FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.084.253
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

nisam mislio na transfere u fut-u ,nego u season..nisam dobro postavio pitanje ;) 

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13

Nista od seasona, ja sam isto cekao season da malo zaigram sa tim novim transferima... ne isplati im se ocito da se zabavljamo malo do izlaska.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Oce ko zabacit vs mene na pc-u?

 

vidim da ste procine bojim se rezultata ali bi zelio isprobat

 

nick mi je kresix13

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 13
Igram s likom sad a lik ima sve one koreance, srebrne i tots ili if ( mozak mi ne radi nakon takve tekme) i još im svima napumpa statse a ionako su svi ko metak brzi. Doslovce sam se ushrao dok ga nisam dobio. Imao sam 5 stativa, milijun zicera ali lopta neće u gol da se hebem. Golman mu brani kao da ima najveće statse u igri a ne neka srebrna kartica. S druge strane lik kaj god pukne uđe a i kad ne uđe tu je moj igrač da si zabije autogol. Na kraju je to jedna od onih tekmi s puno golova jer igra jednostavno gura da lik zabije a meni s drug strane ne da.. Vrhunac je bio u zadnjoj minuti kad ga igra opet pogura da zabije i ublaži poraz. Mali koreanac u skoku raznese kompanya i zabije gol glavom na postavljenu obranu a napad prije toga igrač mi fula prazan gol s par metara nakon što sam ga odigrao na drugu stativu? Stvarno dugo vremena nisam odigrao tekmu u kojoj osjetiš da te nešto koči..
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
movie kaže...
Igram s likom sad a lik ima sve one koreance, srebrne i tots ili if ( mozak mi ne radi nakon takve tekme) i još im svima napumpa statse a ionako su svi ko metak brzi. Doslovce sam se ushrao dok ga nisam dobio. Imao sam 5 stativa, milijun zicera ali lopta neće u gol da se hebem. Golman mu brani kao da ima najveće statse u igri a ne neka srebrna kartica. S druge strane lik kaj god pukne uđe a i kad ne uđe tu je moj igrač da si zabije autogol. Na kraju je to jedna od onih tekmi s puno golova jer igra jednostavno gura da lik zabije a meni s drug strane ne da.. Vrhunac je bio u zadnjoj minuti kad ga igra opet pogura da zabije i ublaži poraz. Mali koreanac u skoku raznese kompanya i zabije gol glavom na postavljenu obranu a napad prije toga igrač mi fula prazan gol s par metara nakon što sam ga odigrao na drugu stativu? Stvarno dugo vremena nisam odigrao tekmu u kojoj osjetiš da te nešto koči..

 Misli da povodom ovih shit desavanja EA definitivno mora nesto poduzeti i drugacije izbalansirati stvari...Jer ovo vise nema smisla. Ovdje se radi o cistoj prevari od strane EA, + to, sto nekad pomislim da je protivnik cheater i bez veze grijesim dusu...

 

Neka nam stave do znanja kada ce se poceti desavati cudne stvari??? Poslije koliko odigranih sezona??? Sto treba promjeniti da bi se stvari vratile u normalu??? Da li odredjena ekipa ima ogranicen rok trajanja??? Meni su svakakve zavrzlame padale na pamet... Nema sta nisam radio jer mi je bilo zao prodati squad. Stalno sam mislio ako promjenim  jednog igraca, ili mozda trenera da ce stvari krenuti na bolje...

 

Nevidim zbog cega bi tamo neki silver bio tat-mata za jednog gold RVP-a??? Ili da netko ima poguranac jer igra sa silver squad???

 

Sam sustav je u banani i ako se ništa ne promjeni u FIFA 14, sumnjam da cu se i dalje zezati sa FUT-om...jos ako KONAMI izbaci kakav zarazano-realan online mod, ima da FUT "napucam tamo gdje sunce zalazi".

 

 

l'architetto
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2013 10:27 (KODAK17).
15 godina
offline
Re: FIFA 13
KODAK17 kaže...

 Misli da povodom ovih shit desavanja EA definitivno mora nesto poduzeti i drugacije izbalansirati stvari...Jer ovo vise nema smisla. Ovdje se radi o cistoj prevari od strane EA, + to, sto nekad pomislim da je protivnik cheater i bez veze grijesim dusu...

 

Neka nam stave do znanja kada ce se poceti desavati cudne stvari??? Poslije koliko odigranih sezona??? Sto treba promjeniti da bi se stvari vratile u normalu??? Da li odredjena ekipa ima ogranicen rok trajanja??? Meni su svakakve zavrzlame padale na pamet... Nema sta nisam radio jer mi je bilo zao prodati squad. Stalno sam mislio ako promjenim  jednog igraca, ili mozda trenera da ce stvari krenuti na bolje...

 

Nevidim zbog cega bi tamo neki silver bio tat-mata za jednog gold RVP-a??? Ili da netko ima poguranac jer igra sa silver squad???

 

Sam sustav je u banani i ako se ništa ne promjeni u FIFA 14, sumnjam da cu se i dalje zezati sa FUT-om...jos ako KONAMI izbaci kakav zarazano-realan online mod, ima da FUT "napucam tamo gdje sunce zalazi".

 

 

Nažalost nismo mi ti koji odlučujemo nego većina a većina voli ovakve stvari pa i pobjeđivati na prijevaru. Netko je postao kako se ljudi na ea forumu žale zbog brzine novog fifinog demoa, kao presporo je? Išao sam pogledati na nekoliko tema koje se bave demom i sukus cijele priče je da je velikoj većini ljudi u demou gameplay prespor i da su igrači pretromi te da loše kontroliraju loptu. Svi bi da je igra brža, da su igrači okretniji i da svaki ima magnet na nozi za loptu? Koji je smisao takvog nogometa? Onda lik odgovara, zabava... nije on došao igrati da bi se samnom natezao cijelu tekmu za jedan gol već da to bude vatromet golova, brzih akcija te lijepih poteza.

Što misliš kome će ea sports udovoljiti? Nama ili njima? Izuzetno me frustrira kada me igra ograničava samo zato da lik s druge strane bude sretan iako nema pojma o igranju.

Nevjerojatna mi je činjenica da kad igram s tots igračima protivnikov svaki udarac po golu završava u mreži dok kad igram s brončanima protivnik mi niti iz pet zicera ne može zabiti gol? Dok s druge strane brončani trpaju i najmanju šansu a ovi totsi se moraju ushrati kako bi zabili.

Slažem se da ima kvalitetnih igrača koje ovakvi hendikepi ne pogađaju toliko kao neke koji su slabiji igrači pa možda ne mogu shvatiti nas ostale ali to je tako. Imam momčadi svih kategorija u futu i vidim kako je kad igram s pojedinom momčadi. Žalosno je da sam više trofeja osvojio s brončanima nego s totsima.. tako valjda mora biti...

 

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

zna li itko kako se moze iskljuciti autosave na fifi 13 za ps 3?i ima li kakav patch za fifu 13 na ps 3?hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

pozdrav ljudi, novi sam u fut-u a i fifi opcenito, pitanjce, imam par kartica za trenera golmana i jos neke nez, kako ih aktivirati? ili samo trebaju stajati u klubu? 

i da li klub ima limit igraca ili ih moze biti neograniceno? hvala {#}

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: skaaaj (eu/west) | NFSW: skaj022 (apex.eu) | APB Reloaded: skajzak
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Posjedujem original FIFU 13 i igrao sam ju prije bez ikakvih problema na Windowsu 8, sve je uredno radilo. Sada kada sam napravio nadogradnju na Windows 8.1, uopće mi igru ne želi pokrenuti. Dođe do onog EA SPORTS loga na početku i to je to. Zanimljivo je da igre koje su izašle ranije, npr. GTA IV rade savršeno. Čitao sam po forumima da je problem u .NET Frameworku 3.5, reinstalirao sam ga, ali i dalje isto. Je li ima netko sličan problem da mi pomogne? Hvala unaprijed. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

ne znam koji se k dogadja. igrao s rusima i 2 puta bez problema osvijim div5, medjutim u div 4 ne mogu sakupiti vise od 10-12 bodova. i odlucim preci na talijane. sasvim solidnu ekipicu skupim ali krene. div5,div6,div7. raspraodam sve i natrag ruse uzmem i mogu se j. i dalje, ne mogu nikog dobit i svak a apsolutno svaka tekma u div7 mi je protiv engleza sa debilnim 41212 sustavom. a obrambeni su poceli plivati nevidjeno odjednom?!!!??? buduci da ne vjerujem u nekakve zavjere ocito sam preko noci zaboravio igrat.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 13
maxi850 kaže...

Posjedujem original FIFU 13 i igrao sam ju prije bez ikakvih problema na Windowsu 8, sve je uredno radilo. Sada kada sam napravio nadogradnju na Windows 8.1, uopće mi igru ne želi pokrenuti. Dođe do onog EA SPORTS loga na početku i to je to. Zanimljivo je da igre koje su izašle ranije, npr. GTA IV rade savršeno. Čitao sam po forumima da je problem u .NET Frameworku 3.5, reinstalirao sam ga, ali i dalje isto. Je li ima netko sličan problem da mi pomogne? Hvala unaprijed. 

Reinstaliraj drivere za grafičku karticu..

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

Jesam, i dalje isti problem. 

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

dosta ih je preslo na 14-ku ..ali sam siguran da nas ima koji jos igramo 13-ku :D...ajde like ko jos igra 13-ku...da vidimo kolko nas ima pa da odigramo kakav turnir ili nesto slicno :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
maidkoric kaže...

dosta ih je preslo na 14-ku ..ali sam siguran da nas ima koji jos igramo 13-ku :D...ajde like ko jos igra 13-ku...da vidimo kolko nas ima pa da odigramo kakav turnir ili nesto slicno :D

Nista nisu propustili oni koji su presli na 14-ku. Ako bude kakav turnir 13-ke ovog vikenda zovite. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2013 19:52 (httpsmaniac).
11 godina
offline
FIFA 13

Kako dati otkaz na FIFI ? ne mogu nigdje da nadjem tu opciju, doveo sam liverpool do top 3 kluba i sad bih preuzeo neki drugi da vodim, a ne mogu nigdje da nadjem resign ili sta vec

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Da li postoje kakvi cheats jer zadnjih 5 dana nemogu dobiti ni jednu utakmicu online jer mi ne sudi očigledne penale, sudi mi ofsajde koji to nisu ili ne sudi nikakve skoro prekršaje.

 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 13
Bok, novi sam i zanimaju me par stvari u vezi Fife. Znaci mislim ju kupiti i bas ovaj vikend kada je bila 8 $ ja je nisan mogao kupiti radi odredenuh problema sto moje je prvo pitanje kada ce ona opet biti na akciji? Drugo pitanje je jesu u Fifi 13 ovi ljetni transferi uradeni, kao npr bale u realu, jeli i on na fifu 13 updateom u realu? I ako ju kupim preko origina moci cu je igrati online? Zar ne? Hvala vam mnogo i sorry na mojem neznanju
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

kad ce bit popust, niko ne zna. novih transfera u fifi 13 nema (bar ne na online igri, vjerojatno ima za offline), ali mozes igrat online.

15 godina
offline
FIFA 13

ovako imao fifu 13 na kompu sve radilo kako spada i trebalo mi mjesta za nesto drugo,i sad kad opet instaliram fifu 13,i kad hocu igrat steka mi nenormalno,dali netko zna zasto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Pokušaj u Game Settings isključiti "Wait for Vsync" i Lock na 60FPS

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Imam jedan, problem pa bih vas molio za pomoć, dakle radi se o sljedećem, igram fifu 13 na sony3 karijer mod sa gdanjskom (Poljska liga) u sezoni sam 2014/2015, i drugi put zaredom mi se događa da ulazim u četvrfinale lige prvake i na kraju sezone ne dobijem nista novaca što sam sudjelovao u ligi prvaka, dobijem jedino za osvojenu sezonu i kup. E sad moje pitanje dali je to zbog tofga sto fifa nema licenciranu ligu prvaka, možda zato kaj sam uzeo klub iz Poljske lige ili nesto treće. Unaprijed hvala za pomoć, ovako igrat bez toga mi je jako frustrirajuće
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

poz za fifovce  {#}

imam pitanje, vi koji imate fifu13 pc na originu dali vam igraci igraju za timove koje su potpisali ove sezone, ili je po starom kako ste kupili 2013 tako i sad igraju u 2014... mozda bih kupio fifu 13(nema neke krucijalne razlike od fife14 a moze se ustedit) .. eto ako neko moze odgovorit nadam se da sam bio imalo jasan {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
hare mn kaže...

poz za fifovce  {#}

imam pitanje, vi koji imate fifu13 pc na originu dali vam igraci igraju za timove koje su potpisali ove sezone, ili je po starom kako ste kupili 2013 tako i sad igraju u 2014... mozda bih kupio fifu 13(nema neke krucijalne razlike od fife14 a moze se ustedit) .. eto ako neko moze odgovorit nadam se da sam bio imalo jasan {#}

 

Nema ovosezonskih transfera na 13. Ja bih ti preporucio da se strpis do FIFE 15 sa kupovinom fife ili ako si bas zeljan igre da kupis fifu 14 jer je community na fifi 13 premal. 90 % igraca je preslo na ovogodisnju fifu tako da ce ti biti dosadno igrat online osim ako kupujes radi career moda ali to mozes i sa piratom.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13

thx {#}

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice