogradnju? Nisam niti rekao da je dobio jučer, bilo je to u totw 9. Isto su igrali u utorak a u srijedu je dobio nadogradnju zbog jedne asistencije. Lacazette na toj tekmi zabije dva gola i dobije karinu.

 Nije Tolisso tu asistiro nego u petak 10.11. Za to je dobio IF koji je izaso u  srijedu 15.11. To su bile tekme repki.

Ako se kolo igra u sredini tjedna gdje je jedan dio tekmi u utorak, a drugi dio u srijedu NAKON aktualnog TOTW, normalno da ovi u utorak nece ulazit u konkurenciju za taj TOTW ko ni ovi sto igraju u srijedu, nego ce im dat onaj tamo tjedan.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Pozdrav,

 

da li postoji mogućnost da FIFA18 sada za Božić bude na popustu PS storea?
Imate nekakvih tipova za njuba (vezane uz multiplayer/FUT) :)?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
med1cz kaže...

Pozdrav,

 

da li postoji mogućnost da FIFA18 sada za Božić bude na popustu PS storea?
Imate nekakvih tipova za njuba (vezane uz multiplayer/FUT) :)?

 Pogledaj na yt-u svakakve tutorijale kako se branit,kreairat napad. Za pocetak si slozi neki cheap beast squad iz bilo koje lige petice preporucio bi ti da slazez tim tamo gdje ti igraju najdrazi igraci jer ipak cilj je da se zabavis. I samo igraj, sto vise budes igrao to budes bio bolji, nemoj se obeshrabrit ako budes los na pocetku samo uci.

16 godina
online
FIFA 18

Gledam sada lika kako otvara pack s dva igrača i dobije u njemu totsg ronalda. To se zove sreća..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Odustajem ove godine, dosta mi je ovog smeća. Shvatio sam da nema smisla tratiti vrijeme. Više me igra uopće ne veseli.

Ako je netko voljan, za 20-30Eur golda u WorldOfTanks-u, mijenjam cijelu momčad (oko 1,3 mil coinsa), sa Baleom, Suarezom, Scream Carrascom, Modrićem, Oblakom... i ostalima. Za dogovor na PM.

 

Platforma je PC. Nikad više.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ja nekad odigram 2-3 seasonsa i to je to, ugl sa prijateljem bacim 1v1 kad budemo slobodni, ima i drugih igara, cs go i bf1 i gwent  e tu samo ja mogu biti kriv kad popušim i nema skripte 

al da su mi upropastili najdrazu igru zadnjih 7-8 godina e jesu

 

još malo pa će bf upropastiti...

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 18

Gledam ovog futmas antonia i svrbi me. Nisu neki zahtjevi a kartica mi izgleda odlično.

 

edit: pobrao ga... na kraju me došao 35k coinsa...

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 21:50 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Ne znam jesi li vidio da mu je composure 75, po meni si kiksao s njim.

16 godina
online
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

Ne znam jesi li vidio da mu je composure 75, po meni si kiksao s njim.

 Gle, za 35k se neću ubiti a lik je tenk. O udarcu glavom da ne pričam. Imao sam nif karticu i bila je sasvim ok. 4*wf, 4*sm. Mislim, ionako s njim neću igrati ali neka stoji u klubu na klupi kada zatreba...

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

futmas Antonio izgleda jebeno, odmah sam ga složio, i prodao svog IF Zahu tako da me izašao ni 10 000

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 11:50 (dr4zh3n).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Znaci jebem boga oca EA da im jebem 12 utakmica sam odigrao imam 4 pobijede ne zasluzene i 8 poraza ne zasluzeno. Znaci kod svakog poraza imao sam 20+udaraca na gol, tri puta zaredom kad gadjam prazan gol pogodim stativu i onda 4.put se usetam u gol pa jeli to normalno. Ove 4 pobijede nisam smio imat jer su protivnici uveliko bili bolji od mene isto kao sto sam ja bio bolji od ove osmorice. Pa kakva je to jebena igrica u kojoj nema zabave ovo je za mene mucenje. Zasto slabiji igrac mora pobijedit zasto prokleta igra gura slabijeg igraca. U jednom trenutku se igra slomila znaci na njegovoj polovici ostali su6 igraca i mojiih 8 a dok na mojoj polovici su ostali moja dva obranbena i njegova 4 napadaca a u sredini jedna velika rupetina isti onaj bug iz 17-ice. Zasto igra to radi zasto. Skroz sam poludio od ove igre ne mogu vise. Igrat cu samo ove sbcove dok ne poprave prokletu igru.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

apsolutno, pazi ovo - jučer dvije utakmice zaredom - poluvrijeme vodim 2-0. lik s druge strane udarci na gol 0(0) da bi u drugom poluvremenu neobjašnjivo izgubio 3-2...i to dvije zaredom...znači nema šanse da je lik najednom postao FIFA terminator, nego se prelomi nešto u igri na poluvremenu, utvrdi da je puno slabiji i gura ga

6 godina
offline
FIFA 18

Bok mladići, jel me može ko ubaciti u tu friends listu da ispikamo koju tekmu jer treba za weekly ćelindž. Moj id je shtifke79. Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 18
shtifke kaže...

Bok mladići, jel me može ko ubaciti u tu friends listu da ispikamo koju tekmu jer treba za weekly ćelindž. Moj id je shtifke79. Hvala!

To ti neće pomoći jer trebaš igrati online single match a ne prijateljske tekme.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Jel FUT i dalje pay-to-win skriptirano smeće ili su ove godine nešto promijenili?

 

Jer vidim da su ovogodišnju FIFU proglasili najboljom dosada, ali za FUT nemaju baš lijepe riječi.

 

A vidim po vašim postovima da se situacija oko cheatera neće znatnije mjenjati u skoroj budućnosti....

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 18
D-wook kaže...

Jel FUT i dalje pay-to-win skriptirano smeće ili su ove godine nešto promijenili?

 

Jer vidim da su ovogodišnju FIFU proglasili najboljom dosada, ali za FUT nemaju baš lijepe riječi.

 

A vidim po vašim postovima da se situacija oko cheatera neće znatnije mjenjati u skoroj budućnosti....

1. Fifa je uvijek ista kaj se toga tiče

2. Fakat ne znam tko je fifu proglasio najboljom do sada osim u plaćenim oglasima i recenzijama?

3. Velika većina igrača je prešla na jednu od konzola pa im svejedno kaj se cheatera tiče. Tamo ih nema a najhrabrijima koji su ostali na računalu moralna podrška.

 

Zaključak: moje subjektivno mišljenje je da je ovogodišnja fifa razočaravajuća igra.

10 godina
offline
FIFA 18

Slazem se. Definitivno fifa koja me najmanje zabavlja i najvise zivcira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

FIFA kao FIFA, ali opet sam našao inspiraciju i jednostavno sam gladan tekmi.

 

Nikad mi neće biti jasno kako pojedini igrači na terenu izgledaju kao ku*** a imaju odlične statse. Jedan takav primjer je Miranda (86) za kojeg imam feeling da..., kad bi postavio bezglavog pijetla, imao bi više koristi od njega. Baš mi je počupao živce u 3-4 tekme za redom, do te mjere da je uletio u top 3 najslađe pordanih igrača, ono kad popizdiš. Umjesto njega sam odmah doveo Barzagli, s kojim sa prezadovoljan, a košta duplo manje. S tim Mirandom ni prošle sezone nisam bio zadovoljan, ali odogovarao mi je zbog chem. s IF Brozom.

 

S druge strane IF Brozović mi je za 10, a oklijevao sam oko kupnje kao da košta 100k. Kartica je defanzivno preodlična za statse i imam feeling da je za protivnike kao dosadni os koji ne da mira, i kada pkoušaš da ga ubiješ on te još capi. Isto tako me iznennadio Y. Toure koji ne košta ništa, a na terenu odlično odrađiva posao, + izgleda su mu implementirali id, tako da baš ostavlja dojam. Svi furaju Bakayoka pored živog Tourea, ali zaboli me.

 

Do sada nisam sreo niti jednog oponenta koji ima muda igrati sa Mascheranom, ali ja s druge strane uživim dok gledam kako razgrče iako je od sviju za glavu niži. Alba mu je s lijeve strane i rastura u obrani a i u napadu po toj lijevoj bočnoj strani.

 

Nemam sreće u toj div 2, ali tu su neki novi igrači za koje vjerujem da mogu osigurati promociju.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Imam na PS par Manolas Miranda jer sam prodao ekipu zbog 'crasha'. Kad mi je Miranda RCB a Manolas LCB igraju užasno i jedan i drugi, a kad igraju obrnuto izgledaju skroz solidno za te pare.

16 godina
online
FIFA 18

Opet brzi prsti a spor izbornik i ode po početnoj cijeni sif young na market a samo sam htio vidjeti koliko mu se cijena kreće. Kakve sam sreće otići

će za ništa. Inače vidim da ide za 64k coinsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ti si Movie napisao da ti je plavi Firmino brutalana kartica?

Kupio sam ga i zajebo se gadno, mislim dobar je on ali daleko je to od 120k koliko sam dao za njega.

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice