FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 624.654
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Skilledžija kaže...

Dosadili mi Brazilci pa sam jučer složio novu ekipu - Bjelokošćane.

Prvo moram primjetiti da su dosta tanki s igračima, al uspio sam složiti solidnu ekipu.

I sad imam problem pošto nikad prije nisam igrao sa Yayom Toureom.

Slab mi je izbor veznjaka tako da sam stavio formaciju sa Tioteom kao CDM i Yaya CAM.

Pitanje... na kojoj poziciji je Yaya najbolji.

Dal da njega uglavim na CDM ili da složim ekipu sa tri CM-a i njega u sredinu recimo?

 

 

BTW

Ima jedan Bjelokošćanin desno krilo pace 97 - jel to najbrži igrač u ovoj igri?

Nisam ga još uzeo, vrebam ga po nekoj povoljnoj cijeni.

Jel ga tko probao?

Valja li?

 moze on cam i cm i cdm,neznam jesi ga gledo na tvu kako igra mogo si primjetit da je na cam dobar,ja sa cityem igram 5 u obrani cdm fernando,cam toure silva navas krila i aguero spic imam napad i obran dobru

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

igra li netko na eslu ili na slicnim turnirima

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
hanteed kaže...

 moze on cam i cm i cdm,neznam jesi ga gledo na tvu kako igra mogo si primjetit da je na cam dobar,ja sa cityem igram 5 u obrani cdm fernando,cam toure silva navas krila i aguero spic imam napad i obran dobru

Jbga, ja od ovih Bjelokošćana ne mogu složiti takvu jaku ekipu jer pola tima su mi srebrne kartice - ne kažem da su loši, ali sigurno nisu najbolji :)

Zato mi je bitno da Yayu uglavim na najbolju moguću poziciju.

 

BTW

Kolo Toure mi je u obrani - jučer sam dvaput dobio crveni na njegova uklizavanja - moram paziti ubuduće s njim jer izgleda da dečko ne zna :)

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 15
Skilledžija kaže...
hanteed kaže...

 moze on cam i cm i cdm,neznam jesi ga gledo na tvu kako igra mogo si primjetit da je na cam dobar,ja sa cityem igram 5 u obrani cdm fernando,cam toure silva navas krila i aguero spic imam napad i obran dobru

Jbga, ja od ovih Bjelokošćana ne mogu složiti takvu jaku ekipu jer pola tima su mi srebrne kartice - ne kažem da su loši, ali sigurno nisu najbolji :)

Zato mi je bitno da Yayu uglavim na najbolju moguću poziciju.

 

BTW

Kolo Toure mi je u obrani - jučer sam dvaput dobio crveni na njegova uklizavanja - moram paziti ubuduće s njim jer izgleda da dečko ne zna :)

 Stavi yayu na CM ili CDM,a na CAM stavi Kaloua ili Sia(ne vrijedi nekog silver CAM jer nijedan nema dobar dribling niti šut,npr. Yapi yapo je najbolji CM a ima 72 passing kao kalou i sio).Bolly je najbrži igrač u fifu(97 pace)

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 14:30 (The_K).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Skilledžija kaže...
hanteed kaže...

 moze on cam i cm i cdm,neznam jesi ga gledo na tvu kako igra mogo si primjetit da je na cam dobar,ja sa cityem igram 5 u obrani cdm fernando,cam toure silva navas krila i aguero spic imam napad i obran dobru

Jbga, ja od ovih Bjelokošćana ne mogu složiti takvu jaku ekipu jer pola tima su mi srebrne kartice - ne kažem da su loši, ali sigurno nisu najbolji :)

Zato mi je bitno da Yayu uglavim na najbolju moguću poziciju.

 

BTW

Kolo Toure mi je u obrani - jučer sam dvaput dobio crveni na njegova uklizavanja - moram paziti ubuduće s njim jer izgleda da dečko ne zna :)

 reci mi formaciju i sastavit cu ti tim,igro sam ja sa obalom 6 utakmica 4 pobjede i 2 nerijeseno,ja sam igro 5-1-4, yaya i kolo stoperi i stavi jos nekog i cdm tiote  i napad doumbia st,lw gervino i sie-rw

12 godina
offline
Re: FIFA 15
The_K kaže...

 Stavi yayu na CM ili CDM,a na CAM stavi Kaloua ili Sia(ne vrijedi nekog silver CAM jer nijedan nema dobar dribling niti šut.).Bolly je najbrži igrač u fifu(97 pace)

 Zanimljivo, jučer uopće nisam naletio na Kaloua dok sam slagao ekipu.

Sia se sjećam - mislim da je bio skup pa ga nisam uzeo.

 

Izgleda da ću morat složit formaciju sa dva krila i tri u vezi tako da mi Drogba otpada u toj situaciji :(

 

Jučer prvi put igrao sa Doumbijom - taj trči k'o navijen :)

 

Gervinho - Doumbija - Bolly = najbrži napad u FIFI?

[19xx] 4ntraks
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Skilledžija kaže...
The_K kaže...

 Stavi yayu na CM ili CDM,a na CAM stavi Kaloua ili Sia(ne vrijedi nekog silver CAM jer nijedan nema dobar dribling niti šut.).Bolly je najbrži igrač u fifu(97 pace)

 Zanimljivo, jučer uopće nisam naletio na Kaloua dok sam slagao ekipu.

Sia se sjećam - mislim da je bio skup pa ga nisam uzeo.

 

Izgleda da ću morat složit formaciju sa dva krila i tri u vezi tako da mi Drogba otpada u toj situaciji :(

 

Jučer prvi put igrao sa Doumbijom - taj trči k'o navijen :)

 

Gervinho - Doumbija - Bolly = najbrži napad u FIFI?

 pa brz jest i dobar ali ima boljih

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

ima li netko if carrolla i if ashley williamsa

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
hanteed kaže...

 reci mi formaciju i sastavit cu ti tim,igro sam ja sa obalom 6 utakmica 4 pobjede i 2 nerijeseno,ja sam igro 5-1-4, yaya i kolo stoperi i stavi jos nekog i cdm tiote  i napad doumbia st,lw gervino i sie-rw

 Igrao sam 4-1-2-1-2 sa Drogbom i Doumbijom u napadu - lijevo Gervinho, desno ne znam točno, možda čak i taj Sia?

Yaya CAM i Tiote CDM

Obrana Kolo Ture i desni bek onaj iz Frnacuske iz PSG-a.

Lijevi bek i drugi obrambeni ne sjećam se imena - oba srebrni, ali solidni?

I golman jedini koji postoji čak i nije tako loš - obranio je par zajebanih lopti.

 

 

[19xx] 4ntraks
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Skilledžija kaže...
hanteed kaže...

 reci mi formaciju i sastavit cu ti tim,igro sam ja sa obalom 6 utakmica 4 pobjede i 2 nerijeseno,ja sam igro 5-1-4, yaya i kolo stoperi i stavi jos nekog i cdm tiote  i napad doumbia st,lw gervino i sie-rw

 Igrao sam 4-1-2-1-2 sa Drogbom i Doumbijom u napadu - lijevo Gervinho, desno ne znam točno, možda čak i taj Sia?

Yaya CAM i Tiote CDM

Obrana Kolo Ture i desni bek onaj iz Frnacuske iz PSG-a.

Lijevi bek i drugi obrambeni ne sjećam se imena - oba srebrni, ali solidni?

I golman jedini koji postoji čak i nije tako loš - obranio je par zajebanih lopti.

 

 

 probaj sa 5 u obrani ako ti je ona losa,ako ti je jos losija stavi 3 stopera kolo,yaya,tiote,oni to mogu solidno odigrat,ionako neces igrat protiv rone i mesija

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Prodajem fifu 15 zbog kupnje nba2k15 pa ako kog zanima..

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Jel to ono cem svi pricaju kao neka umjetna sreca ili sta?uglavnom

igram i dogurao sam do d2 (igram

na playstationu no nebitno isto je vise manje) i uglavnom rasturam sve i to kaj samnizgubio nilo je onak jedva,igrao sam obranu perfekno stvarno nisko mi nis nije mogao,napad osrednje ali kad je islo zabijo sam i vise nek treba..i sad sve isto dalje i tim ne jednom vise nemogu nikom ni dat gol a primam ko lud,neznam se branit moji sam zuje po terenu lopta se odbija od mene,igraci su mi mutavi neznaju dodat,spori su..ja sam ja stvarno zaboravio na jednom lud sam vise ko da nikad nisam igrao do sad ispada ???

Hala Madrid
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
TomdumReal kaže...

Jel to ono cem svi pricaju kao neka umjetna sreca ili sta?uglavnom

igram i dogurao sam do d2 (igram

na playstationu no nebitno isto je vise manje) i uglavnom rasturam sve i to kaj samnizgubio nilo je onak jedva,igrao sam obranu perfekno stvarno nisko mi nis nije mogao,napad osrednje ali kad je islo zabijo sam i vise nek treba..i sad sve isto dalje i tim ne jednom vise nemogu nikom ni dat gol a primam ko lud,neznam se branit moji sam zuje po terenu lopta se odbija od mene,igraci su mi mutavi neznaju dodat,spori su..ja sam ja stvarno zaboravio na jednom lud sam vise ko da nikad nisam igrao do sad ispada ???

 Točno ista stvar i kod mene, igram s ekipom koja ima rating 81 i izgubim od lika koji ima rating oko 65. Pa di je to moguče? Mojim igračima je uzimao loptu koda su brončani oni najeftiniji. Dojdem do njegvog gola sve fuljaju. Moj golman dobi žuti karton. Njemu jedva da uzmeš loptu. Meni se sve nekako čini da je to neki bug koji zamjeni ekipe. Tj. da sam ja igrao sa igračima njegove kvalitete a on igračima moje. Uglavnom izgubio sam tu utakmicu oko 6-0

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 20:08 (Gremlin144).
12 godina
offline
FIFA 15

Evo, kupio sam i onog brzanca i složio ih u ovu formaciju: http://www.futhead.com/15/squads/22383284/

Bolly u prvoj utakmici za novi tim zabio iz prvog pokušaja - ja zadovoljan :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 15

Itko za tekmu na ps4? PSN: Chov1ch

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

Al meni to ni jedna tekma ja sam sad u d4 i tak stalno.a najgore obrana ko da neigram ja.sam prolaze uz mene..moji se doslovno micu aaaa .a cak sam isao gledat da mi se nisu tipke pobrkale hahahaha al stvarno ne razumim sam na jednom vise neznam igrat.. 

Hala Madrid
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Mislio sam nes ovak sloziti kaj mislite izbornici bi to igralo??

Hala Madrid
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 15
Gremlin144 kaže...

 Točno ista stvar i kod mene, igram s ekipom koja ima rating 81 i izgubim od lika koji ima rating oko 65. Pa di je to moguče?

 Pa zašto ne bi bilo moguće ako lik igra bolje od tebe? Po tvojoj logici lik sa slabijom ekipom nikad te ne bi smio pobijediti?  Na stranu sad što je ovo šugava igra s hrpom problema ali ja ne vidim problem ako izgubim od lika sa slabijom ekipom ako igra bolje od mene. Na kraju krajeva ne igraju kartice nego ti s gamepadom.. Ne trebaš ići daleko jer imaš ovdje na forumu igrača koji bi te jednako našamarali sa sličnom ekipom ratinga 65 jer jednostavno ljudi igraju jako dobro..

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...
Gremlin144 kaže...

 Točno ista stvar i kod mene, igram s ekipom koja ima rating 81 i izgubim od lika koji ima rating oko 65. Pa di je to moguče?

 Pa zašto ne bi bilo moguće ako lik igra bolje od tebe? Po tvojoj logici lik sa slabijom ekipom nikad te ne bi smio pobijediti?  Na stranu sad što je ovo šugava igra s hrpom problema ali ja ne vidim problem ako izgubim od lika sa slabijom ekipom ako igra bolje od mene. Na kraju krajeva ne igraju kartice nego ti s gamepadom.. Ne trebaš ići daleko jer imaš ovdje na forumu igrača koji bi te jednako našamarali sa sličnom ekipom ratinga 65 jer jednostavno ljudi igraju jako dobro..

 tocno tako jednom sam izgubio od dobrog silver squada,a nakrcio sam lika sa pocetnom momcadi u bpl:hart,mangala,vertongen,ivanović,azpilicueta,ramsey,gerard,marković,nasri,coutino,jovetic,a on imao alaba,boateng,humels,piscek,schweinsteiger,lahm,reus,roben,gotze,lewandowski

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...
Gremlin144 kaže...

 

 Ne trebaš ići daleko jer imaš ovdje na forumu igrača koji bi te jednako našamarali sa sličnom ekipom ratinga 65 jer jednostavno ljudi igraju jako dobro..

 Antiljano i SimeKz.Mozda cak i ti,ali nisam imao prilike s tobom igrat.

S Antiljanom ne vrijedi ni pokusavat igrati čovjek je doktor za fifu.Sa Simom sam par puta igrao i jedva sam se izvukao.

Onaj Galeb i nije bas nesto haha :P

Mislim da je ovdje najbolji bio goldmember.On je na posljednjem turniru nasamarao Simu s 5 razlike :D

Ps.Ovo govorim za moje iskustvo igranja ovdje dvije godine.Mozda se nesto i promijenilo.

Lp

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
12 godina
offline
FIFA 15

Goldmember je dobar, lik je odlican skiller i tu me jednostavno pojede svaki put... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Mislim da je njegov forum fifa-expert ili je to neki drugi tip..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

upravo osvojih ovaj carnival kup sa prosjecnom brazilskom momcadi bez zvjezda (neymar,thiago silva,marcelo)...sve lagano do finala i lik u finalu imo bolesnu ekipu i neke in formove, u 2. minuti lik stisne pauzu i ubaci ronalda i messia..ja poludio al na kraju dobio 3:2 ubio sam ga i na poluvremenu sam ubacio hazarda i aguera i natrpo ga

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...
Gremlin144 kaže...

 Točno ista stvar i kod mene, igram s ekipom koja ima rating 81 i izgubim od lika koji ima rating oko 65. Pa di je to moguče?

 Pa zašto ne bi bilo moguće ako lik igra bolje od tebe? Po tvojoj logici lik sa slabijom ekipom nikad te ne bi smio pobijediti?  Na stranu sad što je ovo šugava igra s hrpom problema ali ja ne vidim problem ako izgubim od lika sa slabijom ekipom ako igra bolje od mene. Na kraju krajeva ne igraju kartice nego ti s gamepadom.. Ne trebaš ići daleko jer imaš ovdje na forumu igrača koji bi te jednako našamarali sa sličnom ekipom ratinga 65 jer jednostavno ljudi igraju jako dobro..

 Primjetio sam da moji cb igrači bježe bezveze iza bez smisla. Nije mi jasna stvar, recimo pucam korner. Vidim da bude lopta išla iza, tj. znam. Držim tipku za iza a igrač jednostavno stoji i čeka loptu koja ga na kraju prođe i ode van. Ili recimo kad protivnik izvodi korner, ne mogu kontrolirat igrača. U dosta situacija moji igrači nisu pod kontrolom.

Nije igrao ništa bolje od mene, pobjeđujem kompa na profesional sam tak i kak onda mogu izgubiti od nekoga igrača koji ima puno jadniju ekipu. Sudac sudi bezveze, najače mi je kliknem recimo napad da uzmem loptu ali igrač je predaleko od mene, niti ga zapravo ne dotaknem i sudac mi da žuti.

Stvarno je loša igra, al ju igram pošto sam ju već kupio.

Čak sam na team of the week sa brončanom ekipom dao gol na ultimate.

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 4:22 (Gremlin144).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Gremlin144 kaže...
movie kaže...
Gremlin144 kaže...

 Točno ista stvar i kod mene, igram s ekipom koja ima rating 81 i izgubim od lika koji ima rating oko 65. Pa di je to moguče?

 Pa zašto ne bi bilo moguće ako lik igra bolje od tebe? Po tvojoj logici lik sa slabijom ekipom nikad te ne bi smio pobijediti?  Na stranu sad što je ovo šugava igra s hrpom problema ali ja ne vidim problem ako izgubim od lika sa slabijom ekipom ako igra bolje od mene. Na kraju krajeva ne igraju kartice nego ti s gamepadom.. Ne trebaš ići daleko jer imaš ovdje na forumu igrača koji bi te jednako našamarali sa sličnom ekipom ratinga 65 jer jednostavno ljudi igraju jako dobro..

 Primjetio sam da moji cb igrači bježe bezveze iza bez smisla. Nije mi jasna stvar, recimo pucam korner. Vidim da bude lopta išla iza, tj. znam. Držim tipku za iza a igrač jednostavno stoji i čeka loptu koja ga na kraju prođe i ode van. Ili recimo kad protivnik izvodi korner, ne mogu kontrolirat igrača. U dosta situacija moji igrači nisu pod kontrolom.

Nije igrao ništa bolje od mene, pobjeđujem kompa na profesional sam tak i kak onda mogu izgubiti od nekoga igrača koji ima puno jadniju ekipu. Sudac sudi bezveze, najače mi je kliknem recimo napad da uzmem loptu ali igrač je predaleko od mene, niti ga zapravo ne dotaknem i sudac mi da žuti.

Stvarno je loša igra, al ju igram pošto sam ju već kupio.

Čak sam na team of the week sa brončanom ekipom dao gol na ultimate.

 sto se tice kontrola nekad su uzas i meni je bilo dosta puta,o penalima da negovorim

16 godina
offline
Re: FIFA 15
Gremlin144 kaže...
pobjeđujem kompa na profesional sam tak i kak onda mogu izgubiti od nekoga igrača koji ima puno jadniju ekipu.

Pa kad pobjeđuješ compa sam tak na professional težini zar ti nije palo na pamet otići stepenicu više pa probati na legendary ili ultimate? Daj odigraj jednu na ultimate pa mi javi jesi li dobio sam tak ili je bilo bolno?

Moraš znati da nije isto igrati protiv compa i živog igrača. Već sam ti rekao a sad mogu i konkretno ponoviti. Antiljnao ili šime slože ekipu ratinga 65 i natrpat će te da ti ništa neće biti jasno.

Jednostavno neki ljudi igraju prokleto dobro i za to im nije potreban messi ili ronaldo ili hazard ili da dalje ne nabrajam..

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 11:24 (movie).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

Dobro jasna stvar da nemozes uvije pobjedit i nema veze ako ima neko bolji ili losiji team ..pa cak i ak igram bolje pa izgubim ja to kuzim al me smeta kad ja nes hocu napravit a vidim da su mi igraci usporeni ko da su pijani.moze koji savjet za ovaj team i kad je najbolje kupit igraca jel ce padat cijena ili rast?imam novce za ovaj tim samo nebise zaletio.

Hala Madrid
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 13:45 (TomdumReal).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

netko raspolozen za tekmu ? origin: strbi_zg

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
strbi kaže...

netko raspolozen za tekmu ? origin: strbi_zg

 

Poslano...

 

Ako budes raspolozen veceras poslije 21:00, mozemo odigrati tekmu-dvije...

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 14:09 (Lawman).
15 godina
offline
Re: FIFA 15

Nakon što sam kenjao po igri (dok sam igrao na pc-u) , kupio plejku i prebacio se na PES-a. Nakon što sam odigrao par tekmi , vidio to smeće, opet sam pognute glave kupio FIFA-u.

Sram me, iskreno me sram. Al ajde , hoću malo mypro odigrati s jednim igračem , probat ću se suzdržavati Ultimate Teama 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 14:50 (matekws).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice