FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 571.261
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ova WL  bila je kamilica što se tiče protivnika, ali ako te EA zajaši nema ti spasa i jednostavno si u situaciji "uzmi ili ostavi".

 

SBC Alonso je odigrao maestralno, a  Premium Torres se probudio i neda da mu broj golova pada u odnosu na odigrane tekme. Poslije postizanja gola Sona u jednoj od tekmi, dobio sam obavijest od komentatora da mu je to jubilarni 400-ti, a poslije ih je palo još, tako da bi Sonći mogao zaokružiti sezonu sa 500 golova, ako nastavi u ovom ritmu.

 

Od svih igrača koje sam imao priliku probati ove sezone, Son mi je uvjerljivo najbolji igrač i kao napadač i sve ukupno kada se gleda učinak. Kante bi izabrao kao najboljeg igrača sredine terena, a futties Smallinga kao najboljeg defanzivca.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 9:52 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Od juce ne mogu da se nakacim ni na jedan fifa 17 acc?! Da mi nije istekla psn+? Nisam nista nelegalno radio ni na jednom acc. Ima interneta na ps4 ali ne mogu da udjem u fifu online?!
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Dosadilo mi non-stop igrat s dvije ekipe koje koristim već dugo i jučer odlučim složiti SBC Musu da se malo zajebavam.

Sa Musom sam igrao na početku i bio mi je omiljena kartica kao i Sanchez iz Bayerna.

Složio nekakav hibrid sa igračima koje imam u klubu, a kasnije sam ga nadogradio sa Lukakuom i Walkerom.

Dakle, Musa je toliko dobar da će me natjerati da ipak na kraju uzmem SBC Luiza i ponovo zaigram s BPL-om.

Ispočetka sam imao IF Mertensa u paru s Musom, ali sam zbog chema uzeo Lukakua i nisam zažalio.

Lukaku hrani Musu odličnim loptama, a ovaj trpa k'o na traci.

S nevjerojatnom lakoćom zabija, uvijek je na pravom mjestu, brz je u pičku materinu i što je najvažnije skoro pa ne promašuje.

Topla preporuka svima koji igraju sa BPL-om.

Vjerujte, nećete zažaliti.

 

Ovo sam složio za Musu i vjerojatno ću večeras ubaciti SBC Luiza u ekipu.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=iZuMItv2nMEzf:FFA17PCC

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Od juce ne mogu da se nakacim ni na jedan fifa 17 acc?! Da mi nije istekla psn+? Nisam nista nelegalno radio ni na jednom acc. Ima interneta na ps4 ali ne mogu da udjem u fifu online?!

 Da sam sebi i odgovorim

 Dobio sam IP ban konzole! :)

 Mozda je i bolje ,odmoricu se od svega ...

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 17:39 (goust78).
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Da sam sebi i odgovorim

 Dobio sam IP ban konzole! :)

 Mozda je i bolje ,odmoricu se od svega ...

 Restartaj modem a ako i dalje ne budeš mogao online kontaktiraj službu za korisnike. Možda ti je netko pokušao ukrasti acc pa je sony banao konzolu. Imaš dvostupanjsku zaštitu aktiviranu? Jesi s nekim dijelio acc? Ako si od nekoga kupio konzolu i koristiš njegov acc može isto biti problem. Moraš to riješiti jer se samo neće riješiti.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

 Da sam sebi i odgovorim

 Dobio sam IP ban konzole! :)

 Mozda je i bolje ,odmoricu se od svega ...

 Restartaj modem a ako i dalje ne budeš mogao online kontaktiraj službu za korisnike. Možda ti je netko pokušao ukrasti acc pa je sony banao konzolu. Imaš dvostupanjsku zaštitu aktiviranu? Jesi s nekim dijelio acc? Ako si od nekoga kupio konzolu i koristiš njegov acc može isto biti problem. Moraš to riješiti jer se samo neće riješiti.

 Koristio sam neki sumnjiv acc sa psn + pretplatom ,dugo je i trajalo ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Koristio sam neki sumnjiv acc sa psn + pretplatom ,dugo je i trajalo ! :)

Onda konzolu možeš baciti u smeće. Online fifu 18 na njoj nećeš igrati. Stalno govorim da se ne isplati koristiti ukradene acc jer sony zbog toga trajno bana konzolu plus ne radi ono što ne bi volio da tebi netko radi, ukrade acc. Jel se isplatilo zbog 50 eura ostati bez konzole?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Posto mi je dinamicka ip ne nogu da se vezu za ip vec su se vezali za MAC adresu wi -fi rutera. Pomogla je promjena MAC adrese tp linkovog rutera.Radi sad sve ali cu od sada da legalno kupim psn+. Sumnjiv nalog sam obrisao samo me cudi da i dalje imam ps+?! Mogu da igram online?!

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 21:40 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

Posto mi je dinamicka ip ne nogu da se vezu za ip vec su se vezali za MAC adresu wi -fi rutera. Pomogla je promjena MAC adrese tp linkovog rutera.Radi sad sve ali cu od sada da legalno kupim psn+. Sumnjiv nalog sam obrisao samo me cudi da i dalje imam ps+?! Mogu da igram online?!

 prilikom brisanja acc trebao si se odlogirati a očito nisi tako da nisi puno napravio jer i dalje koristiš PSN od obrisanog acc jer ti je očito tako konzola bila podešena.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

Posto mi je dinamicka ip ne nogu da se vezu za ip vec su se vezali za MAC adresu wi -fi rutera. Pomogla je promjena MAC adrese tp linkovog rutera.Radi sad sve ali cu od sada da legalno kupim psn+. Sumnjiv nalog sam obrisao samo me cudi da i dalje imam ps+?! Mogu da igram online?!

 prilikom brisanja acc trebao si se odlogirati a očito nisi tako da nisi puno napravio jer i dalje koristiš PSN od obrisanog acc jer ti je očito tako konzola bila podešena.

 Moguce,odavno sam primjetio da nema one zute oznake psn+ na tom nalogu preko kojeg sam ima psn+?!

 Medjutim niti mi salju obavjestenje da mi je istekla pretplata niti sta sl.

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Moguce,odavno sam primjetio da nema one zute oznake psn+ na tom nalogu preko kojeg sam ima psn+?!

 Medjutim niti mi salju obavjestenje da mi je istekla pretplata niti sta sl.

 

 Kako će ti slati obavijesti na ukradeni acc? Imaš pod opcijama pa možeš vidjeti koliko ti traje pretplata kao što imaš i opciju da ti se automatski produži. Sve imaš samo treba podesiti i čitati.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Meni se dogodila slična stvar, samo sam ja dobio ban konzole na mjesec dana i to zbog accounta sa igrom Shadow of Morrdor kojeg sam osvojio na wageru. Kasnije se ispostavilo da je account bio ukraden. Ugl, samo ga obriši i ne brini. Ja i dalje imam psn pretplatu i igram online bez problema iako sam zadnji put produžio pretplatu prije godinu i pol dana. Ne znam zašto ali i ne zanima me zašto 

PSN: RayzCRO
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 17
Pao je Jesus, izgleda jako dobro...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Ubo sam SBC Luiza.

Dugo sam se nećkao jer sam u njega utrpao skoro sve što je vrijedilo u mom klubu :)

Samo dvije utakmice sam odigrao s njim i po ovome što je pokazao više sam nego zadovoljan.

Jedino, čudna stvar i to dvaput mi se dogodila, oduzimam loptu s njim i ona odleti daleko od Luiza i uvijek protivniku na nogu.

Takve situacije do sada nisam imao pa sam zato i primjetio.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Rayz00 kaže...

Meni se dogodila slična stvar, samo sam ja dobio ban konzole na mjesec dana i to zbog accounta sa igrom Shadow of Morrdor kojeg sam osvojio na wageru. Kasnije se ispostavilo da je account bio ukraden. Ugl, samo ga obriši i ne brini. Ja i dalje imam psn pretplatu i igram online bez problema iako sam zadnji put produžio pretplatu prije godinu i pol dana. Ne znam zašto ali i ne zanima me zašto 

 Tacno tako ,dok ne traze psn+ nista ne diram ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Rayz00 kaže...

Meni se dogodila slična stvar, samo sam ja dobio ban konzole na mjesec dana i to zbog accounta sa igrom Shadow of Morrdor kojeg sam osvojio na wageru. Kasnije se ispostavilo da je account bio ukraden. Ugl, samo ga obriši i ne brini. Ja i dalje imam psn pretplatu i igram online bez problema iako sam zadnji put produžio pretplatu prije godinu i pol dana. Ne znam zašto ali i ne zanima me zašto 

 Tacno tako ,dok ne traze psn+ nista ne diram ! :)

 Pošto imate ukradene acc vrlo vjerojatno sve će funkcionirati dok se ne odlogirate. U opcijama imate do kada traje pretplata pa možete provjeriti. Možda je produžuje pravi vlasnik acc na kojeg ste se prilijepili.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Dobio TOTKS Aspasa kao nagradu od turnira. Bem ti robiju, pa zar je moguće da jedva vrijedi 19k? Da mi je trebao taj igrač, sigurno ga na marketu ne bi bilo ispod 60k.

 

Kada sam ga ugledao, pomislio sam ajde super, neutralizirat ću Gameirov transfer..., možda još budem dobar koju milju...jest ku***

 

Nevjerovatno....

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 8:37 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...
Rayz00 kaže...

Meni se dogodila slična stvar, samo sam ja dobio ban konzole na mjesec dana i to zbog accounta sa igrom Shadow of Morrdor kojeg sam osvojio na wageru. Kasnije se ispostavilo da je account bio ukraden. Ugl, samo ga obriši i ne brini. Ja i dalje imam psn pretplatu i igram online bez problema iako sam zadnji put produžio pretplatu prije godinu i pol dana. Ne znam zašto ali i ne zanima me zašto 

 Tacno tako ,dok ne traze psn+ nista ne diram ! :)

 Pošto imate ukradene acc vrlo vjerojatno sve će funkcionirati dok se ne odlogirate. U opcijama imate do kada traje pretplata pa možete provjeriti. Možda je produžuje pravi vlasnik acc na kojeg ste se prilijepili.

 Ja sam pobrisao " ukradeni "( mozda je malo to tendenciozno a Movie ?) acc. i sve sljaka jos uvijek .

 Imam sad jos 5 " mojih " acc. i na nijednom nema onog zutog iksica za psn+ ?

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 8:41 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
movie kaže...
goust78 kaže...
Rayz00 kaže...

Meni se dogodila slična stvar, samo sam ja dobio ban konzole na mjesec dana i to zbog accounta sa igrom Shadow of Morrdor kojeg sam osvojio na wageru. Kasnije se ispostavilo da je account bio ukraden. Ugl, samo ga obriši i ne brini. Ja i dalje imam psn pretplatu i igram online bez problema iako sam zadnji put produžio pretplatu prije godinu i pol dana. Ne znam zašto ali i ne zanima me zašto 

 Tacno tako ,dok ne traze psn+ nista ne diram ! :)

 Pošto imate ukradene acc vrlo vjerojatno sve će funkcionirati dok se ne odlogirate. U opcijama imate do kada traje pretplata pa možete provjeriti. Možda je produžuje pravi vlasnik acc na kojeg ste se prilijepili.

 Ja sam pobrisao " ukradeni "( mozda je malo to tendenciozno a Movie ?) acc. i sve sljaka jos uvijek .

 Imam sad jos 5 " mojih " acc. i na nijednom nema onog zutog iksica za psn+ ?

 

 yep, to sam napisao bio jos prosle godine...istekla mi pretplata za psn plus, al i dalje mogu terat online fifu

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 

 Ja sam pobrisao " ukradeni "( mozda je malo to tendenciozno a Movie ?) acc. i sve sljaka jos uvijek .

 Imam sad jos 5 " mojih " acc. i na nijednom nema onog zutog iksica za psn+ ?

 

 Nema veze brisanje ako se nisi prije brisanja odlogirao. Pogledaj pod opcijama što piše od kada do kada ti vrijedi PSN pretplata? Probaj se sada odlogirati pa ponovno logirati u acc pa vidi što će se dogoditi?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

 

 Ja sam pobrisao " ukradeni "( mozda je malo to tendenciozno a Movie ?) acc. i sve sljaka jos uvijek .

 Imam sad jos 5 " mojih " acc. i na nijednom nema onog zutog iksica za psn+ ?

 

 Nema veze brisanje ako se nisi prije brisanja odlogirao. Pogledaj pod opcijama što piše od kada do kada ti vrijedi PSN pretplata? Probaj se sada odlogirati pa ponovno logirati u acc pa vidi što će se dogoditi?

 Jes pa da mi ukinu psn+?Nisam lud ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

 

smrdljivi fabregas usrani

www.vodopija.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 17
nick kaže...

 

smrdljivi fabregas usrani

 Placem 
 

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Jes pa da mi ukinu psn+?Nisam lud ! :)

 A što sam ti ja rekao? igraš jer se nisi odlogirao s ukradenog acc i moći ćeš ga koristiti dok se ne odlogiraš ili dok vlasnik plaća plus pretplatu. No ovako postoji mogućnost da te skuže kao priljepak pa opet ide ban i tako to. Nisi ništa napravio što si obrisao acc kada i dalje koristiš pogodnosti nekog lika koji toga nije svjestan.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

 Jes pa da mi ukinu psn+?Nisam lud ! :)

 A što sam ti ja rekao? igraš jer se nisi odlogirao s ukradenog acc i moći ćeš ga koristiti dok se ne odlogiraš ili dok vlasnik plaća plus pretplatu. No ovako postoji mogućnost da te skuže kao priljepak pa opet ide ban i tako to. Nisi ništa napravio što si obrisao acc kada i dalje koristiš pogodnosti nekog lika koji toga nije svjestan.

 Ne ide to tako, taj account trenutno ne koristi nitko (barem sam siguran za ovaj s kojim sam ja imao problema jer je ovaj lik mijenjao sve podatke na njemu). Uostalom, nitko iz supporta mi nije rekao da se odlogiram već samo da izbrišem account.

EDIT: Ispričavam se svima na offtopicu. 

PSN: RayzCRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 17:56 (Rayz00).
16 godina
offline
Re: FIFA 17
Rayz00 kaže...

 Ne ide to tako, taj account trenutno ne koristi nitko (barem sam siguran za ovaj s kojim sam ja imao problema jer je ovaj lik mijenjao sve podatke na njemu). Uostalom, nitko iz supporta mi nije rekao da se odlogiram već samo da izbrišem account.

EDIT: Ispričavam se svima na offtopicu. 

 Ako si siguran u to, odlogiraj se iz svih acc koje koristiš pa se ponovno ulogiraj i javi da li i dalje imaš aktivan psn plus. Pogledaj potom od kad do kad ti traje pretplata. Što ti uopće sada piše od kada do kada ti je plaćena plus pretplata? Taj podatak će ti riješiti mnogo dilema a moram priznati da i mene interesira. Pogle od kad do kad ti traje plus pretplata pa mi možeš javiti porukom da ne nastavljamo ovdje. Ne mislim ništa loše, samo me interesira i pokušavam shvatiti u kojim slučajevima se to događa. Ja koristim nekoliko acc i kada mi istekne pretplata ne mogu više igrati niti na jednom. Baš ću sada probati ne produžiti je pa vidjeti kaj će se dogoditi na drugim acc. No to je tek u 2 mjesecu sljedeće godine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 19:06 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Rayz00 kaže...

 Ne ide to tako, taj account trenutno ne koristi nitko (barem sam siguran za ovaj s kojim sam ja imao problema jer je ovaj lik mijenjao sve podatke na njemu). Uostalom, nitko iz supporta mi nije rekao da se odlogiram već samo da izbrišem account.

EDIT: Ispričavam se svima na offtopicu. 

 Ako si siguran u to, odlogiraj se iz svih acc koje koristiš pa se ponovno ulogiraj i javi da li i dalje imaš aktivan psn plus. Pogledaj potom od kad do kad ti traje pretplata. Što ti uopće sada piše od kada do kada ti je plaćena plus pretplata? Taj podatak će ti riješiti mnogo dilema a moram priznati da i mene interesira. Pogle od kad do kad ti traje plus pretplata pa mi možeš javiti porukom da ne nastavljamo ovdje. Ne mislim ništa loše, samo me interesira i pokušavam shvatiti u kojim slučajevima se to događa. Ja koristim nekoliko acc i kada mi istekne pretplata ne mogu više igrati niti na jednom. Baš ću sada probati ne produžiti je pa vidjeti kaj će se dogoditi na drugim acc. No to je tek u 2 mjesecu sljedeće godine.

 Arhivirat ću ovu poruku pa ću isprobat jednom prilikom, trenutno dok radi najradije ne bih dirao ništa, pa ni u znanstvene svrhe. 

PSN: RayzCRO
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Ja nisam koristio ukradeni acc sa psn +, istekla mi pretpata i dalje mogu igrati....nadam se da ce i vas tako posluziti kad vam istekne...najvjerojatnije neki propust u pitanju al nadam se da nece skuziti :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
dado16 kaže...
Ja nisam koristio ukradeni acc sa psn +, istekla mi pretpata i dalje mogu igrati....nadam se da ce i vas tako posluziti kad vam istekne...najvjerojatnije neki propust u pitanju al nadam se da nece skuziti :)

 Kad istekne ja cu da platim sta da radim drugo ?! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
16 godina
offline
FIFA 17
Sramota da im se nakon održavanja od prekjučer raspao market. Pola kartica se ne vidi a jednog igrača moraš stiskati po nekoliko puta da bi dobio bar nešto kartica. Svaki put dobiješ drugo stanje. Skužio sam pa kada dobijem igrača na marketu po startnoj cijeni odmah ga bidam da mi ne nestane. Na tu sam foru fabinha u dva dana kupio desetak puta jer ljudi ne vide karticu. Zaradio oko 150k coinsa i kupio si brazilce oko pink jesusa. No sramota je da im se ovo događa pred kraj igre.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice