FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 627.779
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
FIFA 15

i furaj tu non rare ekipu bundeslige i sve će biti dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 15
Del_Boy97 kaže...

i furaj tu non rare ekipu bundeslige i sve će biti dobro

Pa valjda je gušt grati s dobrom ekipom a ne none rare anonimcima..

13 godina
offline
FIFA 15

Nema momentuma. Ima ljudi koji priznaju da je netko bolji od njih ili da imaju lošu sreću i onih koji krive EA, horoskop i HDZ kad ih netko razbije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
Del_Boy97 kaže...

i furaj tu non rare ekipu bundeslige i sve će biti dobro

U tom je stvar,ULTIMATE TEAM-najbolji,fućkaš najbolji kad je pravi cilj imat non rare koje dobiš u startu...velim,ima i nekih kaj su jednostavno bolji. al ovo mi smeta jer gubi smisao,eto...

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Iskreno se nadam da će se u 15-ici gameplay ubrzati jer kretnje u 14-ici su KATASTROFALNE. Dođe mi da se smijem kad mi se igrač s 90 agilitya i 50 agilitya maltene jednako brzo okreću, točnije sporo. Užas, jednostavno ta tromost totalno ubija svu zabavu ove igre, a također ubija i skillanje.

 
2 7 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
SladeCRO kaže...

Iskreno se nadam da će se u 15-ici gameplay ubrzati jer kretnje u 14-ici su KATASTROFALNE. Dođe mi da se smijem kad mi se igrač s 90 agilitya i 50 agilitya maltene jednako brzo okreću, točnije sporo. Užas, jednostavno ta tromost totalno ubija svu zabavu ove igre, a također ubija i skillanje.

 

{#} 

 

Sinko, FIFU 2000 pa udri...

12 godina
offline
Re: FIFA 15
izvone kaže...
Del_Boy97 kaže...

i furaj tu non rare ekipu bundeslige i sve će biti dobro

U tom je stvar,ULTIMATE TEAM-najbolji,fućkaš najbolji kad je pravi cilj imat non rare koje dobiš u startu...velim,ima i nekih kaj su jednostavno bolji. al ovo mi smeta jer gubi smisao,eto...

Nema ti sta smetat jer ne postoji. Svaku tekmu koju sam izgubio nisam okrivio momentum. To je samo spika onih koji popuhaju. Objasnio Hex u postu gore.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

Nema ti sta smetat jer ne postoji. Svaku tekmu koju sam izgubio nisam okrivio momentum. To je samo spika onih koji popuhaju. Objasnio Hex u postu gore.

Nemam problema kad je netko bolji i to shvatim za par minuta igre ali imam problema kad u tekmi pet puta pogodim stativu i dva puta fulam prazan  gol a protivnik mi u 88 min zabije iz jedinog udarca. Kako to nazvati? Igrao sam tekmu s likom koji me razvalio.

Imao je nekoliko stativa, moj golman branio čuda da bih mu desetak minuta prije kraja zabio iz drugog ili trećeg udarca i pobijedio jedan nula. Bilo mi je neugodno. Bilo je očito da lik ne bi zabio da je tekma trajala još dva poluvremena a još je očitije da je osjetno bolji od mene..

Cijela tekma mi se svodila na spašavanje žive glave a na kraju dobijem? Zašto je morao izgubiti?

Tko kaže da nije odigrao tekmu u kojoj je osjetio da ne može izgubiti iako je osjetno lošiji taj laže!

13 godina
offline
FIFA 15

A u pravom nogmetu se nikad ne dogodi takva situacija?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Jednostavno nije zabio. I meni se dogodi da pogodim stativu... Onda ga razigram, dodem 1v1 i zakucam u gol. Ja ne vidim tu problem... Te momentume i ostalo ostavljam onima koji traze izliku zasto ne mogu pobjedit.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...

A u pravom nogmetu se nikad ne dogodi takva situacija?

Pa ne sjećam se da sam u pravom nogometu vidio da netko s 5m 5 puta pogodi prečku glavom. Meni se to u futu često dogodi. Ne bih riječ rekao da fulam cijeli gol ali pet puta u prečku je ebanje u mozak i ništa više...

13 godina
offline
FIFA 15

Izgleda da si nedovoljno dobar da pogodiš, ali i nedovoljno loš da promašiš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...

Izgleda da si nedovoljno dobar da pogodiš, ali i nedovoljno loš da promašiš.

Udarac glavom nema veze s time koliko si dobar ili loš već je to stvar ea sportsa. Nakon brundanja kako je finesse i udarac glavom OP izašao je patch koji to kao rješava. Način kako su to napravili je vrlo jednostavan. Od tada svaki drugi ili treći udarac ide u prečku..rezultat, manje golova glavom... čisti debilizam... kažem, pucam i fulam i to mi je ok ali da svaki drugi udarac ide u prečku je idiotizam od strane ea sportsa.. ne možeš si tu pomoći..

12 godina
offline
FIFA 15

Sad citam da bude FIFA 15 za PS3 i Xbox 360 takoder. Sta i next gen grafika bude i na tim konzolama ili kako budu oni to slozili ? Odvojili PS3 i PS4 gameplay i slozili zasebne servere ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

Sad citam da bude FIFA 15 za PS3 i Xbox 360 takoder. Sta i next gen grafika bude i na tim konzolama ili kako budu oni to slozili ? Odvojili PS3 i PS4 gameplay i slozili zasebne servere ? 

Sve ostaje kao i do sada. Igrači na PS4 će igrati između sebe a igrači na PS3 između sebe. Igra na PS3 ostaje na istom engineu kao i do sada dok kao što je poznato igrači na PS4 igraju next gen fifu..

12 godina
offline
FIFA 15

Sad ce neki poso preko ljeta, ovo ono... pa si razmisljam izmedu X1 i PS4. Vuce me X1 zbog Joysticka i Legendi a PS4 zbog ostalih ekskluziva sta dolaze na nju.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

Sad ce neki poso preko ljeta, ovo ono... pa si razmisljam izmedu X1 i PS4. Vuce me X1 zbog Joysticka i Legendi a PS4 zbog ostalih ekskluziva sta dolaze na nju.

Koliko sam čuo, xbone je dosta slabiji nego ps4, a i na ps4 dolaze bolje ekskluzive, barem meni. Zavisi sada kako kome, tako da ću si ja piknut ps4 :D

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
16 godina
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

Sad ce neki poso preko ljeta, ovo ono... pa si razmisljam izmedu X1 i PS4. Vuce me X1 zbog Joysticka i Legendi a PS4 zbog ostalih ekskluziva sta dolaze na nju.

Kako su rekli od jeseni legende i na PS4 a PS4 je bar meni bolja konzola. Ne treba zanemariti podršku koju u HR ima PS za razliku od xbonea.. Sam gamepad je doživio drastične promjene na bolje i ne vidim poi čemu je sad ovaj od PS lošiji? Uvijek mi je bolje ležao u ruci a sad ovaj je i znatno veći i još bolje leži u ruci, barem meni... navike su gadne stvari i kad se na nešto naučiš teško je to mijenjati. No dobro je znati da trenutno sve igre na PS idu u 1080p za razliku od xbonea koje su daleko od toga... no ključna stvar je podrška a PSN je prisutan u HR i meni je to dovoljno uz sve kaj sam nabrojao..

13 godina
offline
Re: FIFA 15

Mislim da sam vidio na naslovnici fife15 i dalje onu naljepnicu "legends only on xbox".

11 godina
offline
FIFA 15

tek sam započeo i meni je gušt sa svojom ekipom od vrijednosti 15k razvalit nekog koji ima jaču ekipu od moje, pogotovo ako ima totse

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 15
soft kaže...

Mislim da sam vidio na naslovnici fife15 i dalje onu naljepnicu "legends only on xbox".

Rekli su da je ekskluziva bila godinu dana. Vidjet ćemo.  Ea sports još službeno nije predstavio naslovnicu fife 15 tako da je vrlo vjerojatno to kaj si vidio slobodna interpretacija iste..

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.6.2014 22:19 (movie).
10 godina
protjeran
offline
FIFA 15

Kako se na playstationu 4 igra FIFA 14 online?

 

Isprike, tek sad vidim da je tema FIFA 15...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.6.2014 23:29 (braccipiter).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Anchor Man kaže...
SladeCRO kaže...

Iskreno se nadam da će se u 15-ici gameplay ubrzati jer kretnje u 14-ici su KATASTROFALNE. Dođe mi da se smijem kad mi se igrač s 90 agilitya i 50 agilitya maltene jednako brzo okreću, točnije sporo. Užas, jednostavno ta tromost totalno ubija svu zabavu ove igre, a također ubija i skillanje.

 

{#} 

 

Sinko, FIFU 2000 pa udri...

 

Toliko o tvom znanju :D

13 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Shebano je to... mrzim te monopole kapitalisticka smeca.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...

Nema momentuma. Ima ljudi koji priznaju da je netko bolji od njih ili da imaju lošu sreću i onih koji krive EA, horoskop i HDZ kad ih netko razbije.

Grdno se varaš ako vjeruješ u to da "nema" skriptanja.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Tommy_123 kaže...
Hexfire kaže...

Nema momentuma. Ima ljudi koji priznaju da je netko bolji od njih ili da imaju lošu sreću i onih koji krive EA, horoskop i HDZ kad ih netko razbije.

Grdno se varaš ako vjeruješ u to da "nema" skriptanja.

Naravno da nema... Onda bi ja sa svojom BUndesliga ekipom trebao pophuati od svakog tko naide... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
SladeCRO kaže...

 

Toliko o tvom znanju :D

 

Znanju? Čegaa?

14 godina
offline
FIFA 15

Jel se seljačina Šuker udostojio prodat licencu ili mu je i ove godine malo?

Battlelog:cro1911
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Vec je posto su svi u WOrld Cup.u.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice