FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 620.974
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: FIFA 15
TomdumReal kaže...

Dobro jasna stvar da nemozes uvije pobjedit i nema veze ako ima neko bolji ili losiji team ..pa cak i ak igram bolje pa izgubim ja to kuzim al me smeta kad ja nes hocu napravit a vidim da su mi igraci usporeni ko da su pijani.moze koji savjet za ovaj team i kad je najbolje kupit igraca jel ce padat cijena ili rast?imam novce za ovaj tim samo nebise zaletio.

 Dva igrača ti imaju CHE6? Ako te ne smeta, sve pet...možda si propustio priliku prošli vikend kad se otvarala hrpa packova i cijene su bile povoljnije. Sad čekaj drugu priliku ili jednostavno kupi ako želiš igrati..

 

edit:

 

http://www.ultimateteam.co.uk/2015/02/11/fut-15-team-week-totw-22-february-11th-2015/#prettyPhoto

 

vraća se zvijer kouyate na CB

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 17:52 (movie).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...
TomdumReal kaže...

Dobro jasna stvar da nemozes uvije pobjedit i nema veze ako ima neko bolji ili losiji team ..pa cak i ak igram bolje pa izgubim ja to kuzim al me smeta kad ja nes hocu napravit a vidim da su mi igraci usporeni ko da su pijani.moze koji savjet za ovaj team i kad je najbolje kupit igraca jel ce padat cijena ili rast?imam novce za ovaj tim samo nebise zaletio.

 Dva igrača ti imaju CHE6? Ako te ne smeta, sve pet...možda si propustio priliku prošli vikend kad se otvarala hrpa packova i cijene su bile povoljnije. Sad čekaj drugu priliku ili jednostavno kupi ako želiš igrati..

 

edit:

 

http://www.ultimateteam.co.uk/2015/02/11/fut-15-team-week-totw-22-february-11th-2015/#prettyPhoto

 

vraća se zvijer kouyate na CB

 igro sam sa whu na seasonsu lik je odlican stand tackle mu je dobar

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Welliton if jbt

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Čuvao sam ovog IF Kanea za upgrade i čim je zabio 2 gola tottenhamu sam vidio da ce dobit SIF i stavio sam ga na market.. prodan za 700k navrijeme..

Danas je došao Kane SIF, a IFu cijena vec pala na 400k buynow :)

SIF Lacazetta sam isto jucer prodao za 720k, danas je na 610k. Vidjet cemo sta ce bit kad dođe upgrade, mislim da ima jako puno kartica pa kad svi odjednom stave upgradeanog lacazetta na market da ce jedan drugom cijenu rušit.. baš me zanima jesam li pogodio..

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

Jel to sta imaju che6 moze puno nastetit igri?a znam da je bio pad cijena i ja idiot tad nisam imao bas puno love i nisam kupovao.al vidim da su duplo narasle cijene i vise jer reus je naprimjer bio oko 80k sad se prodaje za 160k a jel se zna kad bi bio pad cijena opet.vidim naprimjer bale koji se tad prodavao za 800k cca sad se prodaje za 1,500,00  pa bi se isplatilo..e moze mi neko pojasnit s tim sta vidim da pricate s tim karticama da ce se  upgrandat da ste ih prodali zato,ja to ne kuzim nista? To su ove kartice u boji jel ili? Sta kad izade ta jartica obicnoj padne cjena ili? 

Hala Madrid
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

Jel to sta imaju che6 moze puno nastetit igri?a znam da je bio pad cijena i ja idiot tad nisam imao bas puno love i nisam kupovao.al vidim da su duplo narasle cijene i vise jer reus je naprimjer bio oko 80k sad se prodaje za 160k a jel se zna kad bi bio pad cijena opet.vidim naprimjer bale koji se tad prodavao za 800k cca sad se prodaje za 1,500,00  pa bi se isplatilo..e moze mi neko pojasnit s tim sta vidim da pricate s tim karticama da ce se  upgrandat da ste ih prodali zato,ja to ne kuzim nista? To su ove kartice u boji jel ili? Sta kad izade ta jartica obicnoj padne cjena ili? 

Hala Madrid
16 godina
offline
Re: FIFA 15
KiCo77 kaže...

Čuvao sam ovog IF Kanea za upgrade i čim je zabio 2 gola tottenhamu sam vidio da ce dobit SIF i stavio sam ga na market.. prodan za 700k navrijeme..

Danas je došao Kane SIF, a IFu cijena vec pala na 400k buynow :)

SIF Lacazetta sam isto jucer prodao za 720k, danas je na 610k. Vidjet cemo sta ce bit kad dođe upgrade, mislim da ima jako puno kartica pa kad svi odjednom stave upgradeanog lacazetta na market da ce jedan drugom cijenu rušit.. baš me zanima jesam li pogodio..

 A gle, sve je to kocka. Kad prvi dan svi stave nerealne cijene nakon mogućeg upgradea, staviš osjetno niže od njih a opet dobro. Imaš dobre šanse da ga prodaš po nešto višoj cijeni nego što je sada. Ja sam preko vikenda po smiješnim cijenama uzeo tri sif de bruynea. Da ih sad prodam zaradio bih i više nego duplo, no kockat ću se pa ću pričekati još par dana. Uvijek ću dobiti koliko sam dao za njih ali bez zarade ako nešto krene krivo. Ionako mi više ništa od igrača ne treba tako da mi neće biti neka tragedija ako ništa ne zaradim...

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
TomdumReal kaže...

Jel to sta imaju che6 moze puno nastetit igri?a znam da je bio pad cijena i ja idiot tad nisam imao bas puno love i nisam kupovao.al vidim da su duplo narasle cijene i vise jer reus je naprimjer bio oko 80k sad se prodaje za 160k a jel se zna kad bi bio pad cijena opet.vidim naprimjer bale koji se tad prodavao za 800k cca sad se prodaje za 1,500,00  pa bi se isplatilo..e moze mi neko pojasnit s tim sta vidim da pricate s tim karticama da ce se  upgrandat da ste ih prodali zato,ja to ne kuzim nista? To su ove kartice u boji jel ili? Sta kad izade ta jartica obicnoj padne cjena ili? 

Trenutno je novi pad cijena u tijeku.. Ne znam gdje ti gledaš te cijene ali Reus ide za 125k buynow a Bale je pao ispod 1m

Za upgrade pogledaj ovo pa pitaj šta ti nije jasno http://news.futhead.com/posts/fifa-15/30555-fifa-15-winter-upgrades-what-could-be

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

kad ce biti upgrade na futu??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 15

ovaj petak

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

Evo ti dokaz da ne mislis da izmisljam cak se vidi da sam bidao za njega al stalno mi nekorebida i nisam nisam

mogo docekat da zavrsi licitacija a vidi do koliko je dosla .znaci meni nisu pale tebi mozda na kompu jesu

Hala Madrid
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Evo i di e prodan da nebi bilo

Hala Madrid
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 22:10 (TomdumReal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Sry, mislio sam da i ti igras na PCu

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

Ma nema problema sam kazem ful su visoko sad

Hala Madrid
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Ma izgubio sam se u tome if i nif .znaci sad je naprimjer izasao aubemeyang st 81 ja mislim a bio je rm 79 jel,on je igrac if jel?i sta sad jel ga treba kupovat ili ove obicne kartice prodat jer ce manje vrijedit ako vam nije problem pomoc 

Hala Madrid
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

ako ja sad kupim igraca npr overall mu je 80 i on dobije sada upgrade na 81 i oce li se moj igrac promijeniti na 81

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 15

ne, moraš kupit novu karticu ako hoćeš tog 81

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

Onda u principu se ne isplati kupovat bas te kartice

Hala Madrid
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Del_Boy97 kaže...

ne, moraš kupit novu karticu ako hoćeš tog 81

 pa kako onda zaraduju ovi sto preprodaju nekontam?????

12 godina
offline
Re: FIFA 15
hanteed kaže...
Del_Boy97 kaže...

ne, moraš kupit novu karticu ako hoćeš tog 81

 pa kako onda zaraduju ovi sto preprodaju nekontam?????

 Kupe jeftino, prodaju skupo... simple as that.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

Ma kuzim to.al ni mi nes drugo jasno vidim da dosta njih prati ko ce dobit taj neki apgrand nes govore da costa i aguero ak me kuzite ak ne nema veze nije vazno 

Hala Madrid
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
TomdumReal kaže...

Ma kuzim to.al ni mi nes drugo jasno vidim da dosta njih prati ko ce dobit taj neki apgrand nes govore da costa i aguero ak me kuzite ak ne nema veze nije vazno 

Dakle, kada Lacazette dobije upgrade, njegova normalna 79 kartica će ostat kakva je, ali se u packovima više neće moći dobiti 79 kartica nego poboljšana. Dakle, na marketu će biti 2 njegove zlatne kartice. Ova od 79 će izgubit na vrijednosti.

Ali to ne vrijedi za INFORM (crne) kartice! Lacazettove crne kartice ce se automatski poboljšati! Dakle ako ti u klubu imaš SIF karticu (trenutno 81) postat će 82 ili 83 ili ovisi o tome kakav upgrade dobije, to se još nezna.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
KiCo77 kaže...
TomdumReal kaže...

Ma kuzim to.al ni mi nes drugo jasno vidim da dosta njih prati ko ce dobit taj neki apgrand nes govore da costa i aguero ak me kuzite ak ne nema veze nije vazno 

Dakle, kada Lacazette dobije upgrade, njegova normalna 79 kartica će ostat kakva je, ali se u packovima više neće moći dobiti 79 kartica nego poboljšana. Dakle, na marketu će biti 2 njegove zlatne kartice. Ova od 79 će izgubit na vrijednosti.

Ali to ne vrijedi za INFORM (crne) kartice! Lacazettove crne kartice ce se automatski poboljšati! Dakle ako ti u klubu imaš SIF karticu (trenutno 81) postat će 82 ili 83 ili ovisi o tome kakav upgrade dobije, to se još nezna.

 imam inform eliu,carrolla,williamsa i vidio sam cijenu inform carrola 39 tisuca a prije 3 tijedna sam ga doveo za 19000,doveo inform eliu 83 000 sada je 110 000,jeli to taj market crash o kome se prica

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Kad se kaže market crash misli se na veliko smanjenje cijena.. ali da bio crash je pred 3/4 tjedna kad si ti kupio te igrace (zato šta su dada došli TOTY (plavi) igrači i ljudi su masovno otvarali packove i cijena svih igraca je pala)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

hebes mi sve ako je ovo vise normalno, hebeni ibarbo (tko je uopce IBARBO???) i slicni klaunovi mi daju golove sa 30 metara glavom, *urcem i cim god stignu.

ispao iz druge i trece divizije za redom sa ukupno 2 ili 3 pobjede.

lagano uninstal smece prokleto.

[19xx]C3c1l
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
C3c1l kaže...

hebes mi sve ako je ovo vise normalno, hebeni ibarbo (tko je uopce IBARBO???) i slicni klaunovi mi daju golove sa 30 metara glavom, *urcem i cim god stignu.

ispao iz druge i trece divizije za redom sa ukupno 2 ili 3 pobjede.

lagano uninstal smece prokleto.

 Pa do jučer je i Harry Kane bio spermić pa eno ga, nije normalan, trpa neviđeno. Poanta ove rečenice je da i totalni anonimusi mogu postati Ronaldo i Messi na par trenutaka, kao u stvarnom životu, tako i na običnoj igrici.

 

Nego pokupovo sam 15 kartica Stonesa, ošlo 25k na njega. Nadam se da je onaj post sa reddita istinit i da će Stones dobiti upgrade, jer u karijeri i H2H je dobio trajni. Valjda će i mene jednom potrefiti ulaganje.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
16 godina
offline
Re: FIFA 15
C3c1l kaže...

hebes mi sve ako je ovo vise normalno, hebeni ibarbo (tko je uopce IBARBO???) i slicni klaunovi mi daju golove sa 30 metara glavom, *urcem i cim god stignu.

ispao iz druge i trece divizije za redom sa ukupno 2 ili 3 pobjede.

lagano uninstal smece prokleto.

 Kako je u futu lik postao zvijezda u rangu najvećih zvijezda gledao sam ga par puta na tv jer me baš to interesiralo. Ovo što sam ja gledao, lik je smiješan. No zato je tu fut i legenda živi..

 S druge strane, muriel mi se dopao. Ima ono nešto...

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
matić_žu kaže...
C3c1l kaže...

hebes mi sve ako je ovo vise normalno, hebeni ibarbo (tko je uopce IBARBO???) i slicni klaunovi mi daju golove sa 30 metara glavom, *urcem i cim god stignu.

ispao iz druge i trece divizije za redom sa ukupno 2 ili 3 pobjede.

lagano uninstal smece prokleto.

 Pa do jučer je i Harry Kane bio spermić pa eno ga, nije normalan, trpa neviđeno. Poanta ove rečenice je da i totalni anonimusi mogu postati Ronaldo i Messi na par trenutaka, kao u stvarnom životu, tako i na običnoj igrici.

 

Nego pokupovo sam 15 kartica Stonesa, ošlo 25k na njega. Nadam se da je onaj post sa reddita istinit i da će Stones dobiti upgrade, jer u karijeri i H2H je dobio trajni. Valjda će i mene jednom potrefiti ulaganje.

 kojeg stonesa?jeli if

14 godina
offline
Re: FIFA 15
matić_žu kaže...
C3c1l kaže...

hebes mi sve ako je ovo vise normalno, hebeni ibarbo (tko je uopce IBARBO???) i slicni klaunovi mi daju golove sa 30 metara glavom, *urcem i cim god stignu.

ispao iz druge i trece divizije za redom sa ukupno 2 ili 3 pobjede.

lagano uninstal smece prokleto.

 Pa do jučer je i Harry Kane bio spermić pa eno ga, nije normalan, trpa neviđeno. Poanta ove rečenice je da i totalni anonimusi mogu postati Ronaldo i Messi na par trenutaka, kao u stvarnom životu, tako i na običnoj igrici.

 

Nego pokupovo sam 15 kartica Stonesa, ošlo 25k na njega. Nadam se da je onaj post sa reddita istinit i da će Stones dobiti upgrade, jer u karijeri i H2H je dobio trajni. Valjda će i mene jednom potrefiti ulaganje.

 Ma to stoji, radi se o tome da Kane iako je otkrice ove godine nema Pace 90+ i samim time nije toliki problem za cuvat jer vecina ljudi igra na pace a ne na skill poteze. S druge strane imas tog ibarba koji ima nevjerojatan pace, lupa glavom ko najbolji napadaci a pri tome ima doobar sut i kontrolu lopte, realna da je pola igraca kakav je u fifi vec bi igrao u nekom boljem klubu. Problem je ovdje sto nema nikakvog realnog stamina bara tj. ja nisam nikad vidio na tekmi da netko sprinta 90 min i da i dalje hoda nakon tekme . Ibarbo u igri pretrci 20km u sprintu svaku tekmu...

12 godina
offline
Re: FIFA 15
Bas i nije tako... ima stamina samo sta nije prikazana.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice