FIFA 16 Bug Turnir

poruka: 146
|
čitano: 14.247
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 16 Bug Turnir

1. PRIJAVE:

br.     |  Origin ID      | klub

 

7   -    razr070  -       -  Benfica 

13  -    Balky1911      -  Lyon

6   -    akantic        -  Sevilla

24  -    Mm1802990    -  Bešiktaš

5   -   CroMan1987CRO- Fenerbahče

2   -    MjezZza        -  Shakhtar

10 -   dexxa86     -  Schalke

11 -   Jura4        - Villarreal

22 -   Cro-K-Justice  - Firentina

17 -  CaptainScud   - Lazio 

3  -   danLinho      - CSKA

1  -   Vex1do       - Monaco

4  -  partizAnarh    - Tottenham

14 - L1nNK00      -  Everton

8  - Amon_Ra_Cro_22 - Marseille

9  -  Hexfire411   -  Porto

15 - MaciStyle  -  Zenit

12 - orim0099 - Galatasaray

21- jations - Sporting  

16- matekws1 - Atl. Bilbao 

19 -  CrO_KiCo77 - Ajax

 
_________________________________________________________________________________

2. PRAVILA:

Turnir se sastoji od 21 igrača, 4 grupe po 4 ekipe, jedna grupa od 5. Igrat će se 2 utakmice sa svakim timom u skupini (Home&Away sistem), nakon čega će se izračunati ukupan broj bodova, naravno, ekipa sa najvećim brojem bodova osvaja prvo mjesto , ukoliko imamo ekipe sa istim brojem bodova gledaju se idući kriteriji:

1. Međusobni ogledi;
2. Gol razlika međusobnih ogleda;
3. Gol razlika u skupini
4. Više zabijenih pogodaka u grupi


Dalje prolaze prve 2 ekipe iz svake grupe, sveukupno 10 klubova. Nakon odigrane  grupne faze (za koju se čvrsto nadam da možemo u ovom xmass tjednu privesti kraju), ulazimo u "knockout" fazu. Budući da prolazi 10 klubova, ždrijeb će pomilovati nekog od vas (princip u privitku kao slika, paint ftw!) i automatski će nakon pobjede u prvoj utakmici biti u polufinalu. Knockout faza će se generirati na isti način kao i grupna ; random brojevima s tim da će prvi u skupini biti nositelji i oni će igrati sa 2. u skupini, nenositeljima. 
 
Molim za fair play , prilikom igranja molim da zatvorite sve torrente, youtube, streamove , online radio itd. Hvala unaprijed. 

Igranje može početi!
_________________________________________________________________

3. GRUPE - grupe su generirane po random principu , u privitku se nalazi print screen.

GROUP A :            
Cro-K-Justice - Firentina
MjezZza - Shakhtar
razr070 - Benfica
Jura4 - Villarreal


GROUP B:

 akantic - Sevilla

CaptainScud - Lazio
Balky1911 - Lyon
orim0099 - Galatasaray


GROUP C:
Vex1do - Monaco
Mm1802990 - Bešiktaš
MaciStyle - Zenit
matekws1 - Atl. Bilbao

 GROUP D:

CroMan1987CRO- Fenerbahče

Hexfire411 - Porto

jations - Sporting
L1nNK00 - Everton
danLinho - CSKA

GROUP E
+digitalizacija
Amon_Ra_Cro_22 - Marseille
partizAnarh - Tottenham
CrO_KiCo77 - Ajax
dexxa86 - Schalke

Rezultate pišite  u stilu klubova, ne imena. npr. Fiorentina - Benfica _:_ , lakše će mi biti za vođenje evidencije.


Knockout faza u prilogu: 

Grupna+faza+-+dokaz Grupna+faza+-+dokaz
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2016 15:15 (matekws).
 
4 0 hvala 2
11 godina
offline
FIFA 16 Bug Turnir

Evo prve prijave

 

razr070 / 7

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 14:47 (pc_fan005).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir
Balky1911 / 13
9 godina
offline
FIFA 16 Bug Turnir

Oko koliko sati bi se odrzavale utakmice, sto ako protivnik nedode i tako to ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir
MaciStyle kaže...

Oko koliko sati bi se odrzavale utakmice, sto ako protivnik nedode i tako to ?

 

Maci, "Ovisno o broju ljudi odredit će se grupe i imat ćemo nekih tjedan dana za odigrati". Sve će se točno objaviti nakon prijava, ako želiš uredi samo svoj post i tamo napiši prijavu , da ne spammamo previše dok traju prijave. Ako će nas 4 biti u grupi (ako nebude liga ili nešto na kraju), bome je dosta 7 dana da se odigraju 3 tekme.. 

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 16 Bug Turnir

akantic / 6

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir
Mm1802990, 24
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 16 Bug Turnir

CroMan1987CRO / 5

 

Ako nije problem da se tekme igraju u večernjim satima...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 16 Bug Turnir

MjezZza / 2

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 14:01 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 16 Bug Turnir

dexxa86/10

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 16 Bug Turnir

Jura4 / 11

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir

Cro-K-Justice / 22

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 16 Bug Turnir

Origin ID: CaptainScud

 

Br. 17

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 16:30 (Scud).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 16 Bug Turnir

danLinho, 3

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 16 Bug Turnir

Vex1do   , 1

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 16 Bug Turnir

partizAnarh - 4

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 16 Bug Turnir

L1nNK00 [14]

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir

Amon_Ra_Cro_22 / 8

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2015 9:28 (JohnnyBlaze).
13 godina
offline
FIFA 16 Bug Turnir

Hexfire411 - broj 9

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 16 Bug Turnir

Evo sitna digresija. U prvom postu bi bilo dobro da se sudionici sortiraju prema ovom broju koji su odabrali. Malo je ovako nespretno kad moraš odabrati svoj broj, a ovi iznad su razbacani. Ili jednostavno da se napiše koji brojevi su još slobodni.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 16 Bug Turnir

MaciStyle / broj 15

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 16 Bug Turnir

Origin ID: orim0099

broj: 12

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 16 Bug Turnir

jations/21

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir

Mogli bi uvest neka pravila, tipa nema slaloma s centra kad izvedea loptu, nema konstantnog uklizivanja, kratki korner pa slalom do gola i slicno ak ste za

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2015 23:31 (Marijooo).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir
Marijooo kaže...

Mogli bi uvest neka pravila, tipa nema slaloma s centra kad izvedea loptu, nema konstantnog uklizivanja, kratki korner pa slalom do gola i slicno ak ste za

 pa mislim da se to podrazumijeva. da ocu tako igrat ukljucim se na origin...

9 godina
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir
jovial kaže...
Marijooo kaže...

Mogli bi uvest neka pravila, tipa nema slaloma s centra kad izvedea loptu, nema konstantnog uklizivanja, kratki korner pa slalom do gola i slicno ak ste za

 pa mislim da se to podrazumijeva. da ocu tako igrat ukljucim se na origin...

 

Nebi se bas kladio, ali ajde... Nadam se da si u pravu 

12 godina
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir
Marijooo kaže...

Mogli bi uvest neka pravila, tipa nema slaloma s centra kad izvedea loptu, nema konstantnog uklizivanja, kratki korner pa slalom do gola i slicno ak ste za

 Slažem se jedino s slalomom s centra jer to nije realno u pravom nogometu.Za ovo ostalo nema problema jer kratki korner nije znanstvena fantastika.To postoji i u pravom nogometu.Konstantno uklizavanje osobno nikad ne radim ali mi ne smeta.Neka ekipa igra kako se igra u pravom nogometu...jer ako ćemo imati svakakva pravila ćemo se pogubiti. 

 

PS. Pa di ja dobijem Fenerbahce!!!hahahhaha

9 godina
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir
A gle nije ni slalom s centra problem ali jedan od sto ti prode. Mislim da je organiziran turnir s ciljem da se odmakne od fut gameplaya, tj silovanja. Svi to igramo i nista nije problem, ali turnir gubi smisao ako ekipa igra tak, mogu ic slobodno fut onda igrat. I nemoj mi rec da kratki korner nije debilizam, pa tocno se zna da ako povuces loptu mrvicu prema nazad i nabacis na drugu stativu da je 90% gol.
12 godina
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir
Marijooo kaže...
A gle nije ni slalom s centra problem ali jedan od sto ti prode. Mislim da je organiziran turnir s ciljem da se odmakne od fut gameplaya, tj silovanja. Svi to igramo i nista nije problem, ali turnir gubi smisao ako ekipa igra tak, mogu ic slobodno fut onda igrat. I nemoj mi rec da kratki korner nije debilizam, pa tocno se zna da ako povuces loptu mrvicu prema nazad i nabacis na drugu stativu da je 90% gol.

Ja osobno toliko ne studiram nogomet tako da za ovu caku kornera ne znam.Ali ako netko ima volju toliko igrat i ako se već toliko ufurao da zna takve fore...ja ne vidim razlog da ga sputava.Tko je meni kriv što ja toliko ne visim na Fifi...

Organizira se turnir s prosječnim klubovima...a sad kako će tko igrat nema o tome smisla raspravljati...jer ne možemo svi igrat na isti način. Netko je volji,netko je lošiji tako da neka svatko igra na svoj način. JA SAM PROTIV TOGA DA SE SLABIJIMA IZLAZI U SUSRET...jer je to Fifa napravila pa je zato i sjebala igricu.

Po meni je bitno da se na turniru igra normalan nogomet bez kombinacija koje ne postoje u pravom nogometu tipa izvođenje s centra i trčanje prema golu...

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2015 15:31 (R36).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 16 Bug Turnir
R36 kaže...
Marijooo kaže...
A gle nije ni slalom s centra problem ali jedan od sto ti prode. Mislim da je organiziran turnir s ciljem da se odmakne od fut gameplaya, tj silovanja. Svi to igramo i nista nije problem, ali turnir gubi smisao ako ekipa igra tak, mogu ic slobodno fut onda igrat. I nemoj mi rec da kratki korner nije debilizam, pa tocno se zna da ako povuces loptu mrvicu prema nazad i nabacis na drugu stativu da je 90% gol.

Ja osobno toliko ne studiram nogomet tako da za ovu caku kornera ne znam.Ali ako netko ima volju toliko igrat i ako se već toliko ufurao da zna takve fore...ja ne vidim razlog da ga sputava.Tko je meni kriv što ja toliko ne visim na Fifi...

Organizira se turnir s prosječnim klubovima...a sad kako će tko igrat nema o tome smisla raspravljati...jer ne možemo svi igrat na isti način. Netko je volji,netko je lošiji tako da neka svatko igra na svoj način. JA SAM PROTIV TOGA DA SE SLABIJIMA IZLAZI U SUSRET...jer je to Fifa napravila pa je zato i sjebala igricu.

Po meni je bitno da se na turniru igra normalan nogomet bez kombinacija koje ne postoje u pravom nogometu tipa izvođenje s centra i trčanje prema golu...

 gle, uzet igraca na korneru i driblat do gola i zabit moze svako. ne uvijek ali jednom od 5,6 pokusaja se moze. ne radi se o izlazenju u susret slabijima nego o tome da se te debilne fore, exploitovi, ne koriste. tu se ne radi o skillu i znanju nego o iskoristavanju lose mehanike igre. to nije znanje nego kretenluk.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice