FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 559.695
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 17
Odjavljujem se s fifa 17 teme. Nastavljam na fifa 18 temi. Želim svima više sreće u otvaranju packova u novoj sezoni te bolju igru nego što je bila.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Fifa 17 vec je mrtva hocu napravit onaj sbc za higuaina nemogu jer vec dva dana nema Hernanesa iz juventusa na marketu

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Pozdrav Ekipa,

Odavno pratim Forum, ali se nisam prije ukljucivao u razgovor. Ja sam FIFA ESL Adria Head Staff/Admin, i zelio bi da vam opisem jedan projekat koji su mi ( nam ) povjerilji ljudi iz najveceg eSport brenda na svijetu ESL, ako je iko od vas igrao FIFU na nekom "visem" nivou, sigurno je cuo za ESL, do sada, na ESL Adria su se samo igrali CS:GO i LoL turniri, ali sada, kada je sastav Adrie izmjenjen, odlucili smo dodati i FIFU jer ima ogroman neiskoristeni potencijal na prostorima Balkana, Obzirom da nam je ovako jak brend "iza ledja" ne sumnjam da mozemo od ovoga napraviti veliku stvar, znam da na forumu ima ozbiljnih, uslovno receno starijih igraca, koji ce doprinijeti kvaliteti turnira u buducnosti. Turniri ce se igrati svake nedjelje u 19:00h, na PC i na PS4, a prize pool ce rasti sve vise obzirom da se ocekuje porast igraca iz turnira u turnir, takodjer, ako uspijemo pokazati da nas ima mnogo i da smo dostojni biti dio ESL, imati cemo i Live eventove širom Balkana za one koji budu najbolji online, naravno, troškove prevoza, smjestaja, i hrane bi snosili ESL i drugi sponzori, prvi ( i posljednji ) FIFA 17 TURNIR SE IGRA VEC OVU NEDJELJU! A nakon toga pocinjemo sa FIFA 18 TURNIRIMA! 

LINK TURNIRA : https://play.eslgaming.com/fifa/playstation/fifa17-ps4/major/fifa-adria-cup-1/

Zvanicne vijesti o povratku ESL Adria : https://play.eslgaming.com/adria/news/272664

Pozovite prijatelje, da nas bude sto vise, ako moze Gorilla da na svjetskom osvoji 160.000e, zasto nebi mogao najbolji sa nasih prostora 5.000e :D 

 

 

KoRaa
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice